Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

zuzkat1
6. okt 2010

@danteska ale kazdy vravi ze do roka je dieta dojca (aj tie na UM🙂) a teda ze zaklad je mliecko a to ostatne ze mu davame aby spoznal nove chute... zda sa ze moja to berie doslova,lebo vsetko len ochutna😀 ale zatial si z toho nerobim az taku tazku hlavu... dnes sa ale nejak rozpapkala z obedu mi zjedla 40ml🙂 asi jej chutilo

zuzkat1
6. okt 2010

@jitta no moja spi 3-4krat ale kratko🙂 asi jej to tak vyhovuje...dve hodiny hry a potom kratky odpocinok🙂

lili213
6. okt 2010

ahojte tak som tu 🙂 som u nasich @danteska nemusis sa trapit aj Adam mava take dni, ze poriadne nic nezje, nenutim ho, ako pisete asi mu to staci.

jitta
6. okt 2010

@zuzkat1 tak už mám taky po klídku, malý vůbec nechce být v ohrádce, celý den jen na zemi, ale pokojíček už má taky okoukaný, tam už ho to taky neba ☹ když ho mám na klíně, tak chce pořád jenom stát 😀 😀 Tak jsem dneska docela servaná a to si babička vyzvedla ve 3 hodiny adélku ze školky a jela s ní ke svojí mamce, adélčině prababičce a přijely až v 18 hodin 😉 😉

danteska
6. okt 2010

@zuzkat1 ano do roka je dieta dojca..no ved to necham tak..len nech papa aspon tak ako doteraz.. 😉

danteska
6. okt 2010

@lili213 ja som maleho dost nutila...uz nebudem chuda male ☹

lili213
6. okt 2010

@danteska urcite sa zase rozpapka 🙂

danteska
6. okt 2010

@amisa uz mam tu autosedacku..dufam ze bude dobra,len sa mi zda ci tam malemu ebude tesno..ale zas lepsie ako keby tam "plaval" z hladiska bezpecnosti..len neviem ako ju mam napevno upevnit v aute-ci bezpecnostne pasy musia byt napnute ci to staci len tak prevliect zo zadu sedacky...

danteska
6. okt 2010

@jitta my tiez nie sme v ohradke,ale je vsade inde 😀 😀 maly bude za chvilu chodit,netreba stvornozkovat 😀

anawi
6. okt 2010

baby ja tiez uvazujem nad tou autosedackou, co dala amisa 🙂 vyzera dobre a aj rozumna cena si myslim 😉

zuzkat1
7. okt 2010

@danteska 🙂 inak moja je iny betar... vcera celkom pekne spapala cucoriedkovo jablkovu vyzivu na desiatu (asi 50ml) na obed tiez asi 40ml polievocky a poobede som jej chcela dat domacu jablkovu vyzivu (ona jablka nema rada) len trosicku vyplazila jazyk...omocila ho v lyzicke a ked zistila ze jablko uz ani neotvorila pusu😀
vymyslaju tie deti🙂
neboj rozpapa sa, len treba asi skusat... nieco chuti viac nieco menej..ja som napriklad taku polievku ako vcera uz robila a nechcela ju... vcera som dala malu zmenu uvarila som v nej por (ten som nedala ale z tej stavy ano a hrozne jej chutilo🙂 aj cestoviny som uvarila v tom vyvare...

zuzkat1
7. okt 2010

@danteska jaj no nenut🙂 to sa zatne este viac a potom len zacnu problemy🙂

zuzkat1
7. okt 2010

@jitta ze sediet? stat? to su casy.... moja lozi po celom byte a vsede kde sa da sa stvera na nabytok a chodi popri nom... cely den ju len nahanam🙂

lili213
7. okt 2010

@zuzkat1 ja mam doma to iste , uz o 19,00 nevladzem a cakam kym zaspi 😀

danteska
7. okt 2010

no ja tiez maleho nahanam 😀 😀 vsade sa driape,vsetko ho zaujima-ked na neho okriknem len sa obzrie a šup uz uteka 😠

zuzkat1
7. okt 2010

@lili213 no aj ja... kupeme okolo 18:45 a potom kojenie a spanie...ale kym zaspi to je aj pol hodina niekedy aj viac...

zuzkat1
7. okt 2010

@danteska ja moju ani neokrikujem, proste idem stale za nou🙂 uz som zistila ze ked poviem nie tak o to viac to robi... nema zmysel jej to hovorit🙂

danteska
7. okt 2010

@zuzkat1 ja okriknem viac menej zo srandy,aspon viem ako pekne uz reaguje na meno 😉 nemyslim ze ho okrikujem ze sa hnevam.

zuzkat1
7. okt 2010

@danteska pochopila som ze nie z hnevu...ale moja nic... reaguje na meno to ano,ale len ked chce... ked jej to nevyhovuje tak ma s prehladom odignoruje

lili213
7. okt 2010

@danteska aj ja ked na maleho skriknem ( ako ty 🙂 ) tak zastavi a pozera, ale ked sa postavim a idem za nim, rychlostou blesku lezie a chce mi utiect 😀

danteska
7. okt 2010

@lili213 ano presne 🙂 to je take super zlate,este sa aj zasmeje a utekaaaa 🙂

amisa
7. okt 2010

baby inak mi sme sa konecne vcera aj dnes vykakakli teda iba Veronika do serblicka, len ja si msim doniest do kupelky k serbliku nejaky kobercek lebo prechladnem od spodu co tam snou sedim a zabavam ju. A este cosi mala nam ostane stat sama bez drzania aj 15 sekund, som sa strasne z toho radovala a stopovala 😀

@danteska tu autosedacku sme pripli podla navodu bezpecnostnym pasom v zadu na kostre sedacky a v pohode nelieta po autea mala v tom nieje natesno aj ked sa to moze zdat. Pevne tam musi byt, kvoli bezpecnosti. Ale ved nastavit sa tod a podla potreby. Aku farbu ste kupili, mi ebonygrey.

jitta
8. okt 2010

Ahojky my měli včera plavání, bylo to moc fajn. Počasí venku bylo nádherný 😀 😀 😀 A hlavně bylo teplo, tak jsme šli ještě v pět hodin večer ven a domů jsme se vrátili až v půl 7.
@amisa malý je moc rád na nočníčku a už asi týden skoro nekaká do plínky, jen ho posadím na nočník, začne tlačit a vykaká se, je to šikulka.
A taky dnešní noc byla super, malej usnul před 8 a vstával ráno v 7 a jen 2x se vzbudil na kojení, o půlnoci a pak před pátou ráno a mezitím spal jako dudek, žádný čaj, žádný dudlík, prostě krásně spinkal a já s ním 😀 😀 😀

amisa
8. okt 2010

@jitta veru aj u nas tak raz po tretej a raz o pol siestej a spali sme skoro do siedmej. Spinkat sla ale uz o pol osmej, lebo chuda cely den dobre nespala, a kvoli tomu ani dobre nepapala,co nam tu nieco v baraku opravuju.
Vidim ze ten serblicek ma u vas uspech, budeme teda skusat aj mi dalej.

jitta
8. okt 2010

@amisa je to zajímavý, malej si třeba hraje,ani náznak, že by tlačil nebo tak a jen ho dám na nočník, tak se vykaká, asi jak tam sedí, tak je to prostě nutí.
Jinak na plavání už instruktorka dětičky trochu potápěla, obličejík měly pod vodou, tak to bylo moc pěkný 😀 😀 Vždycky jednou za čas instruktorka na plavání děti fotí, to jsou přenádherný fotky, jednu sem hodím, to když byla Adélka malá, jak se krásně potápěla 😀 😀 Na té fotce, je jí rok a měsíc.

amisa
8. okt 2010

jeeeeej krasne

jitta
8. okt 2010

@amisa děkujem 😀

danteska
8. okt 2010

@amisa my mame tu bunnyblack..len sa mi zda taka malinka 😉 ale mas pravdu-koli bezpecnosti je to lepsie..a teraz bude vyssie,v smere jazdy,zas to bude pre neho nieco nove.

danteska
8. okt 2010

@jitta krasna fotka... 😉 my nechodime plavat,nejak u nas nie je moznost.ale urcite je to super..

jitta
8. okt 2010

@danteska děkujem 🙂 máš pravdu, je to moc fajn, děti se vyřádí a otuží a i je to baví

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre