Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

evca35
8. sep 2009

grelu, aj mne je to ľúto. Ja som potratila pred dvoma rokmi, na USG mi v 15. týždni zistili, že bábo nežije asi týždeň. A teraz som začala v 7. týždni krvácať a už som sa bála najhoršieho, tri týždne som si poležala v nemocnici a teraz doma. Po prekročení 15-teho týždňa som si myslela že to najhoršie mám za sebou. Ale vidím že kým neporodíme zdravé bábätká, stále je nejaké riziko. Držím palce, do tretice všetko dobré.

lili213
8. sep 2009

olienka tak to som nevedela 😒 ale mne už to trvá mesiac odkedy som sa vrátila do práce. takže asi bude najlepšie byť PN.
yoya musíš odpočívať a mimi je prvoradé.

olienka12
8. sep 2009

lili urcite, pokial mas akykolvek problem praca za to nestoji, drz sa

zucana
8. sep 2009

baby a viete mi povedat ci vam to brusko tvrde aj dole alebo iba hore ako mne ked sa najem? dakujem

zdenka73
8. sep 2009

zucana - mne tvrdlo celé - ale som zistila, že mi tvrdne len ked robím a máme viac roboty, ked mám volno tak nie.

antoniab
8. sep 2009

grelu je mi to strasne luto 😔 prajem ti vsetko stasticko aby si bola raz stastna mamina 😉

ostatnym blahozelam ku kontrolam a bebel k pohlaviu 😉

k.a.t.k.a.
8. sep 2009

pekny vecer 🙂

Grelu ☹ je mi to strasne luto 😔

Bebel tebe gratulujem k vytuzenemu dievcatku 😵 ja sa uz tak nejak na tie gulky pripravujem 😀

weronikla
8. sep 2009

Grelu, to mi je luto ☹ Drzim palce pri dalsom snazilkovani, urcite sa ozvi 😉
Bebel, gratulujem k dievcatku, tak sa ti to splnilo 😉
A vsetkym drzim palce, nech ide vsetko tak, ako ma 😉

olienka12
9. sep 2009

Dobre ranko, tu ani nohy?

lili20
9. sep 2009

krásne ránko,
Grelu - moc som z toho smutná a prajem ti veľa sily.Toto sú tak moc silné veci čo chytia za srdiečko.Verím že sa ti to raz podarí.Drž sa a nech stoja pri tebe všetci anjeličkovia.
Mne je dnes tak moc zle .Bábko ale kopká tak dúfam že je o.k.

kolienko
9. sep 2009

Dobré ránko,síce k vám velmi neprispievam, ale čítam vás....

grelu je mi to velmi lúto ☹ ..... drz sa a prajem vela síl a čoskoro krásne zdravé babatinko..... 😉

baby, aký mate pocit pri tvrdnutí bruška??? ako keby sa to tam vo vnútri všetko zastavilo a néchce sa to pohnut?? lebo to sa stáva aj mne, hlavne ked spravím prudký pohyb, ked stojím a rýchlo si lahnem do postele atd.... velmi sa bojím o malinké, aby sa mu nič nestalo......
mala som zápal maternice a tiez mi hrozila nemocka, ale nejako sme to zvladli. lekárka mi nasadila asi velmi dobré lieky.....zajtra idem na kontrolu a som zvedava či sa nam malinké ukáze..myslím pohlavie.

eva3107
9. sep 2009

Oli akoby nieee? Ja som tu uz od pol osmej len som este nenapisala 😉

Inak dobre ranko tehulky 🙂

Grelu je mi to velmi luto...neviem co k tomu dodat..drzim palce k dalsiemu tehulkovaniu...ahoj 😔

Aj moje malinke je uz od siestej rano aktivne..kopkalo si do mojho mocaku...este dobre ze pred odchodom z domu som sa bola vycikat 😅

nedockava4
9. sep 2009

dobre ranko vsetkym "maminkam cakatelkam" 😵
tvrdnutie bruska?...aj ja to mam....alebo skor tvrdnutie zaludka...
...dnes sa mi snivalo, ze som davala papat nasmu syncekovi...tak som uz neskutocne zvedava na zajtrajsi morfo UTZ....vnutorny pocit je, ze bude dievcatko 🙂

olienka12
9. sep 2009

nedockava,tak to som zvedava aj ja velmi,velmi,lebo mne sa tiez snivalo,ze som chlapca kojila 🙂)))

eva3107
9. sep 2009

Ahoj Nedockava...
Vnutorny pocit? Vnutorny pocit mne uz teraz hovori, ze to bude asi chlapec, pretoze dievcatko by som velmi chcela a co velmi chcem mi nevychadza...Takze sa stotoznujem uz s tym , ze to bude chlapciatko.. 😉 .
No uvidime v pondelok... 😉

eva3107
9. sep 2009

😀 Olienka , Nedockava
Tak som uz velmi zvedava , ako to snami tromi dopadne...!! 😀 No Fakt!
Aby sme nakoniec nemali vsetky tri chlapcov 😀

kolienko
9. sep 2009

baby morfo ultrazvuk??? čo to je??? moja doktorka ma predpotopný ultrazv. prístroj....takze u nej to asi nehrozí....

eva3107
9. sep 2009

kolienko na tom vysetreni sa robia rozne merania babatka pokial sa nemylim..ja to vysetrenie mam spojene s 3D.
Olienka sa toho uz zucastnila tak ti bude vediet napisat blizsie.. 😉

nedockava4
9. sep 2009

evka, oli...nooo, zajtra budem mudrejsia...nehodim to priamo to fora, ale necham, aby ste si tipli, co sa nam ukazalo, dobre? ...alebo sa dohodneme, ze az ked budete mat aj vy zistene pohlavie, tak to zverejnime naraz 🙂 😀
kolienko....ja aj evka sme sa na to objednavali k dr. Dankovcikovi....zistuje sa tam, ci ma babätko vsetky prsteky, organy atd...

ivv
9. sep 2009

ahojte tehulky

grelu.. nieeee.. co to tu citam?! strasne, strasne mi je to luto.. 😢 😢 z celeho srdca ti prajem aby ti cim skor zistili pricinu a aby si coskoro cakala babatko a uspesne ho donosila. drz sa dievca 😔

grelu
9. sep 2009

baby dakujem...nemam odvahu to riesit emocionalne, tak robim vsetko pre to, aby som na to nemyslela...straaaasne vam drzim palce, nech to dotiahnete do konca a babatka su zdrave a robia vam radost...zavidim vam, ale v dobrom 🙂

eva3107
9. sep 2009

Nedockava...no ja si typujem , ze budes mat dievcatko..ok! 😉
Ale neviem ci budem vediet vydrzat drzat pohlavie v tajnosti pokial ho budem vediet 😀 😀 😀 😅

olienka12
9. sep 2009

nedockava nieeeeeeeeeeeeeeeeee aspon ip mi posli ja neprezradim 🙂))

ivv
9. sep 2009

grelu dakujem.. aj za ostatne kocky.. viem, ze to musi byt pre teba tazke.. hlavne sa opatruj!

nedockava4
9. sep 2009

oli, ok, tak tebe ho napisem do IP a evke to prezradim v pondelok po jej 3D 😀

eva3107
9. sep 2009

Nooo super si si to vymyslela nedockava 🙂 ...posli aj mne IP aby som vedela ci som si typla spravne! 😅 ..prossimmm ☹

eva3107
9. sep 2009

tipla boze to robim chyby!! 😅

nedockava4
9. sep 2009

evka...ok..ale tak to dam rovno na forum nech sa pochvalim celeho "konikovi" 🙂
z tych chyb si nic nerob... 😵

nedockava4
9. sep 2009

celemu .... hm, uz som sa nakazila 😀

eva3107
9. sep 2009

😀 😀 ...ale ja to tiez neprezradimm.slubujem!! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre