Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

minix
11. jún 2009

baby, co to mame za doktorov? 🙂
dnes som sa rozhodla, ze sa pytam na vsetko!!!!

pietra
11. jún 2009

moj dr. sice tiez vysetrenie robi mlcky a niekedy sa tak vazne tvari pri tom, ze mam az strach, ci sa nieco nedeje, ale nakoniec mi vzdy vsetko povie
minix, vidim ti v pase BA, mozem sa opytat, kam chodis k dr.? si spokojna?

minix
11. jún 2009

ahoj pietra, chodim do ruzinovskej k Stankovi, preto som hovorila, ze sa nazory roznia...pocula som aj dobre, aj zle... prvu kontrolu za sebou este nemam, tak neviem, ako budem spokojna, ale zatial, ked sa spytam, tak na vsetko dostanem odpoved. A zatial som spokojna tak na 75%.

ty chodis kam, ak to nie je tajne?

pietra
11. jún 2009

minix, ja chodim na Gorkeho k Frkovi a je nanho viac negativnych ako pozitivnych ohlasov, preto uvazujem aj nad zmenou. Ja som sa k nemu dostala len nahodou, prisiel ako nahrada po mojej povodnej dr., ktora odisla do dochodku

gucz
11. jún 2009

baby oni sú asi všetci podobní.... moja doktorka je pri vyšetrení tiež ticho, napr. pri utz, ale potom mi natočí monitor a všetko mi poukazuje a vysvetlí. Ale také že dĺžka mimina, alebo váha, to nie. Akurát mi povie či je všetko ok a že ak budú problémy (akékoľvek) tak mám prísť. Ja jej vidím na monitor keď si tam zapisuje výsledky vyšetrenia, myslím že ho má tak schválne natočený, tak sa pýtať nemusím.

mija777
11. jún 2009

Ta moja je fakt ticho...Ale keby uz bol nejaky problem,hadam by mi povedala... 😖 Aspon ze sestricky su tam super,oni ma vedia tak povzbudit,aj mi nieco vysvetlit a poradit 🙂 Aj trosku pokecat 🙂

minix
11. jún 2009

moja sestricka je presne to iste, ale nemoze byt predsa mila sestricka dovodom, aby som tam ostala. 🙂))

vy, co uz mate skusenosti, ako to je - ked mam doktora v ruzinovskej a rodit chcem na antolskej? je to v pohode?

mija777
11. jún 2009

Skoda,ze to nieje naopak-keby bola taka doktorka ☹ 🙂

lopezka
11. jún 2009

dobre ranko tehulky 😅
ja prave ranajkujem 😅 .....ani neviem, kto to tu minule spominal, maslove rozky s kakavkom, co som uz 100 rokov neranajkovala .......ale poviem vam, mnaaaaaaaaaaaammmm 😀 😅 😉

inak berie niektora z vas duphaston? mne ho dr. nasadil hned ako sme zistili, ze som tehu, dal mi 2 krabicky a vydrzalo mi to az do vcera, tak som volala, ci si mam prist pre dalsie, alebo ci uz stacilo ( myslela som, ze B bude spravne, ale kazal mi prist pre dalsie 😖 )

a nakoniec, blahozelam k vsetkym srdieckam 😀

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

dobre ranko 😉
ja mam taku celkom v pohode dr. 😉
Minix myslim si že to by nemal byť problem, aj ked chodis do Ružinova. Tak či tak od nejakeho 30tt sa už nechodi ku gynekologičke ale k porodnikovy do nemocnice na kontroly. Ja si aj tentokrat zaplatim porodnika na Antolskej 😉 no jo a nadštandardnu izbu, na tu nedam dopustiť 😉

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

inak lekari pri UTZ v nemocniciach, tak tí vam už nepovedia vobec nič 😠 tam je to uplna katastrofa, raz som tak s plačom vyšla, čo som sa už po nejakom 2-3 utz nič nedozvedela, lebo všetko robia rychlo rychlo , tak som sa objednala do gynfivu na UTZ nie na 3D ale taky klasický, kde mi všetko pekne povysvetlovali a ukazali na velikanskej obrazovke 😉 a dokonca som ani nič neplatila, lebo nejaky počet UTZ hradi poisťovňa 😉

mija777
11. jún 2009

k.a.t.k.a. jeeeeej mame taky isty TP 😀

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

mija 😉 ale tak ratam, že teraz to bude skor, prvé som mala sekciou tak asi aj druhé bude 😝 😅 Inak malu som prenašala 10 dni, to bolo iné peklo 😝

dadulka2000
11. jún 2009

ahoj kocky
citam vas a slepo vam zavidim ze mate aspon nejakych doktorov a aku taku starostlivost 😀 , ja mozem len snivat ,..... keby ste tu anglicku videli, asi by ste zaplakali (ale beriem to sportovo - a vsetko bude dobre) 🙂

lopezka, ja som brala duphaston pri provom tehotenstve, lebo som krvacala a slovensky dr mi to vtedy predpisal,... inak parodia bola ze ked som to vravela potom vseobecnemu dr tu v anglicku, tak sa len zasmial, ze s tym v anglicku skoncili uz pred 20timi rokmi, ze to statisticky nema ziadny vyznam,....vraj ak sa ma potratit tak sa to stane aj keby ste stali na hlave,.... 🙄
tot vid ich pristup, sranda, co???

mija777
11. jún 2009

Pre mna je toto moje prve tehu,som zvedava,co mi prinesie... 🙂 A ako sa citis?Mne je odvcera nejako moc dobre,aj bolest prs ustupila... 😒 😀

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

no stale mam žaludok "na vode" ale tak dá sa 😉 horšie je, že musím byť v strehu kvoli malej a vymyšlať rôzne aktivity. to ked som ju čakala, tak som len spala a spala, možno preto mi bolo vtedy zdravotne lepšie

minix
11. jún 2009

k.a.t.k.a., tak so sa mozno na tej antolskej aj stretneme. 🙂))
ja si chcem takisto zaplatit porodnika, a prisla som na to, ze primar Scholtz je moj sused, tak asi pojdem zaklopkat na dvere a dohodnut sa. 🙂))

mala si uz na antolskej nadstandard? aky je rozdiel oproti standardu? a co to stoji? ty si z PetrzalkY? 🙂

lopezka
11. jún 2009

dadulka, nuz co uz, ze je to zastarale 😀 kd mi moj doky povie, ze to treba, slepo poslucham ....ako male decko 😅 😀

baby, vsetky blavacky pojdete rodit v antolskej ? 😀 😅 😉

lopezka
11. jún 2009

katka, tak to ti nezavidim, ze sa teraz este musis starat o druhe dieta ..... ja som uplne grogy a som rada, ze sa postaram sama o seba 😖 😠

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

hej som Petržalčanka rodená 😀 moj muž to nenavidí 😀 ale tak terza bývam na Dlhych DIeloch 😝 no hlavný rozdiel medzi nadštandardom a obyč.izbou je ten, že manžel može kedykolvelk, či už ráno alebo večer prísť za tebou priamo na izbu 😉 inak v obyč.izbe len cez návštevné hodiny a sedíš vonku na chodbe pri vyťahoch 😝 , dalej lepšie sprchy, delíš sa o ňu max. so spolubyvajucou, nosia ti jedlo na izbu, nižšie postele, čo mne po sekcii vyhovovalo, lebo skakať z tých vysokých nemocničných postelí by mi dalo zabrať 😝 a stalo to tuším 1000 na den, ak chceš celu izbu pre seba tak 2000

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

jaj a manžel si može okukať babo a nie cez sklo naňho civieť 😝 No ale zase možno nevyhoda, že za mnou tam vkuse chodili rodičia 😝 😀 ale tak čo už 😅

minix
11. jún 2009

ja chcem ist na antolsku, lebo to mam asi 5 minut od domu autom. 🙂)

tak sa katka, mozme dohodnut a budeme spolu na izbe. 🙂)))
premyslala som nad tym nadstandardom, ale ten mozes mat len, ak ho uz niekto zaplateny nema, nie? ci ako to je? kolko je tam tych izieb?

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

čo viem, tak su len 2 izby, čiže 4 postele 🙂 ja som mala šťastie a hned na druhy den po porode som tam mohla ist, lebo sa prave uvolnila 😉 ale zase sa može stať že budu obsadené izby 😖 no a dopredu sa to nedá vybaviť, aspon určite nie tie čo budu cakat na prirodzeny porod 😅

mija777
11. jún 2009

Aj ja mam zaludok taky vselijaky,neviem sa v nom vyznat 😀 Ale teraz mi je druhy den celkom fajn.Aj ked vcera navecer ma palila zaha,ci co to bolo... 😀 A ja chodim do prace,takze na spanok navyse nemozem ani pomysliet. 😒 Ale vzdy,ked skoro rano nevstavam mi nieje moc zle.Zato ked vstavam o piatej,zle od zaludka mi je cely den...

minix
11. jún 2009

no ved to, ze ak mas prirodzeny porod, tak to asi velmi neodhadnes. :((
ved uvidime. Pozrela som si tvoj album, kati a ty uz mas predsa velku kocku. 🙂)

pocula som, ze na nevolnosti je dobry zazvor...ale neviem, v akej forme, nemate skusenosti?

lopezka
11. jún 2009

baby blavacky nereaguju 😖 😒

alikaa
11. jún 2009

Ahoj K.a.t.k.a aj ja byvam na dlhacoch 😉 Ale ja by som chcela ist rodit do ruzinova, resp. mozno niekde uuuplne mimo BA, lebo na kazdu z BA porodnic som pocula vela zleho, tak mam zatial dilemu.

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

hej velku kočku 😎 čo si už sama vybera čo si oblečie a nenasprejovaná z domu neodíde 😝 😀

neviem, o zázvore som nepočula. Mna strasne zvykla palit zaha pri malej, a tam mi pomahal pohár studeného mlieka 😉 a inak sa narodila naozaj vlasatá, tak možno je to pravda s tou zahou 😀

k.a.t.k.a.
11. jún 2009

lopezka hej hej ja určite pojdem rodiť na Antolsku, ja som bola velmi spokojná 😎

Alikaa 😉 ja neviem, mne bola ruzinovska nemocnica odjakziva nesympatická a to o Kramaroch ani nevravim 😝 ale tak zase nech si každý vyberie 😉 ja som mala stres či stihnem vobec z Dlháčov dofičať na Antolsku, to keby som mala ist niekde mimo BA tak neviem 😅

lopezka
11. jún 2009

katka 😅 diky za odpoved 😉
jedna moja kamoska pred 5 rokmi rodila na antolskej a nebola spokojna, maleho skoro udusili pupocnou snurou 😖 😢 tak druhe uz rodina niekde v banskej stiavnici, ci kde ....tam je vraj nejaka super porodnica 😕
ja mam antolsku tiez najblizsie, ale segra ma prehovara na topolcany, kedze som sa narodila tam ....vraj aj ta porodnica je super .....tak ja vobec neviem 😠 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre