Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

baileysa
29. sep 2009

ives, super, ze si si nakoniec vydupla to 4D, to by bola skoda, ked si uz bola objednana, aby ti to prepadlo... 😔

ja som uz tiez vytiahla vankus na kojenie a spim s nim, nechapem, co som tolko cakala, s nim sa spi tak dobre 😅 tiez mam daky s takymi molitanovymi gulickami ci kockami, svagrinka mi usila aj nahradny potah, tak pohoda 😵

baileysa
29. sep 2009

kukla som fotky, adros pekne kusky si nakupila 😵

minix, krasne fotky 🙂

oli, ja som pouzivala pre malu specialne, aj som prala oddelene, zo zaciatku lovelu prasok a ziadnu avivaz, potom som presla na persil sensitive a lenor sensitive a to v podstate periem doteraz pre nu...

antoniab
29. sep 2009

ahoj tehule 🙂 🙂
po vcerajsej migrene sa hlasim ze som ok paracetamol zabral 😝
janka ja som si vydrazila dnes sedacku maxicosi uz len dufam ze bude sediet na kocik a potom musim ten kocik este kupit 😀 😀
ale sedacku uz mam za super cenu odruky fakt ma to natej aukcii bavilo 🙂
adros a co ty ako si dopadla ?

vitam nove tvare a blahozelam k pohlaviam 😉

marushka
29. sep 2009

ajojte, ja som bola práve vonku s Jakubkom, už je tam pekná zima takto podvečer 😒

yoya - no, na nete zoženieš veľa vecí lacnejšie, len ja tiež radšej neriskujem...ale inak tiež si musím kúpiť ešte jedny rifle... mňa ale najviac straší zima, na dva mesiace si kabát origoš tehu za 260 euráčikov kupovať nemienim, tak netuším,...asi ošklbem objemnejšie ženské osadenstvo rodiny na nejaké to paletko, inak neviem...

oli pranie - ja rozhodne indivindi do asi do roka a samostatne v Lovele.Osvedčila sa mi pri Kubkovi, budem ju používať aj teraz. mala som aj tekutý prášok aj aviváž... 😉

antoniab
29. sep 2009

tak ja mam tehu rifel ktore su uplne super a doprace nane nosim traky lebo ked sa ohnem ci zohnem tak idu dole jak su rezane pod brusko tak skuste s trakami nosit nohavky mneto dost vyhovuje
potom mam tie rifle co sa daju nabokoch natavovat a tie su otras hrozne nerada ich nosim 😝 a jedne cierne s takym vysokym nad brusko az ale citim ze este tak mesiac a budu nepohodlne na podbrusku

marushka ja sa na jeden kabatik chystam len sa mi zda drahy no pri cene co si napisala ti tak vobec 😅

adros
29. sep 2009

dobry vecer, tehule (ma hned napadlo "dobry vecer, na dobru noc, macko z plysu spieva vam... 😀 )

marusha, nooooo, rybka....sa priznaj, ze si mi ju zavidela... tak super mi to rozvoniavala, az som sa z tej vone zcemerila. Rybku som dopiekla, pekac vytiahla na sporak, nachystala tanier, nabrala rybku na plochu naberacku aj so zemiacikmi...a..... rybka sa mi smykla a skoncila na podlahe, kde sa nasledkom narazu rozpadla 😀 😀 😀

baileysa, dakujem, aj mne sa pacia vecicky, ale uz som s nakupmi na nejaky cas skoncila 😀

antoniab, mne aukcia konci vo stvrtok, tak verim, ze dobre dopadne 🙂

boncusik
29. sep 2009

ahojte kočendy 😉

dlhšie som sa neohlásila lebo som mala plné rky práce ale dnes s konečne našla a vás čas a idem si vás prečítať čo máte nové 😉

antoniab
29. sep 2009

adros jaj tak to drzim palce 🙂

marushka
29. sep 2009

no, adros to ma mrzí 😕 ale zase až tak som ti ju nezávidela 😉 😉 😉

hm, ja teda fakt neviem ešte ako s tým kabátom...toto je fakt otrasná cena za dva mesiace nosenia 😝

dadulka2000
29. sep 2009

baileysa, to je ok,... nevadi 🙂, co mate nove? ako ste to dobojovali v materskom centre v pondelok? bol natrask??
ja ten fusak do sedacky neriesim,.... to asi tym ze tu nemame take zimy ako vy na slovensku - staci zakryt dekou 🙂
a uz aj ja spim s tym kojacim vankussom,...len mi pada na zem ked si ho dam pod kolienko 😀

olienka12
29. sep 2009

co sa tyka zimneho oblecenia uz mam prislub od oca mojho na jeho bundu je taka,ze sa da nastavit,aj ked v ramenach sa utopim na 2 mesiace vystaci 🙂)))
idem si urobit bebepuding

adros
29. sep 2009

marushka 😀 😀 😀 inac problem s kabatom som dnes riesila aj ja. Na jesen este obleciem bundy, co mam, ale horsie to bude na zimu. Neobleciem ani kabat ani bundy. Tak to asi poriesim tak, ze si u cinana kupim nejaku vetrovku, verim, ze po porode sa zmestim do mojich veci, lebo teraz su mi tesne kvoli brusku. Ale neviem, co s kabatom, v novembri ideme na svadbu 😒 Nemienim si kvoli mu kupovat kabat

adros
29. sep 2009

antoniab a aka bola vysledna cena u tej tvojej sedacky? alebo si bola jedina a dostala si ju za tu vyvolavaciu?

adros
29. sep 2009

aha, uz som to nasla, tak gratulujem k super cene

baileysa
29. sep 2009

dadi, nikto neprisiel, ani ta kamoska 😒

ja mam vacsinu gati s tym upletom nadstavenym okolo celeho pasu (viete, ktore??? pisem ako hotentot) a tie mi padaju... pri malej si to vobec nepamatam, vtedy som bola s nimi spokojna 😒

ja dufam, ze sa vopcham do bundy od mm, a dostala som od kamosky take pončo, tak to sa hrozne tesim, sa do toho zabalim a prezijeme dufam 🙂

adros, ja idem tiez nasvadbu, posledneho oktobra, tak nemam este ani saty, a na vrch snad este daco obleciem, ked nie, tak dam to pončo 😅

evca35
29. sep 2009

ja mám dvojo nohavíc na traky ešte po dcére - rifle a manchestráky. A neriešim či sa teraz nosia alebo nie. Hlavne že sú dobré a poslúžia a nepadajú 😉 Ale mám ešte jedny rifle na gumu + vrch na širokých ramienkach.

horšie to bude s bundou na zimu, nemám v rodine nikoho kto by bol objemnejší 🙄

adros
29. sep 2009

baileysa, no moj plan je, ze si dam take letne dlhe saty na ramienka a navrch si znanam nejake bolerko, co mi zakryje vystrih, lebo v tych satoch je to hore uz dost "bujne" 😀 😀 😀 A ak to nebude ono, tak susedka si kupovala na dovolenke taku tu satku, co sa da uvazovat na niekolko sposobov, tak si to poziciam. Ja v case svadby budem uz v 8 mesiaci, takze pocitam, ze sa dlho nezdrzime. Pridu pre ńas aj nas odvezu, tak v krajnom pripade si na seba hodim na tu chvilu co budem vonku kabat od MM, aj ked mam v nom utopene ruky 😀

babush
29. sep 2009

ahojte maminy, 🙂
vidim, ze vacsina z vas uz ma pokupovane vecicky do vybavicky. Ja nemam este nic a ked pisem, nic tak vazne myslim NIC. 😀 A ked vas citam, tak zacinam byt z toho nervozna, ale zase to nechcem zakriknut. My este stale totiz nevieme, kto ma to kopka, lebo sa nechcelo ukazat, takze ked aj nejake nakupy, tak asi len neutralne farby to budu.
No ale dnes som asi pokrocila vo vybere kocika...asi hig trek to bude. Tak som na seba hrda, ze aspon v niecom som uz ciastocne pokrocila. 🙂
Dufam, ze sa vyzdravite skoro, co ste chore, ja som zatial az velmi fit 🙂
A na svadbe sme tiez boli a vydrzala som to v pekny ciernych satach a bielom sacku...viac nebolo treba, ale je pravda, ze vtedy este nebolo tak zima.

antoniab
29. sep 2009

adros no mam to fakt za super cenu som spokojna zas som usetrila
kabatik som si vybrala taky princes strih kde sa daju peken prestavovat gombiky tak vynosim v tehu i mimo 🙂 ale este vaham mam kabatou dost
skor by som chcela jenoduche cizmicky ktore sa budu lahko obuvat inak budem chodit bosa 😝
ja kojaci vankus nemam len obic ktory si supnem medzi kolena 😀

ives77
29. sep 2009

ahoj kočky ak tu ešte vôbec niekto je,hlásim sa zo 4Dčka sme úplne v poriadku krásny a hlavne velký na 26tt máme 898g a 34cm.To že je to chalanisko je na 100% potvrdené lebo sa nám ukázal v plnej kráse,chvílku bol strašne zamračený dr.sa ma pýtal,že či neviem čo ho trápi haha a potom otváral pusu ako keby nám niečo chcel povedať a chvílu dokonca akokeby kýval tou malou ričičkou,no proste bolo to super. 😀 😅

baileysa
29. sep 2009

adros, tak to mas super, ked uz mas "ohoz" vybaveny, ja budem isto stresit po obchodoch, ale chcem byt krasna, tak som mm presvedcila, ze isto musim mat nove saty, tak suhlasil 😅 ale kupim dake, co sa este budu dat obliect... 😉

babush, nakupy zvladnes, neboj 😉 ja som pri malej tiez kupovala neutralne, som nevedela tiez co budeme mat...
teraz uz som kupila jednorazove plienky 😅
a ten high trek som chcela pri malej, ale predavac ma v obchode odhovoril, tak sme kupili iny, a celkom som rada 😅

babush
29. sep 2009

bailey, a aky kociar teda nakoniec mas? Asi nad tym uvazujem uz moc..ved my sme vyrastali v roznych bugynach a sme zdravi, no nie? 🙂
ives..gratulujem k chlapcekovi a super zazitku

baileysa
29. sep 2009

ives, gratulujem k potvrdenemu chlapcekovi, super, ze si si to tak uzila, aj ked to vyzeralo, tak beznadejne 😉

babush, mutsy 4rider 😉 podla mna je zas dolezite vybrat kocik dokladne, lebo s nim stravis dost vela hodin kazdy den 😉 ale najlepsie je ist do obchodu a tam si ho poprezerat, vyskusat, a na skodu nie je ani natrafit na skuseneho predavaca, ktory vie poradit 🙂

och
29. sep 2009

ahojte 😀 😀

vidim, ze riesite tehu rifle na traky 🙂 chcem len poradit, ja som si kupila na traky aj normalne v C&A za 40 eur
😉 😉 aj normalne tehu rifle maju aj 4 - 5 farieb aj tricka a svetre za prijatelnu cenu 😀

bratislavcanky avion alebo aupark, ostatne netusim, ale urcite ten obchod najdete v kazdom obchodnom centre

paci link 😉
http://sk.c-and-a.com/aboutUs/company/factsFigu...

ives77
29. sep 2009

babush,baileysa velmi dakujem naozaj som si to užila bolo to niečo nádherné,ale teraz už idem do hajan a dúfam,že sa mo bude otom snívať 😀 papa zajtra.

bebel
29. sep 2009

Ahojte, ja v zime mienim nosiť manželovu goratex bundu a pod ňou hrubé svetre a termopradlo 😎
A pre spoločenské akcie mám krátky kožúšok na mašľu....
Inak mám celkom dosť tehu slušného oblečenia. 😀 pri Brunovi som v lete takmer nič nepotrebovala.
Do práce som nechodila a vystačila som si celkom dobre s 2 nohavicami a 1 tehu teplákmi 😉

Mutsy sú skvelé kočáre.

Ivs: super deň 😉

lili20
30. sep 2009

Dobré ránko.Som úplne happy že mamičky videli svoje bábenka a že sa tu objavili aj nové tehuľky.
Ja som bola s MM pozerať nejaký ten kočík.S tými chlapmi je to niekedy horšie ako s deťmi.Keď vošiel do obchodu hádam by ho aj celý vykúpil.Chcel kupovať také blbosti,teda veci úplne nepraktické.Ale chlapovi nevysvetlíte že tú vec využijeme len pol roka.Trošku sme sa pochytili.Boli tam moc predražené veci ale pre neho to boli ceny asi fajn.
Tak som aspoň vybrala hrebienok a kefku na vlásky a termo obal.Jaj aký bol šťastný,taký truľko.
Keď mal 25 r. a mali sme detičky tak bol ešte také uško ale teraz po 10 r.to nejako ináč preživa.

bebel
30. sep 2009

Lily, aj tak to ste kúpili presne to, čo som nikdy nepoužila 😀
A presne kvôli tomuto by som si nikdy nenechala na poslednú chvíľu nákupy pre bábo a pre mňa, keby sa niečo stalo predčasne a musela by som ísť do nemocnice...a on by mal nakúpiť dajme tomu aj podľa mnou napísaného zoznamu veci.
Nabehol by do prvého najbližšieho obchodu, čo má od práce...t.j. predeti.sk
a tam by sa 100% nechal predavačkou ukecať na to najdrahšie, čo by mali, pretože v tejto problematike absolútne nemá prehľad a odchádzal by domov s kopou úplne zbytočných noviniek, ktoré by nám len zaberali v byte miesto 😉

hanus177
30. sep 2009

Ahojte,
aj napriek tomu, že v noci som toho moc nenaspala a vonku je príšerne počasie mám happy day. Po mesiaci príde MM z práce a už sa nemôžem dočkať, kedy uvidí bruško, ktoré sa za posledný mesiac konečne vykuklo 😀 Dúfam,že malinké sa nebude hanbiť a ukáže sa ako vie kopkať 😎
Keď čítam koľko vecí už máte nakúpených a my ešte absolútne nič tak mám chuť hneď tatina vytiahnuť do obchodov. Ja nechávam nákupy na Poľsko. Je to tam podstatne lacnejšie.
Ale v prvom rade si chceme kúpiť manželskú posteľ a matrace. Tak nákupy detských vecí musia ešte počkať 😖

adros
30. sep 2009

dobre rano

ives, gratulujem k vasmu 4D a potvrdenemu chlapcekovi, tak maly bude mat braska 🙂 A dufam, ze s ex sa to nejak vyriesilo.

Co sa tyka ex, tak ma prave rozculil telefonat od sestry. Tyka sa jej ex, sak ja ziadeho nemam a verim, ze ani nebudem. Klasika, moj byvaly svagor patri k neplaticom vyzvneho, roky sestre neposielal prasule, ked tak len obcas. Az sa sestra nastvala a podala na neho oznamenie kvoli neplateniu, ale odpustila mu nejake roky. On teraz zije v Anglicku, aj o ich malu nejavi nejaky extra zaujem. Pred casom mal nahnane, lebo ho samozrejme hladala policia. Prisiel za sestrou, ze on jej peniaze posle, len nech prehlasi, ze jej tie peniaze dal, aby nesiel sediet. Sestra sa snim dohodla, ze do auguta jej ma zaplatit 800 EUR a potom sa dodnu na zbytku. Samozrejme slubotechna, nic neposlal a ani nereagoval na spravy. Teraz jej poslal nejake supky. Sestra uz na to nema nervy, tak mu napisala, ze tak dohodnuty neboli a ze oznamenie nestiahne a na prokurature povie, ze jej dal len tolko , kolko jej dal. A prave mi volala, ze sa svagrik zacal rozculovat, ze aka je panicka, a ze ked to takto chce, tak on sa 5 rokov na SLovensku neukaze a ze sa to premlci a ze nedostane nic. Dobry hajzel, za 30tis je ochotny predat dceru. Ja sa v trestnom prave nevyznam, ale nemyslim si, ze by existovala premlcacia doba na to, ak niekoho stihaju za trestny cin neplnenia si vyzivovacej povinnosti. Nemate s tym skusenost niektora, ktora ma neporiadnych exmanzelov?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre