Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

naty
7. jún 2009

dobré dopoledne,
já musím říct, že my sexíkujem normálně...pokud mě nic nebolí a nekrvácím, tak si říkám, proč by to mělo mimi vadit...a příjemný pocity mu určitě neublíží... 😵

boncusik
7. jún 2009

ahojte holky, dobré ránko 😉

ako sa máte? ja od rána riešim či to bude chlapec alebo dievča 😅 nevem čo ma to napadlo 😠

včera som si všimla že má nejakú zlú pleť 😠 ale nebýva mi až tak na grcajznu 😀 takže je to 1:1 chlapec:dievča

už som prečítala skoro celú temu chlapec alebo dievča v sekcíí twhoentvo a som z toho jeleň 😝

druhotehutné dajte nejé tipy ako to bolo u vás 😅

adros
7. jún 2009

ahojte babule, tak po dlhej dobe sa znovu hlasim 🙂 Pozeram, ze pribudlo vela novych tehuliek, tak vitam a prajem pohodove tehotenstvo.

Ja idem v stredu na kontrolu a Dr. ma uz vypise na PN, asi je to fakt potrebne, lebo ma fakt dost pobolieva brucho, stale ma picha. Rano je to v pohode, ale ked idem z prace, tak je to fakt hrozne. Ledva idem, vyzeram ako v piatom mesiaci. Obavam sa, ze mam problem so zlcnikom ☹ Ach jo, strasne mi tvrdne brucho, nafukuje ma...

A aby som nezabudla, tak ako som slubila, uz mam pridane fotecky zo svaby. Su na "mojejsvadbe" pod meno Adros

lopezka
7. jún 2009

ahojte tehulky 😅

tak vy asi v klude oddychujete a vikendujete .....no ja som v praci 😖 .....chvalabohu nie nadlho, ale je potrebne nieco otestovat a tak ......a od zajtra mam dovcu cely tyzden, tak sa aspon na tu dovcu tesim 😅
vcera a dnes zase mam kyselinu, a je mi furt blivno, no hruza 😖

co sa tyka kocika, ja mam tento problem vyrieseny 😀 😅 ...budem dedit po segre 😅

zdenka73
7. jún 2009

Ahojte! Mne je dnes hrozne zle, zatiaľ záchodovú misu neobjímam, ale aj tak, nízky tlak alebo čo, no hrôza.
Kočík a ďalšie veci ...začnem rozmýšlať až po prvom trimestri, aby som sa neunáhlila a veľmi neradovala.
No ale vy čo už ste, že 11tt tak to už je iné.

lopezka
7. jún 2009

ahoj zdeni,
aj mne je dnes zleeeee 😖 ...neblinkam...zatim som blinkala iba raz, co sa aj cudujem ....ale nestazujem samozrejme 😅

janka1
7. jún 2009

lopezka ako tak citam tak ty mas vzdy take iste priznaky ako ja :-
v 10tt som mala tiez velky problem s kyselinou 😒 😉 a teraz ma stale pali zaha naskutocne 😒 ale da sa to vydrzat, ved ako vsetko co nas este caka pre mimi zvladneme a prekoname aj nemozne 😉 😉 😉

adros radsej si oddychni , aby si potom nelutovala 😉 oddych ti len prospeje 😵

zdenka73
7. jún 2009

no Lopezka, a ešte si v práci, tak to ti vôbec nezávidím, ja by som tam dnes určite nevydržala. Ja sa tiež prvdaže nesťažujem, ako sa hovorí, keď je zle aspoň je všetko v poriadku.

janka1
7. jún 2009

adros krasne fotocky 🙂 😵 vidiet, ze ste si to uzivali v pohode 😉

lopezka
7. jún 2009

janka, ja viem ze sa na to neumiera 😅 ja len popisujem, ako "krasne" prezivam fazulku v brusku 😅 aj ked teraz je to vraj velke ako oliva, takze uz ne fazulku, ale mam olivku v brusku 😀
no ale musis uznat, ze ta kyselina nie je bohvieco 😖 😠 fuuuuuuuuuj...

zdeni, ved ja som rada, ze mam nejake priznaky, tiez by som sa bala, keby mi zase vobec nic nebolo ......ja len ze je to nepijemne 😖 .... ale aspon ze budem mat dovolenku teraz cely tyzden a budem doma.....to mi bude jedno, ako mi bude 😀 😅 ...v praci to tazsie znasam 😠

janka1
7. jún 2009

lopezkaaaaaaaaaaa sak ja niiiiiiic 😕 ved som len napisala, ze mas take isteee priiiznaky ako jaaaaaaaaa 😨 😀 😀
a pisem ti co ta cakaaa o tyzdeeen 😀 😀 😀

lopezka
7. jún 2009

jani ved ja tiez nic .....super, ze ta mam 😀 a viem vzdy dopredu, co ma caka 😅

janka1
7. jún 2009

😉 😉

markee
7. jún 2009

ahojky holky,
vítám nové těhulky. Téda nás tady je,ale to je jen a jen dobře.
Mě teď zle jako předtím není,až mě to štve,pže mám žravou a fakt sním na co přijdu a to jsem si říkala,že až budu čekat druhé,tak nebudu tak magořit jak u prvního. No snad se mi to srovná.Ale tak zítra jdu k doktoru a zeptám se zda můžu v klidu cvičit a prostě musím se sebou něco dělat nebo budu mít opět 20kg jen to hvízdne 😀
Boncusik, jak to mysliš jako s tím zda chlapec nebo dívko? Jako jak se to pozná co čekáš? No já třeba jsem si celou dobu myslela,že čekám kluka,pleť jsem měla docela dobrou,prý mi to slušelo a víc lidu mi řeklo,že to na kluka vypadá i já se tak cítila.No a šup,narodila se nám holčička. Určitě se to nepozná podle pleti,tvaru břicha a to jak se cítíš,to taky ne. Prostě jedině jít na utz nebo na plodovku(ta jediná je 100% nebo někdo píše 99%).
Jinak já jelikož čekám druhé,tak mám vše,ale u prvního jsem kupovala až v 5měsíci,prostě až dýl,když jsem si byla tak nějak jistá,že už se nic nestane. Kočárek jsem měla vyhlídlí dlouho,ale kupovali jsme ho 2měsíce předem a nechali ho u mojí babičky. Jelikož jsem na vesnici,tak jsem pro malou měla spoustu věcí po mě. Nových jsem dopředu fakt kupovala minimálně a určitě ne růžové 😀 My jsme si nenechali říct,co čekáme a teď to určo nebude jiné. Chceme mít překvapení.

plivit
7. jún 2009

ahojte a pekny den vam zelam 🙂
lopezka tak mne pri prvom tehu pomahala na kyselinu fatra a aj teraz si ju dam 🙂 par glgov a kyselina je fuc
ja ju mam doma v zasobe lebo ku konci tehu som sa na kyselinu aj budila co sa to nedalo vydrzat 😝

adros
7. jún 2009

janka: hej, brali sme to tak v pohodke. A fakt som rada, ze svadba dlho netrvala, dlhsie by som nezvladla, takto to bolo tak akurat. Uz sa tesim na fotecky roxy, za chvilocku ju to caka 🙂

markeee: ja mam tiez zravou a to nechcem vediet, ako dnes dopadnem. Drahy robi moje oblubene francuzske zemiaky 😀

markee
7. jún 2009

Tak holky,tak asi dnes už jíst nebudu,jelikož máme pouť,tak jsem dělala bram.salát a řízek a je to těžký v žaludku a prostě nic než pít už fakt nechci ☹
Malá spinká a až se vzbudí,tak jedeme na návštěvu.

antoniab
7. jún 2009

dobre odpoledne tehulky 😉

ja neblinkam ale dost mi smrdi ked sa vari a hlavne maso 😒 ale jest ho potom jem len sa pritom tak ksichtim ako keby som jedla nejake ble 😀 😀 😀 najviac vsak fachcim na zelenine a ovocie to mi ide bez problemov ja som pribrala len kilo mam teraz aj pohyb tak to je v poho horsie to bude ked budem uz doma a budem mat menej pohybu 😝

no ja neviem ci vydrzim nevediet co to je 😅 budem chvilu odolavat ale ak neodolam tak sa spytam ale mam taky vnutorni pocit na chlapca hlavne nech je zdrave 😉

vecicky len obkukujem kocik som si vyhliadla uz davno ale kupovat budem 2 mesiace pred porodom a ine veci zacnem asi tak koncom leta v septembri predtym nez budem odchadzat s uk doma je to drahe tu su aj pampersi lacnejsie tak som kazdemu nakazala na vianoce po balicku pod stromcek 😀 😀
postielku mame doma nemocnicnu taku tu malinku ta je super a potom musim v lete vytiahnut nasu este pomne v akom stave je mi sme mali taku super a este aj sestrenkyne deti sa v nej vyspali tak uvidime budem rada ak kupim len madrac

my si musime najprv kupit spalnu a poriesit byvanie doma no unasich[vypratat nejaku tu izbu] mam tu strasne vela veci tak pomali posielam domov

mne sa pocity trocha prelinaju na jednej strane sa tesim konecne idem domov 7rokov kocovneho zivota nadruhej strane obavi ako si doma zviknem a nakoniec budem mama a teraz budem vychovavat svoje dieta budem dobra mama .... ???

jaj inak som sa zabudla pochvalit ze aj manzelova sestre caka babo len neviem presne kedy bud december alebo tiez januar este to len tak potichucky dali vediet a my este nikomu nic jaj to bude zas kriku ze tajnosti dufam ze ma tu nik nespehuje 😀 😀 😀

ale som sa rozpisala 😲 😉

pietra
7. jún 2009

ahojte 🙂
mali by ste zaviest povinne denne suhrny o com ste za cely den pisali 😀 ja vas nestiham ani citat, nieto este aj nieco prispiet 😅

a byva mi stale zle priserne zle 😝 nech uz tie nevolnosti skoncia

idem vas rychlo prebehnut, nech viem, o com je rec 😉

pietra
7. jún 2009

boncusik, ja takym babskym reciam, ako spoznat, ci to bude chlapec alebo dievca, vobec neverim. Mne kazdy pri prvom hovoril, ako som opeknela, zlepsila sa mi kvalita pleti aj vlasov (zhustli, viac sa leskli, menej mastili), vraj aj tvar bruska zodpovedal skor chlapcovi a ja som tvrdohlavo tvrdila, ze to bude dcera a bolo to tak. jedinym znakom podla povedaciek bolo to, ze som mala chut na sladke a byvalo mi dost zle a aj dost dlho. ale napr. mojej sestre byvalo rovnako dlho zle aj pri dcere aj pri synovi

na kupu veciciek mi pripada este skoro, pri prvom som zacala s nakupmi ovela neskor. Ale je pravda, ze som vela veci podedila. A hlavne s kocikom by som pockala. My sme si najprv zobrali po sesternicinej malej, potom sme este pred porodom isli kupit iny a nakoniec, ked mala dcerka asi mesiac, tak sme kupovali dalsi 😀 😀 A potom sme neuvazene predali hlboku vanicku, ze druhe bude az ovela neskor 😀 , tak musim bud kupit novu vanicku alebo rovno dalsi kocik 😀

ives77
7. jún 2009

ahoj babenky,ja vás v poslednej dobe nejak tiež nestíham sledovať,mne už vôbec nieje zle s čoho som pomerne dosť nervozna ale dúfam že je všetko v poriadku,lebo na kontrolu idem len19teho.

korcula
7. jún 2009

Ahojky, jen píšu že jsme zpět z dovči...

zítra písnu víc🙂

je mi docela zle, dneska jsem zatím nestála ani jedno jídlo... 😝 už se těším ve středu na ko zda se to vubec potvrdí 😉

genialna
7. jún 2009

Ahojte.. aj ja sa k Vám pridávam.. Dúfam, že to spolu zvládneme.. 🙂

plivit
8. jún 2009

dobre ranko babenky 😅 pekny den a vitam nove tehulky

roxy_1
8. jún 2009

Nove tehulky napiste mi IP abych vas mohla pridat do tabulky,vek bydliste,jmena(pokud mate nektere vybrane 🙂 ) a predpokladany termin porodu 😉

cukruska1920
8. jún 2009

Dobre ranko...ako ste vikendovali??

naty
8. jún 2009

Dobré ránko,
Já sem strávila poměrně příjemný víkend u tchánovců... 🙂 ...nevolnosti bohudík trošku povolili, takže můžu celkem normálně jíst, ale zjistila sem, že se mi nějak zmenšil žaludek, protože sním oběd (a to ne nijak velkej) a mám pocit sytosti až do večera... 😕 ...na druhou stranu mě zas trápí hnačka... 😝 ...to je furt něco....já nevím, co tam to mímo vyvádí... 😀 😵

prdecek
8. jún 2009

dobré ránko,
ta u nás byl víkend taky dobrý. v sobotu jsme byli na dětském dni vedle ve vesnici a včera jsme byli v Polsku, jenže nikoho nenapadlo, že budou mít zavřený 😝 😀 takže jsme se aspoň projeli a měli dobrý obídek v restauraci 🙂

cukruska jak je????

cukruska1920
8. jún 2009

prdecek...nijak...vobec mi nebyva zle ☹ zajtra idem k doktorovi tak dufam ze uz bude akcia

prdecek
8. jún 2009

neboj mě bylo zle ale jen 4x jinak mi taky není. Já jdu zítra taky k Dr. na 15hod tak už se těším 😵

holky toto je hrozné, držím jim moc pěsti!!!!
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre