Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

janka1
23. máj 2009

nic sa nedeje 😉 mozno tu mam sestru o ktorej neviem 😀

goldica
23. máj 2009

trochu som sa pohrabala v historii a nasla som to-nesedel ti november a december-ze by to malo mimi vsetko pokope(mikulas, vianoce a tak...) ale ze v januari naisto...

janka1
23. máj 2009

jemine 😀 😀 😀 ty si riadna spionka 😀 , ale prepac 😒 ja si ta vobec nepamatam? pisali sme si?

goldica
23. máj 2009

ja som pisala len chvilku, lebo nase snazilkovanie polavilo a skoro vsetky zienky si tam merali bazalnu teplotu a porovnavali grafy a to som bola ridne mimo....

janka1
23. máj 2009

´goldica aj ja som sa pohrabala 😀 😀 😀 tak ta zdravim si sa davno neukazal na snazilkach 😉

k.a.t.k.a.
23. máj 2009

ahojte ... ja zatial len tak nenapadne 😅

prdecek
24. máj 2009

ahojky, tak hlásím, že se nevolnosti stupňují, už to musím rozdýchávat. ale zatím bez zvracení, musím zaklepat! 😝

goldica
24. máj 2009

ahojky, tak moje nevolnosti su ako na sinusoide-chvilu hore, chvilu dole, musim si vzdy nieco malo zajest, aby mi bolo lepsie. dnes rano to ale prilis nefunguje a fakt netusim, ako budem varit obed, lebo len sa pozriem na kura, co rozmrazujem a natahuje ma... a muzik bol vcera na akcii, takze je dnes nepouzitelny 😠

pe3cka
24. máj 2009

Ahoj holky, vůbec vás v poslední době nestačím sledovat. v práci máme takový fofr, že jsem ráda, že příjdu domů,udělám co musím a jdu odpočívat...v poslední době jsem děsně unavená...odpoledne si musím jít lehnout, jinak snad usnu ve stoje...jinak nevolnosti jsou jako kdy...někdy víc,někdy míň...mno prostě,co vám budu povídat, vždyť to znáte... 🙂mějte hezkou neděli...

markee
24. máj 2009

Dobré ráno holky,
vítám další nové těhulky 🙂
jo a u mě je to s nevolností taky,že se stupňuje. Předtím mi občas bylo blbě,ale teď mám každý ráno v krku jakoby knedlík a prostě mě nutí na zvracení(ale zatím jsem na wc neletěla-obávám se,že to dlouho nevydržím).Nevím no,tak to vypadá,že se mimčo dobře zahnízdilo a drží se 😀

boncusik
24. máj 2009

ahojte holky,

dík za povzbudenia,špinenie naštastie ustupilo 🙂 tak len dúfat že všetko bude oK 🙂
inak ja tie nevolnosti mávam skor večer 😉

cukruska1920
24. máj 2009

Ahojte....asi sa k vam pridam len este to nemam potvrdene od lekara...tak vo strvtok sa rozhodne...drzte mi palce 😉

markee
24. máj 2009

cukruska1920,přidej se určitě. Já to také nemám potvrzené od doktora,chci tam jít tento čtvrtek co bude,to bych měla být 7+2tt a už by mělo být vidět srdíčko.Ale uvidíme jak bude mimčo velké.
A jak ti je?

cukruska1920
24. máj 2009

marke...zatial fajn...bolia ma len prsia a citim podbrusko...ale inak ok...ale ked som hladna tak mi je cudne a musim sa najest...potom to je uz dobre

naty
24. máj 2009

Pěkné nedělní ráno, holky!!
Mě se ty nevolnosti tak nějak mění...teď mám celej den žaludek jako na vodě, občas se to trošku vystupˇˇnuje, ale paradoxně mi na to taky pomáhá aspoň trošku se najíst... 😉

Jinak taky vítám nové těhulky a přeju srdíčko na utz!! 😵

Sem zvědavá, kdy se ozve adros, co a jak včera bylo!! 🙂

prdecek
24. máj 2009

jééé cukruska gratuluji 😀 pamatuju si Tě z grafu BT 🙂 držím pěsti aby to bylo teď ok!!!! my se s prckem zatím držíme, musím zaklepat 🙂

Jinak se mi po snídani udělalo líp, ale u vaření obědu je to nic moc..... už aby ty nevolnosti byly za mnou!!! 😝

goldica
24. máj 2009

prdecek-mne dnesne varenie obedu dokonale vyprazdnilo zaludok.... ☹

dinduska
24. máj 2009

ahojte kocky
tak mne je konecne od vcera uz lepsie.uz mi nieje tak zle.len brusko rastie ako z vody a uz som musela nabehnut na tehu oblecko 😅 😅 ak chcete si kuknut tak foto mam v albume nieco pre druhe mimi 😉
a vy ako?vam tiez rastie to brusko tak?

cukruska1920
24. máj 2009

baby aj vas boli podbrusko? ja citim take pichoty ci co to je vo vajecniku

dadulka2000
24. máj 2009

ahojte kocky,....pekne nedelne, slnecne ranko prajem vsetkym
citim s vami vsetkym co vam je zle,.... ☹ , drzkajte sa. ja len spavam skoro kazde odpoludnie,...hned ako dam malu spat o 12.00 zalaham aj ja. 😀
dnes ideme o 15.00 na BBQ ku znamym,.... tak idem soferovat,....aspon nemusim hladat vyhovorky preco nepijem,....takto to mam ako sofer jasne 😎

gucz
24. máj 2009

ahojte môžem sa k Vám pridať aj ja? včera som si na testíku našla dve čiarky. podľa netu by som mala byť v piatom týždni a TP 28.01.2010. Ale od lekárky to potvrdené samozrejme nemám. Chcem tam ísť až o nejaké dva týždne, aby na ultrazvuku bolo aj dačo videť 🙂

antoniab
24. máj 2009

ahoj tehulky 😉
vitam nove tvare pekne sa to tu rozrasta 🙂 🙂
dinduska aj mne rastie brusko ale do veci este vojdem len brusko je take vypukle 😀 😀
cukruska to je v poriadku to sa vraj roztahuje maternica su to take bolesti ako keby na mrchu 😉 umna teraz uz trocha ustavaju citim to viac vecer a prsia tie su citlive stale 😝

janka1
24. máj 2009

ahojte 😉
pekne sa rozrastame, ale uz si ani mena nepamatam uz mam trosku aj chaos v tom kto je kto 😀 😀

takze moj zaludok sa neukludnil a pocitam s tym, ze asi sa ani neukludni tak skoro 😒
co s atyka tych nevolnosti chcem sa opytat ma niekto aj taketo, ked sa lepsie nadychnem , alebo z hlboka tak ma picha vsade 😖 mate niekto take pocity, bolesti ci pichanie?

bebel
24. máj 2009

Ahojte,
rada by som rozšírila vaše rady.
Termín pôrodu máme podľa tehotenskej kalkulačky 21.1.2010.
Bola som na usg minulý týždeň, a chystám sa ísť znova obtýždeň..pretože som bola doma s prvorodeným a tento týždeň budem makať ako fretka.
Doki tehu potvrdil, čakáme ešte na srdečnú aktivitu.
To pichanie, čo opisujete, mám aj ja.
😉

dadulka2000
24. máj 2009

gucz, bebel, vitajte a usadte sa u nas 😀
boze baby ja som sa tak prezrala teraz na obed,....brrrr 😝 a to idem znova tlacit do hlavy o 2 hodky na opekacku 😎 , ale nevzdam sa,.... aj ked takymto tempom budem coskoro 100 kg 😀

gucz
24. máj 2009

mňa pobolieva podbruško ako na MS, ale to som mala aj pri malej. Žalúdok mi trošku nadskakuje, ale na vracanie mi ešte nebolo, dúfam, že ani nebude. Akurát teraz je mi ťažko, najprv sa mi točila hlava, tak som sa naobedovala a teraz mi je ťažko od žalúdku... cítim sa ako nejaký hypochonder 😀
a som unavená, večer už o deviatej ledva držím oči otvorené 😔

gucz
24. máj 2009

dadulka že usadte sa 😀 😀 😀 , hej sedím

dadulka2000
24. máj 2009

guzc,... ja som na tom napodobne,...bud spim, alebo jem,....
😀
mas zlatu malicku Laurinku,.... je to super vek okolo 2 rokov, co? sa nasmeje clovek 😀

gucz
24. máj 2009

ja sa budem musieť s tým jedením krotiť, už teraz som buchta. Pri malej som však pribrala cez tehu len 4 kg, tak dúfam že aj pri tomto to tak bude. Ale to som vydržala len 34 týždňov. Malá má rok aj 10 mesiacov a je to riadne žihadlo, stále dačo vymýšľa.

dadulka2000
24. máj 2009

4kg??? si rob srandu,... ja som sla na 20kg,.... (ked tak riadne) 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre