Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
27. máj 2009

ahojte prdecek sa este neozvala?

micicici
27. máj 2009

Boze baby, vy ste rychle. Nebola som tu 2 dni a pribudlo tu tolko stranok, ze nestiham citat vase prispevky. Ako sa zatial mate? Mate tiez uz ranne nevolnosti ako ja? Ja ked rano vstanem, tak ma pobolieva brusko a mam tazko na zaludku, ale este som chvalabohu negrckala ani raz 🙂. Inak baby, vcera som dostala taku chut na klobasu, ze hruza. Aj som si ju dala uvarenu... Dufam, ze som nesposobila nic zle, lebo sa mi vidi, ze som niekde citala, ze by sme to nemali papat...

plivit
27. máj 2009

micicici ak ti ta klobasa nerobila tazkosti tak kludne ju mozes jest 😅
ja jem uplne vsetko 😀 😀 teda co nezje mna 😅

prdecek
27. máj 2009

ahojky, tak jsem doma. Kontrola bylo ok. Dle pohmatu rosteme. 9.6. jdu na ultrazvuk 🙂 a dostanu průkazku 😀

plivit
27. máj 2009

predecek blahozelam k uspesnej kontrole a nech sa darí 😀

prdecek
27. máj 2009

díky 😀

pe3cka
27. máj 2009

prdecek,taky gratuluji a jsem moc ráda, že je vše ok...já jdu na kontrolu 4.6. tak jsem zvědavá, co mi řeknou...
holky, držte se...

janka1
27. máj 2009

prdecek blahozelam a robili aj sono ? srdiecko si videla?

prdecek
27. máj 2009

nedělali, až toho 9.6.

janka1
27. máj 2009

prdecek precooo 😒 ved by to dr, stalo 2 minutky
tak aspon nabuduce 😉

k.a.t.k.a.
27. máj 2009

ahojte 🙂 tak 5.6. idem k dr. na kontrolu, termin vychadza okolo 25.1. 😉 nevolnostia zatial nemam, ani pri malej som nemala za to hlava ma bolí každý druhy deň 😖

luci21
27. máj 2009

Baby ani ja našťastie zatial nemám nevolnosti ani pri dcérke som nemala ale zato mám hrozné nechutenstvo, aj pri prvom tehu to tak bolo a potom som sa od 3-tieho mesiaca " rožožrala" 😀
Idem mrknúť telku pekný večer prajem 😉

k.a.t.k.a.
27. máj 2009

ja sa rozožrať nemožem, ja som pri malej pribrala 30kg 😅 🙄 tak ale to bola voda nie jedlo 😀

arabeska
27. máj 2009

katiiiii ty budes mat 2babo??? 😲 😀 😵 odpadla som,mooc gratulujem .dovca tusim vysla az moc dobre,co?🙂

certica
27. máj 2009

ar, a ja som sa uz normalne lakla, ze ty tretie? 😕 😀

arabeska
27. máj 2009

certi😀 ziadna panika,ja zostavam 2detna 😀 😀

k.a.t.k.a.
27. máj 2009

heeej baby 😀 hej hej doniesli sme si dáreček z Talianska 😀 😅

arabeska
27. máj 2009

a uz si ten darcek aj predyxala? 😀

k.a.t.k.a.
27. máj 2009

nepredychala 😅 este dlho budem predychavat 😅 ty nechces taký? tam také rozdávajú 😀

arabeska
27. máj 2009

kati,ani za nic 😀 petu treba nahovorit 😀😀

verulka
27. máj 2009

uff, tak ake novinky tuto 😕 ar, pridavam sa k certici, ze sok, co ty v januarovkach 😀 ale uz chapem...
katiiii, straasne moc gratulujem 😵 😵 perfis, nech ide vsetko lahko...vahu neries, ako pride, tak odide 😉

naty
28. máj 2009

Dobré ráno, děvčata!! 🙂
Tak mě čeká kontrola dneska a doufám, že mi sono bude dělat, chtěla bych toho malýho prcka konečně vidět... 😵
Jinak nevolnosti už mě stíhají celodenně...nejvíc v mhd...vždycky jí musím očuchat, jestli do ní vůbec můžu nastoupit, protože několikrtá už sem vystupovala dost předčasně... 😝 😀

prdecek
28. máj 2009

ahojky,

Janka: ona dr. nemá ultrazvuk u sebe, musím se objednávat, ale jsou to jen dva týdny, to už vydržím 😀

janka1
28. máj 2009

dobre ranecko 😉
nat 😉 drzim palceky a hned napis ako si dopadla 😉

prdecek , tak to som nevedela, ze nema no skoda, viem, ze vydrzis vsetky vela vydrzime pre tie nase mimca 🙂 😉

goldica
28. máj 2009

dobre ranko 🙂

dnes to mozem povedat celkom s usmevom, lebo zatial som sa vyhla uzkemu kontaktu s wc misou 😉

naty-drzim palce, aby bolo vsetko ok 😉
s tou mhd som na tom dost podobne, vcera som vystupovala o 3 zastavky skor, nez bolo v plane....

ludusik
28. máj 2009

ahojte, do tohto pondelka som si Vás čítala, všetky tie nevoľnosti a problémy, aké ste mali a chcela som napísať, že aké mám šťastie, že ja problémy nemám...nuž nestihla som... v pondelok som skončila v nemocnici..praskla mi cysta ( mala 8 cm)..a praskla mi do brušnej dutiny..mala som neskutočné bolesti a strach...prepustili ma včera...je mi lepšie ako predtým.. som rada, že tam už nie je a ani nekrvácam...a môžem sa na bábo začať pomaly aj tešiť...našťastie nijako ho to neovplyvnilo...a srdiečko mu krásne bije...tak sa teraz mienim do víkendu šetriť a v pondelok veselo do práce🙂

jovi
28. máj 2009

ahoj holky, tak včera jsem byla na ultrazvuku a od pátku jsme pěkně vyrostli.... v pátek byla bublinka 4 mm a včera už 10 mm. Na další utz půjdu příští pátek, to už by mohlo být vidět srdíčko.

Někdo se tu ptal na neštovice, myslím, že danulka: při prvním těhu jsem chytla pásový opar, což je dospělá obdoba neštovic a teď je to týden, co se malej vyléčil z neštovic.. ptala jsem se dokyho jestli to nemá vliv na mimíska a povídal, že pokud jsem v dětství prodělala neštovice (v dětství jsem je měla+ k tomu ten pásový opar) Tak už imunitu proti tomu mám a ublížit to nemůže. Myslím si, že se nemusíš bát, že by je na tebe manžel přenesl....

dadulka2000
28. máj 2009

ahojte kocky
katka vitaj medzi nami 🙂 - pekny darcek z rima,...to hej 😀
prdecek - super kontrola,...len tak dalej
ludusik, len sa pekne setri, som rade ze je uz lepsie
naty, daj vediet ako napredujes 🙂
jovi, koli tym kiahnam som na 2 dni vystahovala manzela k jeho rodicom 🙂 on mal ako dieta kiahne, ale ja nie, tak preto sa bojim, zajtra idem k GP (vseobecny Dr.) a poviem mu o tom. skusali sme vcera volat help line, ale nevedeli nic konkretne povedat.... odbornici ☹
jovi, teda ale rychlo rastiete

lucietta13
28. máj 2009

Ahojte babulky, mozem sa pridat? dnes som bola na kontrole a mame srdiecko, tak sa hlasime do januaroviek aj my 😀

marketakra
28. máj 2009

ahoj, taky jsem lednovka, ale až úplný konec 26.1. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre