Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

eva3107
9. sep 2009

Ahaaaa 😀 😀 premakany!!! Boze moj ...dnes mi to akosi nepali 😀 😀 😀

nedockava4
9. sep 2009

oli....do PL ide do akeho mesta?...lebo my chceme ist buduci mesiac, ale neviem kam 🙂

eva3107
9. sep 2009

No mi ideme s mojim ked pride domov koncom septembra a chceme ist do Krosna..., chceme kupovat aj spalnu..tak viac veci naraz...Aspon mi.. 🙂

nedockava4
9. sep 2009

wero...ahoj 🙂 no, tu v KE v H&M som si zatial kupila len 1 rifle... nic take vynimocne tam nie je, ale ak sa potrebujes obliect, tak postaci 🙂 este si PN?

nedockava4
9. sep 2009

hm, v Krosne su aj tie velke trhy, vsak?...to si pamätam z detstva, sme tam chodili s nasimi....

olienka12
9. sep 2009

nedockava este neviem,buduci tyzden su u nas trhy ocakavam predajcov kociarikov 🙂)
ked nebudu,tak si pockam kam pojde evka 🙂)))) ona pojde skor ako ja.
buduci mesiac chcem aj ja ist nowy targ alebo Nowy sacz...

nedockava4
9. sep 2009

oli, tak na PO trhy ideme aj my...pamätam si este z vysokej skoly, ze som tam chodila a mali pekne veci...a to som vtedy len tuzila po babätku 🙂

olienka12
9. sep 2009

nedockava tak sa mozme stretnut pri cukrovej vate alebo decku burciaka 🙂))

eva3107
9. sep 2009

To som chcela Oli presne navrhnut... 😉 Mohli by sme sa strtnut aj na trhoch v PO...neako tam uz dorazimmm 😀

weronyca
9. sep 2009

ahoj, ano este som PN a dufam, ze az do materskej este ostanem. Ved uz som tu ked neratam september len dva mesiace. A do toho chaosu sa mi vobec nechce, ak este pocuvam co sa tam vsetko deje.. A tie celodenky by som nezvladla..

Nedo prezrad potom co cakas, ved vsetci sme vzdy napati, o novinkach-pohlaviach. A ty nas nechas v takomto napati?? ☹ Ty ako este v praci, ci uz ta tiez nechali doma. Vies nieco nove o tom ci si tam este zamestnana? Dako mi niektore veci unikaju, nestiham citat 😉

nedockava4
9. sep 2009

wero...prezradim, jasne...zajtra to tu bude velkymi pismenami 😀
ja som PN od 29.6.2009 a zostavam az do materskej...bola som ich pozriet v praci, ale riaditelka je tam teraz taka mlada 28-rocna, tak povedala, nech zostanem doma, ked mi peniazky az tak nechybaju...v banke je teraz hrozny stres, tak sa mi tam, pravdupovediac, nechce...a som zamestnana, len neviem dokedy...nikto mi ziaden papier podpisat nedal, sila, vsak?...myslis si, ze Radvanyiova by mi vedela povedat?...ci ona s tym nic nema?

eva3107
9. sep 2009

Weronyca az ti zavidim ..., ked si doma vylihujete a oddychujete!A ja chcem este do decembra potiahnut...ach jaj sama neviem ako to zvladnem ☹ ...Uz teraz mi je tazko.. 😒

Oli a ty este pracujes?

nedockava4
9. sep 2009

evi...ty si tusim minule pisala, ze kvoli peniazkom, vsak?...vies, ja mam na PN o 3 000 Sk menej...tak sa mi neoplati ist do toho stresu, dennodennych porad... keby mi od zaciatku nebolo zle, tak si myslim, ze by som pracovala az do materskej..ale kto vie...mozno sa o par tyzdnov predsa rozhodnem, ze pojdem spät...

weronyca
9. sep 2009

Inak baby, mne to tak vychadza, ze teraz ked som doma, a aj matersku budem mat este lepsiu ako keby som chodila do prace. Tak afj kvoli tomuto nemam naladu sa tam hrnut.. o 2tis.mam viac ked som doma 🙂

Len blbe je, ze uz neodpadavam, takze teoreticky nieje dovod ma nechavat doma. A mne by sa to tak siklo, kedze teraz sme kupovali ten byt, a ten trečba cely prerobit. Zhanat ludi: elektrika, maliar,atd. Drahy to nebude stihat. Kedze ma 2 roboty.

eva3107
9. sep 2009

Anoo...aj kvoly peniazkom..., ale ani by som nemusela, lebo viem ze moj manzeleik by sa uz o mna postarall...len kvoly babatku , aby som mala pre nho na nakupy 😅 .., lenze uvazuje´m nad tym , ze tie stresy mu dobre nerobia co tu pprezivam... 😒 Neviem co robit

weronyca
9. sep 2009

Evi a naozaj sa ti neda dohodnut s lekarom tak,ze by ta nechal doma?? Ved ked sama citis, ze ked si v prraci tak ti nieje OK..Preco riskovat!! Nieje to sranda. Najdolezitejsia je tvoja psychicka pohoda

olienka12
9. sep 2009

evi na tvojom mieste by som ostala od oktobra /novembra doma....

eva3107
9. sep 2009

Nooo ved prave Weronyca...tuto dilemu mam uz dlhsi cas..
ja dokonca do prace dochadzam 30km autobusom alebo vlakom..takze viem zeby mi Dr.nerobila problemy..radsej by ma vypisala... ☹ No pride domov muzicek a musime to spolu prekonzultovat obom nam ide o pohodlie a pokoj nasho babatka 😉

eva3107
9. sep 2009

Oli dakujem za podporu
🙂

nedockava4
9. sep 2009

evi...na tvojom mieste neriesim...my s wero vieme o com hovorime...nasa praca davala zabrat...a myslim, ze aj ta tvoja dava tebe...vies, keby ze mam vlastnu kancelariu, nikto nado mnou nestoji, do nicoho ma netlaci, chodila by som do prace, ale v banke je to troska ina kava....ale, rozhodnutie je na tebe...

weronyca
9. sep 2009

Fuuuu Evi, tak este aj to cestovanie.. To by som neriskovala..Len pekne ostan doma.. Musis oddychovat, pokial mozes.. Ved onedlho uz to, co je oddych ani nebudeme vediet

eva3107
9. sep 2009

ja viem baby...dakujem.Urcite to musim riesit ☹ Tak co ideme na tie trhy spolu?

olienka12
9. sep 2009

evi dohodneme buduci tyzden na cviceni? neviem,kedy tam pojdeme ci piatok alebo sobota 🙂

nedockava4
9. sep 2009

evka, oli...ak pojdem bez manzela, tak sa mozeme dohodnut...ak pojdem s manzelom, tak to bude vzruso samo o sebe 😵 (jeho komentare: Zuzi, to vazne potrebujes? Myslis si, ze malinke potrebuje aj toto? a podobne...to pocuvam uz teraz, tak na trhoch to bude vzruuusoooo) 😀

eva3107
9. sep 2009

Ano Oli suhlasim to iste ma napadlo..Nedockava to neva neako to zvladneme 😉 ..Mozno aj Olienka bude mat svojho...no ja budem sama ☹ ..., ale aspon tam budete vy 😉

olienka12
9. sep 2009

no ja ked pojdem s polovickou bude musiet chodit s nami 🙂) alebo pohladam niekoho znameho pri stankoch s burciakom a si ho tam odlozim 🙂))

eva3107
9. sep 2009

Aleeee...niee Oli ...to bude dobre nech ide s nami...bude mozno sranda... 🙂

olienka12
9. sep 2009

inak ja sa chystam pokial by na trhoch mali moj vysnivany kociarik hned ho kupit 🙂) kurz zloteho ide do kukurice... tak ked bude do 9tis.nebudem vahat 😀

nedockava4
9. sep 2009

oli...myslim si, ze s mojim manzelom si bude rozumiet....staci burciak a su kamarati vsetci 😀

eva3107
9. sep 2009

Nooo tak to nie je zly napad...to by som kupila uz aj ja 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre