• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
andy, jeeeej, teraz jarmocite vy? Bude aj trdelnik? :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokial si registrovana menej ako tyzden musis poziadat autora aukcie o povolenie zucastnit sa aukcie.
ked si pozries pravidla vsetko s drazenim je tam napisane. opravim adros v priebehu 2 minut na konci ak nikto neprihodi,vyhrava posledne prihodenie. pokial prihodi cas sa nastavuje spat na 2 min.do konca :slight_smile:)
26. sep 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu je sama aukcia :grinning: co drazite zienky :wink:
26. sep 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, dakujem za doplnenie :slight_smile: ako sa citis? spala si nieco?

janka, ked sa zadari, tak drazime :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spala som celkom dobre len 4krce za noc a teraz rano sa citim dobre,tak uvidim,co bude,lezim :slight_smile: ale myslim,ze to bude ok. vypila som feniklovy caj. mam harmancek,ten bude dalsi a pijem tehotensky.
26. sep 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, tak to je dobre, som rada,ze ti je lepsie. A feniklovy cajik pijem aj ja :slight_smile:
26. sep 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tehulky...
...ja vas len pozdravim a idem prec - asi do postele...vcera vecer sme aj my mali jarmok, tak sme boli s MM a rodinou troska vonku a opät sa mi vratilo "hrdlo a nos"....takze, kasleme, soplime, atd...
prajem vam krasny vikend :dizzy_face:
26. sep 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka krasny vikend aj tebe,skore uzdravenie prajem.
ja prave triedim fotky popridavam do albumu vybavku nejaku :slight_smile:)
26. sep 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

oli adros dakujem :wink: vcera som sa zaregistrovala ale tu aukciu asi nestihnem jedine ak poziadam o povolenie este uvidim zatial sa nik nehlasil ale aby ako adros pise nezacala bitka nakonci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

feniklovi caj so zihlavou pijem aj ja :wink: teraz pijem hrrozne vela caju ale striedam kazdy den iny plus citron a med aby som bola zdrava a dnes preventivne uvarim cesnacku

vsetkym chorim rychle uzdravenie ja to strasne neznasam hlavne upchati nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, to vsetko mas doma???? cakas patorcata? :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros ved to nie su veci na prvy mesiac :slight_smile:)) do 24 :slight_smile:) to bud rada,ze necakam dievca,keby som to vsetko dala hehe inak je toho ovela viac, dosli mi dalsie 3 tasky po krsnatku :slight_smile:))
26. sep 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,

tak musím říct, že ten náš čertík vstává každý den kolem 6 a provádí velký ranní tělocvik...já se dneska opravdu prd vyspala, jelikož jsem spala s natáčkama a pak ráno jela k sestře, zkoušely jsme svatební účes...za 14 dní už takto budu vdaná paní :slight_smile:

Roxy ten kočárek je moc pěkný :slight_smile:

My si kočárek s přítelem vybírali sami. Jeho rodiče věděli jaký chceme a moje máma ví jen, že je to trojkolka s brzdou...
26. sep 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, ja uz nic nehovorim, prave som dostala dve tasky oblecka :grinning: takze s aukciami som skoncila :grinning: :grinning: :grinning:
26. sep 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
;)) musim pofotit co chcem predat :slight_smile:) tie ruzove vecicky su tak krasne no co uz :slight_smile:))
26. sep 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechces si to fakt nechat pre druhe? :wink:
26. sep 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak som prejedena a nevladzem ani zit hehe...

....jojo adros bol trdelnik aj vanilkovy a aj orechovy :slight_smile: plus lizatko, hada jablkoveho, ciganska /ale este nieje setko spapaneeee xi...pekne ste si vzmalovali kukala som na fb

a maaaaaaaaaaaam aj kocik...nachvilu ho peto akoze zlozil a zas je v krabici...kokso ten je hrozny ani som si ho neuzila...aleeee je krasny :wink: som spokojna
26. sep 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, tak teraz vylozit nohy a fucat :grinning: :grinning: :grinning: No hej, aj mne sa paci muzova praca :wink: A aky kocik ste kupili? My sme dnes vyfasovali Bambino Sprinter
26. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros len tie najcute veci,inak by som sa zahrabala do krabic :slight_smile:)
26. sep 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víkend tehulky :wink:

ja som grogy, celý den som umyvala okná a upratovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám dobrý pocit že to mám za sebou :sweat_smile:
26. sep 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja som tiež grogy, manžel maľoval spálňu a jednu stenu v obývačke, ja som vysávala, zmývala, ukladala veci na miesto a mala som dosť. bolí ma chrbát a kolená, dnes budem spať ako bábätko. Dúfam :slight_smile:

Olienka - a testovali ťa na helikobaktér? ja som ho mala pred dvoma rokmi a tie kŕče boli hrozné.
26. sep 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :wink:
Chcela som popriať choručkým skoré uzdravenie a tak to vyzerá, že som do toho vhupla aj ja, čosi ma pobolieva v krku. Takže prajem nám skoré uzdravenie!!! :slight_smile:

Andykca - mňam trdelník, dávno som nemala dobroty z jarmoku, na najbližší sa musím vybrať aj ja...

Všetkým tehulám prajem príjemný zvyšok víkendu... :sunglasses:
26. sep 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evca netestovali, vraj nemozu lebo som tehotna ja osobne toho helikobaktera tipujem alebo nejaky zapal iny v zaludku....
najhorsie je,ze cely den je to ok a vecer mi zacina byt zle :((( a to cely den lezim a pijem cajiky
26. sep 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, pozerali ste teraz správy na JOJke? Ako tehotná žena otehotnela ešte raz? Medzi bábätkami v brušku je rozdiel 2,5 týždňa. Ale narodia sa naraz.

Oli - ja som kvôli tomu vstávala aj v noci, stále som musela niečo jesť, to kým som nevedela čo mi je. Ani dychový test nemôžeš?
26. sep 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby tak tu pomalicky uz kazd bude mat kocik tak to aj ja sa musim konecne rozhodnut :confused:

andycka a aky ste kupili ten tip co mas v albume :wink:

oli ta co stebou :confounded:

ja som dnes kupla este overalik mama ma zabije :grinning: veci do roka mam strasne vela a este sa chystam zajtra na nakupi a plienky sme zas kupili aj tie uz mam do 7kg dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: papmpers 94ks 8libier
dnes som hladala ochranne hniezdo do postielky ale vsade su len cele sady a ja chcem len hniezdo velmi sa mi pacia hniezda od firmy scarlett :slight_smile: a este som nasla peknucke apostolky na siroke balenie po 1,7eura tak asi onjednam s kazdej velkosti budete balit nasiroko :confused:
26. sep 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia 1 a maximalne 2 budes potrebovat uz sa babatka nebalia velmi dlho na siroko tak ako kedysi :slight_smile:
26. sep 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze sesterka balila do 3 mesiaca ale ten posledny mesiac si niesom ista napr sestrenka v holandsku nebalila nasiroko ani v uk sa nebali ale minule som videla v oarku behat babo stakou tvrdou ortopedisku vlozkou lebo mala zle vyformovane nozicky tak ja to nechcem riskovat
je to do nejakej vahy alebo ako sa to berie
26. sep 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee na sr ta poslu s babom po mesiaci k ortopedovi a on povie balit,alebo nie a mas to :slight_smile:
26. sep 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros jasne fucala som jak slon...a do toho som si dala fantasticky segedin.....jaj jaaaaj xi

yoya tak trdelnik odporucam....je to dobra vec-zeeee adros hehe....dva stanky na jarmoku mali upplne narvate a tety vobec nestihali...takze sme si aj odstali ale stalo to za to

evca35 my sme to kukali (spravy) a moj sa hned skoro pokakal...ze aby sa nam to tiez nestalo hehe...riadne

kocik sme kupili ten co mam v albume...3 kombinaciu....a sa da tak poskladat ze by som nikdy neuverila ze sa da kocik tak zlozit...co je dobre a prakticke....a hlaaavne ma vanicku podla mojich predstav :slight_smile:

inac v aladinovi som kukala aj fusaky...mali fajny jeden za 53€ (do autosedacky, do vanicky aj do sportaka) taka trojkombinacia a najviac ma uchvatilo ze sa da aj zvacist aj zmensit....takze od narodenia a este aj na rok ho maly bude mat...a vraj ho maju stale takze kupim neskor teraz sme minuli veeeeeeeeeeeeeela penazi :zipper_mouth:
26. sep 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy myslis Emitex combi ? mam ho v albume je do 3 rokov :slight_smile: videla som ho nazivo je super
inak vasa vanicka ma aky rozmer? je to presne to co chcem ja, len znacka ina :slight_smile:
26. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok