• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Január/Leden 2010

21. októbra 2012 
dakujem, no vyzera to tak, ze uz sme s druhym mimi skoncili :(((
23. nov 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra krasna fotka,mala je nadherna..preco skoncili? nieco sa stalo?
24. nov 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tam len plod. vacok, a nic v nom :(
24. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra to mi je luto.. je to uz iste?ci sa nemoze mylit? :frowning2: :frowning2:
24. nov 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra je mi to luto, ale mozno sa mylia nie? Mne pred Niki skoncilo tehotenstvo v 12-tom tyzdni, nebilo srdiecko :frowning2: Bohuzial sa take veci stavaju :frowning2: :frowning2:
24. nov 2010 o 13:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra hmm jemi to luto, skoda..asi na to nebol ten spravny cas. :unamused:

baby beriete neiktora gestageny?
24. nov 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra mrzí mě to :frowning2: :frowning2:
My máme dneska plavání, tak snad neumrzneme :wink:
25. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amisa mozno nebol, ale je to x ty krat co sme prisli o mimi, tak neviem, beriem to uz tak, ze Ellinka je nas maly zazrak a ostane jedinym
25. nov 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra aha.. to je teda tazky udel.. to je smutne ale aspon ta Elinka vysla :slight_smile:
25. nov 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra je mi to luto..ale nestracaj nadej..
25. nov 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aurra je mi to luto :frowning2: drz sa
baby uz vam niektorej deticky same chodia? My nemame nic nove len ze chodi za jednu ruku, ale stale nejako po spickach.
26. nov 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 maly uz chodi,dnes ma 10 mesiacov aj 2 tyzdne,je straaaasne zlaty..prechadzame sa po byte za jednu ruku,ale 3 dni uz pekne sam sa postavi a prejde z kuchyne do obyvacky,potom stvornozky zas troska potom sa zas postavi a prejde celu obyvacku..keby sa sem dalo dat video tak pridam :wink: je zlatunky,moj maly šikovniček :wink: Adamko sa rozbehne,u nas to bolo tak odrazu,proste sa pustil a isiel..
26. nov 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska tak to je sikulka :grinning: , musi byt krasny. My sme trosku vzdy pozadu, ale raz sa urcite rozbehne :grinning: , v poslednom case je maly strasny nervak a vsetko by si najrasej vyreval a strasne sa vzpiera, ked sa mu nieco nepaci. pri jedeni mi vyraza lyzicku :angry: a vsetko hadze okolo seba.
26. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska
@lili213 máte šikovné dětičky, u nás zatím o chůzi nemůže být ani řeč, zatím se malej tak tak postaví,ale hnedka si zase sedne, je to takové pohodlné děťátko :wink: :wink: Na nic nespěchá a já taky ne. Ale je strašně moc hodný, vůbec nevím, co to je pláč :grinning: :grinning: Pěkně si leze po celém bytě a pořád ho tahám odněkud ze skříněk nebo ze šuplíků :grinning:
26. nov 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lili213 no u nas podobne..kazdy druhy den je iny..jeden den place,mrnči,druhy den ani neviem ze ho mam.ale jedenie je kludne..
@jitta zavidim-ale v dobrom ze nevies co je plac... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna ponozka + zarubna= urazovka urgent detska nemocnica Kramare ... nastastie bol to len osuch ktory nebolo treba zasivat
vyzeralo to brutalne, ale dali na to Veruske krasny rychloobvez, uz mesiac chodi sama a vyzera ako frontovy vojak
29. nov 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amisa no to ste mali šťastie , ale ešte takých určite bude . treba sa pripraviť.
@lili213 no my chodíme za 1 ruku , občas ostane sama bez opory stáť ale chodiť sama to ešte nie ,asi si to necháva pod stromček aby aj ona nám nadelila nejaký darček :grinning: .ale točí sa od jedného kusu nábytku k druhému a tak sa dostane skoro všade , podlieza pod všetko , občas sa zasekne . tiež býva jedovitá , ale to k tomu patrí
29. nov 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amisa tak to ste mali "riadny zazitok... maly mal tiez hrcu dost velku,neustrazim ho,ani neviem ako a kedy a je na zemi.. ale ako
@certica_3 napisala-este bude vela modriniek :wink:
29. nov 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nasla konecne treti zub, vytrapil nas riadne, stvrty vyzera hned v zavese :sunglasses:
1. dec 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá vôbec nestíham , po večeroch som unavená a ešte pečiem na Vianoce a varím .Pri malej cez deň nič nestíham , stále okolo nej . Aj ona má na líčku modrinku , vyzerá ako špinďúr ušmudlaný . No my máme už 6 zubov hore 4 dole 2 . Sama ešte stále nechodí ale za jednu ruku uteká ostošesť . No a pripudlo nám do slovníka ako robí psík -hau, takže vieme koníka ,leva , zajaca a kravu , no zachvíľu bude celý zverinec . Jaj ale keď jej poviem povedz mama tak počujem len tata . No a najobľúbenejšie slovíčko je tam . Krásne vyslovuje ham a všetkých nás prenasleduje pri jedle a chce od nás . Veľmi jej chutia soletky , samozrejme oholené od soli . Napíšte čo je nové u Vás .
7. dec 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certica_3 tak to je mala šikulka :wink: Sebastian stale dokola omiela len mama a baba a nene a take hatlaniny.. ale chodi uz sam,je vsade,v kuchyni je pre neho raj a zacina si vydobijat placom....je jedovity ke mu nieco nedovolim,to sa mi moc nepaci..tak uz ho aj hresit musim..my este na Vianoce nepecieme ale zacneme v nedelu uz s mamou.cez den tiez nic nestiham,mali sme pekne obdobie ked sa maly zabavil aj sam a teaz znova sam nechce byt,tak cez den som s nim,hrame sa spolu a prechadzame po dome..tak dufam ze sa polepsi.
chcela som sa opytat-maly ma velmi riedku stolicu,nic ho nezapeka,ani banan ani cucoriedky..nic..aku maju vase deti stolicu?mam pocit ze ho aj brusko boli,lebo ked sa vykaka ako keby sa ukludnil..
7. dec 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ak sa môžem spýtať - mali nektoré z detičiek vysokú teplotu po očkovaní? my sme boli očkovaní včera a dnes ráno mal malý 39,5. Vďaka za odpoveď...
8. dec 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia. nas danko zakazdym
8. dec 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia. po ockovani teploty nemal...iba pri zubkoch..teraz pojdeme na posledne ockovanie,tak som zvedava..
8. dec 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia. zatiaľ sme teploty nemávali , čaká nás to možno až v januári .
@danteska mi nemáme riedku stolicu , berieme dlhodobo železo a to niekoho zapeká , niekoho preháňa , nám iba farbí na čierno kaku . skús mrkvu alebo také prezretejšie banány .
8. dec 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska ako pise certica mrkva a aj ryza.. davaj u aj pit mrkvovy vyvar ci ryzovy..a v najhorsom pomaha Smekta. Mam to uz odskusane. Malal sa mi ale vyhadzala od nej lebo je tam trosku nejaka citronova prichut. (ale vtedy bola velmi malinka).
9. dec 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvysila som davky mrkvy aj ryzu som pridala..banany ma kazdy den,aj cucoriedky..uvidime :slight_smile:
9. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danteska no mne len poradili aby som nedávala prezreté babány že zapekajú tak preto ten opačný typ že by Vám mohli pomôcť , prajem dobrú noc ideme rýchlo spať malá dostala soplíky a poslednú noc skoro :frowning2: vôbec nespala tak snáď bude lepšie
9. dec 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@certica_3 aj u avs su sopliky? aj mi sa snimi od pondelka trapime ale uz je to lepsie..
10. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amisa no aj u nás už to ide bez odsávania , dúfam že v utorok sa budeme môcť vrátiť do bazénu . prajem skoré uzdravenie a všetkým pekný víkend bez predvianočného zhonu :wink:
10. dec 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok