• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
adros jaaaaaaaaaj skoda ale ja nemozem...zajtra mi pride mamina so segrou a s neterkou takze nemozem :frowning2: v opacnom pripade by som sla....hmmmm :slight_smile: co uz ...
10. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o boze ja nemam wc a male mi tak uzasne kope do mocaka :(((((
10. sep 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked som chodila na pasy /kde sa pocuva tlkot srdiecka/ tak som musela lezat len na boku, lebo na chrbte som ani dychat nevedela :sweat_smile:
10. sep 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k.a.t.k.a no presne...ked som chodila na ten monitor tak som tam mala problem vydrzat - lebo uplne na boku sa nedalo ..len tak do sikma a trvalo to nekonecne dllllho
dufam ze tentokrat uz nebudeme prenasat .....a nebudeme musiet chodievat na monitor
10. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli ako to ze nemas wcko? tak sup niekde do krickov xi
10. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli...susedka to isti.... :wink:
TAk co robotnici uz poodchadzali?
10. sep 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy no robia mi kupelku a wc dlazbu a wc mame momentalne odmontovane na chodbe.... suseda neni doma :(
10. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli pod ku mne do prace! :unamused:
10. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achaaa...kokso ja by som to nevydrzala.ked mne maly zacne kopat do mechura som hotova a na wc kazdu chvilku...chuuuudatko :fearful:
10. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no oni pojdu o pol 5 prec,tak nejako to vyriesim :slight_smile:)
10. sep 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fasa zajtra prist nemozu... cely byt rozbombardovany toto nie je na moje nervy teda.........
10. sep 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli len sa nerozculuj...A preco zajtra nemozu prist? :frowning2:
10. sep 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo musia ist inam cosi dokoncit v ramci firmy... oco vravel,ze moze mi ich poslat najskor v stvrtok to je normalne nocna mora pre mna toto... no uz nech sa skonci a konecne mame klud...
10. sep 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani sa nenazdas a budes mat po zom :wink: Ja cely ten bordel mam este len pred sebou... :confounded: ked zacnu robit spalnu nam a este chceme v dome na poschodi robit wc tak ńeviem ci ho spravime este tento , alebo az na buduci rok. :unamused:
10. sep 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi ono sa to taha od februara :(
10. sep 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Az od februara? :frowning2: Ouuu...tak to som nevedela...No verim , ze coskoro to uz budes mat z krku..Aj mne by to uz islo na nervy! :frowning2: :unamused:
10. sep 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kam ste sa vsetky podeli? :frowning2:
Uz sa neviem dockat nedockavej.. :sweat_smile:
10. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez na nu cakam :slight_smile:))
10. sep 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aka si rychla... :slight_smile:
No som zvedava co nam oznami :slight_smile: Ci chlapcka , alebo dievcatko :grinning:
10. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si idem kupit nieco fajne do Tesca...sice som bola na obede...ale ziada sa mi :sweat_smile:
10. sep 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som uz tu a este stale nic? :frowning2: ..Tak sa idem napapat :sweat_smile:
10. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic nic asi by sme si mali evi zmenit nicky na nedockave :slight_smile:) oni podla mna oslavuju pohlavie :slight_smile:)))
10. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno mas pravdu...ja uz som napapana... a tu este stale nic :slight_smile: ..Tak zrejme oslavuju o 106!
Tak ja tuto novinku asi budem vediet az zajtra :wink: ...O hodinku uz ´koncim no mozno to este stihne :sweat_smile:
10. sep 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja sa uz lucim... :wink: ...Tak zajtra...som v praci uz od 7.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
NEdockavej som sa nedockala :sweat_smile:
10. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi pa zajtra a dobru noc
10. sep 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, 2 dni som t nebola a vy ste toho popísali :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som mala včera kontrolu a mám vo výteru z pošvy viridujúceho streptokoka :angry: , takže vaginálne čípky :angry:
kontrolný výter a pri porode antibiotiká aby malý nedostal zápal plúc
10. sep 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik oh velmi neprijemne drzim prsty nech lieky co najskor zaberu a nerobi ten bacil skodu drz sa
10. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marushka mam otazocku, postielku Vasu ste kde kupovali?
10. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,
nejak sem v poslednej dobe nestiham chodit :unamused: .....len tolko som chcela, ze vcera sme boli na tom 3D :sweat_smile: ....vsetko je presne tak, ako ma byt :grinning: hura hura :grinning: .....mala bambulka uz vazi 475 g :sweat_smile:
dala som si prave nove fotky do albumu, tak sa pozrite ak chcete :grinning:

snad vas casom docitam, zatim sa lucim :sweat_smile:
10. sep 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok