• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
Bebel, no macaci chrbat zvladam aj to robim,ale akonahle dam hore nohy ide ma zadusit nemozem dychat a zaha ani nehovorim,takze mackujem a svietim :slight_smile:))
26. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, bacha aby si malému nezasvietila do očí:slight_smile: baby aký máte prírastok na váhe? lebo mňa sa chytá zúfalstvo.. brucho mám malé, striu ani jednu, ale na váhe 18 kg plus..
26. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak na to stretko do TT by som prisla aj ja ak mozem, a mozem zobrat aj niekoho z okolia Budmeric lebo asi pojdem autom. a beriem aj moju malu lebo mi nema kto varovat...snad vas tam najdem, moc nepoznam TT
mna maly kope stale a veeeeelmi silno az bolestivo
no s tou vahou ja mam opacny problem, pribrala som len necelych 6kg a maly je dost velky, mozno ani nema dost miesta, preto ma to tak boli ked kope. brucho mam sice vacsie ako som mala pri malej ale pri nej som mala o 2kg viac, ved snad este priberiem...
pekny vecer vsetkym
26. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
botis jasne, v pohodke... super.. stačí len prísť do centra k trojičke.. ja sa teším, sme sa s kočkami nestretli, boli sme na prvom kurze a potom sme jak naschvál všetky ochoreli..
aj môj malý má málo miesta, mám dokopané celé rebrá a stále sa vrtí, vo dne v noci.. málokedy sa teraz vyspím..
26. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zazalienka ja mam 20plus brucho sama stria ale nemam velke brucho skor som celogulagulata :slight_smile: ale som dost naliata vodou citim na rukach a nohach,tak dufam,ze z nemocnice pojdeme aspon 10kg lahsi apotom prve tyzdne dole dalsich 10 :slight_smile:))

a dnes sa mi podarilo kupit zimnu obuv taku,ze ked mi nohy opuchnu,tak aj tak obujem :slight_smile:)) nieco medzi cizmami a snehulami :slight_smile:)) a najlepsie,ze boli zlacnene z 52eur na 15!!! dobre ne?
26. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zaza ja som 8-9 kg v pluse :sweat_smile: a už by som rada nepriberala....len Vianoce sú ešte pred nami , tak dúfam, že to ustojím do max 3 ďalších kg do pôrodu navyše. :zipper_mouth: Keď budem zdravá a doma budem oveľa viac chodiť aj pešo a možno aj cvičiť. Nechcem byť ako vorvaň.
26. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera skoro plakala, mne nohy neopuchajú, ale bola som v meste v banke, parkovisko ďaleko a skoro som sa tam vyzula... a keby som sa nehanbila aj zahreším.. tak zostávam verná teniskám, tie sú spoľahlivé.. aj tak chodím nonstop autom..
ja sa spolieham že budem kojiť o sto dvesto a kilá pôjdu dole.. no a na jar na korčulky..
26. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bebel, to som si tiež myslela že do 10 kg stačí.. ale proste ma nejak situácia dobehla :grinning: som sa na začiatku nevedela dojesť.. a to úplne minimálne jedávam sladké.. vôbec nemusím koláčiky a čokolády. slanina to zaistila..
ale neva, budeme chodiť na prechádzky, no a keď manžel postráži tak zapojím moju kamošku fitnesku, že sa môže konečne na mne začať odbavovať vo fitku.. hovoríme jej Xena :wink:
26. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem byt tiez pojazdna mliekaren, no ja mam vsade daleko,takze maleho do kociara a davaaaaj :slight_smile:)) a mam od nas zo sarisa chodnik az to presova,tak sa tesim na dlhe prechadzky :slight_smile:))) urcite chcem mat do leta menej ako som mala pred otehu,normalne sa tesim na to chudnutie,snad mi ta stitka neurobi skrt cez rozpocet....
26. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm...len počas kojenia máš aj neuverieľné stavy brutálneho hladu :sunglasses: , takého, že ti je až na odpadnutie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže reálne sa síce dá pochudnúť, najmň ak máš také nervné dieťa, čo sa kojí každé 2 hodiny a nevozí sa v kočári a reve a reve do aleluja (ako bol môj Bruno) Ale potomo sú baby, čo sa poddajú tomu fyziologickému stavu a potrebám tela a vôbec necvičia (kvôli mlieku, aby im neskyslo) a potom parádne naberajú aj počas kojenia :zipper_mouth:
26. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nie.. odkedy mám bruško, tak nechápem, ako taký balvan niekto môže dobrovoľne nosiť celý život.. veď som nemotorná jak lokomotíva.. a taká určite nebudem.. toto obdobie je nádherné, užívam si to, ale už chcem byť v svojom tele.. sama... a garantujem, že žiadna slanina ma obtekať nebude.. nie som na to zvyknutá.. skôr sa celý život hýbem..
26. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola na MD celkom fit.....poondila som si to nástupom do práce a sedavou administratívnou prácou a kolegynkami, ktoré zabezpečovali pravidelný prísun kalorií počas prac doby :sunglasses: Potom rýchlo autom domov,pre krpca, navariť, možno upratať... pohrať sa a spať. Voľný čas na pravidelný šport ako kedysi sa mi tam len veľmi ťažko kradol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si povedala a hlavne po dnešku v práci - 3 roky, ani o deň menej budem doma.. do roboty sa určite nevrátim a túto situáciu vyriešim keď skončím rodičovský.. niečo si nájdem, ale naspäť nie.. 16 rokov v jednom kancli stačilo..
26. nov 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiež mám podobné ciele ako ty....je to o sebadisciplíne a kontrole :slight_smile:
Ja som už zúfalá z toho len keď teraz na seba pozriem, som znechutená. Na jar a v lete sa dám určite do poriadku :grinning: teda do sesternicinej júnovej svadby vo FR. Ale manželovi sa asi ešte páčim.....teda jemu moje megabrucho absolútne nevadí :sweat_smile: , práve naopak.
26. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile:
prave odisiel svagor od nas, dosiel z USA na prazdniny na navstevu :grinning:

no baby, ja som po porode nechala v nemocke asi len 5kg z 30kg, ale tak za mesiac slo dolu dalsich 11kg :wink: ale potom som sa uz tych kg zbavovala pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale tak ci tak som sa dostala na povodnu vahu :wink: zatial mam teraz navrch 5kg :sunglasses: sa vytesujem z toho, lebo z predchadzajucich kil pri malej mi tusim aj ploche nohy ostali :grinning:
26. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa prave tesim na zdravu stravu a co sa tyka priberania pri kojeni na to nevidim ospravedlnenie,takze sa budem musiet kontrolovat,pokial pridu navaly... mala som obdobie ked som sa vratila rozkysnuta z UK a do pol roka schudla 20kg vahu si drzala dalsie 4 roky,ale od kedy som zacala mat problem so stitkou islo 10kg hore ani neviem ako... ale to tiez bolo sedave zamestnanie a hotova domov k TV... takze mam celkom fajn motivaciu :slight_smile:))
ale zaklad je zdravie drobca a jeho priberanie :slight_smile:)
26. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme na svadbu v apríli, mám čo robiť, aspoň niečo dať dolu... aaa tak môj manžel je spokojný, jak v Bridget Jones - "miluje mě takovou jaká jsem".. mne bolo ideálne v takom 18 tt..
nuž katka, tak klobúk dolu 11 kg.. aj ja chceeeem..
26. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som napriklad vobec necvicila a kojila som normalne kazde 3hodky, v noci menej a to som si v noci musela vzdy dat jogurt s piskotami aka som bola hladna.
a asi za mesiac som mala svoju povodnu vahu...myslim, ze to je individualne
26. nov 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo kočky, tak nech sa nám to vydarí.. idem na ucho, ráno o šiestej vstávam do práce.. a ono to sakra tá noc rýchlo utečie..
tak dobrúúúúú
26. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne ten hlad budem pocitovat,teraz sa zbadam o 4,ze som nic nejedla,alebo jeden rozok na ranajky... je to asi tym,ze zaludok nema moznost sa ozvat kedze je stlaceny :slight_smile:)) niekdy na mna az mdloby idu a pridem na to,ze som nejedla...
26. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Botis, ale ty máš ešte len 20 rokov...to metabolizmus funguje trochu výkonnejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak kamoška ma ešte upokojila, že ak budem zase rodiť prirodzene....tak teraz pri 2., keďže ešte nemám 30 , tak by elasticita maternice mala byť optimálne pružná a malo by to ísť oveľa viac easy ako rodičkám po 30. :sweat_smile:
Takže aspoň v niečom som to dobre naplánovala :slight_smile:
Kamoška v Mníchove mi na skype popísala jej 2. pôrod spred 5 dní a super ....presne také pozitívne správy a vybudenie potrebujem :grinning:
26. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc, aj my už ideme spať.... :slight_smile: teda hlavne kvôli brunovi už musím, lebo ten tu bude okolo mňa stepovať, kým nezaľahne celá family.
26. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prajem dobru nocku bruska
26. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz pojdem, zajtra mam skusku na vs, tak drzte palce :slight_smile:
dobru, nebolestivu noc
26. nov 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko :wink:
aspon sa vam stihnem pozdravit, pogratulovat komu treba :wink: nestiham to vsetko sledovat , ale je dobre ked sme vsetky ok :slight_smile:

bebel co to citam ake vybudenie potrebujes :confused: ja som myslela, ze ty si jasna optimistka :wink: aspon tak si posobila, zeby hoirmony??? drzim palceky a palim do prace

drzkate sa babenky :slight_smile: uz ked budem doma tak si vas precitam a popisem aj ja :dizzy_face:
27. nov 2009 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

botis, jasnacka, kludne sa k nam pridaj a neboj, urcite sa v TT nestratis a najdes a spoznas nas / poznavaci znak velke brucha :grinning: :grinning:

zaza, ja sa uzn nejaku dobu drzim na 10 kg a myslim, ze uz to hore vela nepojde, tak aspon sa mi bude lahsie zhadzovat. Ale naivne som si myslela, ze mi to ide len do brucha, ale mam zly pocit, ze to mam aj v stehnach :unamused:

andy, asi som sa ti vcera moc smiala s tymi gumikmi, mne vcera vecer tiez doslo zle z tej cesnakovej polievky, som si myslela, ze ju zlvadnem, ale ee, takze na cesnak mozem zabudnut
27. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee....prave som sa naranajkovala xi a idem upratat dom aby sme tu mali krasne na vikend :wink:
no a stihla som sa objednat uz aj do porodnice dnes rano....teta bola velmi mila v telefone a vraj ma tam bude prave ona ocakavat tak som velice zvedava...

no adros vidis vidis :slight_smile: sa ti to nevyplatilo xi...ale nezavidim viem co to je fuj fuj fuj....a adros prosim vezmi fotak, musime totok stretko nafotit - tak vela sa nas este neslubilo hehe...inac ta foto z posledneho stretka nevysla??

botis urcite pridite :wink: jeeeeej nas bude ale vela...xi...mozno aj Zuzana - zusika sa zastavi (ide tiez na prehliadku porodnice tak ked bude vladat prida sa)

ja mam plus 9kg a isto mi isli aj do riti a stehien ble.....to sa bude zle zhadzovaaaaaaaaaaat :angry:
27. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooo, kde ste všetky? :sunglasses:
Ja som dnes predposledný deň v práci, chcem všeko podorábať, aby som v pondelok tu bola len do počtu :wink: Už sa veľmi tešííííííííííííííííííííííííííííííííííím :dizzy_face:

Inak keď som vás čítala o tých pohyboch tak som bola na tom podobne, sem tam nejaké to štuchnutie..... kolega mi spravil čaj s roibosu a ktomu jedna čokoláda deli a malinké "ožilo o 106" tie kopančeky sú až trošku bolestivé ale z každého sa vytešujem..... :dizzy_face: dúfam, že malinké bude také kľudnejšie aj keď už bude pri nás.......
Ja som zatiaľ pribrala +7kg
27. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky
to máme dnes ale deň, že? Taký pochmúrny, sivý, sa mi ani nechcelo vstať, tak sme s malou vyliezli z postele až o siedmej, ešte bola tma :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nejak sa neviem prebrať....

na to stretko sa aj ja teším, že Vás uvidím naživo :slight_smile: , dúfam, že bude pekné počasie, alebo teda že nebude pršať.
27. nov 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napíšem presne váhu až na budúci týždeň po poradni, ja sa vážim u sestričky vždy.
27. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok