Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
28. máj 2009

marketakra aj mne vychádza koniec 28.1 🙂 , už si bola u lekára?

jovi
28. máj 2009

dadu, myslím, že to bude v pohodě.... manža určitě něbyl v blézkém kontaktu s nakaženým 🙂
jinak vítám nové lednovky

lucietta13
28. máj 2009

jovi dakujeme 🙂 tak nam vychadza zaciatok, ak sa seknu v termine o 5 dni ako pri malej, tak 8.1, normalny TP mame 13.1. ten datum sa mi paci, ja sm 31.1. 🙂

zdenka73
28. máj 2009

Ahojte! doteraz mi bývalo super, ale dnes som myslela, že aj ja pôjdem objímať záchodovú misu, ale akosi som to predýchala. Dúfam, že to nebude každý deň.
Vitajte nové Januárovky, koľko nás je už spolu 30? Ale niektoré čo tu boli na začiatku sa dávno neozvali, baby čo je s vami??????????

deina
28. máj 2009

Jeej, Gucz, tak aj ty si sa dala na druhe? 😵 Gratulujem.

janka1
28. máj 2009

jej mame nove mamicky 😵 😵
lucietta vitaj konecne aj nejako kosicanka 😅 😅 🙂

dadulka2000
28. máj 2009

caute nove tehulky 🙂
lucietta mame skoro rovnaky termin 😎
ozaj aj vam niekomu prestal vonat vas oblubeny parfem??? fuj, ten svoj uz nemozem ani citit 😝

lucietta13
28. máj 2009

babule dakujem za mile privitanie 🙂
janka veru som Kosicanka, super ze tu uz nejaka je 🙂
dadulka mozno pojdeme na vec naraz 🙂 ja svoj oblubeny parfum nepouzivat od zaciatku tehu, v podstate sa teraz nevoniam, iba dam antiperspirant, zo seckeho mi je teraz zle 😒

goldica
28. máj 2009

vitajte nove maminky! naozaj sa super rozrastame a to som si myslela, ze v zime sa rodi menej deti ...

dadulka2000
28. máj 2009

lucietta mne zle nie je,....ale zacinam byt "alergicka" na vone 😲 ,..... aj v prvom teho som sa tak zbavovala parfemov 🙂

goldica
28. máj 2009

tak mne zatial nevadia parfemy ale veeeeeelky problem mam s vonou peceneho alebo inak pripravovaneho mäsa 😝

gucz
28. máj 2009

tak mne napríklad voňavky nevadia, ale keď zacítim spoteného človeka 😝 😝 😝
žalúdok sa ukľudnil, vôbec mi nebýva zle. Sem tam cítim podbruško, ale inak nič... akurát únava

prdecek
28. máj 2009

ahojky mě se dělá špatně nepravidelně, je to normální???? 😒

janka1
28. máj 2009

ja zaludok citim naviac ked mam hlad a to musim hned nieco knzumovat ina mi je zle 😉
ale natazsie je ked mam zakaslat , alebo si kycnjut no bolest strasnaaaa v podbrusku 😒

lucietta a z ktorej casti si?

mona27
28. máj 2009

Ahoj holky,vitam nove prirustky!aspon nam pres zimu bude teploucko 🙂.Me byva spatne jen obcas a nastesti jsem ani nezvracela zatim!Akorat me poboliva podbrisek,zada a prsa!Spise ted trpivam nechutenstvim a zhubla jsem uz tri kila! Spavat chodim se slepicema ale v 6 uz byvam vzhuru,mam to cely jakysi naruby 😅

lucietta13
28. máj 2009

mno ja som mala prve tyzdne pocit jak na mrchu, ale uz to preslo, sem tam brusko zaboli, ale nist strasne to nieje 🙂
inac spoteny clovek mi hrooooooooooooooozne vadi, aj ked nenisom tehula, takze teraz obzvlast... a na maso teraz tiez vobec nemam chut a to som vysloveny masozravec 😀 😀 😀

lucietta13
28. máj 2009

janka ja som z Terasy, blizko Optimy byvame 🙂 celu zimu som tam "kocikovala" 🙂

prdecek
28. máj 2009

mě vadí snad jen česnek 😝

mona27
28. máj 2009

a uz se ladujete okurkama? 😵

jovi
28. máj 2009

hih.. já se neláduju okurkama, ale mám pořád příšerný hlad (což u mě normální nebývá).
prdečku: nepravidelné nebvolnosti jsou ok--- nemusí být každý den a nemusí být nutně ani ranní.. při prvním mimi jsem měla nevolnosti až odpoledne. Jinak pozoruju, že projevy u druhého těhu jsou menší než u prvního. Pachy mi až tak nevadí, prsa mě skoro nebolí. To před tím jsem se po třech týdnech už nevešla do poprsenky... teď je to v daleko větší "pohodě"

dadulka2000
28. máj 2009

ja sa pridavam do skupinky vecne hladnych,.... (teda, az na teraz - prave som sa prezrala) 😝

marketakra
28. máj 2009

Gucz, jeste ne, jsem objednana az na 24.6. driv nemela moje dr. volno

prdecek
28. máj 2009

mě co teď fakt děsně chutná je mrkev a jogurty 🙂

Jovi, mě i prsa bolí jak kdy, někdy třeba dva dny v kuse a pak třeba týden skoro nic. A to samý s nevolnostma, třeba mi je zle celý den a pak dlouho zase nic. Ty hormony sou hrozný že? 🙂

naty
28. máj 2009

Ahojky!! Vítám nové těhulky!!

Tak sem se právě vrátila od dr. a viděla sem toho našeho broučka!! 😵 Máme i srdíčko, posouvám se vzad na 7 tt a všechno se prý krásně vyvíjí.. 🙂 ...uff..
Nevolnosti mi dneska daly záhul...sem zkusila ty lízátka z lékárny, trošku coly, ale nic moc účinek....ale tak nevadí, hlavně, že je mimís v pohodě... 😵

prdecek: já myslím, že to nevadí, když to máš všecko nepravidelně!! lepší než být pořád celá "vyblitá"... 😉

naty
28. máj 2009

Jo a taky sem se od mudry dozvěděla, že kdybych začala zvracet, tak mám okamžitě přijít!! 😲 Sem teda koukala, páč já myslela, že je to normální.... 🤐

prdecek
28. máj 2009

naty, mě dr. řekla, že si myslí, že budeme taky zhruba o týden menší, kvůli tomu začátku s tou negativní krví, ale prý uvídíme dle toho ultrazvuku. Pak si kdyžtak upravím i tt v pase. ale zatím to nechám tak.

Jinak mě taky říkala, jak začnu špinit, krvácet či mít jakékoliv větší bolesti tak ať hned dojdu nebo ať jedu na pohotovost.

Jinak gratuluju k super kontrole!!! 😵

boncusik
28. máj 2009

ahojte holky, ako sa máme ja dnes znova na grcku ☹
ale dobrá správa je že kontroa dopadla dobre , babeno je v poriadku 🙂 a hematom sa zmenšuje 🙂

majte sa krásne tehulky 🙂

prdecek
28. máj 2009

boncusik to je super! 😉

marketakra
28. máj 2009

Naty, koukala jsem k Tobe do albicka, Ty budes miminko latkovat? Ja taky. 🙂

naty
28. máj 2009

Děkuju!! Akorát mě nějak vylítl tlak...většinou mám tak 110/60 a u dr to dnes bylo 140/100...haluz docela... 🤐

Jj, s tím špiněním a tak to je jasný, mě jen překvapilo to zvracení...by mě nenapadlo tam hned letět... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre