Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

cukruska1920
14. jún 2009

zuci... tak ja by som si to s tebou vybavila...mne vobec nebyva zle....

inak pichava vas niekedy v podbrusku? mna teraz prvykrat 😕 neviete co to je?

zucana
14. jún 2009

juj no je mi tak nanic....som urobila rezne so zemiakovou kasou a teraz odpadavam od unavy....
manzelik isiel na fotbal tak asi pospim 😔
inak mna pobolieva akoby som mala dostat MS aj take pichanie niekedy a vraj aj ine baby tak snad je to ok ....

dadulka2000
14. jún 2009

ahojte, len vas narychlo pozdravim a padam zase na dalsiu party s malou,.... party girl je uz v 2.5 roku, co bude neskor ?? 😀 uz nech je kludny pracovny tyzden 😎
peknu nedelu, papa

weronikla
14. jún 2009

Ahojte, zdravim Vas, prave som sa vratila z party, dcera kamaratov oslavovala prvy rok, tak som sa bola inspirovat 🙂 no v tomto to maju tie letne deti urcite lepsie 🙂) A idem spat, lebo ma pochytil zapal mandli :((( ako naschval, ked je taketo krasne pocasie ....

andykca
14. jún 2009

Ahoje babenky...🙂 tak dnes aj u nas bol vynimocne krasny a velmi teply den aj ked som ho musela prelezat cely lebo mi bolo naozaj neznesitelne zle ☹......zo spalne do obyvky potom na polhodku na lehatko von a zas v obyvke lezim a nechavam sa obskakovat...xi

tak este peknu nedelu a uspesnu kontrolu babenkam zajtra...... 😀

mija777
14. jún 2009

Ahojte baby.Veru aj mne je dnes nejak blbo,uz neviem,co so sebou.Od rana mi je na blinkanie,uz som dnes dokonca 1.krat bola nad wc misou 🙂 😠 Ale po nejakych 10min. stravenych nad nou ma to najhorsie nakoniec preslo a vsetko zostalo tam,kde predtym. 😀 Dnes mi je tak-pride mi zle a neviem,ci blinkat,ci odpadnem...no hroza! 😠 Isla som obedovat (nasilu) a ked som zacitila vonu masa,tak som mala dost...a nasledne chladnicku a viac mi nebolo treba... 😅

cukruska1920
14. jún 2009

mne nic neni..... 😀 neviem ci sa mam tesit alebo nieco horsie ☹

weronikla
14. jún 2009

No cukruska, len sa tes, naozaj.. ved niektorym babam nic nie je a to musi byt skvele 😎

mija777
14. jún 2009

Cukruska-stastny to clovek 😉 Aj ked mne sa to len teraz zacalo takto zhorsovat,najma dnes.Uvidime,mozno onedlho skoncim na wc po kazdom jedle 😒 😅

boncusik
14. jún 2009

holky,
mám dotaz, kde zhánate detské veci na oblečenie/ ak nemáte od príbuzných po detoch/, cez minibazar, miniaukcie alebo doporučte nejaký lacnejší obchod. 😀

dík 😉

minix
14. jún 2009

ahojte, ja sa tu prave napchavam cerstvym chlebom so sunkovou penou, lebo som tak neskutocne hladna. vcera vecer zasa marlenku, uvidime, kolko priberieme. 🙂

K veceru mi brusko vzdy vystupi, tak sa kocham v zrkadle. 🙂

ako roxy a zdenka, aj ja idem rano na kontrolu, jupiii, som zvedava, co uvidime. ved som nebola tri tyzdne. 😉 tak dr

minix
14. jún 2009

ahojte, ja sa tu prave napchavam cerstvym chlebom so sunkovou penou, lebo som tak neskutocne hladna. vcera vecer zasa marlenku, uvidime, kolko priberieme. 🙂

K veceru mi brusko vzdy vystupi, tak sa kocham v zrkadle. 🙂

ako roxy a zdenka, aj ja idem rano na kontrolu, jupiii, som zvedava, co uvidime. ved som nebola tri tyzdne. 😉 tak drzte palce, zajtra poinfomrujem. 🙂

dobru nocku.

mija777
14. jún 2009

Minix,prajem nech je vsetko v najlepsom poriadku 😉

olienka12
14. jún 2009

Ahojte tehulky, rada sa k Vam pridavam. Cakame nase prve babo, termin mame 23.1.2010 a velmi sa tesime. Chcem sa Vas spytat ako casto mate kontroly v prvom trimestri, lebo ja som bola u lekara v 4 tyzdni hned ako som zistila a kazal mi prist az v 12 tyzdni, zda sa mi to velmi dlho medzi kontrolami (bola som na sone aj v 6 tyzdni,lebo som mala bolesti v podbrusku a bala som sa aby bolo vsetko ok) ale aj tak sa mi zda, ze by som mala mat kontrolu aj medzitym. Ako je to u Vas?

minix
15. jún 2009

ahoj olienka, ja som bola v 4tt s podozrenim, ze som tehotna, nebolo to jednoznacne, potom som bola v 5tt na upresnenie a dnes idem konecne po troch tyzdnoch v 8tt a vraj potom ccA 10-11 tt by som mala dostat mama knizku.

Ta tvoja kontrola sa mi zda skutocne trosku neskoro...ak medzitym nie je nic...ale netusim, mozno ine baby maju ine skusenosti s tym.

gucz
15. jún 2009

dobré ránko
ahoj olienka vítam Ťa medzi nami. Ja som bola prvý krát u lekárky v 7 týždni a najbližšie idem v 11tom. V mama a ja som čítala, že prvé 4 mesiace sa má chodiť k lekárke raz za 4 týždne, potom ďalšie tri mesiace raz za 3 týždne, potom po dvoch týždňoch a posledný mesiac raz za týždeň k pôrodníkovi a po termíne pôrodu sa chodí každý druhý deň.

Babulky čo máte dnesk kontroly, budem na Vás myslieť 🙂

mne zle nieje, možno mám nižší tlak trošku, ale pijem kávu s mliekom a veľa vody, tak to trošku vyrovnávam s tým. A od včera mi smrdí chladnička keď ju otvorím.....

janka1
15. jún 2009

dobre ranko 😉
olienka vitame ta tu medui nami a co sa tyka kontrol je to strasne rozdielne , ked si precitas tuto temu uz sme to to popisali a konstatovali niekolkokrat aki su rozni ti nasi dr. 😉 😉

zienky ja idem v stredu na to 3D na prenatalnu diagnostiku idem z vas prva? alebo uz niektora bola????

gucz
15. jún 2009

ja idem na normálny ultrazvuk na diagnostiku nie na 3D, a bude mi ho robiť moja lekárka, myslím tie merania.
ale možno sa na to 3D objednám so sestrou do Hlohovca, ale určite neskôr.

naty
15. jún 2009

dobré ráno!!
Já jdu na tu dignostiku příšří pátek... 😉 ...jinak dneska mám úplně poslední zkoušku ve škole, zároveň asi taky tu nejhorší, tak snad to dopadne, opakovat by se mi nechtěla... 😠

janka1
15. jún 2009

naty zvladnes to neboooj, malinky chrustik v brusku ti pomoze 😉

alikaa
15. jún 2009

Olienka, ja som na tom podobne, prvy krat som isla k Dr. v 5om tyzdni, urobila mi narychlo sono, bolo tam vtedy vidiet iba malu ciernu bodku, minuly tyzden som isla na krv, ale nevysetrovala ma nijako a najblizsie mam ist az v 11om tyzdni na prve sono a neviem ci ma bude aj nejako inak vysetrovat. Tak som z toho tak trochu aj nervozna, ci je vsetko ok.

plivit
15. jún 2009

dobre a pwkne uprsane ranko prajem 😉 a vstkym dievcatam co dnes idu na kontrolu drzim palce 😅 😅

cukruska1920
15. jún 2009

Ahojte....ako dneska??? ja som dnes zacala 8tt a stale mi nic neni ☹ uz rozmyslam nad tym najhorsim 😔

weronikla
15. jún 2009

AHojte zienky 😉 Olienka vitaaaj, tie kontroly naozaj zavisia od lekara a kazdy ma iny system.
Baby, dnes Vam drzim palce na kontrolacha a ozvite sa... NO ja sa mam velmi zle, pretoze som celkom dost chora, niekde som chytila nejakeho bacila :((( Nemozem poriadne dychat a hrdlo ma dost trapi... Drzte nam palce, nech to v pohode zvladneme ...

drobec123
autor
15. jún 2009

dobre ranko, no ja sa tesim lebo dnes mi je ok, teda v podstate mi nic vazne ani predtym nebolo, ale predsa len mi vadili rozne pachy. ale dnes je lepsie mozno preto ze som mala oddychovy vikend a mozno aj preto ze uz zacinam 12tt a mohol by nastat prelom 😀
inak boncusik, ja som v tvojej situacii od nikoho nic nemam ani nedostanem ziadne oblecko, takze zacala som nieco pozerat cez minibazar, predsa len nejake vecicky nakupim tam a nieco si kupim uplne nove aby som si spravila aj radost. ale chcem pockat na vypredaje v rakusku na konci leta, urcite budu mat aj nejake teplejsie veci a bodycka s dlhymi rukavmi a pod.

cukruska1920
15. jún 2009

drobec....tak by tie tvoje nevolnosti mohli teraz prejst na mna...lebo mne nic neni ☹

drobec123
autor
15. jún 2009

cukruska, no nebud smutna, ved ani ja som nemala nejake vyrazne ..... len rani mi vadili pachy. keby som nevedela ze som tehu mozno by som to ani neriesila....

minix
15. jún 2009

ahojte, len info. 🙂)

kontrola dnes dopadla vyborne, mame zive zdrave babo, ma 1,6 cm, zodpoveda to 8t1d, takze v norme, hlavicka, dve rucicky, dve nozicky.
male ciperko.

drzim palce aj vam vsetkym ostatnym!!!

lili213
15. jún 2009

minix: gratulujem k úspešnej kontrole 🙂
ja idem v stredu tak uvidím ako dopadnem.

andykca
15. jún 2009

ahojte...pekny pondelok 🙂

baby, ktore chcete nevolnosti tak posielam...ja som uz dnes skoncila na wcku po kazdom jedle a to doslovne 😝 ... a to este zastupujem kolegynu ktora sa vyhrieva v Turecku na slniecku s rodinkou...ach jo hrozny pondelok

co sa tyka kontroly tak ja tiez mam prist 1.7. a to su 4tyzdne od mojej prvej kontroly...myslim ze to tak bude prve 3mesiace kazde 4 tyzdne kontrola....aaa som zvedava ako babenko vyrastlo 🙂 urcite to bude huncut ked ma takto trapi hehe...

gucz: sa chcem opytat k tomu Dr. co pojdes do HC na 3D tak ho aj poznas?lebo menim lekara z B.Bystrice do HC a stale sa rozhodujem ze ku ktoremu pojdem..dik

pekny dnik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre