• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
bielanevesta tobě taky :slight_smile:
6. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kujúúúúú :dizzy_face:
6. máj 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, ani neviete, ako vam zavidim :slight_smile:)) ale v dobrom samozrejme :grinning: - my sme sa hodne snazili, som sialene unavena a uz asi tyzden je mi poriadne divno, pomaly nezvladam jazdu autom ci autobusom bez toho, aby mi zastavili kazdych 5 kilometrov, ale... na testik je moc skoro, tak len dufam, ze tuto nedelu nebude nic a pripojim sa k vam :slight_smile:)))
6. máj 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčata prajem pekný deň
Prdecek všetko dobre prajem krasne ti to silnie
mne je akosi divne pretože sa mi pulzi zvýšili na 90-100 a neviem či to je na začiatku normálne je pravda,že mam
aj nadvahu tak dufam že sa to upraví. Nemate s tým niekto skusenosti Dakujem
6. máj 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kaktusik držíme palce:dizzy_face:
Plivit to neviem, ale napr. ja som pri malej mala zas nízky tlak atd. možné je asi všeličo
6. máj 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
plivit, ja som si pulz doteraz nemerala, ale ma to zaujalo, tak som si ho schvalne isla zmerat a 90. Tak to snad normalne je. alebo sme obidve nenormalne :grinning:
6. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pietra si ma trochu potešila lebo už som sa zlakla,že co sa deje a ja som este aj zdr.sestra tak sa aj viac sledujem

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: diky
6. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky!
môžem sa k vám pridať? Min.štvrtok som si robila testík a vyšla mi slabučká čiarka, testík som si zopakovala aj v sobotu a pondelok a čiaročka bola stále a dokonca trošíčku zretelnejšia, tak som sa objendala k dr. a dnes som absolvovala sono. Lekárka ma trošku vystrašila. Jednak tvrdila, že som prišla skoro (poslednú MS som mala 2.4.), takže zatiaľ nič nevidí a navyše sa jej niečo nepozdávalo a obávala sa, či to nebude mimomaternicové. Ale poslala ma na konzultáciu k inému lekárovi a ten povedal, že nález je jednoznačný - začínajúci 5týždeň :grinning: . Takže o 2 týždne idem na kontrolu a podľa všetkého dostanem knižočku. Jupíííí :slight_smile: Takže sa pridávam k januárovým :slight_smile: tak už len, nech všetko pokračuje tak ako má. Ostatným tehu želám tiež veľa zdaru
6. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kaktusik: moc ti držíme palečky... :slight_smile:

adros: gratuluji a vítej mezi těhu...přeji ti,ať je vše v pořádku...

mno, holky, mě naštěstí špatně není,a doufám, že ani nebude, jinak to bude zajímavé...mám kamarádku, je taky trošku silnější, a říkala mi, že celé těhu byla naprosto v pohodě a přibrala 1 kg...jo, 1 kg...nechápu...
6. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pe3cka: ďakujem. No čo sa týka priberania, tak toho sa trošku obávam, nie som z tých štíhlych a ešte aj prsia mám 4ky, takže som zvedavá, kolko priberiem. A navyše som ešte mala v pláne do 3 týždňov zhodiť také 1-2 kilá, pretože sa vydávam a akosi sú mi tesné šaty, ale teraz to už zrejme nebude možné :confounded: takže možno budem musieť zmeniť šaty a z toho budem trošku smutná, lebo sa mi moje páčia. No ale čo pre bábatko nespravíme, že? :wink:
6. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros, vitaj :slight_smile: asi ta nepotesim, ale saty budes musiet zmenit. Podla mojich skusenosti prve kg naberies uz pocas prvych tyzdnov :wink: Ale zaroven mam skusenost, ze stihlunke kocky priberu viac ako tie baculatejsie. Ja som pri prvom tehu najprv dost schudla kvoli neustalemu zvracaniu a az potom zacala priberat, ale pribrala som od povodnej predtehu vahy len 8kg :slight_smile: zato sa ma drzali ako kliest a posledne tri som zhodila az teraz na vianoce. A mozem zacat odznovu :grinning: :grinning:

pe3cka, to vazne len 1kg :astonished: co jej na to povedal lekar? to mi pripada velmi malo, lebo vsak nieco vazi aj babo v brusko, maternica je tazsia, zvysi sa krvny obeh, ...
6. máj 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra: tak to si ma fakt nepotesila :cry: ale zrejme mas pravdu, lebo su mi dost tesne cez prsia. Na skuske som bola pred tyzdnom a teraz uz viem, preco su mi take tesne, aj ked vtedy som si myslela, ze prisia mam plnsie kvoli ocakavanej MS a teda, ze to bude v pohode.
6. máj 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros a nepojdu saty povolit? ved vacsinou takuto sluzby v salonoch robia. Mne pred svadbou tiez povolovali saty v oblasti prs, lebo som nejako nemohla dychat :grinning: a v pase trochu zuzovali
6. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra: no 1 cm sa dajú, ale neviem, či to pomôže. Tetuška mi doporučovala schudnúť aspoň to kilo, aby som v tom nebola moc napasovaná
6. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros, no 1cm veru nie je vela :unamused: asi by si tam mala nabehnut a najst si nejake ine
6. máj 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bielanevesta, pe3cka - dakujem
...prave som v praci objimala zachod, ale... radsej sa snazim si nic nenamyslat... uvidime... aj som si chcela kupit test, ze rano budem mudrejsia, lenze... ako na potvoru v dvoch lekarnach tuto kusok od mojej prace test nemali!!! tak... to beriem ako znamenie ze nemam byt taka zvedava :grinning:

adros, neboj, naozaj priberies a saty budes musiet zmenit :slight_smile: - ja som pribrala 3 kg do 9tt, a nejako to uz ani neriesim, ostali na mne... aspon mam teraz vacsiu vychodiskovu vahu a ak sa fakt zadari, tak budem mat pocit ze som pribrala menej, xi xi :wink:
6. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra: no asi budem musiet, lebo aj brucho mam stale akesi nafuknute, takže mi zrejme budú tesne aj tam :angry:
6. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra: co si té mé kamarádky myslím, tak že asi změnila životosprávu, možná se začala i víc hýbat, takže to, co nabrala díky těhotensství zhubla v tuku...nevím, jestli je to možné,ale budu dělat všechno proto, aby to tak u mě bylo...

holky, a cvičíte?
6. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi by sme mali, že? No, priznám sa, že nie, ale už som začala upravovať stravu - pridala som viac zeleninky
6. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pe3cka, ak sa nerata behanie za malym zihadlom :grinning: , tak necvicim. Ani by som si teraz bez odborneho dohladu netrufla, predsa len niektore cviky mozu drobcovi uskodit
6. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si minule leto povedala, ze treba konecne so sebou nieco robit, tak som zacala opatovne cvicit, telo spevnelo, ale vaha sa v podstate nehybala. Ale stacilo trochu upravit stravu, hlavne pravidelne jest (mne sa osvedcilo 6xdenne v malych porciach) a kila isli dole same. Az odrazu som sa postavila na vahu a mala som o kilo viac, tak sup tehotensky test a boli tam dve ciarky :slight_smile:
6. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra: parada.. keby to tak vsetkym fungovalo... ze postavim sa na vahu, mam o kilo viac a sup dve ciarky na teste :grinning:
6. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pietra: samozřejmě,tomu rozumím...já jsem si aktivně koupila knížku FIT MAMINKA. je tam celkově o těhotenství, i joga, lehké posilování a taky cvičení na baloně...je to super, přesně je tam popsáno, kdy se co cvičit může a kdy ne...moc fajn knížka...vřele doporučuji... :slight_smile:

adros: taky se teď snažím upravovat stravu...a hlavně můj muž do mě cpe oříšky...hlavně mandle. obsahují totiž hodně vápníku a hořčíku atd...
6. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už som si aj pozerala nejaké tie cviky na nete, vidím to tak, že si budem musieť kúpiť fit-loptu. Máte s tým skúsenosti?
6. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros, ja fit loptu doma mam. Pri prvom tehu som aj chodila na cvicenie pre tehotne a tam sme cvicili na fit loptach, ale uz si z toho vela nepamatam. Budem musiet niekde pozriet cviky
6. máj 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adros: Blbá otázka, promiň, ale co je to fit-lopta? :slight_smile: :sweat_smile:
pe3cka, fit lopta je balon na cvicenie :wink:
idem pozriet tie linky
ja si z cvicenia pamatam len to, ze sa nesmie zadrziavat dych a nemali by sa posilnovat brusne svaly
6. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
výborně, děkuji...myslela jsem si to, ale nebyla jsem si jista...

mno, já jsem na baloně dost dlouho cvičila, protože mám problémy s páteří, a je to fakt super věc. i třeba jen tak na něm sedět třeba u televize nebo u PC...fakt vám to doporučuji...nádherně to uvolní záda, bedra i kyčle...a navíc, už při obyčejném sezení posilujete většinu svalů...
6. máj 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok