• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
lili...dakujem... dufam ze to tak bude :wink: o 2 dni testnem znova
22. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perimbabka: to ti skoro ukázal test // :slight_smile: mne až na 14 DPO. :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili..ja sa tiez tomu velmi cudujem.. :fearful:
22. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadí len nech silnie :slight_smile:
22. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili...no ved to ....a toho sa najviac bojim...ze nebude
22. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence , ale nas tu je :wink: a docitat vaas no dalo mi to prace :grinning:
ja som v poslednej dobe nejako viac unavena :unamused: po praci si musim stale lahnut aspon na 1 hodku a pospat si a potom zacina pre mna dalsia cast dna :wink:
22. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko ste sa snažili.... dlho?
22. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili--- no to je take zlozite ale v podstate od januara
22. máj 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perimbabka: aj mi od januára. to nie je ešte taká dlhá doba :slight_smile: , ale uvidíš bude to ok
janka1: ja by som spala celý deň aj v noci :slight_smile: keby mi to žalúdok dovolil.
22. máj 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili ja v noci tiez tazko spim pre bolave prsia a taktiez tlacenie na zaludok , moja poloha je polosed :unamused:
22. máj 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka: ja sa vyspím málo, ale minimálne 3 krát za noc sa porozprávam z WC :frowning2:
22. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja tak to mas tazke aj v noci :confused: nic prijemneeee ja sice tiez navstevujem wc 3x v noci , ale iba curat chodim :grinning: jeden z tych lepsich pripadov
22. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to áno :slight_smile: cez deň sa musím snažiť aspoň sa tváriť o.k lebo to ešte nikto nevie. Ale už sa to nedá :angry: skývať
22. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzis v tajnosti? mas vyhradeny nejaky termin oznamenia?
22. máj 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemám termín oznámenia, ale v pondelok idem na sono a už by mohlo byť vidieť srdiečko :grinning: tak, keď to bude istejšie. V rodine máme komplikované tehotenstvá tak sa bojím :frowning2: veľmi kecať.
22. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré víkendové ránko!! :dizzy_face:
Přeju všem těhulkám pohodový a slunečný víkend bez nevolností!! :wink:
23. máj 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...chcem sa spytat... mozem si nasadit duphaston este predtym nez pojdem k lekarovi? lebo neviem kedy sa k nemu dostanem...
23. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, tak sa rozrastame..tak teda ahojte nove mamicky :slight_smile: , som rada ze ste prisli medzi nas......perimbabka.....no ja by som lieky len tak sama od seba nebrala....dufaston mam aj ja....lebo uz som po potrate v januari tochto roku, tak mi nasadila aj dufaston.....ale pri prvom tehotenstve mi dala iba vitaminy...tak jej aspon zavolaj....nie? podla mna sa skor orientuj na vitaminy...
23. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
t :wink: kze zastihlo to uz aj mna a to som myslela, ze som uz za vodou :unamused: je mi mizerne zle, katastrofa, nevladzem ani na nohach stat :frowning2: :frowning2: takze vsetkym zienkam , ktorym este zle nebolo odkazujem co nebolo este moze prist hoci aj v 9tt :confounded: :frowning2:
23. máj 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky dneska myslim na Adros snad bude mit krasny den a hlavne bez zadnych komplikaci :slight_smile:
jinak po dvoudennim boleni hlavy,coz me boli i v noci a blbe spim,jsem zradila a musela si vzit prasek od bolesti,jinak bych dnes nemohla fungovat,mame rozlucku se svobodou tak to nejde.... :unamused: trpim na bolesti od krcni patere a nekdy jsou to az migreny...no snad se nic z jednoho prasku nestane :sweat_smile:
vcera jsem si pouklizela tak dneska mam cely den volno,no budeme chystat na tu svicu,ale milacek me nechce nechat abych se prej neprepinala,no s hadrou v ruce toho moc nevytrhnu :grinning:
preji vam holky krasnou sobotu... :wink:
23. máj 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,

včera som začala špiniť :frowning2:
išla som k lekárovi a povedal že mám hematom :frowning2: vylakal ma že sa to klasifikuje ako hroziaci potrat :frowning2:
naordinoval lieky a kludový režim, takže od včera ležím len v posteli a vstávam len na WC už som dnes z toho na nervy, o týžden kontroné UZV strašne dúúúúfa že to bude oK :slight_smile:
23. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik,drz se a hlavne se setri at je za tyden UZV v poradku.drzim pesti...
23. máj 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik drzim palceky, oddychuj, nic nerob len oddychuj nech je vsetko ok
23. máj 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik držím palce!!!!

Janka mě je posledních pár dní taky zle, ale zatím jen tak zlehka.
23. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, ideme gratulovať na svadbu, tak rozmyšlam, ako sa da decentne zvracat v kostole :wink: uz som si pre pripad nudze nabalila do kabelky aj mikroténové vrecko...
23. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekný slnečny den :grinning: akurat pred hodkou som vstavala bo som po nocnej a za chvilu idem s dcerkou dakam von ked mame take pekne pocasie :confused:
boncusik drž sa a oddychuj a vsetkym tehulkam zelam tehulkovanie bez nevolnosti :grinning: :grinning:
23. máj 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu nejak mrtvo :unamused: ale asi kazdy oddychuje
tak mne je cely den na figu, ale mam pocit, ze toto nebudu tehu nevolnoszi skor asi z chrbtice to vyzaruje :confounded: ved uvidime do rana vzala som jeden paralen aj ked viem, ze isto mne nezaberie ,ale skusila som
prdecek drz sa :wink:
23. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, nepísala si ty na jednej snažilkovskej diskusii, že nechceš zimné mimino? či si to s niekym pletiem? :wink:
23. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
goldica asi si ma s niekym pleties, vzdy som chcela januarcatko :wink: :slight_smile:
23. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prepac, sa mi zdalo, ze tam niekto pisala, ze so snazilkovanim trochu pocka, aby to nebolo mimi v zime :wink:
23. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok