Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

plivit
3. jún 2009

dobre ranecko a krasny den vam vsetkym prajem 😀

alikaa
3. jún 2009

mne z prs netecie nic, ale stale ma straaasne tie prsia bolia, tiez nemozem byt bez podprsenky, niekedy sa aj v noci zobudim na bolest, ked sa nejako otacam a pritlacim si prsia. Normalne mam nocnu moru z toho, ze z takychto bolavych prs by som mala kojit. Netreba si tie prisia niecim natierat?

markee
3. jún 2009

Alikaa,pak časem si je budeš mazat tím samým co břicho,aby ti nepopraskalo.Ale z mé zkušenosti mi sice prsa nepopraskala během těhu,ale když se nalili po porodu. Mazala jsem si prsa,břicho a zadek(pže ten jediný mi poprskal během těhu).Břicho mám bez jediné strie,ale zato zadek a prsa ze spodu,ale to není vidět. Mazala jsem se nějakým olejem na strie od SALUSU a pak Elasti Q(ale ten zadek mi popraskal než jsem si začla mazat
☹ )

janka1
3. jún 2009

dobre raqnko dievcence 😉
ako sa mame, co neve sa udialo od vcera 😉 mne je dnea az podourivo dobre 😕

boncusik
3. jún 2009

dovré ranko, holky 🙂

aj mne je dnes podozrivo fAJN 😉

dadulka2000
3. jún 2009

ahojte kocky
krasne ranko prajem vsetkym
ja som uz v praci,.... hura s chutou do toho 🙂
prdecek, to s tymi prsiami, je OK, neboj sa. to sa tvoje cele telo pripravuje na matersku ulohu. 😉 niekdo ma vytok maziva viac, iny menej. ale je to v poriadku
makree ako s maminkou? vsjo v poriadku? 🙂

nasaeliska
3. jún 2009

ahojte baby, ja som ostala na pn, v sobotu som zacala mierne krvacat, mam kludovy rezim...min 3 týždne...tak premyslam, že tu asi zcvoknem 😀

naty
3. jún 2009

Dobré ránko,

Tak mě prsa nebolí, ale mám dost citlivý bradavky...Jinak nevolnosti už nemám od rána, ale až tak od 10 hodin do večera...se to bude asi zkracovat postupně...doufám... 😀 ...takže se vždycky ráno krásně najím, užiju si to a pak zas lehnu... 😔 😀

janka1
3. jún 2009

nasaeliska nebooj nezcvoknes, len pekne oddychuj, nic nerob max wc 😉 🙂
a co ti zistili preco si zacala spinit 😒

nasaeliska
3. jún 2009

No mna prsia bolia hlavne večer a rano po prebudení, mam ich naliate a ťažke.. 😒 ale vo vystrihu vyzerajú lepsie 😀 jedna kolegyna mi z nicoho nic povedala, že mam nejak vacsie prsia, či niesom tehotna nahodou? Zatlkala som až do paradajkovej farby v tvari 😀 😀 😀

nasaeliska
3. jún 2009

janka1,

robil mi ultrazvuk, povedal,že tehotnost zatial nieje ohrozená, ale mám mať klud...vraj skoro polovica mamičiek má takýto priebeh na zaciatku...pýtal sa či krvácanie prislo "po styku", kolko krvacam a akej farby..,len som vklude sedela pred TV a ked som vstala, vedela som ze je zle...inak teraz je to podla toho kolko chodím..ked chodím viac špiním...ked nie, tak je vložka čistá...bolesti mám v podbrušku ako pri M, ale podstatne menej než skor..a trocha to vystreluje do krížov..v piatok idem na kontrolu a tiez UTZ, lebo som este nepocula srdiecko...a v papieroch mam že plod zatial nevidno... 😒 dúfam že v piatok 🙂

prdecek
3. jún 2009

já teď uklízím a peru, musím si dát chvíli oraz, abych to nepřehnala

mona27
3. jún 2009

Tehulky musim se s vami rozloucit,vcera jsem byla na UZ a nebyl videt plod,tak me doktorka poslala do nemocnice na vysetreni a tam mi rekli ze se vyvijeni plodu zastavilo ☹ .V patek jdu na revizi delohy!Jsem z toho moc nestastna!Od vcerejska brecim ☹ .Nikomu nic takoveho nepreji!2 mesice se uz tesite na miminko a najednou nic!Pry se to nekdy stava ☹ .Pockam 2 mesice a pak se zacneme zase snazit!Preji vam bezproblemove tehotenstvi!Ahoj!

dadulka2000
3. jún 2009

nasaeliska,.... neboj bude to ok, len sa setri. aj ja som krvacala v prvom tehotenstve prvych 12 tyzdnou.
prdecek,...easy 😀

besinka
3. jún 2009

Dobré ráno holky,
tak téma prsa už jsem uzavřela cca před 14dny, když bolely tak jsem byla klidná, že jsem těhu a jak přestala bolet tak jsem začala plašit. Po srdíčku jsem se rozhodla se nepozorovat a jsem docela v klidu. Protože jsem vypozorovala že bolí hlavně ráno když vstávám a to dost. Teď jsem to zkusila a na dotyk taky bolí.
Holky já jsem strašně ráda že jsem doma na PN, všechno je tak v klidu. Ráno vstanu udělám sobě a manželovi snídani, pak uvařím, něco málo poklidím jdu ven se psem, prostě pohoda. V práci to bylo na dlouho...

amisa
3. jún 2009

mona27 to mi je velmi luto..drz sa.. ☹

besinka
3. jún 2009

Mona, to je mi moc líto, drž se holka, je to hodně bolestivý, sama jsem to zažila 4x, ale chce to čas. Nejhorší je, že Ti nikdo nemůže pomoct, že si to musí člověk doslova vyžrat sám až na dno.
Přeji Ti ať to přebolí co nejdřív, abyste se zase mohli začít snažit.

dadulka2000
3. jún 2009

moni, je mi to luto. bud silna, drzim palceky v dalsom snazilkovani

janka1
3. jún 2009

nasaeliska drzim palceky a vazne 100% klud dorz!!!! 😉 vsetko bude ok UVIDIS len oddychuj 😉

mona tak to mi je luto 😢 , prajem vela, vela , vela siil 😉

k.a.t.k.a.
3. jún 2009

minix ja som sa tiež vydavala v septembri a malu som porodila v decembri 😉 šaty ti vedia tetušky v salone v oblasti brucha povoliť 😉
uff moni to je mi moc luto ☹
ja zatial stale uplna pohodicka, ani zle mi nie je, ani prsia ma nejak nebolia jedine chodim častejšie na WC 😎 a radsej sa pravidelne kontrolujem na vahe nech nedopadnem ako pri prvom 😖 tam som od jedu aj vahu vyhodila do kontajnera 😝 😝 😅

plivit
3. jún 2009

mona27 je mi to velmi luto 😢 drž sa a vsetko dobre v dalsom snazeni 😉

drobec123
autor
3. jún 2009

dobre ranko, mona strasne ti drzim palceky aby si to zvladla. toto je aj moj vnutorny strach ci je vsetko ok. zajtra idem na UTZ tak snad bude vsetko tak ako ma ........

co sa tyka BA, tak mam info ze mozno o mesiac zacne byt v piatky gravid joga v relaxe, co by mi celkom vyhovovalo lebo tu cvicitelku poznam a je perfektna. aj ked teda relax tiez az tak velmi nemusim. este je Miracle studio (www.miraclestudio.sk) v BA, ktore organizuje myslim 10tyzdnove kurzy aj pilatesu pre tehulky, len to si musis zaplatit cele a ja nemam rada ked som do niecoho tlacena ze tam musim ist lebo som si to zaplatila. takze pockam si na tu gravid jogu, skusim ju a uvidim.

naty
3. jún 2009

mona ☹ posílám moc sil a pohody do dalšího snažení, ať vám to tentokrát vyjde!! 😵 Já vím, že to zní jako klišé a moc to neutěší, ale asi to tak mělo být...ono si k tobě miminko zas cestu najde... 😉

alikaa
3. jún 2009

Viacere spominate ten Relax v BA, kde to presne je?

prdecek
3. jún 2009

Mona drž se! já si tím před dvěma lety prošla taky a tenkrát mi doktorka řekla, že u prvních těhu se to někdy stává.Buď hodně silná!!!!

Já mám taky strach aby bylo všechno ok, na ultrazvuk jdu až příští týden v úterý, to bych měla být dle MS 10+0, ale jak jsem byla na kontrole minulý týden, tak mi dr. řekla, že to dle pohmatu určitě roste, ale kvůli těm testům z krve jak to bylo prvně negativní a až za týden pozitivní, tak že budeme asi o týden menší.

k.a.t.k.a.
3. jún 2009

alikaa je to cez cestu oproti auparku vedla Atria, Lenova a Digital parku 😉

drobec123
autor
3. jún 2009

alikaa - to je nova stavba - presklenna, ked ides okolo auparku smerom k pristavnemu mostu tak po pravej strane.

prdecek
3. jún 2009

holky ta cukruska se ještě neozvala???? 😒

janka1
3. jún 2009

prdecek aj ja cakam na jej prispevok od vcera 😒
dufam, ze je vsetko OK 😕

ajka82
3. jún 2009

ahojte, vidim ze viacere cakate co napise cukruska, som prisla pozret ci ma dobru spravu ... tak dufam ze ano
pridem pozret neskor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre