Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
18. máj 2010

evca jj aj v toy tam mali hlboke,kombinovane a tie palicky smisne 😀 😀 v maderne jeden a pol kocika mali
mne sa tiez ta v barci paci,ale ja sa tam nedostanem do ke chodime cez vikend aj to len raz za cas...
ale v po otvorili novy obchod,len zoppa tam nemaju skoda

zazalienka
18. máj 2010

v šporťáku? nie, netrčia.. zatiaľ 😀 😀 😀 ale raz budúúúúú..
ale asi sa mu tam veľmi páči, dnes u našich tam strávil normálne dosť času a neprotestoval.. neviem či to robí tá besná farba alebo čo..

evca35
18. máj 2010

ja som tiež vybrala najväčší kočiar, aspoň som si to myslela. Ale asi deti máme veľké 😀 😀 😀

náš je taký rozkukaný, že by sa celý deň len nosil na rukách alebo sedel. Keď ho dám ležať, už je zle ... ale potom si nájde palce na rukách a vopchá si ich do pusy. Inak necucá ale tlačí si ich dozadu akoby mu už išli stoličky na oboch stranách. A potom zvykne aj grcnúť ako ho napne.

vaši chlapci si už objavili končatiny? ručičky, nožičky? náš si obdivuje chodidlá už druhý deň, zato pišuláka a vajíčka si chytá už mesiac a vie aj poriadne potiahnuť ... pri prebaľovaní, vo vani, aj po kúpaní, vždy keď je rozbalený, už je ruka tam.

olienka12
18. máj 2010

ako nasla som zopu na aukciach za 95e ale tak sa asi neoplati kupovat pouzivany,aj ked v super stave,ked novy je za 130

olienka12
18. máj 2010

evca dobre akcnyyy 🙂)) nas zatial len ruky tie ho fascinuju 🙂))
aky mas kociar?

ketkous
18. máj 2010

andy,aj ja som objednalala vlozku do kociara od tety z CZ a je naozaj krasna,usila mi aj nanoznik 🙂

evca35
18. máj 2010

oli - toľko som vyberala až som objednala prvý čo sa mi zapáčil 😀 Espiro Atlantic. Objednaný týždeň pred plánovanou sekciou, došiel nám deň predtým ako sme prišli domov.

nášho fascinujú len cudzie ruky, keď mu pred očami s nimi kýveme, tak sa ich snaží chytiť a potom si ich ťahá do pusy ... alebo sa s nimi rozpráva. Inak svoje nie.

zazalienka
18. máj 2010

evca 😀 😀 😀 😀 😀 chlap jak sa patrí.. náš má stále prsty v puse, keby mohol tak celú ruku až po lakeť.. a žužle a žužle.. ako by si stále rýpal do tých ďasien.. ja teda neviem či to nebudú zúbky.. ale zatiaľ som nič nenahmatala.. vo vedľajšom vchode býva kočka čo sme boli tiež spolu v pôrodnici, malá je o 3 dni mladšia ako Míšo a tento týždeň jej vyliezli obidva zúbky predné..

olienka12
18. máj 2010

evca to robi aj danko pcha si cudzie ruky do ust 🙂
ten atlantic mala kamoska a potom vymenila nevyhovoval jej sportak a maly sa jej tam zmestil do 4 mesiacov potom uz nie 🙂)
ale ma ho aj suseda vedla dvere a jej mala je v nom v pohode dievcatka su take mensie 😀

zaza nam kontrolovala dnes dr.ci neidu,ale povedala,ze este nie aj ked danko najnovsie pcha prsty do ust ked uz nechce papat tak,ze ma cumel aj prst v ustach...

andykca
18. máj 2010

ste toho popisali kym som kojila 😀 😀

Zuzi to pytas link odomna?

ketkous jeej super...aj ja som spokojna 😉 ked sa odhodlam umyt kolieska na kociku tak to pofotim a ideme to poslat tete, ze aku dobru pracu odviedla...potom to hodim aj sem 😉

evca aj Patko si natahuje pindulaka ked si najde hehe..rucky si objavil, ale nozicky nie...zatial si natahuje gate hore ked nahmata xi

evca35
18. máj 2010

tiež som myslela na zuby a občas mu tam prejdem prstom, zatiaľ nič. Sliny by som mohla zbierať a predávať. Včera som ho nechala žužlať plienku, mohla som ju žmýkať na jednom mieste 🙂

zaza - nemáš odfoteného malého v novom kočiari?

evca35
18. máj 2010

idem si odsať moloko a keď ma manžel pustí, ešte sem prídem 😀 😀 Ide pracovať. Zatiaľ sa majte.

andykca
18. máj 2010

Zuzi kocik krasnucky 🙂 a to na rucke je co? taska ci sa mi len zda ze tam nieco je.... 🙂

olienka12
18. máj 2010

jaj no danko si taha tricko,alebo body ako keby chcel dat dole bude stripter? 🙂)))

olienka12
18. máj 2010

evca pa

andykca
18. máj 2010

oli no myslim, ze o niecom to svedci ked taha dole 😀 ...mozno bude stripter uvidis hehe.....
evca paaa a nepracuj moc 😉

a ja sa pomaly pracem do postele aby som zajtra vlaaadala 😀 😀

olienka12
18. máj 2010

idem ja spat kym mozem snad bude dobre

olienka12
18. máj 2010

bruuu all

zazalienka
18. máj 2010

v cene bol ruksak, ktorý sa dá rozložiť ako prebaľovacia podložka, pláštenka a taká biela vložka do toho vaku na prebaľovanie..

evca papa

zazalienka
18. máj 2010

bruuuuu noc

andykca
18. máj 2010

dobruuuuu 🙂

gucz
19. máj 2010

Dobré ránko, u nás svieti slniečko 🙂 🙂 🙂

gucz
19. máj 2010

na tie fotky kočíkov s tými vložkami som zvedavá aj ja 🙂

dzobko
19. máj 2010

gucz posli, posli, posli ....u nas stale prsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

dana333
19. máj 2010

Dobré ránko, vás dočítať je toho celý román. Včera som nestihla byť na nete, lebo sme boli s malou na neurologickom vyšetrení s hlavičkou, našťastie nás p. doktorka upokojila, že je malá v poriadku tak sme sa tešili, no keď sme prišli domov, dozvedeli sme sa, že rodí naša fenka- yorkshirica tak som robila pôrodnú babu, ale porodila mŕtve šteniatko- nebolo vyvinuté tak sme zase smútili, no ale život je už taký. Idem upokojiť všetky maminy čo majú bábätká ktoré chcú sedieť, pýtali sme sa či môže sedieť keď chce, tak nám povedala, že kľudne, lebo že ide o to, že pri tej polohe je dieťa pasívne, takže mu to neuškodí. Tak som sa tiež ukľudnila, lebo naša malá chce na rukách sedieť už od 2. mes. A čo je z jej hľadiska najdôležitejšie je čo najviac byť na brušku, lebo pri tej polohe sa učí úplne všetky pohyby a zaťažuje presne tie svaly, ktoré má. Takže si máme celá rodina ľahnúť a plaziť sa spolu s malou, aby sa jej na brušku páčilo.

dadulka2000
19. máj 2010

dobre ranko
no baby vy ste ale nocni vtaci,.... to my vecer sedime pred tv pijeme mochito a kecame......
citala som o vasich kileckach - ja rada darujem svojich 8kg co mam stale navyse,.... no cvicit sa mi nechce. ale mam uz tu pernamentku na zumbu, tak aspon 2x tyzdenne pojdem. a potom od septembra ked sa vratime spat do UK nabieham na svoje clenske vo fitku.
u nas je sivo, ale zatial neprsi.
Olie - tesim sa na vas, pridte sa ukazat - a nezabudni to moje CD 😉 diky

olienka12
19. máj 2010

aj u nas prsi,az tak mi to dnes nevadi danko ma vysoke teploty ☹

minix
19. máj 2010

ranko, tu bolo rano slnko, ale niekto ho asi poslal prec...mala sla spat uz o 8 a stale spi, nechapem...je vo svojej postielke, a to sa jej doteraz nestavalo.

ja som s kilami velmi happy, zacinala som na 63 pri vyske 179, v den porodu som mala 75 a dnes, tri a pol mesiaca po mam 64, takze som happy, a to jem, teda zeriem denne kila sladkeho.

dadulka2000
19. máj 2010

Lenka a z coho ma teploty chudatko male? z ockovania??

olienka12
19. máj 2010

joujou z ockovania.. teraz spinka ale bola to fuska ukludnit ho ako keby krce chytal ah jaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre