Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
11. sep 2009

evi super rozhodnutie, mne prave volal sef a dost ma vytocil uz len mesiac a pol si hovorim,ale furt ma dokaze rozculit

eva3107
11. sep 2009

Oki Olienka...no ale ked vezmem do uvahy, ze u nha sa stale nieco plati tak mi je to vela!..
Ty si za morfo neplatila..a mi 23€...Nechapem! 😒

No neviem...uvidime ako to bude!

eva3107
11. sep 2009

Noo moj sef tiez z toho nebol nadseny...hned mi povedal, ze vela penazi za PN nedostanem.. 😠

nedockava4
11. sep 2009

evi...rozhodnutie je na tebe...ja som bola u Dankovcika a je to uzasny zazitok...uz len ked vojdes k nemu do ambulancie...proste uzasny clovek...manzela oslovil, ze: "Vy ako vinnik si sadnite hned vedla a pozerajte, co ste urobili..."
ja by som to nemenila 🙂

adros
11. sep 2009

evka, kasli na sefove reci. Ja som si tiez myslela, ze to bude bieda na PN, ale da sa to. Rozdiel mam asi 100 EUR a to nie je az tak straaaaasne moc, mam doma klud, nemusim sa stresovat v robote. Ale nastastie mne ani problemy v robote nerobili, dokonca s tym pocitali 😎

eva3107
11. sep 2009

ja viem , ze je dobry..o tom nepochybujem..nooo neviem! 😒
Uvidim v pondelok ako sa rozhodnem 🙂

eva3107
11. sep 2009

Tak ja neviem uvidime!..Dakujem Adros.. 😉
Ano povedala som si ze za ten klud mi to stoji!

bebel
11. sep 2009

Mark 🙂 ee...je mi to ľúto, ale ja by som sa rozhodla rovnako.
Drž sa...veľa síl želám.

Ďalšie dievčatká ...mám pocit, že už prevažujú nad chlapcami 😉
Dnes ideme poriešiť nejaké nákupy.🙂
Ka moška mi doniesla nejaké vecičky po jej malej...ale veľkostne ani kvalitou to nezodpovedá tomu , čo by som potrebovala, tak jej všetko idem vrátiť. Skladisko z domácnosti si neplánujem urobiť. 😒

V nedeľu ideme kolaudovať mangelovej sesternici byt v 3 vežiach...tak sa celkom teším na víkend.

bebel
11. sep 2009

sry, ten smile sa mi do mena vložil omylom... mal byť za nákupmi....tu na koňovi sa tie ksixty otrasne vkladajú do textu....

adros
11. sep 2009

inac baby,v tych KE mate fakt dost drahy ten 4D, my sme v HC platili 45 euro a to sme dostali aj fotky aj DVD

nedockava4
11. sep 2009

adros...nooo...keby sme vedeli podla coho si stanovuju tie ceny 😉

olienka12
11. sep 2009

no tych 20eur hore dole resp 30 oproti PO tak by som to prejedla, a tak to investujem do pamiatky a zazitku 🙂) ked ides do Tatier,tak ta netrapi,ze das tolko za lanovku 🙂)

nedockava4
11. sep 2009

oli...to mas pravdu....suhlasim....

eva3107
11. sep 2009

Ako myslite... 😒 ..Mne sa aj to aj tak zda privela... 😕 ..
A v tatrach som bola na posledy ked som mala 6 rokov...tak ani neviem ake to je!

nedockava4
11. sep 2009

evi....ved rozhodnutie je na tebe...chod do PO a ked nebudes spokojna, tak prides aj do KE....
ale to uz budes platit az az, ked si to zratas spolu ☹

eva3107
11. sep 2009

Uvidim ako sa rozhodnem...mozno nepojdem vobec..ani tam ani..tam! 😒
Olienka ma pravdu co sa tyka Dr. v PO...nie je zly , ale nevie podla mna s tym UTZ este narabat...co mi urobil fotku za 1€ tak je cela rozmazana a otrasna...a co mi ju robili v 13tt u Dankovcika..tak na nej je vsetko krasne vidno.. ☹ ...Uz som z toho mimo..

nedockava4
11. sep 2009

evi....myslim si, ze ked chces mat peknu pamiatku na babätko v brusku a potom to ukazat malinkemu drobcekovi, tak tych 67 eur za to stoji....

olienka12
11. sep 2009

jupiiii 24.9. o 17:00 Len mi este musite vysvetlit kde to najdem 🙂)))

olienka12
11. sep 2009

dobre,ze som tam aj zavolala 🙂) emailom mi akurat doslo,ze maju plne terminy,ale po telefone mi este jeden dali 🙂)) najblizsie maju az oktober volny

eva3107
11. sep 2009

fotka 7€ som chcela napisat 😅

Olienka tam je naozaj tazko sa dostat..Neboj vysvetlime ti to na stretku a mozno aj ukazeme 😉

olienka12
11. sep 2009

Ved to,ze som mala teda stastie velke a je to po praci,tak nemusim volno pytat,len pojdem skor jupiiiik tesiiiim. 14dni 🙂)

nedockava4
11. sep 2009

oli...super...vsetko vysvetlime na stretku, ako vravi evka 🙂

eva3107
11. sep 2009

To budes tak 25tt...tak to je akurat... 😉

olienka12
11. sep 2009

jj to budem 24 5 🙂

olienka12
11. sep 2009

ja zhruba asi viem kde to je,keby som isla pesi,tak trafim,ale asi pojdeme autom,tak neviem kadial najlepsie

k.a.t.k.a.
11. sep 2009

markee ☹ je mi to luto, ale rozhodla by som sa rovnako

bebel tak potom napis ako vyzera byt v 3 veziach 😉 MM stale snival ze tam by chcel byvat, nech moze na futbal odtial pozerat 😀 no ale mne tie "plechovice" pri najrusnejsej krizovatke 😝 nic nehovoria ... inak tiez riesime bytovu otazku , potrebujeme väcsi byt no ale to co sa predava je hotova katastrofa nehvoriac o cene 😝 Aj ked teda by sme mohli stavat lebo mame pozemok, ale na rodinny dom 10km od BA sa citim este primlada 😅

mne male dava dnes riadne zabrat 😝 take supy dostavam do krcka , mam pocit akoby bol dolu nohami a pritom je hlavickou, maly boxerista 😅

olienka12
11. sep 2009

katka u mna je to iste,ze viac citim rucky ako nozicky tie su asi v tureckom 🙂)

nedockava4
11. sep 2009

oli, katka...moja spi....ved azda by sa neprisposobila maminke 😠

adros
11. sep 2009

oli, tesim sa s tebou 🙂

katka, ved 10 km nie je tak daleko. Ja byt na tvojom mieste, tak staviam hned 😀 My byvame na dedine tiez takych 10 km od mesta a sme spokojni 🙂 Len byvame v bytovke v 2-izbaku, mat tak peniazky na pozemok tu v dedine, tak nevaham.

timea27
11. sep 2009

ahojte, je normalne ze citim kopanceky dost hlboko pod pupkom, vacsinou az v nohavickach? na poradnu idem az o tyzden tak sa trapim myslienkami ci maly nie je velmi nizko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre