Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

boncusik
12. jún 2009

Ahojte holky 🙂

lenadky je mi luto, nech sa drží a určite jej to zase vyjde znova 😉

holky ja vás nechce depkovatieť ale ja mám už tretí deň depku ☹ bez príčiny 😠

nemôže to byť z tých hormonov?
mna nič nebaví, neteší, o nič nemám zaujem .... no des, dúfam že to už skončí 😠
alebo to robí to počasie 😒

janka1
12. jún 2009

boncisik kedy ides k dr.?

adros
12. jún 2009

dobre ranko babenky, tak sa po dlhsej dobe zase pridavam.

HOdnu chvilu mi trvalo, kym som ako-tak precitala zameskane. Je mi strasne luto tych, co prisli o babatka.Clovek si pri kazdej kontrole poviem, ze aky je stastny, ze je vsetko ok a potom.... ach jo, radsej na to nemysliet.

Ja som bola na kontrole v stredu. Sme s drobcom v poriadku, ale aj tak ma dr. vypisala pre istotu na PN, aj ked uz nespinim, ale este stale uzivam Utrogestan. NO a teraz sa vyvalujem v posteli.

Co sa tyka problemu niektrorych bab, ktore maju nafuknute brucho, tak mne dr. povedala, nech si kupim nejake caje, takze popijam Fenyklovy cajik, tak dufam, ze aspon trochu pomoze.

Ale asi mam problem so zlcnikom, tak ked mi skonci PN, pojdem k obvodnej a zrejme ma caka sono zlnicka.

A ohladne sona babatka, no, ja som v 10t, a uz mi robila sono asi 4x, ale to mozno kvoli tomu, ze som mala tie problemy. Doteraz mi robila sono zospodu, ale v stredu mi ho uz robila cez brusko. Bolo krasne vidiet, ako sa drobcek hybe, bolu uz vidiet hlavicky, telicko, rucicky a nozicky. Proste krasa 🙂

boncusik
12. jún 2009

janka,

idem 17.é6 v stredu na kontrolu, dufam, že bude všetko OK

minix
12. jún 2009

dobré ránko všetkým, ja idem 15.6. na kontrolu a už sa neviem dočkať. 🙂))

no ja som to včera odpozorovala...a každé ráno vstávam s plochým bruchom a keď sa na obed najem, tak sa nafúkne a večer je najnafúknutejšie. 🙂 A ráno zasa nič. 🙂
Na toto pomáha ten feniklový čaj?

boncusik
12. jún 2009

adros,
pridávam sa k tebe ten pohlad na drobca na UZV je nádhený, náš naposledy kopal nožičkou, lenže aby som mala istotu že v poriadku musela by som chodit na UZV každý den a to sa nedá a nieje to pre baby ani dobré 😒

a kedže som už prežila čo lenadka a prdecek je pre mna tento prvý trimester strašný stres či všetko dobre dopadne 😒

gucz
12. jún 2009

lenadka je mi veľmi ľúto čo sa Ti stalo ☹

gucz
12. jún 2009

baby čo máte po úspešnej kontrole, napíšte roxy, nech Vás doplní do tabuľky januárčiat

janka1
12. jún 2009

BONCUSIK PRETO SOM SA PYTALA. LEBO PO KONTROLE BUDES PLNA ENERGIE 😉
taketo stavy mam aj ja , nemyslim depky, ale ze sa mi do nicoho nechce a ked idem pozriet nasho drobca potom som nabita energiooooou 😉

adros
12. jún 2009

minix: presne takto som to mala aj ja, tak dufam, ze cajik trochu zaberie.

roxy_1
12. jún 2009

Gucz diky me uz je to trapne se porad pripominat 🙂 jdu te zapsat 🙂
dneska me strasne bolelo v konecniku ale tak ze jsem az nahlas fnukala,jednu chvili me polil studeny pot a bylo mi na vyvraceni.ted uz se to uklidnilo,snad to nebude nic hrozneho,dost me to vydesilo,jeste me trochu z toho boli bricho 😒 v pondeli jdu na dalsi kontrolu a odbery,snad bude vsechno v poradku,v 6tt jsem mela vse na UTZ v poradku tak to snad nebude nic vazneho... 😒

adros
12. jún 2009

roxy, neboj, to obcas mam aj ja, a mozno to aj zo stresu pred svadbou

boncusik
12. jún 2009

janka,

máš pravdu, chce to len vidiet drobca 😀

roxy_1
12. jún 2009

adros diky snad mas pravdu stres teda mam ceka me svatba pristi tyden a pritom mi pomalu umira dedecek,jetoho na me nejak moc,trochu jsi me timhle uklidnila 😉
a kdy budou fotecky ze svatby?

mija777
12. jún 2009

Ahojte,chcem sa spytat,ci aj niektoru z vas boli este stale brusko ako na ms.Mna aj teraz pobolieva,ako ked som mala dostat...Je to v poho?Ci to sa len maternica roztahuje?

minix
12. jún 2009

ahoj mija, ja mam to iste,....take menstruacne bolenie...ale potom to zasa prejde a je dobre.. 🙂)

asi sa natahujeme. 🙂))

janka1
12. jún 2009

mija je to ok 😉 zvacsuje sa ti maternicka 😉 😉

mija777
12. jún 2009

Ano o chvilu to prejde a tak dokola...Taaaak je dobre potom 🙂 Nech si len pomalicky robi miesto 😉

zucana
12. jún 2009

ahojte.prave som sa vratila od ortopeda.ze mam stale problemy s tymi svalmi tak musim na cvicenia do termalnej vody...no ja moc teplu vodu nemusim...ale vraj a j tehotenstvu by to malo pomoct tak neviem...
o chvilu pride ku mne sef, musim vysvetlit preco som mesiac na PN a ze ma caka este asi dalsi...teda dufam,ze bude vsetko ok....tu totiz v taliansku je PN-ka preplacana viac ako na Slovensku a zamestnvatel sa na tom podiela az 50% takze asi tak....
mija777 aj mna ina pobolieva sem tam...napiste baby ci este niekoho....
a ja tiez nemam chut nanic...moj manzelik je z toho dost nervny ze som taka....vcera som sa potesila srdiecku ale zasa cakanie dalsie 2 tyzdne ci bude drobec vacsi ma zabija...

drobec123
autor
12. jún 2009

ahojte,

no mna tiez niekedy pobolieva podbrusko, niekedy sem tam pichne .... ale ved sa v nas deju veeeelke zmeny, tak sa niet co cudovat.....
inak musime verit ze je vsetko v poriadku, ci uz nam je dobre alebo niektorym horsie. ved ono sa to moze kazdym dnom zmenit a otocit ! ja mam inac brusko uz nafucane od rana, vacsinou som sa tiez rano zobudila a bolo splasnutejsie ale posledne dva dni je od rana velke..... ale nevadi, ved mensie uz nebude tento rok, tak sa tym netrapim 🙂

mija777
12. jún 2009

Ja mam rano brusko len minimalne nafuknute.Zato vecer sa citim ako keby som uz vo 4-tom mesiaci 😀 😀 😀

copky
12. jún 2009

ahoj holky, nebyla jsem tady par dni a to je příspěvku než se tím prohrabu 🙂

musím se taky nějak podělit 🙂

v úterý jsem byla u doktorky a jsme živý tak těht. průkaz a dobrý, ale co se mi nestalo - už v úterý mi nebylo nejlépe když ke mě přišla kamarádka a její parfém mě tak zatočil s žaludkem že jsem ihnee šla. A od té doby každé ráno se nasnídám né moc a za půl hodinky až za hodinku jdu a vše vyhodím, nedá se to rozchodit nic. Ceký den mě tlačí žaludek, někdy i říhám a pořádně 🙂 teda ten plůdek mi dává zabrat o spaní nemluvim 🙂

Aspoň že tady si můžu postěžovat. manžel mě akorát sprdne a honí do postele 😀

te´d jel hrát tenis tak aspoň mám chvilku klid 😀

jak je u vás počasí???? tady sse to honí, fouká a leje

vierka
12. jún 2009

ahojte babulky... uz to tak vyzera, ze aj ja mam termin v january 2010... mozem sa k vam pridat??? 😀
moc sa mi nechce spatne citat, lebo toho tu mate moooooooooc popisane, tak verim, ze to nebude problem a ze sa coskoro dostanem do obrazu 😀

copky
12. jún 2009

do obrazu se dostaneš hned. také jsem sse přidala tento týden 🙂

mija777
12. jún 2009

Baby a co hovorite na kombinaciu tehu a bicykel?? 😅

lenocka5443
12. jún 2009

ahojte kocky, tak sa po dlhej dobe hlasim.......no citala som ze ste zazili toho vela, ja som s Banskej Stiavnice a citala som tu, ze mame najlepsiu porodnicu, no to silne pochybujem.....keby sa vyskytli nejake komplikacie, tak Vas musia previest do BB....cize to je riziko, ano bezproblemove tehotenstva ano, ale keby nieco nahodou, tak na to vybaveny nie su.....ako je to pekne a ciste...da sa byvat aj s partnerom na apartmane...ci skor, to neviem.....ale pocula som uz aj tak, ze sa to ma zrusit..tak neviem....

lenocka5443
12. jún 2009

Ja idem pondelok na kontrolu....hadam mi uz daju aj tehu preukaz a velmi sa tesim na sono, tak dufam ze dopadne dobre......

mija777...bicykel je v tehu zakazany......to som citala....

drobec123
autor
12. jún 2009

vierka ved my sa pozname 🙂 tak vitaj oficialne medzi januarovkami !!!! 😀

adros
12. jún 2009

roxy, fotecky mam v albu na mojasvadba

mija, bicykel radsj nie

boncusik
12. jún 2009

vitaj vierka,

teba poznám z temy ferticentra 🙂 a tuším sa podarilo spontánne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre