• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
jeeej, janka, tesime sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

oli, ake sukienky? hod link
16. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujm jankaa....tesim sa s tebou a supsup foteckyyy.. :grinning:
16. sep 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky,

mám nejasnosti či budú potrebné tieto veci, skúsené dajte svoj názor

1.vankúš na dojčenie
2.kolotoč nad postielku
3.elektrický varič + mixér pre prípravu jedla pre dieta
4.ohradka do postielky
5.hracie kresielko Fisherprice alebo húpacie sedátko-lehátko Chicco

čo vy na to?

janka gratulujem k fotečkám
:wink:
16. sep 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik, ja tiez prave riesim, co bude potrebne a co nie :wink:

nasla som dost zaujimave odkazy, tak mozno prvorodickam ako som ja, to pomoze :slight_smile:
http://www.maderna.sk/doporucena-vybavicka/
http://www.maderna.sk/do-porodnice-mamicke/
http://www.maderna.sk/do-porodnice-babatku/
16. sep 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj

ako sa mame moja babika sa prave rozkopala asi je rada ze ideme papat :grinning:

jej baby ja som pozerala tie linky co ste sem hodili to ako fakt jedne body 4,5eur to je hrozne ja som za 5 libier kupila 7ks :astonished:
tiez mam do 3 az 6 mesiacov viac neutralnych veci a potom nejake ruzovucke saticky ale na vecsie vecicky sa este chystam lebo ceny v uk su k neporavnaniu
inak tu angel care vysielacky plus monitor dychu som ja kupila za 60libier na svk chcu na detoch dobre zarobit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. sep 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak niekolko som hodila do albumu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

chrustik nascmukyyyy

idem precitat co ste zatial popisali nech som v obraze :wink:
16. sep 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab kde si kupila ten monitor za tolko? svagrinka sa mi vracia buduci mesiac a mam jej napisat zoznam co potrebujem a kde to kupi :slight_smile:)
16. sep 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka uzasneeeeeeeee wooow
ako dlho to trvalo?
16. sep 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros dobré stránky, konštatujem že mi chýba ešte vela vela vecí :unamused:
16. sep 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeeeem sme taki stastniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

olienka 30 minut :wink:
16. sep 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka krasne foto :wink: mali je fakt rozkosny joj skoda ze ja nemam cas 3d mozno pri druhom :slight_smile:

oli monitor som kupila v mothercare ale najdes ho aj na nete ebay este obchode toys ak ma tam viac obchodou nech mrkne rozdiel v cene su tak max 5libier ja tu mam len mother a toys co je malo ale oproti slovensku asi dost
16. sep 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani,tak ja sa neskutocne tesim. snad sa cez to moje sadlo ukaze mimi v plnej krase :slight_smile:
16. sep 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem este raz je rozkosny naozaj joooj ako sa nan tesime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ale asi budem decembrovka aj dr. povedal, ze je velky /pekne velky/ a vyzera to na Vianoce :fearful: :angry: tak uvidime

olienka uvidi cez co len chces, to len ten tvoj dr. bol DEBIL prepac za vyraz , ale ako take nieco niekto moze povedat :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vies ake velke brusko mam ja a pozri kolko nadhernych fotociek :wink:
16. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab dakujem moc
16. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli ja mam 401 je tam dole a cena tam je 79 ak som dobre videla ale ja som ho kupila za 58 libier nesom si ista ci bol v akcii alebo isiel hore :unamused:
16. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze ked pozeram tie ceny lutujem,ze som sa nepremohla a nesla teraz v septembri do londyna... no bojim xripky :slight_smile:)
16. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta 300 co si dala je len podlozka bez vysielacky :wink:
no detske veci sa tu fakt oplatia neni tu nane dan tak je to super ale aj tu trafis fakt drahe veci
16. sep 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab viem,ze suu aj drahe,ale nepomerne vacsi vyber a vies najst uzasne za super ceny. zila som tam 2 roky a od kedy som doma neviem sa uspokojit s tymi nasimi cenami....
16. sep 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja radsej ceny neporovnavam, lebo mi ma slahlo :angry:
16. sep 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to urcite moja skrina by ti otom vedela rozpravat a botasiek no mozno je nacase sa vrati na svk :grinning: :grinning: :grinning:
16. sep 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulky?...jedna otazocka...teraz som kupila nasmu srdiecku taku supravicku velkost 50...to je velmi malinke?...pise tam, ze na 0-1 mesacne babätko....
16. sep 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava4 ahoj:slight_smile:tak vieščo ja som stych čisel tiež dopletena niekedy je 50 a 56 dosť velka niekedy zase dosť mala tak ja neviem všade to vyrabaju inak samizda tiež ked kupujem neviem si dať rady:slight_smile:
16. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe antonia presne ked tam kupis umro za 7libier :slight_smile:))) ta nekup :slight_smile:)) ja som sa tam stala nakupna maniacka
16. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava tazko povedat :slight_smile: vsetko zalezi od toho ake velke sa babenko narodi :wink: aj ja mam vela veciciek 50 a uz teraz mam obavu , ze ich budem musiet opustit :unamused:
poposuvam vam :wink: :wink: co cakate chlapcekov :wink: :wink:
16. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Nursery/Coordinated-Bedding-Ranges/I-Love-My-Bear-Crib-Set%280023045%29 juuuuuuuuuuj toto chceeeeeem mam z toho taku prikrivku do kociarika chcem celeee
16. sep 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, maly je taky kraaaaasny, gratulujem :slight_smile:

jaj, tie nakupy v Anglicku vam zavidim,samozrejme v dobrom :slight_smile:

oli, ty maniacka sukienkova :grinning: a ta deka, co si poslala link je suprova :slight_smile:
16. sep 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok