• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
@zuzkat1 jeeeej a vy mate dnes 8 mesiacikov :wink: gratulujem
17. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska dakujem:slight_smile: aj moja mala tmave vlasy,jej sa tak za pochodu menia na svetle:slight_smile:
17. sep 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska maly je uzasny na tych fotkach :slight_smile: my nemame ziadne vlasky,teda mame ale len take jemne a strasne kratucke,jemu od narodenia skoro vobec nenarastli a este navyse su blondave,takze z dialky vyzera ako keby bol holohlavy :slight_smile: sa vsetci smeju ze bude vypalnik.....
17. sep 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak teraz som merala teplotu, maly ma 37,8 po odratani a sopliky a strasne je mrzuty... dost ma to stve, lebo akuraz zajtra je vikend, takze doktorka jedine na pohotovosti.
17. sep 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalianka ak ti mozem poradit,nam lekarka kazala ked zacina soplik a kaslanie davat 2xdenne kvapky fenistil,mozno by pomohli
17. sep 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme lepsie, len soplik pretrvava. @danteska krasny je Sebastianko :grinning: sikulka. Adam sa v postielke nepostavi len na zemi. @zuzkat1 gratulujeme k vymesacninam :grinning:

Dnes aj tu prsalo, ale teraz je krasne :slight_smile:
17. sep 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som stranku o buvaní http://www.koliska.sk/Tazkosti_s_dojcenim%5Cnocne.htm skuste precitat, je tam viac metod ako naucit dieta buvat.
17. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalianka nejde mi to hned otvorit.. :wink:
zubky na obzore...cervene dasienka, nervozita..gelik kusok zabrala, nastastie nema teplotu :confused:
vidim ze sa tu oslevuju mesacninny takze Hanke vsetko najlepsie :sunglasses:
dnes sme kupili krasnu bundicku v bazariku a minuly tyzden tiez..Na zimu sme uz skoro pripraveni. :grinning:
17. sep 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalianka presne tak sme na tom boli aj my pred dvoma dnami.....davala som nasivin do nostka,odsavala sopliky a preslo to velmi rychlo....v podstate dnes uz nema ani sopliky,tak neviem ci to bolo zo zubkov alebo z coho....tak dufam,ze aj vam to rychlo prejde :slight_smile:
17. sep 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 dakujeme:slight_smile:
18. sep 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. sep 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste vsetky?vychutnavate si konecne pekny den :slight_smile: my sme sa dnes vybrali do Bojnic...uz sme sa tam chystali od augusta a stale bol nejaky problem-skarede pocasie,robota a pod.,....tak dnes sme vyuzili pekne pocasie na pekny vylet :grinning: maly kukal po zvieratkach jedna radost......
inak sme konecne mali relativne dobru noc-len jedenkrat prebudenie na kojenie okolo 1nej a potom az rano,ziadne mrncanie,plac :slight_smile: akurat ja som sa vobec nevyspala,stale som ho kontrolovala ci dycha,ked bol tak ticho :grinning: ....ale dufam,ze mu to vydrzi a budeme mat uz len taketo noci
18. sep 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrejkaz my taky vychutnáváme pěkné počasí, včera jsme byli skoro pořád venku :grinning: :grinning: :grinning: My měli na dnešek super noc, malý byl vzhůru před 1 a pak ještě před 5 a vstávali jsme v 7. Dnes to taky vypadá na super počasí, tak jen rychle uvařit a hurrá ven :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: vraj sa chysta babie leto tak snad je to pravda:slight_smile: co sa noci tyka, my klasika, dokonca este klasickajsia ako zvycajne:slight_smile: uz druhu noc po sebe sa budi kazdu hodinu:slight_smile: takze sranda... inak mame uz aj my nocnik:slight_smile: ale este ho chcem vydrhnut (predsa len tam budu s holou ritkou:slight_smile: ) a od zajtra ju tam budem obcas davat:slight_smile: je to taky ten co hra ked sa je jej podari cikat ci kakat tak dufam ze sa jej to bude pacit:slight_smile:
19. sep 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme mali hrúza noc , budila sa každé 2 hodiny a potom ešte 1,5 hodiny hore . takže dnes fungujem na zotrvačník . inak zaspávanie s plačom je kolísavé , občas velký plač občas nič , dobre pomohol rituál pred spánkom , hojdám ju na rukách a spievam ,hladkám asi 3-5 minút a potom do postielky .
inak funkcia nočník sa začína zakoreňovať , malá ciká už tak 4 krát denne , hneď ako ju tam posadím a má potrebu tak ciká a blažene sa usmieva na mňa , lebo vie že ju pochválim a pomojkám . každý druhý deň sa nám podarí aj nakakať . no uvidíme .
oblečko na zimu aj ma kompletizujeme , niečo mi ponúkla susedka takže asi to aj bude všetko - dve kombinézy a dve budny , máme aj kožúšok zdedení umelý ,ale zdá sa mi dosť tvrdý .
iank stále len dva zúbky , ostatok dáva na seby čakať , smalou ísť von je dosť náročné , je mrzutá plače v kočíku , dobre je jedine na ihrisku s deťmi a na lavičke s psíkmi .
prajeme peknú nedeľu
19. sep 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vcera bolo krasne boli sme v Modre na vinobrani :slight_smile: Adamkovi stale soplik pretrvava uz neviem co s nim, aj Nasivin mu davam a nic nepomaha :frowning2: . Kedze ma ten soplik, tak ani nemozem skusit to zaspavanie sameho v postielke. Ale uspech je aj ten, ze v tej postielke dnes prespal celu noc, co sa este nestalo a vascinou spaval s nami. @zuzkat1 aj my mame ten nocnik :grinning:
19. sep 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 malej má taky trochu rýmičku, chytil to od Adélky, kapeme nasivin od úterý a tentokrát má jen lehký průběh, jen při kojení v leže trochu chrochtá, ráno jsem mu kápla do nosánku a za chvíli nos odsála a je v pohodě :grinning: :grinning:
Nočník taky zkoušíme ode dneška a úspěch je, že tam sedí a nebrečí :grinning: :grinning: ždycky ho tam chvilinku nechám,aby si zvyknul :wink:
19. sep 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta maly ma soplik strasny :frowning2: tecie mu a odsavam mu ho kazdu chvilu, v noci mu netreba odsavat, tak neviem. Aj my skusame nocnik :grinning:
19. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako su na tom vase drobce s energiou? :grinning: nasa malinka tieto 2dni len raz spinkala cez den a potom uz vooobec nechcela zacala byt straaasne ziva a ryychla ufff :grinning:
19. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 krásná fotka :grinning: :grinning: :grinning:
@nella1 malý dneska spal hodinu a 40 minut dopoledne a odpoledne spal hodinu. A půjde večer kolem půl 8 spát. živej je až dost, nevydrží na jednom místě, zatím neleze,ale válí sudy, takže ho pořád někde hledám :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: baby mi hlasime prve zubky..dnes sa objavil spodny jeden a druhy som nasla na obed..
vz mate teda sikovne deticky , casom hadam aj mi budeme taki sikovni
19. sep 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jitta dakujem :slight_smile: @amisa gratulujeme k zubkom :grinning: @nella1 Adam spi tiez malo za cely den spal 40 min. a staci mu to.
19. sep 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 naaadherna fotka,Adamko je na nocniku blaženy :wink: snad skoro vyzdraviete...

@nella1 nooo maly staaaale lozi takze doobeda spi cca od 10:00-12:00 niekedy menej,poobede cca 15:00-16:00-16:30...ale aktivny je až hruuuza :grinning:

nocnik neriesim zatial,ked maleho posadim na koberec okamzite lozi,takze asi by mi z nocnika usiel :grinning: :grinning:
20. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj no dnes sa nam podarilo 1 krat naplnit nocnik :grinning: a uz sa mu prerezava 1 zubok, ma na jasne malu dierku. :slight_smile: @danteka dakujem no neprotestuje paci sa mu tam sediet, i ked aj on rad vymysla a radsej sa kruti a skace, ale na nocniku pekne sedi.
20. sep 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poculi ste o tom, ze od januara je pozastaveny prispevok pri narodeni dietata :frowning2: ? mama mi nieco spominala, tak toto je vrchol, idu setrit na detoch, lebo soc. poistovna nema peniaze :angry: .
20. sep 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 a je to iste uz?ved prave,chcu aby sa rodili deti,prispevok dali aj koli nizkej porodnosti le vsetko je neskutocne drahe...a este pozastavia prispevok..no nech znizia materske a rodicovske,pridavky mozu aj zrusit a hotovo,budu spokojni...sak nech nedvihaju dochodky ale daju tam kde treba a bude mat aj socialka peniaze..toto ma vie vzdy vytocit.. :confounded:
20. sep 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska no neviem presne mama ,mi len toto spominala ze od januara nedostanu prispevok :frowning2: , ze sa ide setrit.
20. sep 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 o tom sa hovorilo ale pokial viem tak to nepreslo
20. sep 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 to viem, ze nepreslo preto sa pytam ci neviete nieco o tom.
20. sep 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 mna by to tiez zaujimalo ako to bude,aj co sa tyka dobrovolneho nem.poistenia,kedze v blizkej dobe planujeme dalsie babo.....a teraz som mala matersku len z platu,takze nic moc a ak zrusia DNP aj prispevok pri narodeni,tak si Matejko asi bude musiet na surodenca chvilu pockat :unamused:
20. sep 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok