• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Je magdal1 to jsem rada, ze t nejsem sama kdo ceka treti :slight_smile:
1. jún 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prdecek nechci Ti kazit radost, ale nevolnosti do konce tretiho mesice jsou jen ciste teoreticke. Ja je u prvniho mla 4 a u druheho 6 mesicu :frowning2:
1. jún 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketakra: to snad už přežiju, kvůli mimískovi :slight_smile:
1. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micici, tie bolesti mam aj ja...mala som to aj vcera poobede, ale potom mi to preslo, tak neviem...ale poviem pravdu, odpocivala som, relaxovala a namahala sa az k veceru, ked to preslo. :slight_smile:)

6 mesiacov nevolnosti? to sa ako da? vydrzat myslim.... :((
1. jún 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6 měsíců....... :frowning2: ...tak to tu diplomku nedodělám nikdy..... :pensive: .....třeba budu mít štěstí... :dizzy_face:
1. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doufam, ze to tentokrat bude lepsi :slight_smile:
1. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes je asi zlá konštalácia hviezd ja som zo seba dostala aj vodu je mi hrozne zle mne pri prvom tiež bolo zle 5mesiacou a ešte aj pred pôrodom som vracala dúfam že teraz to bude lepšie.
1. jún 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, no to robis dobre ze oddychujes. ja musim rano vstavat do prace, ale robim v kancli, takze sa to da, kedze cely den sedim za pc. este dobre ze nemusim s cakanom kopat :slight_smile:

6 mesiacov nevolnost? moja kmotra vracala az do porodu, tak sme na tom este dobre...
1. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dlhsie som tu nebola tak neviem kto sa pridal ale samozrejme gratulujem !
mam uspesne za sebou 4dnovy pracovny vikend. dokonca mi bolo lepsie ako dnes ! spala som tak 3-4 hodiny kazdy den a na moje pocudovanie som to zvladala uplne v pohode. dokonca aj let tam aj naspat bol ok. tak teraz len dufam ze kedze sa mam tak dobre, ze je vsetko v poriadku. idem vo stvrtok na kontrolu tak potom dam vediet. to by som uz mala mat aj vysledky prvych odberov za sebou.
1. jún 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte holky :slight_smile:

prajem pekný pondelok :slight_smile:
ja sa pridávam k ostatným babenkám , že dnes ma akosi viac trápia tehu príznaky, pobolievanie podbruška + pocity na grcajznu :frowning2:
1. jún 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,zdravim vsechny tehulky!Tak uz konecne zitra jdu na kontrolu k doktorce!Doufam,ze bude vsechno v poradku!!!
Posledni dobou jsem jak prejeta parni valcem,byvam strasne unavena a taky se mi dost mota hlava!Preji vam pekny zbytek pondelniho dne holciny :slight_smile: !
1. jún 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si musim na kontrolu este pockat dva tyzdne....ale sla by som oveeeeela skorej :slight_smile:)

prave mi zacalo byt troska blbo, tak som si dala koliesko korenenej salamy a tusim to preslo....co vam zabera na blbe stavy?

uz vam niektorej aj rastie brusko? :wink:
1. jún 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky tak aj mi uz mame za sebou sono dnes.srdiecko bylo a babenko sa hybe.foto mam v albume :wink:
1. jún 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dindus, fotila si si obrazovku? doktorko nemal nic proti? :slight_smile:))
prave sme dnes v inej teme riesili, ze ci sa za obrazky z UZV plati...a ked sa bude platit, preco si to takto neodfotit? to je dobry napad.. :slight_smile:)
1. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak aj ja by som sa k vam rada pridala. Tusim tu z vas vsetkych pojdem rodit najneskor :slight_smile:
1. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute kocky, ako sa dari? aj u vas je tak krasne a horuco?? (asi provokujem, co??) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dinduska,.... super.
vitam nove tvare :slight_smile:
pekny den vsetkym,... a zajtra sup-sup do prace
:sunglasses:
1. jún 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj,bože baby aj vy ste také unavené ako ja? ja dokážem o 6tej zaspať spím do 7mej a o 9tej sa mi zase drieme hrúza však ja si prespím celé tehotensvo
1. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,tak jsem doma od mamky. Malou jsem odvezla k babičce a jela s bráchou za mamčou. Mamka se cítí unavená a bolavá z toho jak pořád do ní něco píchaj. Ale jinak říkala,že by šla domu. Což jí věřim,ale ať doktoři už s ní konečně něco dělaj. Za těch x let se nestarali,jen kecali a pak to dopadne tak,že mamka sebou švihne v práci. Chjo.Jinak už není na JIPce,ale na klasickém pokoji a je tam zatím sama,takže má klídek.
Jinak se tu udělalo hezky,sice když se schová slunce tak je zima,ale jinak je venku příjemně a moc.
1. jún 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte tak po dlhom vikende som tu opat :wink: :slight_smile:
mame sa fajn dnes sme boli na dalsie sono a kontrolu vsetko OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa tesakujem foto mate v albume :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mame aj nozicky aj rucicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
Janka gratuluju!!! Je to brouček!! :dizzy_face:
2. jún 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
takze som bola dnes uz aj na endokrinologii na kontrolu super je vsetko ok :wink: :dizzy_face:

naty dakujem je to pekna fotocka aj my si ju doma obzerame stale je to taky maly zazrak prirody no vytesujeme sa ako deti :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: nadherny pocit vidiet malinke v takej forme :dizzy_face: :dizzy_face: aj ked to ma este len 2,5cm a uz taketo vecicky rucicky, nozicky :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale už to vypadá jak človíček a ne jako krevetka... :grinning:
2. jún 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru zacina to mat tvar :wink: :slight_smile: formu :slight_smile:
jeminee mne sa taak zacalo ckat , ale strasne a nahlas :grinning: :grinning: este ze som v praci sama :grinning:
2. jún 2009 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno holky :slight_smile:

ja som včera začala zase krvácať :frowning2: takže stres totálny, rýchle na gyndu ale naštastie babenko je v poriadku, srdiečko mu bije :slight_smile: je tam zase ten hnusný hematom :angry: takže zase doma a kludový režim, čo už musím to vydržat len nech babeno je v poriadku
2. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boncusik tak to mi je luto,ale co som tu citala o tych hematomoch tak sa pekne vstrebali casom a babenky to dotiahli do uspesneho konca :wink: a hlavne klud , pohodicka a ako pises oddych :wink: drzim palceky nech to vsetko prejde a bude ok :slight_smile:
2. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka krásný drobeček :slight_smile: to už dělají ultrazvuk přes břicho v 10tt? nebo vaginálně?

boncusik, to bude ok, hlavně odpočívej!!!
2. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, presne na to som sa aj ja chcela spytat. V 5tt ma lekarka vysetrovala vnutornym ultrazvukom. Mi to bolo divne, nema sa tam vytvarat ta zatka? Buduci tyzden by som mala byt v 7tt, ako vas v tomto tyzdni vysetrovali, ked ste isli na kontrolu?

A celkovo by som sa vas rada spytala aka bola u vas prva navsteva u Dr. lebo moja mi v tom 5 tt povedala, ze je este na vsetko velmi skoro, iba mi urobila ten vnutorny ultrazvuk a objednala o 2 tyzdne na krv. Pytal/a sa vas Dr. na rodinne choroby alebo predispozicie a tak? Ja som citala, ze prva navsteva u lekara by mala byt najdlhsia, lebo sa spisuje vsetko mozne o zdravotnom stave, aby lekar vedel ake komplikacie mozu nastat v tehotenstve a aby tomu vedel predist. Tato moja Dr. sa mi zda, ze ju nic nezaujima.

A uz mate tehotenske knizky? Kedy sa to dava?
2. jún 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika, moje první návštěva byla taky krátká, tak 5minut. Těhu knížku bych měla dostat příští týden, to je vždy na doktorovi :wink:
2. jún 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alika ani j nemam este nic d lekara napisal mi papier do roboty aby mi dali ine zaradenie a poslal ma dmov ze je este skro ze mam prst iba ak budem mat krce alebo krvacat..na prve vysetreie a krv idem az buduci tyzdne..
takze somnou trochu nervy hraju ci je vsetko v poriadku. :unamused:
2. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko dievcata :slight_smile:
boncusik drz sa a setri sa
janka1 gratulujem ku krasnemu babetku :wink:
alikaa prva navsteva by mala byt trochu dlhsia ale zavisi to od lekara a UTZ sa robí vaginalne je to normalne :sweat_smile:
2. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok