Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

petronelka77
4. nov 2009

Zuzi, Weronikla, fotky su uz v albume 😉

weronikla
4. nov 2009

No krasne mate bruska.. Aasi si idem dat puding, ked som Vas tam tak videla, ako papkate tu zmrzku 😉

nedockava4
4. nov 2009

Petronelka....juj, aka som tam velka 😀 ale vdaka za fotecky 😵

lopezka
4. nov 2009

Kaculiatko,
dufam ze si sa len pomylila a chcela si napisat ZLATE namiesto ZLE 😀

Petronelka, pekne fotocky 😀 .....ake zlate tehulky 😉

olienka12
4. nov 2009

Antoniab velmi silno drzime prsty,nech sa cez tie problemy prenesiete a vydrzite co najdlhsie 2v1.

Stretko bolo super ani neviem ako to zbehlo od 11do 16 🙂

bebel
4. nov 2009

Ahojte,
akurát dnes som sa rozprávala o Antoniiom prípade s mojou kamoškou pôrodníčkou, o tom, čo písala posledne.....Antonia držím všetky palce, nech je tvoja malá bojovníčka a zvládnete to všetko obidve bez ujmy .

bebel
4. nov 2009

hm...a kto(nick) je Janka v béžovom svetríku? 🙂

k.a.t.k.a.
4. nov 2009

Antoniab aj ja drlzim silno palce 😉

olienka12
4. nov 2009

bebel Petronelka

k.a.t.k.a.
4. nov 2009

bebel ty mas Bruna zaockovaneho proti ovcim kiahnam? vkuse rozmyslam, nerada by som bola keby ich doniesla domov bud teraz alebo ked bude dalsi krpec na svete 😝 Svokra mi vravela ze v USA je to povinne ockovanie tak neviem 😒

eva3107
4. nov 2009

Ahojte tehulky... 🙂
Tak aj ja sa konecne hlasim..stretko dnes v Presove bolo naozaj super.. 😀 ..Tesim sa uz na buduce..
Lenka , kedy tam das aj ty tie nase fotecky? 😅 ...Petronelka..fffiiihaa , ake sme tam fesandy 😀 😀

eva3107
4. nov 2009

Antoniii drzim silno palceky...aby boli s malinkou v poriadku... 😉

bebel
4. nov 2009

Katka nemám ho zaočkovaného......dokonca ani proti pneumokokom.Ja neviem, skúsim sa popýtať na to jeho pediatričky až sa Biba narodí a bude plne kojená.

BTW: dnes som sa tej moje kamošky-lekárky pýtala aj na očkovanie proti chrípke...tak ani to mi neodporúčala, ani mňa ani Bruna.

ives77
4. nov 2009

ahojte kočky ani mi sa nikto nedáme očkobať,antonii držím palčeky aj s drobcom nech sú čím skôr ok 😒
no čo ako dopadlo stretko?evke som aj písala sms ale neviem či ju dostala lebo sa neozvala,je mi lúto.že som nemohla dojsť ale mm nedostal volno ☹

eva3107
4. nov 2009

Tak kam ste sa to podeli?

eva3107
4. nov 2009

Iveeesss ano dostala som sms dakujeeemmm...kocky som pozdravila... 😉 ...bolo ozaj super...
Od11-tej do 16:00....noo dalo nam to zabrat a s Olienkou sme este boli spolu do piatej, boli sme pozriet kojenecke podprdy a jednu som si aj kupila clemati ...je naozaj suprova!

eva3107
4. nov 2009

Jw naozaj skoda , ze si neprisla..., ale budeme robit este jedno stretkoo...predbezne to vychadza na 4.decembra...

ivv
4. nov 2009

ake ste kocky pekne bruskate 😵 😵

a tonke silno drzim paste aby malicka vydrzala v brusku co najdlhsie a hlavne nech este pekne rastie.. 🙂

olienka12
4. nov 2009

jo ives dakujeme za pozdrav budeme sa tesit ak by si dosla aj mimo ten termin do PO urobili by sme nejake stretko tak na rychlo aby sme ta spoznali nazivo 😉

janka1
4. nov 2009

tu sa uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😕

bebel
4. nov 2009

Janka: ale kdeže.... 🙂

Práve som doorganizovala Silvestra.....zabookovala penzión, vybavila logistiku...dohodla 3 kamošky a termíny, kedy, kde, kto, čo...oni budú na chate kúsok od penzióna...aj 1 z nich je pôrodníčka 😀 pre istotu.
Manžel príde za nami na Silvestra po práci.
Takže ostávame do 3.1.2010 na horách.

+ dnes som mangelovi gratulovala k sobotňajším narodeninám. Darček mal úspech, tak som rada.

A stále čajíkujem + a kúpila som si ten prevent akut.

k.a.t.k.a.
5. nov 2009

Dobre ranko 🙂

nikde nikto este 😕 To je super Bebel ze vies takto dopredu zorganizovat Silvestra, ja pri mojom manzelovi sa necham asi zase prekvapit, lebo s nim sa neda nic naplanovat 😠 on je typ ktory zaveli o polnoci ze bal kufre ideme 😝 a okrem ineho ma zacina neskutocne srat aj s tou prasacou chripkou 😠 väcsieho hypochondra nema asi nikto doma, mu vadi aj to ze mala chodi do skolky ked to tu sarapati, si mysli ze budem doma asi zabarikadovana az kym to cele neskonci 😠
No som sa vyzalovala trochu, ale asi explodujem za chvilu 😝

alikaa
5. nov 2009

Dobre ranko vsetkym. Pekne bruskate fotky ste spravili 🙂 Ja zatial nemam este ani jednu fotku s bruskom, tak to chceme s mojim drahym tento vikend napravit. Ak nebude prsat vyjdeme si do prirody a snad sa nam podari nejake pamatne jesenne fotecky porobit. Bebel tvoje fotky su naaadherne, nieco na podobny sposob by som aj ja chcela.

Inak rano ma jedna kolegyna zarazila spravou, ze v mojej robote sa automaticky rata s tym, ze mi po polroku na materskej zrusia miesto. Ono je to tu bezne, ze vacsine babam co odisli na matersku im casom miesto zrusili (ale su tu aj vynimky). Tak trochu som sa toho obavala aj ja, ale nemyslela som, ze to uz takto dopredu vedia, ze hned ako udrie polrok, moje miesto z organizacnych dovodov zrusia. Mala sem prist jedna pani na zastupovanie, ale som sa prave dozvedela, ze pre nu bude vytvorene nove miesto na dobu neurcitu a moje nebude obsadene kym ho nezrusia. Jedna dalsia kolegyna co ide na matersku o mesiac neskor ako ja, sa planuje po tom polroku vratit. Tak som zvedava ako ona dopadne. No uz sa tesim za tych par rokov ako si s jednym alebo mozno dvoma detmi po skonceni rodicovskej dovolenky budem hladat novu robotu. ☹

drobec123
autor
5. nov 2009

ahojte,
tak ja dnes pekne pracujem z gauca s vylozenymi nozkami 🙂 je to super pohodlne. dnes by som chcela objednat nejake veci cez net (plienky, kozmetiku atd.) a okolo 9.00 by mi mali priniest monitor dychu, tak sa tesim 🙂

bebel - tu akciu na silvestra tisko zavidim, ktovie ci ja sa este dozijem 2v1 noveho roka. inak moja gyn. mi odporucila tiez Dr. Rozemberga na porod a ze sluzi na silvestra. tak skusim ho oslovit - aj ked podla toho co pisete je celkom busy 😖

janka1
5. nov 2009

dobre ranko 😉
tu je nejako ticho.. 😕

janka1
5. nov 2009

jeej 33tt uz 😵 😵

hanus177
5. nov 2009

Ahojte, baby kráááááásne fotky a brušká 🙂 ........... a tie úžasné poháre........ hneď som si musela otvoriť niečo sladké.... 😉 😀
Ja som po dlhej dobe nebola v noci na WC 😵 a to som si večer s MM dala 2 dcl vinka.... ráno som vstávala do ružova vyspatá.... len to počasie vonku mi trošku skazilo náladu........ 😖

Dnes robim len do 14:00, večer máme rodinné posedenie.... bráško krstí synátora..... boli sme milo prekvapený, keď im farár nerobil problémy a aj napriek tomu, že nie sú zobratí tak drobca okrstí....... asi mal dobrý deň 😎
l

meggieya
5. nov 2009

Ahojte dievcata... Tak som Vas chcela pozdravit... dlho som tu nebola... Nakoniec som na tom 4D nebola, ako 100 € je uz fakt vela. Teda som pocula, ze v Medifere este nikto neplatil presne 60€ tak ako uvadzaju, tak kedze sa nemame financne najlepsie, uskromnila som sa s obicajnym ultrazvukom u lekara.
Inak uz nam potvrdil lekar chlapca. Tak dufam, ze sa nesekol... 🙂 a bude sa volat Gabriel na 100% uz sme sa konecne dohodli.
No ja idem na matersku az 10 decembra. Uz normalne pocitam dni... je to strasneeee tak by som bola rada doma.
Ale tak co uz. ...
A ze pozdravujem Antoniu... nech sa drzi...

olienka12
5. nov 2009

vrrr ja ze si pospim a ti debilny robosi si dnesok vybrali ako vrtaci trieskaci a to tu byvame uz skoro 2 roky a oni teraz zacali cosi na povale prerabat drbnuty system,cely den budem mat pokazeny,lebo som podrazdena,ze az....

andykca
5. nov 2009

pekny dnik...a hlavne peknucke babenky z vychodu na fotkach 😉

antonia drzim silno paste...naozaj drzte sa

alikaa tak dalsi vychcany zamestnavatel...a to mu len tak prechadza?zaujimave...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre