Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zazalienka
9. jún 2009

ahoj cukruska.. ja som bola prvykrat u lekara 1.6. potvrdl mi ze cakame babatko.. ja uz sa nemozem dockat, najradsej by som uz mala brusko aby to kazdy videl🙂 asi mi z toho uz sibe... ale je vysnvane, s tym spravnym manzelom, v spravnom case.. dnes som bola druhykrat u lekara, uz som pocula srdiecko.. a videla taky maly fliacik na monitore.. uzasny pocit.. aj som si poplakala.. 30.6. idem na normalne vysetrenie, kompletne, aj s preventivkou.. to uz budem mat aj obrazok.. je to maly zazrak... vobec mi nebyva zle, mozem uplne vsetko zjest, a hlavne vela..

gucz
9. jún 2009

zazalienka ahojky si z Trnavy?
ja idem na vyšetrenie k lekárke zajtra, konečne, dočkala som sa 🙂 , tak mi držte palčeky, nech je všetko ako má byť

zazalienka
9. jún 2009

ahoj,
ano, teraz som uz Trnavcanka.. uz to bude rok co tu byvame.. a cakame a tesime sa..

naty
9. jún 2009

prdecek.... ☹ ...to je mi strašně líto!! 😢 Posílám moc síly do dalšího snažení, ať vám to vyjde....až do konce!! 😵

janka1
9. jún 2009

prdecek 😢 😢 😢 😢 je mi to nesmierne luto, drzim silno palceky ako len viem, nech je co najskor vsetko ok a ty aby si sa tesila z uspesneho tehulkovania 😉 posielam vela siiil, trpezlivosti, odvahy a pozitivneho myslenia , drz sa kocka nasa 😉

zelvatko
10. jún 2009

ahojte.. krvácíte někdo???Ale fakt jen trošičku.. v noci jsem to zjistila na wc.. četla jsem o tom..že je to u někoho normální..ale nevím nevím..

naty
10. jún 2009

zelvatko: no, úplně normální to není 😒 , ale taky to nic znamenat nemusí, radši bych šla k doktorce!! 😉

naty
10. jún 2009

může to být od uhnizďování vajíčka po potrat...čímž tě nechci strašit, ale nepodceňovala bych to!! 😔 Výtoky sou většinou v pohodě...ale pokud je to opravdu krev nebo i růžový, mazej k dokimu!!

korcula
10. jún 2009

prdecek: to mě moc mrzí... hodně sil do dalšího snaženíčka a brzy // 😢

gucz: hodně štěstí na KO, já jdu dneska ale až navečer, tak jsem zvědavá, zda budu oficiálně těhotná, už mám nervičky 😉

zelvatko: radši bych to konzultovala s dr., nemusí to být nic ale i může...taky záleží zda jsi zašpinila nebo je to průběžně....já v prvním těhu první 3 měsíce špinila vždy ten den kdy bych to nebýt těhu měla dostat a bylo vše v poho.... jen jsem měla níž uloženou placentu.... 😉

korcula
10. jún 2009

jinak všem hezký den, my jdeme s malým do herny a pak na pulroční prohlídku a očkajdo... a večer na tu gyndu 😅

zelvatko
10. jún 2009

no, je to úplně malilinko..nebo spíš bylo.. (jak když vyplivneš trochu krve - nevím jak to líp popsat 🙂) teď už nic.. no a dneska bych měla dostat menstruaci, tak ža by to bylo jak to měla korcula.. hmm

naty
10. jún 2009

Tak to bude snad v pohodě... 😉

zelvatko
10. jún 2009

doufáááám 🙂
já už se strašně těším k doktorovi 🙂) myslíte, že už dostanu fotečku?? ..no, spíš se musím s doktorem domluvit, ať mě nechá marodit.. končí mě smlouva a s nástupem na mateřskou to budu mít taky tak tak - abych dostala nějaké penízky..

plivit
10. jún 2009

ahojte vsetky a pekny den prajem 😉
prdecek je mi to velmi luto ☹ drz sa a prajem vele vela síl

luci21
10. jún 2009

Ahojte baby.

prdecek: Je mi to moc lúto ☹

Ja som bola na kontrole včera, už mám knižku, ale Duphaston mám papať ešte stále aspon 2 týždne, ale je to inak oki len ma trochu znepokojil že sa mu zdá krčok kratší možno dostanem pesar že nabudúce uvidíme 😒

Držím vám všetkým palce .

cukruska: prečo si na PN?

minix
10. jún 2009

prdecku, to ma skutocne mrzi...vela pozitivneho myslenia a nech to skoro opat vyjde a hlavne drz sa. 🙂))

andykca
10. jún 2009

dobre ranko....

prdecek: vela stasticka 😔

janka1
10. jún 2009

dobre ranecko zienky 🙂 🙂
tak som to nevydrzala a sla som rano mrknut nasho chrusta 🙂
moja dr. dnes sluzi v nemocke , hned sme to vyuzili 😅 nemam fotocku 😒 , ale bol to neskutocny zazitok , ako tam maval rucickami, kopkal nozickami a take akrobaticke kusky a skakacky nam ukazal chrustik jeden 😵 😵 no nadhera aj mi premerala urcite veci ohladom genetiky a vraj su vsetky OK tak sa vytesujeeeem , ale aj tak na dalsi tyzden idem na tie vrodene chyby /prenatalnu diagnostiku/
😉

cukruska1920
10. jún 2009

luci21... lebo v oktobri som potratila tak doktor radsej nechce riskovat... a mam namahavu robotu tak preto

dadulka2000
10. jún 2009

dobre ranko kocky
sedim v praci a citam co sa nove udialo od vcera

prdecek,....je mi to luto, vela stastia a drzkaj sa moja

vsetky uz mate za sebou kontroly a ja nic, .... stale neviem na com som (a vidim to na dalsie 2-3 tyzdne kym k niecomu tu vobec dojde). tu v UK nerobia ziadne halo okolo tehotentsvta az do 12 tt, aby potom v pripade neuspechu neboli zeny sklamane,....ale aj tak? co ak nieco nie je v poriadku a nikoho to nezaujima???
ach jaj..... 😔

lopezka
10. jún 2009

dobre ranko tehulky 😅

prdecek, tiez drzim palce, aby si mala vela sily co najskor to prekonat 😅

cukruska1920
10. jún 2009

Ahoj lopi 😉

markee
10. jún 2009

Dobré dopoledne,
Janka,téda závidím,že se mrňousek už tak hezky hýbe. Já se taky těším na další utz,abych ho mrňouse viděla 🙂
Dadulka,nemáš ještě nějaké stránky se šaty? Mě né,že by se tam na těch nelíbilo,ale pořád si představuju něco jinšího. Snad do konce měsíce pojedu do Prahy,tak se mrknu v obchodech i tam.Ale nechci se těšit,že to tam seženu,no.
Všem dnešním kontrolám přeju ať jsou OK.

janka1
10. jún 2009

markee uvidis aj ty a budes nadsena ako jj dnes, normalne ziarim az sa mi chce vseetko robit 😀 😀 co take nieco vie s clovekom urobit 🙂 🙂 neskutocneee

lopezka ako sa mas? nevolnosti ustupili?

drobec123
autor
10. jún 2009

cafte baby..... mne je dnes pomerne dobre, tak sa vytesujem ze snad to bude tym konciacim sa tretim mesiacom ! tak sa tesiiiim !

cukruska1920
10. jún 2009

drobec. ti je dobre.. ja uz by som tiez chcela koncit treti mesiac.. uf..ale este sa 5 tyzdnov nacakam

egyptanka
10. jún 2009

jeeeeee cukrus ty si tehu?? ... Gratulujeeeeem, zasluzis si to. Tak tvrdo ste na tom pracovali.
Kocky uzivajte si tehotenstvo, lebi to strasne rychlo ubehne a ani sa nenazdate a budu z Vas maminy.

dadulka2000
10. jún 2009

markee, este som nieco nasla,.... ponuk je straaaasne vela
😎
http://www.topshop.com/webapp/wcs/stores/servle...
tito robia aj dlhe velkosti nohavic, co pre nas vysoke je uplne super 🙂

http://xml.riverisland.com/flash/content.php - od tychto mam rada velmi ich modu, je super
😉

http://www.dorothyperkins.com/webapp/wcs/stores...
a tu je par aj tehotenskeho oblecka,.... fakt nie je problem sa obliest 😀

cukruska1920
10. jún 2009

ahooj egy.. hej som... len dufam ze aj uspesne skoncim 😖 ako sa mate? co malinka??

lopezka
10. jún 2009

ahoj cukrus, no konecne vidim aj tvoje "TT" 😀 drzim palceky 😅 , ale ved to vlastne vsetkym 😅
dufam, ze pojdeme potom niekedy spolu pozerat to oblecko 😅

janka, nemozem povedat, ze ustupili 😢 .... v pondelok som blinkala raz, vcera uz 2-krat, tak ja len dufam, ze to nepojde vzostupnym tempom a v nedelu to nebude 7-krat 😠 😖 .... a ono sa to naozaj neda povedat, ze ranne nevolnosti ....mne prave chvalabohu rano nic nie je ..... skor potom ked sa najem a nieco z toho nesadne 😅 😀

na vikend som chcela ist k otcovi a segre, ale normalne sa bojim ist busom, aby ma to tam nechytilo, no hruza 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre