• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
no, tak moje prve...a tebe blahozelam k predoslym 4...super...obdivuhodne (aspon pre mna)
len skoda, ze tu nemas fotky deticiek...
11. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupidq6 ty si priamo z teplic? alebo z okolia?
:slight_smile:
11. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: môžem pridať fotky dievčat starší sa mi už nechcú fotiť :frowning2:
11. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, pridaj...budeme sa tesit :slight_smile:
...a ako sa mas?...je toto tehotenstvo ine ako predosle?
11. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja sa cítim super :slight_smile: je to iné mám menšie bruško a cítim sa lepšie teraz mám také bruško aké som pri dvojkach mala v 4-5 mesiaci :sweat_smile: len v tom vidím ja rozdiel :slight_smile:
11. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si mala dva krat dvojicky? alebo starsie deturence sa zadarili do roka? :slight_smile:
11. nov 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dtupidq6....tak to je super....
11. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupidq6 vitaj pozeram,ze si zaujimava tehulka 2x dvojicky? klobuk dole :wink:
11. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby áno 2x dvojky :slight_smile:
nedockava pridala som foto :wink:
11. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem mrknut :slight_smile: hm, chcela by som takto vyzerat po porode :slight_smile: (ber to ako kompliment) :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jejo, zlatunke su....take okate :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie su nadherneee wow su jednovajecne?
11. nov 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno jednovaječné ale nie su ako dve vajíčka :grinning: ďakujeme
11. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha stupidq6........., klobúk dole - tak skoro po 2ičkách znovu tehu.
Väčšina mamičiek 2ičiek chce mať buď definitívne pokoj alebo väčší vek.rozdiel.
Ale Nikola ti asi dosť pomáha, nie?
11. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel
Kubo a Nika mi veľmi pomôžu s dievčatami chodia von buď idu pekne všetci spolu do parku alebo si vezme každy jednu a idu si za kamarátmi male ich zbožňujú a naopak maju to tak pekne podelené už od narodenia sú nerozlučná dvojca Laura a Nika a Jakubko a Lilly mám z nich obrovskú radosť :dizzy_face: teraz ich okúpali a idú na doskotéku :grinning: puberta :sweat_smile:
11. nov 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísať diskotéku :wink:
11. nov 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupidq6...wow...tak toto ti moze kazda mamicka zavidiet...super :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
jeeej mame novu mega maminu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vitaaaj stupidq :dizzy_face: :dizzy_face:
no ci si najstarsia neviem , neviem :grinning: ale obdivujem ta a blahozelaaam
11. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ahoj ďakujem pekne :slight_smile: vidím,že aj ty máš pekný rozdieľ medzi detičkami :dizzy_face: čo dcéra na súrodenca?
11. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivv prepáč som si nevšimlaaaaa :sweat_smile: momentálne sme v TR nie nie som rodáčka :wink: koncom novembra by sme mali začať stahovať do ZA :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach taak :slight_smile: no pytam sa preto, lebo teplice su male a teda poznam skoro kazdeho aspon z videnia.. a teba som nevedela zaradit :wink:
11. nov 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupi skratim ti nick :grinning: lepsie sa mi pise

dcera sa nevie dockat na brata uz pocita dni :grinning: :slight_smile:
11. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chceme odtiaľ vypadnúť sme tu už asi dva roky ale je to s prepáčením diera :sweat_smile: ja potrebujem trošku väčšie mesto s deckami sa tu nič moc nedá robiť :slight_smile:
Jani moji sa na dvojky veľmi tešili prežívali to so mnou :slight_smile: no teraz sa ani moc netešia neviem prečo :unamused:
11. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupidq6....nebude to tym, ze ti starsi si uz nasli medzi mladsim svojich "partakov"?
11. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, brušká

BA peknučké ste na fotkách, myslela som aspoň na vás, už keď som tam nemohla prísť :wink: :wink: :wink:

antoniab - čo ja viem, tak tieto obličkové veci sa pekne riešia po narodení bábenka, neboj, všetko bude dobré...aj mi sme mali štrbinku na obličke, urovnalo sa to asi tak do 10 mesiaca... :wink: :wink: :wink: držím vám tááákéto palečky :wink: :wink: :wink:

stupi - krásna veľká rodinka, ťa obdivujem, dvojičky a ešte dvakrát :astonished: :astonished: :astonished: :wink: :wink: :wink: babulky sú zlaté podľa fotos a tí dvaja starší určite tiež, je to supiš, že ti tak pomáhajú :wink: :wink: :wink:

janka1 - som sa ťa chcela spýtať, či ti lekár zatiaľ neposunul termín? sme tu len mi dve adeptky na prvého? ako sa cítiš?
11. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nedockava bude to asi tým vždy keď sa s nimi chcem o tom rozprávať sa zoberú a idu preč :unamused: mňa to trápy veľmi možno keď sa bábo narodí sa to zmení :slight_smile:
11. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupidq6....myslim, ze po ked sa malinka narodi, tak ich to znova obmäkci....a uvidis....budu z toho "na mäkko"
...len aby sa potom nezamerali len na malinku a zabudnu na Lauru a Lilku :wink:
11. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stupi vitej mezi nami a i odem me velka poklona,2x dvojcatka a k tomu dalsi miminko na ceste,u vas doma musi byt velmi veselo :grinning: :grinning: je ale prima jak pises ze starsi sourozenci pomahaji s vychovou... :wink:
11. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stupi, gratulujem buduca patnasobna mamicka, je to uzasne :slight_smile: .
Antoniab, drzim velmi palce, urcite to bude v poriadku a vyriesi sa to po narodeni .
Inak pekny vecer vsetkym brusenkam :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky už spia staršie dve šli na tu diskotéku tak mám chvíľu pre seba :dizzy_face:
nedockava uvidíme ako to bude dúfam,že dobre :slight_smile:
roxy ďakujem pekne
petronelka tiež ďakujem :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok