• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
adros ja ich jem ale ja jem vsetko :wink:
oli aj nam strasne leti cas ved buduci tyzden budeme mat uz 2mesiace :astonished:
dani aj moja je niekedy nervna a malo vyspi ale striedaju sa nam dobre a zle dni ale vonku v kociariku spi pekne aj vonku ti tak zle spi ? :confused:
24. feb 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab- vonku vyspí dobre, aj keď jeden čas už nevedela spať ani von, dnes už má odspané 5,5 hodiny neviem čo sa stalo, možno sa už meníme
24. feb 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antonia môžem sa ťa opýtať odkiaľ si, lebo mi veľmi niekoho pripomýnaš
24. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry pripomínaš :frowning2:
24. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ja som so Sp.Stvrtku a rodila som v LE a som tam predtym aj 2x lezala nelezala si aj ti na izbe cislo 3 a ja som bola na 4 :confused:
24. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne som si myslela že si to ty, ale na foto zo svadby som váhala, no keď som videla tie kde si s malou tak hneď som vedela že so to ty. Vidíš aký je svet malý
24. feb 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítam že aj vy bojujete s kolikami?
24. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak aj my sme dnes po predcasnej poradni. Malej dokina odporucila na blinkanie Nutriton, tak to skusime a som zvedava, ako na to zareaguje, chudateno moje male. Ale ukludnila ma, lebo Lejka pekne pribera, tak som razom spokojnejsia. Ma uz 4.600g! :sunglasses:
Hned som mala lepsi den. Okrem toho sme prvy krat zvladli same cestu do mesta a to rovno v takom krasnom jarnom pocasi. Tak som malej kupila mysku za odmenu, sebe som chcela dopriat nejake oblecko pre dojciace maminy..ale bystrica je v tomto uboha, tak som zas na sebe usetrila :confused:
Ale ten pocit slobody, co sa mi dostavil, ze uz mozem ist s drobcom kam chcem - ten bol super :slight_smile: Takze zachvilu zacneme brazdit cesty juuu :sunglasses:
24. feb 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani no to je mali :grinning: clovek nevie kde nakoho natrafi ano mala malo prkala a prvi tyzden sa sama nevedela ani vykakat teraz je to uz fajn
inak lucku som stretla a ta tretia baba co bola svami na izbe uz ma babatko vsetko v poriadku?

a mi ideme do poradne buduci tyzden a dufam ze tiez budeme mat okolo 4,5kg sice nie 1mesiaci ale v 2 mesiacikoch :sunglasses: :sunglasses:
24. feb 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim nastup po 6 tyzdnovej poradni :slight_smile:
Millie ma 4.5kg a 55cm,... wow takze pribrala od narodenia uz 1.1kg,... vsetko je ako ma byt. aj moja kontrola je ok (v otazkach ako sa citim, zmeranie tlaku a upacenie bruska :grinning: :grinning: )

adros, ja tie ako antonia papam vsetko a mala je v poriadku..... :sweat_smile: , tak si kludne daj sampionovu omacku s cestovinkou :wink:
24. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali tiež ako dvojmesačný 4500 a to sa mala mala narodiť veľmi veľká. Táňa už má 11.1 rodila má dcérku 4kilovú, dobrý valibuk
24. feb 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde chodíš do poradne tiež do Le?
24. feb 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4kg tak to hej tak nakoniec to kazdy potiahol pomali do terminu len ti si usla do decembra :grinning: nie ja chodim do SNV do LE som si odskocila len rodit inak mam vsetkych lekarov v SNV
a vy tiez bojujete s bruskom :confused:

dadulka no v Uk je to proste ine obcas sa zamyslam ako by to cele dopadlo keby som tam ostala :sweat_smile:
24. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky tak aj mi sa hlásime po 2mesačnej poradni vážime 6150g a máme 61cm :grinning: dúfam,že ste všetky ok a vaše bábetká tiež,ja mám dnes uplakaný den MM dnes prepustili s práce takže paráda som zvedavá čo budeme robiť s dvomi malými deťmi ked je taká bieda za robotu :frowning2:
24. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj mám navás otázku...aj vy máte ešte také natiahnuté a mlandravé bruchá?čo stým? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babush,aj my sme dnes po poradni,Bibi sice negrcka,ale je nepokojna a placliva aj po napapkani,je to tiez urcita forma refluxu,kedy jej to mliecko ide spat do ust,pali ju zaha :cry: doktorka nam odporucila sirup Gastrotuss,ktory jej po jedeni namocim troska na cumlik.Uvidime,ci to pomoze :pensive:
Ja balim nasiroko,ale sem tam v noci jej necham volne nozky,lepsie si poprdka :grinning:
24. feb 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mam navyse este 3 kg,a to asi len na mlandravom bruchu,este vydrzim tyzden a zacnem robit brusaky :grinning:
este jedna otazocka kedy ste mali po porode prvy krat tutu mutu s manzelom,az po sestonedeli? :slight_smile:
24. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
antoniab- no bojujeme aj my, ale vyzerá to tak že už to pomaly ustupuje, tak sa teším, lebo je to každým dňom lepšie. Dúfam, že kým bude mať 3 mesiace tak to bude úplne preč. Teraz je ale dosť zahlienená, nevieme či sa prechladila, alebo z toho že grcká a to mliečko ju zahlieňuje. Stále jej chrčí v nošteku a nič sa mi nedarí vysať
24. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám navyše ešte pekných pá kíl-9 a brucho ako špongia. Už som aj začala cvičiť, no držalo ma to 2 dni a potom nebolo kedy.
Ketkous tutu mutu podľa mňa nie je problém ak je to šetrné a keď už nekrvácaš
24. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja tutu mutu a to to je co :grinning: :grinning: cez tehu sme nemohli po porode bol MM doma 2tt a teraz pride az koncom maja :sweat_smile: takze no coment :rolling_eyes: :rolling_eyes:

vahu nekomentujem kedze som uz na mojej povodnej detskej vahe :grinning: :grinning: ale ja som cele tehu kila mala len na brusku :wink:

moje dite mi tu spinka a vydava take zvuky ja stale pozeram ze co a ona bez pohybu len tu ochka ci sa smeje :sweat_smile: no hercka to je :grinning: :grinning:

dani nam ide odsavanie celkom fajn len mi sme mali zatial len take male sople a dufam ze to tak aj ostane
ja ked porovnam prvy den doma a teraz tak je to tiez o 100% ine a kazdy den lepsie a lepsie :sunglasses:

ives neboj bude dobre isto si mm nieco najde :wink:
24. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje malá dnes akosi nevie zaspať asi si to prepala cez deň, za celý deň spala 6 hod čo spala toľko keď prišla z pôrodnice a teraz, tak dúfam, že nebudeme bojovať celú noc. Nám odsávanie nejde asi preto, lebo má hlieny nie v nošteku, ale oveľa nižšie a to nejde von. trošku pomôže keď jej dám kvapky, ale nie na dlho
24. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlasim mesacny prirastok na vahe 1.1kg :sunglasses: sa vytesujem, lebo pri malej sa mi toto nepodarilo :pensive:
24. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dana aku mas odsavacku? my tiez nemame hlien v nosteku ale az vzadu a odsavackou na vysavac krasne odsaje :wink:
24. feb 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ketkous my sme mali tutu mutu presne po mesiaci nejako sme to nevydrzali už som nekrvacala a kúpili sme si pre istotu aj lubrikacny gel a všetko v poriadku. Riadne sme si vynahradili ten predporodny abstak.
24. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak aj my sme po kontrole u ortopeda...vsetko ok, dalsia kontrola o 2 mesiace a stale balit na siroko. kazdy doktor inak povie. :unamused:
baby aj vam deticky chrcia? chcela by som vediet cim to je a kedy to zmizne.nosttek cistime parkrat za den,podla potreby.
vyrazky nam stale nezmizli...
25. feb 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som stale plus 69 kil ale brusko mam uz ploche ako predtym...koza je len trosku odlisna...treba mi zhodit zo zadku a stehien...aspon do leta by som rada..
Slovensko dotohooooooooooooo!!!!!!!!!!!!
25. feb 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prajem krasne hokejove rano :slight_smile:)

krpuch plus 69? dobraaa siii :slight_smile:)))

ked mate klby ok,tak preco balit na siroko a kontrola o 2 mesiace?
nas tiez chrci,je to sposobene refluxom :((
25. feb 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. krpuch - na chrcanie skus davat tie kvapky libenar pripadne niektore s tou morskou solou (Sterimar aleob podobne) ....na vyrazky na tvari odporucam pretriet liehom (tym cim si cistila pupok) ...pripadne opatrne umyt detskym mydlom ...zaruceny uspech do 2och dni :wink: ...aplikovali sme pri romanke aj simonke ..poradila som kamoske a mali mal desive vyrazky a potom mi pisala ze za 2 dni vsetko prec :wink: :slight_smile: ...tak skus :slight_smile:
25. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak mi sme vcera boli u ortopeda, klbiky mame OK, staci davat pampers. A tiez mam prist o 2mesiace na kontrolu..

Baby, velmi nerada by som podcenovala znalosti nasich doktorov,ale som troska sklamana z lekarky co sme u nej v utorok boli v poradni. vravela som jej, ze mi maly chrci.. a ze pri a po papani place,a ona ze to ma len makke hlasivky,ze toho prejde.. Inak mam pocit,ze uz aj mi mame koliku.. Aspon vsetky priznaky tomu nasvedcuju :frowning2: a tak pekne sme sa doteraz drzali.. vcera som cely den s malym stravila vonku,zaspinka mi jedine tak,ze sa s nim prechadzam po vonku. Na balkone ani doma sa mu spat neda,len ho brusko boli.. Tak mu davam Sab simplex a masirujem a masirujem.. Teraz mi na chvilocku zaspal na brusku..
25. feb 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weronyca my mame tiez take obdobie teraz ze cez den spi len na rukach alebo v kociari vonku a este v autosedacke v aute a v satke reve jak keby ho trhali , mana uz lakte bolia co je furt na rukach lebo v momente ako ho polozim je po spanku a spusti krik :slight_smile:) snad ho to prejde...
25. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok