Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

weronyca
22. sep 2009

Pekne dobre rano prajem.

Baby riesim dilemu.. Mala som vybrane meno pre mojho synceka- dokonca az dve. ale moj drahy sa rozhodol, ze meno Jozef( ako sa aj on vola) nechce, kedze v rodine by uz bolo 5x. Ze si to ziada zmenu. A meno Filip ma kazda baba v mojom okoli. Chcelo by to nieco originalnejsie. A uz sa mi aj dako prestalo pacit ☹ ☹ Uz asi moc spekulujem, ale....

Pomozte

adros
22. sep 2009

dobre ranko

weronyca, my keby sme cakali syna, tak sa Jozefovi nevyhnem, na tom muz trval, bol byt to stvrty Jozef v poradi 😀 😀 😀 , tak som trosku rada, ze cakame dceru 😉 No, moji favoriti na syna boli David (s kratkym "a"), Daniel, Lukas

miroslava89
22. sep 2009

weronyca Jakub,Matias,Lukas, Andrej 😉

miroslava89
22. sep 2009

a samozrejme Martin 😀

weronyca
22. sep 2009

Mne sa meno Jozef velmi paci. Ale tak ked tatinko nesuhlasi 😒

Momentalne som v stave, kedy by som mojho maleho pomenovala tak, ze ked v parku nanho zakricim nedobehne cele sidlisko 🙂 🙂 David je pekne. Pacilo sa mi este aj meno Šimon( hodilo by sa aj k mojmu priezvisku) ale tiez sa teraz narodili dvaja chlapci s tymto menom, a mam pocit akoby som nic originalnejsie nevedela vybrat, tak opakujem. AAAAhhhhhh... to som si dala.TRDLO! 🙂

adros
22. sep 2009

wero, tak vidis, uz mas jedneho kandidata - David, tak este jedneho a potom vyber. Inac, Simon je tiez velmi pekne meno 🙂

k.a.t.k.a.
22. sep 2009

ahojte 🙂

weronyca ja riesim to iste, moj MM ma pokazde zrusi 😠 jemu sa paci Maxim, ale tak sa vola svokrin pes 😝 a aj tak mi pride to meno take studene ... potom mi uz zrusil mena ako Filip, Dominik, Simon, Šimon, Richard ach jo .. u nas chalanske meno nemoze koncit na "s" lebo priezvisko zacina na S a potom sa to tazko vyslovuje. Inak kamarat dal meno synovi Dorian 😎 velmi zaujimave e pekne meno, len nam sa nehodi k nasmu rydzo slovenskemu priezvisku 😖

k.a.t.k.a.
22. sep 2009

a mena ako David, Jakub, Matuš, Samuel uz su v rodine 😖

gucz
22. sep 2009

dobré ránko prajem
weronyca aj ja mám podobný problém ako Ty, neviem čo vybrať, po tatovi nechceme (Peter) aj keď sa mi to meno páči. Pri malej som chcela Richarda - Riška ale teraz sa mi to už tak moc ako vtedy nepáči. Tak fakt neviem ako sa bude volať, Ja by som chcela Michala a manžel Alexeja alebo Nikolaja , ale neviem neviem či sa na niečom dohodneme....

k.a.t.k.a.
22. sep 2009

a chcela by som letne meno, nech uz konecne moze aspon jeden z nas aj nieco na zahrade na chate oslavovat 😅

adros
22. sep 2009

katka, nasa susedka ma Doriana - zajaca 😀 😀 😀

gucz
22. sep 2009

tak mne je zasa vlastne aj jedno kedy bude mať meniny, u nás sa meniny nejak neoslavujú, skôr narodeniny aj to len u detičiek, alebo také okrúhlejšie narodky ako 30, 40, 50...

k.a.t.k.a.
22. sep 2009

adros 😀 .. no neviem inak co to je za modu davat zvieratam ludske mena 😠 volakedy boli Rexo, dunco a teraz kricia po psoch Nina, Hugo, Fero ... a potom si vyberte 😝

adros
22. sep 2009

katka, on ten zajo je bol najpr Dory -ako rybka z Nema, lebo si vsetci mysleli, ze je to zajacica a potom sa prejavil betar a stal sa z neho Dory-Dorian 😀 😀 😀

Nasa Alex bude mat tiez vsetko naraz - vianoce, silvester, meniny aj narodky, ale co uz. Meno sa nam paci a pekne nam ide aj k priezvisku 🙂

hanus177
22. sep 2009

Bre ranko. Tak ja som chcela na chlapca Adam alebo Tobias, ale MM je Jozef a on chce po sebe a to v rodine je otec,brat, synovec, svokor, manžel (a ak bude syn) - JOZEF - smejem sa z toho, že to by už bolo len na rodinny guláš 😝
Možno to bude dievčatko 😉
Alebo som ešte rozmýšľala nad dvoj-menom Jozef-Adam 😀

krpuch
22. sep 2009

my sme chceli Timoteja, ale nechcem, aby mal vsetko naraz, tak sme sa dohodli na Nikolasovi - to je v auguste.

gucz
22. sep 2009

krpuch aj u nás je v hre aj Timko, aj Radko, aj Matej... no ale hovorím, to ešte bude ťažký výber 😀 , ale vážne sa tým budem zaoberať až po 3Dčku, keď budeme vedieť čo to bude 🙂

roxy_1
22. sep 2009

dobre ranko,
vidim ze frci jmena 🙂
jedna znama ma dva chlapecky Nikolas a Lucas.jinak me se libi jeste Kryštof,Štěpán,Maxim

no a s tema zviratama uz jsem par psu zazila s mym jmenem 😀 je to divne 😀

hanus jak to vcera dopadlo s tim vytokem??

mirka zdravim te,jak se mas??? 🙂

olienka12
22. sep 2009

Ja mam vybrate Daniel po niekolkomesacnej dohadovacke 🙂 ale paci sa mi aj Rastislav, Richard, Darius, Michal, Martin

olienka12
22. sep 2009

ozaj Ilona Csakova ma maleho Daniela 🙂))

k.a.t.k.a.
22. sep 2009

timko je fajn, kamaratka ma jedneho 😀

moj muz vzdy zahlasi ze predstav si 50rocneho Dominika 😀 ... ja som tak kamaratku odhovorila od LiLi, to si teda absolutne neviem predstavit pri dospelej zene a uz vobec nie 70ronej babke 😀 no ale to uz zachadzam do extremov 😀

zdenka73
22. sep 2009

Ahojte tehulky! Tak sa hlásim po kontrole. Máme všetky kostičky, ručičky, nožičky a srdiečko bije ako zvon 🙂 , tak sa vytešujem. Len mi vadí, že ma zase nepozrel odspodu, zaujímavý prístup tohto doktora v Rakúsku.
A ešte stále neviem pohlavie 😔 , neviem či nechce povedať, alebo má taký zlý utz, nuž čo už musím čakať zase mesiac a snáď už budem vedieť.

zdenka73
22. sep 2009

Lopezka gratulujem k pani, a veša príjemných chvíl v manželstve.
Gratulujem aj k pohlaviam, už som zabudla mená, kým som vás dočítala.Sorry.
Roxy - tak dovča super, hlavne že ste si ju užili.
téma s menami? tak ja tiež vyberám skôr mená v lete, aby nemalo všetko naraz.

sisipetka
22. sep 2009

Dobre ranko kocky,
super fotky zo stretka a ste tam vsetky chutnucke, tak tehu-gulky 😉 Ako vsetky krasne tehule.
Co sa tyka chlapcenskych mien, tak my sice pohlavie nechavame na koniec, ale pri chlapcenskych menach mame dilemu. Dievcatko uz je isto Zara a chlapcenske presli prerodom. S MM sme urobili zoznam asi 20tich mien, z toho si kazdy vybral 4 a parovali sme - samozrejme sme nic nesparovali. Ved ako aj, ked vam MM vyberie mena ako Jamal 😀 😀 😀 Tak teraz mame 3 favoritov Lucas, Christian a Olivier (my nemame cisto rydze priezvisko, takze tieto jazykove odrody sa nam velmi hodia). A ked sme sa minule viezli v aute, tak nam napadlo, ze dievca bude podla znacky auta MM a chlapec podla znacky auta na ktorom jazdim ja - vznikla z toho Kia a Ford 😀 😀

hanus177
22. sep 2009

Kamoška pred mesiacom porodila dcérku. Celé tehotenstvo sa mala volať Alyssa - vlastne sa aj tak volala, ale len 2 hodinky po pôrode. Potom ju premenovala na Nela. Povedala, že v tej "eufórii" to zmenila. Ale maličká má odložený náramok z pôrodnice z menom Alyssa 😀

Čo sa týka včerajšieho výtoku, už viac nebol..... len ráno..... volala som DR. a povedala, že ak sa bude opakovať tak mám hneď prísť.....
Teraz behám každú chvíľu na WC a kontrolujem či je všetko o.k.

Inak baby trošičku Vám závidím včerajšie stretko...... aj ja by som išla z nejakou tehuľkou na kafčo.... 😵

adros
22. sep 2009

hanus, keby som nebola na PN, tak by sme sli k svokrovcom do Tvrdosina, tak by to slo, ale bohuzial som PN.Ale ked bude male na svete a pojdeme na navstevu, tak dame stretko 😉

hanus177
22. sep 2009

Adros beriem ťa za slovo...... Už teraz sa veľmi tešííííííííííím 😉 Ale to už bude stretko maminiek s miminami 😀

nedockava4
22. sep 2009

dobre ranko, tehulky
ako sa mate?...akurat vas docitavam...ja som po vcerajsom stretku prisla uplne mrtva....
a dnes idem objednavat nejake vecicky pre mimi....

adros
22. sep 2009

hanus, no hej, aspon porovname skusenosti novorodičiek 😀 😀 😀 Inak, na Orave asi fičalo meno Jozef, ked sa nam tak polovicky volaju 🙂

sisipetka
22. sep 2009

kocky s tym Jozefom - v rodine MM su tiez az 3 a to bol asi celoslovensky trend 😉
Zdenka super, ze mimi je ok a Hanus, ty sa sestri, urcite uz bude vsetko ok 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre