Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

hanus177
15. okt 2009

Dobre ranko,
zdravím Vás zo zasneženej Oravy. Dostať sa do práce je fakt problém, máme cca 0,5 m snehu, autobusy samozrejme meškajú - kompetentní nesledujú predpoveď počasia...... 😠
a cesta mi trvá o 10 minút dlhšie, lebo prešlapujem z nohy na nohu, aby som nedajbože nespadla.... ☹

Včera som bola na poradni, konečne som videla malinké... 😀 😵 😀 srdiečko, hlavičku a aj ručičky...... celú noc sa mi o tom snívalo.......... závidím Vám 3D UTZ...... u nás táto možnosť zatiaľ nie je..... 😒

Inak Dr. mi dala lieky do pošvy, kvôli tomu výtoku čo som mala (aj keď som bola pred 2 týždňami za sestričkou a tá ma odbavila, že je to v tehu normál) ešte, že som mala pečiatku, že som tam bola..... Dr. ju trošičku "zjazdila", že som mala radšej ísť na vyšetrenie....... neliečený výtok môže viesť k predčasnému pôrodu...

Brali mi aj odbery...... ale glukózu som nepila........ že vraj ak budem mať zlé výsledky, tak až potom sa vypije glukóza.... tak dúfam, že je výsledky budú o.k.

Inak keď mi robila UTZ tak som neodolala a opýtala som na pohlavie... 😝 .............. takže budete prvé a dúfam, že vydržím (nikomu to nepovedať) a aj posledné ktoré to budú vedieť.......... na 70 % čakáme dievčatko.... ale bolo otočené z boku tak sa to nedalo potvrdiť na 100%........... 😀 😀 😀

V našej rodine by to bola prvá baba...... zatiaľ bratia majú len 6 chlapcov..... a babka sľúbila, že prvej vnučke zaplatí krštiny...... 😉

Ale je jedno či to bude chlapček alebo dievčatko len nech je v poriadku a nech sa mu na svete páči....

janka1
15. okt 2009

nedockava prid ku mne do prace ja ti to hodim na USB 😉
som tu do 16tej 🙂

nedockava4
15. okt 2009

Jani...a kde pracujes?

janka1
15. okt 2009

jemine mne uz svieti 30tt 😵 😵

janka1
15. okt 2009

hanus blahozelam 😵 😵 😵

olienka12
15. okt 2009

hanus blahozelaaam k babulke 🙂
zaklad,ze je vsetko ok. Ten sneh Vam teda nezavidim u nas len tak postrasilo kopce 🙂
ja chcem este teplo, nestihla som si jesen pofotit 🙂

olienka12
15. okt 2009

Janka ved preto som ti pisala, ze pred Vianocami lebo 38 vychadza este pred nie? resp. moze byt aj Mikulassky darcek 🙂))

eva3107
15. okt 2009

Hanuss.gratulujem 😵

Janka ano stretko zatial neoficialne by malo byt 4.11.2009 a mohlo by sa uskutocnit v Presove..na vymenu.
Do prace uz nebudem chodit od Novembra. Vcera som to oznamila uz aj v praci tak dufam, ze mi to vyjde 😉 .
A nebudu ziadne komplikacie. 😒

nedockava4
15. okt 2009

hanus....aj my blahozelame 🙂
so stretkom suhlasim 😵

andykca
15. okt 2009

ahojteeeee...

nedockava gratulujem k hyperaktivnemu babatku 🙂 xi

hanuss tebe k 70% babe 🙂 to by bolo super kebyze k tolkym chlapom donesies babulku... ja zas ku samej babe nesiem chlapca tak viem aka to je radost hehe

oli ja ked mam na lacno mlieko tak mi je tiez zle...uz som koli tomu aj zvracala hned z rana takze si davam na to pozor a najskor nieco zjem a potom pijem mlieko aj cely den 😉

jankaaaa no teda ty mas teda skusenost...som zvedava kolke to zazijeme po 30tke....🙂ale je dobre vediet ze je to normalne xi

baby vcera ste kukali porod v modrom z neba???tak taky porod chcem xi...to by bolo super....teda ak to nejak nezostrihali hehe

olienka12
15. okt 2009

co sa tyka stretka, tak je mi jedno kedy okrem 2.11. a je mi jedno kde ci PO alebo KE 🙂

janka1
15. okt 2009

no asi tak olienka 38tt sa zacne 10.12. 😀 😉 u mna

eva3107
15. okt 2009

Tak ok...stretko vychodiarok bude 4.11.09 v Presove miesto a cas este dohodneme... 😀

janka1
15. okt 2009

andykca veru moje zazitky s tymto tehotenstvom su normalne adrenalinove 😀

aj teraz ma pobolieva v podbrusku ako pri mrche , ale len tak slabunko nie ako v noci, to bol brutaaal 😉

olienka12
15. okt 2009

Evi navrhujem Maxx 🙂

eva3107
15. okt 2009

Oli moze byt.... 🙂

hanus177
15. okt 2009

Ď A K U J E M
od včera lieta okolo mňa eufória šťastia..... už si to všimli aj v práci 😀
Na materskú idem od 11.11. už zaúčam novú kočku....
Ten včerajší pôrod v modrom z neba som celý preplakala..... - hormóny........ bolo to krásne..... hlavne keď už bol malinký vonku........ mňa čaká cisársky..... tak si to "neužijem" 😖

petronelka77
15. okt 2009

Ahojte, mne by skor stretko vyhovovalo v KE, MM bude v praci, busom sa mi nechce terigat 😒 .
Nedockava, gratulujem k UTZ, nas maly sa tiez stale vrtel, na predchadzajucich UTZ pravidelne spinkal 😉 ....pockame si na premieru v januari 😉

janka1
15. okt 2009

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=39

precitajte si , teraz som si to precitala a pisu tu aj o tych Braxton - Hicksových kontrakciach 😉 takze toto som ja v noci prezila

nedockava4
15. okt 2009

petronelka....ked bude stretko v PO, tak ja pojdem autom a vezmem ta...aj Janku 🙂

krpuch
15. okt 2009

hanus...vraj je 3D v Dolnom Kubine, ved to nie je daleko ci?

janka1
15. okt 2009

petronelka aky problem 😨 ved sa dohodnemema zvezies sa so mnou, nieeee 😉

janka1
15. okt 2009

ako to tu citam, kazda z vas ide skor na MD ako ja a ja som tu 1. adeptka na porod 😀 😀

janka1
15. okt 2009

jaj nedockava si ma predbehla 😀 😀
ved sa uz nejako dohodneme ako pojdeme, to je ten najmensi problem 😉 🙂

roxy_1
15. okt 2009

Ahoj kocky 🙂

hanus gratuluji k 70% holcicce,snad to vyjde a bude konecne prvni baba 😉

janka teda ty nam delas radne soky 😀 no u tebe je to vzhledem kterminu za par 🙂

ja uz se moc tesim na odpoledne,jedeme se pro ten kocik...juchuuu 😵

petronelka77
15. okt 2009

Ok kočky, tak sa s vami zveziem 🙂 ..dakujem za ponuky 🙂 .
Mne tiez stale posuva termin porodu, uvidim, co mi povie, ked pojdem v 30tt. Najskor som mala 20.1., teraz uz 7-eho. Ale novy rok by som radsej bola doma pri telke 😉 .

nedockava4
15. okt 2009

petronelka...hm, vidis, kolko ponuk mas?...uz si len vybrat 🙂
...no, nam zatial zostava na 25.1.2010...ale lekar vravel, ze urcite to bude skor...tak uvidime 🙂

andykca
15. okt 2009

hanus aj ja som ho preplakala 😀

jankaaa a vraj by mali prejst po tom ako sa poprechadzas...presli?myslim falosaky kontrakcie.... 🙂

janka1
15. okt 2009

andykca vobec sa mi v noci nechcelo prechadzat 😉
2 x som si ohriala ceresnove kostky a prikladala pod brusko
😉
aaz to bude niekedy aj cez den urco sa pojdem prejst vraj to pomaha mas pravdu a vraj hlavne na vzduch sa treba ist prejst nie v teple v byte, ci dome 😉

krpuch
15. okt 2009

janka a ja som citala, ze poslickovia byvaju väcsinou 2 - 3 tyzdne pred porodom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre