• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
andy, no dala si mi chrobaka do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: uvazujem nad tymi zirafami, ked nam teda povedali, ze ma Alex dlhe ruky a nohy :grinning: :grinning: :grinning: http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1231064
14. sep 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros pekne na take sa chystam do PL :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, po dlhsej prestavke som s5 :slight_smile:

Chcela som sa Vas spytat, mate niektora uz za sebou uz tzv. cukrovkove testy? Dnes som mala poradnu, doki ma ani nepozrel, len sa ma spytal ako sa citim a hned mi dal papier na to vysetrenie. A to bolo asi vsetko :confused:
14. sep 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, dakujem, pride mi to take univerzalne, ze ked bude druhe dietatko syn, tak to tiez zuzitkujeme :slight_smile:
14. sep 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros tak to budes mat doma modelku :wink: ....zirafky su krasne...a ano ja som sa preberala tiez v tom setkom dllllho az napokon som povedala ze nech vybere tato a tak aj vybral xi....som sa nevedela rozhodnut...

oli no kebyze nemam daleko pl tak tam isto chodim aj ja ... urco je to tam lacnejsie
14. sep 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv gratulujem k dievčatku :wink:

adros tá žirafková sa mi páči tiež, ale manžel chce tú oranžová medvediu rodinku :confused:

kukali si na tejo stránke tie španielkske deky, chystám sa kupit svokra slubila že preplatí :sweat_smile:

ja sa nad materskou nejako nezamýšla budem musiet íst do roboty čo najskor najpr na 2 hodinky denne a postpne zvyšovať na 4 hodinky aspon, mama mi bude varovať.
viem že som sa to tu už pýtala ale neviete mi poradit ako je to s materskou ked cca 2 mesiace po porode bude robit 2 -4 hod denne?
14. sep 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam objednanu len kremovu, ale zo stranky www.shop4baby.sk ...niektore veci su tam lacnejsie...
14. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, fííííííha, na tej tvojej stranke su tiez tie zirafky... :grinning: :grinning: :grinning: no idem este pokukat to :grinning: :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monitor dychu ste kupovali? dajte nejaký dobrý link

postielky sú na www.mimisk.sk, odkial kupujete vy, my me sa rozhodli pre scarlet borovicovú aj skomodou, tá z Ikea bola fajn ale to drevo také neopracované
14. sep 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik, my sme kupili angelcare a postielku od Klups Radek borovica
14. sep 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros daj link na angelcare :grinning:

postielku kuknem :grinning:
14. sep 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi...poporovnavaj si ceny, ci ta to aj s postovnym vyjde tak isto...
14. sep 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie...lebo ja som tam spajala objednavky, tak v tom mali zmätok aj oni, aj ja...tak musim urobit novu objednavku :o)
14. sep 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ktory vzor si si vybrala?
14. sep 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, toto, co mam v albume...ja mam rada take jednoduche :dizzy_face:
14. sep 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, chutnucke :slight_smile: no, budem musiet pokukat cely ten sortiment a pomaly zacat objednavat, lebo potom sa z toho vsetkeho zblaznim... :angry:
14. sep 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som práve prišla z morfologického USG, ale bola som len na 2D. Všetko premeral, všetko je v poriadku. Tak som spokojná. Pohlavie nebolo dobre vidno, tak mi radšej nepovedal nič.

ohľadom PN - výplatu máva každá pobočka inak, väčšinou 2x do mesiaca, košická máva 3x do mesiaca. Mne chodia peniažky okolo 20, 21 dňa v mesiaci.

ten cukrovkový test je povinný? V ktorom týždni sa robí?
14. sep 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evca medzi 24tt a 28 tt :wink: nie je to povinne , kludne to mozes odmietnut , ale nic tym neziskas :confounded:
gestacny diabetes moze sposobit vela komplikacii pocas porodu a po porode :confounded: je lepsie nato prist teraz a dat to doporiadku ci uz dietou , alebo liekmi :wink:
14. sep 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micicici...bola som uz na tom cukrovkovom teste..ja musim ist 2 x, lebo ocino mal cukrovku, tak preto. je to v pohode, zober si polovicu citronu a vyzmykaj si ho do pohara s tou somarinou. mne to chutilo:slight_smile:, takze bez citronu nepojdem ani nabuduce..
14. sep 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, necitala som Vas od stredy, nestihala som, v sobotu sme sa odsvadbili. Babenko bolo super, v sobotu ani nemuklo, nechcelo kazit asi sviatocnu chvliku, co bola. :slight_smile:) Zato dnes celkom vyvadzalo, tak vieme, ze je super. :slight_smile:)

A neuverite, ale na neveste nebolo ani vidno, ze je tehotka. :slight_smile: Tak tancovala, ze sama tomu neverila :slight_smile:))

gratulujem k novym pohlaviam a zisteniam. :slight_smile: Idem sa dostat do normalneho zivota a zvykat si na nove priezvisko.

cukrovkovy test sa moze robit aj s tym pridavkom citronu?
14. sep 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, ved som to napisala:slight_smile: bola som uz na nom pred asi 2 mesiacmi. Citron alebo limetku si kludne zober a zmykaj o sto pätsto:slight_smile: nie je to take zle ako sa vravi.

baby neviete, kedy sa prvykrat vyplaca materska? Termin mam 16.1. a na matersku idem 5.12. dakujem
14. sep 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak sa hlasim z utz morfo vysetrenia,a co vam napisem?Ze som stastna,prestastna :slight_smile:)))
14. sep 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je vsetkooooooooooooooooooooooooooooooo :fearful:
14. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretoze u mna v brusku rastie zdrave,krasne takmer pol kilove dietatko:slight_smile: DIEVCATKOOO!!! :slight_smile::slight_smile:
14. sep 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelaaaaaaaaaam :wink: takze kristinka je istaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
podrobnejsie zazitk? a mas aj fotocky?
14. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviiiiiiiiiiiii supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer blahozelam
14. sep 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka chcela som vas trosku natiahnut:slight_smile: inak dakujem za sms cmuk
14. sep 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. sep 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam ano Kristinka:slight_smile: ano mam aj fotku ale pridam ju az zajtra. Tak uz musim ist prajem pekny vecer.Tak zajtra:slight_smile:
14. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok