• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Holky co na dnešek plánujete? Vy jste většinou v práci nebo už na neschopence?
26. máj 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
markee tak ja mam doma jeste bokem kosmetiku tak zabijim dny timto konickem kdyz uz jsem na NP a jinak dneska jedeme s pritelem na par drobnosti k dekoraci na svatbu do mesta.navic ma dnes svatek tak mu chci neco koupit :slight_smile:
to zase bude hic ale lepsi nez kdyby prselo,clovek ma i jinou naladu :wink:

adros-rozlucka byla uzasna,bylo nas hodne a vseho nastesti dostatek,ja si dala na zacatku jen jedno male pivo a pak uz strizlivyma ocima sledovala ostatni,byla to sranda,jinak dosly tri kamaradky ktere uz maji slusne pupky :grinning:
26. máj 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já teď uklízím, pak upeču nějákou buchtu a v 13hod jedu k našim na zahradu, byla sem i včera.

Jinak zítra jdu už na kontrolu, tak se těším a zároveň bojím, aby bylo vše ok.
Jinak dneska bych měla začínat 9tt, ale myslím,že dle ultrazvuku jsem o týden pozadu, měla jsem být na uzv 5+5 a ve zprávě bylo psaný odpovídá 5-6tt, tak nevím. to se asi rozhodne na dalším uzv.
26. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy jak máš vycházky??? mě hrozně štve, že mám jen odpoledne od 13 do 19. Je krásně a musím celý dopoledne dřepět doma :unamused:
26. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo jinak jak tu někdo psal o té coca cole, tak je to pravda, mě to na nevolnosti zabralo, ale musí být ledově vychlazená.
26. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predecek- to mas jeste dobry ja mam od 14-18 hodin ale jak pujdu priste na gyndu zazadam si u doktorky o vychazky neomezene,kamaradka je taky tak mela,obvodni doktor mi muze dat je 4 hodiny denne ale gynekolozka na cely den.tak si o to zkus zitra u doktorky zazadat kdyz tam pujdes a hlavne at ti to dobre dopadne,urcite pisni :slight_smile:
ja jsem podle ultrazvuku 7+1 ale tady na konikovi podle posledni ms bych byla 9tt tak jsem si to tak zmenila aby mi to u fotky psalo spravny tyden :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si to změním zítra podle toho co mi řekne. To když jsi 7+1 tak už bys tam měla mít 8tt ne??? 8tt začíná od 7+0
26. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem dneska dlo MS 8+0
26. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nechapu?ja myslela ze jsou to tydny tehu....ja myslela ze je to 7 tydnu plus 1den, :sweat_smile:
26. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky to se tak počítá jo? Já jsem dnes 7+0 takže jsem jako už 8tt?
26. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://tehotenstvo.academy.sk/index.phpe podle tohodle vypoctu kdyz zadam pradbezny termin porodu ktery mam napsany na UZV tak mi to tak vychazi 7+1
26. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prej sou to lunarni a kalendarni tydny,ale kdyz vim kdy jsem pravdepodobne otehotnela coz bylo nejak 12.-13.4. podle vypoctu ovu tak to sedi presne na den.
26. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,.... ako sa mavate a citite?
babenky ja som si dnes prekecla so zachodovou misou rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no toto,.... to sa mi este nestalo, ale najedla som sa potom a uz mi je fajn. :slight_smile: dufam ze to bol len jeden nezvycajny "ukaz" :grinning:
u nas v uk dnes rano leje,.... strasne sa soferovalo do prace,....ale uz tu sedim a susim sa. moj drahy isiel na sluzobku do piatku tak budeme doma same,... dufam ze vsetko bude v poriadku.
co mate nove vy?
26. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka to pocasi ti tam moc nezavidim u nas jsou tropy a jasna obloha :sweat_smile: jezdite do Ceska?
26. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxy, ved aj tu bolo krasne,.... dnes hlasia doobeda dazde a potom sa opat vyjasni a bude krasne,.... :sunglasses: - teda dufam,....
v CR som par krat bola,...aj na dovci a aj na brigadach pocas VS cias,.... vzdy bolo super :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aHOJTE MOZEM SA PRIDAT? aj ja cakam dietatko v januari 2010 presnejsie 6,1,2010. Je to uz moje stvrte dietatko. :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no já si myslím že to tak je, když je 7+0 že je to už 8tt nebo co teda myslíte?
26. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataklinec vitej mezi nami :slight_smile: páni 4 deti :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdecek 8 budu az pristi tyden to bych musela otehotnet pri ms...takze me to fakt tak nejak odpovida... :slight_smile: zeptej se doktorky jak se to pocita at jsme chytrejsi :sweat_smile:
26. máj 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie ja som tiez v 8. tyzdni
26. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataklinec takze uz jsi u Dr. byla? to uz jsi mela i srdicko hej? :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mataklinec,... jasnacka ze sa mozes :slight_smile:,.... wow stvrte babatko,... to budete riadne busy family :slight_smile:
26. máj 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano u doktora som uz bola aj na sone a videla som aj srdiecko.
no to budeme velka rodina, rozmyslme co s autom, mame auto len pre 5 ludi a nas uz bude 6. :grinning:
26. máj 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej nataklinec vitaj a obdiv na mojej strane :wink: drzim palceky :slight_smile:
26. máj 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, tak mám za sebou snad nejšílenější víkend. V necelých 30 letech mi porpvé píchali ucho.. no nepřála bych to nikomu, ta bolest je horší než porod a navíc celou dobu jsem měla strach, abych nepřišla o miminko... Teď už se to zlepšuje, ale pořád jsem na jedno ucho hluchá. Jinak v pátek jsem byla na utz a měla jsem 4mm dutinku, zíétrajdu ještě na kontrolní utz, jestli rosteme a pak nás už z caru propustí :slight_smile:
26. máj 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi, chudatko,.... ale zvladla si to statocne,.... :wink: a co to ta 4mm dutinka znamena? to je velkost babatka? :wink:
26. máj 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadulka to je velikst toho gestacniho vacku vypada to ale jako dutina :slight_smile: a v ni se rysuje neco maleho :grinning:
26. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,... no som si aj myslela,.... :grinning:
26. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi a rekli ti na kolik tt ta 4mm dutinka odpovída?
26. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok