• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
@zuzkat1 malej měl taky nějaký takový pokusy, že by to bral do ruky,ale docela ho to přešlo :wink: tak teď to chytá zoubkama
17. aug 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta moja podla mna este nie celkom pochopila ze co to ma v puse:slight_smile:
17. aug 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 to malej už velice dobře ví, co mu dávám do pusinky a co s tím. Dnes odpoledne jsem měla takový ty piškoty PIMS jak je piškot na tom marmeláda a čokoláda a nějak jsem si nedala pozor a malej po tom chňapnul a hned to dával do pusinky :grinning:
17. aug 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta ja som myslela na zuby ze nachape co to tam ma:slight_smile: ale mas pravdu ani to jedlo moc nechape..niekedy sa tavri akoby som ju chcela otravit:slight_smile: inak moja dava do pusy uplne vsetko:grinning: este stale je to jej najoblubenejsia hra nieco chytit a sup do pusy:slight_smile:
17. aug 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 aha, zuby,po dni stráveném se dvěma malými dětmi jsem už nějaká mimo :grinning:
Pro dnešek se loučím, děti spí a :slight_smile: manžel usnul na gauči, tak si jdu užít ticho a půjdu brzo spát
17. aug 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta poznam ten pocit:slight_smile: radost z ticha:grinning: ja tiez uz pojdem do vane a spat.. maj sa a dobru noc:slight_smile:
17. aug 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 doboru noc
17. aug 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 ja som minule stretla tiez znamu a hovori: no aky si mi pekny,uz buides mat rok,ze? a ja ze nie,len 7 mesiacov...deticky su kazde ine a dievcatka su mensie väcsinou..dnes sme boli neplanovane v ZOO v Bojniciach ale moc nam pocasie neprialo...
17. aug 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta tak ja este poskusam tie piskotky.ale vie ze patria do pusy :grinning: vlstne podla maleho tam patri vsetko :grinning:
17. aug 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa uz rozlucila,ale mala ma zobudila tak som sem este nakukla:slight_smile:
17. aug 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska no dnes bolo divoko, ja som chcela ku kamoske ist a volala som jej ze nedojdem lebo prsi, na to vysvietilo slnko a predsa sme isli a v polke cesty cierne mraky dobreze som neutekala s tym kocikom nech pred nimi ujdem:slight_smile:
aj podla mojej patri vsetko do pusy:grinning:
17. aug 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,
@danteska já mu ten pims piškot dala, ale normálně mu ho ještě dávat nebudu, byli jsme na návštěvě a malej na nás tak smutně koukal, jak všichni jíme, tak jsem udělala vyjímku, jinak jí ty sunarky sušenky, ty jsou přece jen od 6 měsíců, jinak má tak 2 sušenky za den :grinning:
U nás byo včera taky ošklivo a hlavně veliká zima a pršelo šli jsme ještě navečer ven, Adélka se chtěla jít zhoupnout a malej mi usnul v kočárku asi na půl hodinky. A byli jsme pěkně vyfoukaný, dneska je taky zataženo :frowning2:
A navíc noc byla příšerná, malej se budil co dvě hodiny a s pláčem, takhle se budil kvůli zubům, tak nevím jestli se něco nechystá i nahoře, ale myslela jsem že teď po těch dvou dole, bude chvíli pauza :slight_smile:
18. aug 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta dobre rano:slight_smile: moja bola hore kazdu hodinu a pol..dali by sa podla nej hodinky nastavit... ide jej hore zub ale to ona nevnima..my sa takto budime normalne:slight_smile:
18. aug 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile: ako citam vsetci tu hrizkate :grinning: piskotiky. My len cumleme, tiez mu davam sunarky, ale do mliecka. Dnes sme spali krasne :slight_smile: zaspal o 8.30 a zobudil sa o 6.30. Stal sa zazrak.@zuzkat1 a potom cez den ako spinkava ? A ty to ako zvladas? Adam bol taky na zaciatku prvy mesiac, mala som co robit.
18. aug 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 tiše závidím ten spánek, nám se malej budil většinou 2x za noc, ale když mu lezli ty zuby, tak se budil taky co dvě hodiny, někdy i dřív :unamused: a teď se to opakuje, tak uvidíme, přes den spí tak 3x po půl hodině až hodině, jak kdy :wink:
teď zrovna spí, tak jdu rychle vařit :grinning:
18. aug 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta aj mne sa budi tak 1 -2 krat a neviem co potom, ked mu pojdu zuby :confused: , ale cez den je riadne mrzuty a cim dalej tim viac :unamused:
18. aug 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 malýmu když lezly zuby, tak přes den byl moc mrzuty, skoro pořád jsem ho měla na rukách, trvalo to asi 14 dní :unamused: , pak se zuby prořezaly a začal zase líp spát a teď nanovo, tak uvidíme, ale přes den je zatím docela ok, teďka už hodinu a půl spinká, což je u něj neobvyklé :grinning: ale milé :grinning:
18. aug 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 cez den spi doobeda cca 2 hodiny a poobede 2-3hodiny.. o 4tej sa uz budi definitivne a do vecera uz nezaspi... moja prvych 6 tyzdnov vstavala len raz...ale bola hore 3-4 hodiny:slight_smile: tie vtedy preplakala... potom do troch mesiacov spala celu noc:slight_smile: to boli casy:slight_smile: ale vtedy cez den vobec nespala:frowning2: no a potom sa naucila cez den spavat a postupne sa zacala v noci budit..najprv raz potm 2x a teraz 5-6x... ja celkom v pohode:slight_smile: uz som si zvykla:slight_smile:
18. aug 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 to ti verim ze si si zvykla, ale na dobre sa lepsie zvyka, :slight_smile: ale co uz ked sme maminy tak musime nieco vydrzat :grinning:. maly sa mi budil prvy - druhy mesiac aj 8 krat za noc, ale postupne sa to zlepsovalo.
18. aug 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 no vidis a u nas sa to zhorsuje.-) moja mama je na nervy ze ako je to mozne ..ze jka som ako babo prespala celu noc a ze co je to za novu modu v noci kojit:grinning:
18. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 snad sa to uz len bude zlepsovat a nie zhorsovat :slight_smile: a mamine povedz, ze Hanka potrebuje aj nocnu modu :grinning: , lespie kojit ako by si mala behat 6 krat za noc ohrievat mliecko :slight_smile:
kazde dietatko je ine, ja som bola tiez riadny spachtos :slight_smile:, mama hovorila, ze som zaspala vsade, kde ma dala aj na zemi :grinning: a Adam to je opak este nez naspi tak sa hodinu toci a hlada si vyhovujucu polohu a musi byt len na manzelskej posteli.
18. aug 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 no s tym mlieckom mas pravdu:slight_smile: len podla mamy by vobec nemala pit v noci mlieko,lebo ved to je jedlo:grinning: moja zaspi sice na rukach ale prisata na prsniku:slight_smile: ozaj a co uz adamko vie? uz stoji?
18. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 nestoji, ale sem tam ho dam do choditka na chvilu a odraza sa :slight_smile: , uz zacina trosicku kracat. A co Hanka sikulka ? :slight_smile:
18. aug 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 hanka lozi aj sa sama posadi a vcera sa postavila v postielke tak sa usilovne drzala za okraj:slight_smile:
18. aug 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 sestra ma 5 mesacnu a ta je na nej zavesena neustale, stale saje :grinning: , sestra sa len smeje ze je pokojna len pri zdroji :slight_smile: , ale aj vypada, ze jej chuti :grinning: buchicka je to, ale tiez je sikulka. V noci jej ale krasne prespi. Hovori sa ze dievcatka su vzdy sikovnejsie. :grinning:
18. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 Adamko je taky maly lenivec :slight_smile: jemu to urcite bude trvat :grinning:
18. aug 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 no moja je hlavne hyperaktivna...stale sa vrti a aj v postielke stale cestuje aj v spanku... minulu noc som ju pocula vyskat od radosti tak tam idem a to ona zo spanku:slight_smile:
18. aug 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 hlavne ze robi radost :slight_smile:
18. aug 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 no iste nie je lenivec:slight_smile: len naco chodit sam ked moze v choditku:slight_smile: je len pohodlny:slight_smile:
hej radost robi a velku:slight_smile:
18. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 musela som vtedy rychlo off,lebo sa mi zobudila s hroznym placom...
18. aug 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok