Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

aurra
23. nov 2010

dakujem, no vyzera to tak, ze uz sme s druhym mimi skoncili :(((

danteska
24. nov 2010

@aurra krasna fotka,mala je nadherna..preco skoncili? nieco sa stalo?

aurra
24. nov 2010

je tam len plod. vacok, a nic v nom :(

danteska
24. nov 2010

@aurra to mi je luto.. je to uz iste?ci sa nemoze mylit? ☹ ☹

anawi
24. nov 2010

@aurra je mi to luto, ale mozno sa mylia nie? Mne pred Niki skoncilo tehotenstvo v 12-tom tyzdni, nebilo srdiecko ☹ Bohuzial sa take veci stavaju ☹ ☹

amisa
24. nov 2010

@aurra hmm jemi to luto, skoda..asi na to nebol ten spravny cas. 😒

baby beriete neiktora gestageny?

jitta
25. nov 2010

@aurra mrzí mě to ☹ ☹
My máme dneska plavání, tak snad neumrzneme 😉

aurra
25. nov 2010

@amisa mozno nebol, ale je to x ty krat co sme prisli o mimi, tak neviem, beriem to uz tak, ze Ellinka je nas maly zazrak a ostane jedinym

amisa
25. nov 2010

@aurra aha.. to je teda tazky udel.. to je smutne ale aspon ta Elinka vysla 🙂

danteska
25. nov 2010

@aurra je mi to luto..ale nestracaj nadej..

lili213
26. nov 2010

@aurra je mi to luto ☹ drz sa
baby uz vam niektorej deticky same chodia? My nemame nic nove len ze chodi za jednu ruku, ale stale nejako po spickach.

danteska
26. nov 2010

@lili213 maly uz chodi,dnes ma 10 mesiacov aj 2 tyzdne,je straaaasne zlaty..prechadzame sa po byte za jednu ruku,ale 3 dni uz pekne sam sa postavi a prejde z kuchyne do obyvacky,potom stvornozky zas troska potom sa zas postavi a prejde celu obyvacku..keby sa sem dalo dat video tak pridam 😉 je zlatunky,moj maly šikovniček 😉 Adamko sa rozbehne,u nas to bolo tak odrazu,proste sa pustil a isiel..

lili213
26. nov 2010

@danteska tak to je sikulka 😀 , musi byt krasny. My sme trosku vzdy pozadu, ale raz sa urcite rozbehne 😀 , v poslednom case je maly strasny nervak a vsetko by si najrasej vyreval a strasne sa vzpiera, ked sa mu nieco nepaci. pri jedeni mi vyraza lyzicku 😠 a vsetko hadze okolo seba.

jitta
26. nov 2010

@danteska
@lili213 máte šikovné dětičky, u nás zatím o chůzi nemůže být ani řeč, zatím se malej tak tak postaví,ale hnedka si zase sedne, je to takové pohodlné děťátko 😉 😉 Na nic nespěchá a já taky ne. Ale je strašně moc hodný, vůbec nevím, co to je pláč 😀 😀 Pěkně si leze po celém bytě a pořád ho tahám odněkud ze skříněk nebo ze šuplíků 😀

danteska
26. nov 2010

@lili213 no u nas podobne..kazdy druhy den je iny..jeden den place,mrnči,druhy den ani neviem ze ho mam.ale jedenie je kludne..
@jitta zavidim-ale v dobrom ze nevies co je plac... 😝

amisa
29. nov 2010

jedna ponozka + zarubna= urazovka urgent detska nemocnica Kramare ... nastastie bol to len osuch ktory nebolo treba zasivat
vyzeralo to brutalne, ale dali na to Veruske krasny rychloobvez, uz mesiac chodi sama a vyzera ako frontovy vojak

certica_3
29. nov 2010

@amisa no to ste mali šťastie , ale ešte takých určite bude . treba sa pripraviť.
@lili213 no my chodíme za 1 ruku , občas ostane sama bez opory stáť ale chodiť sama to ešte nie ,asi si to necháva pod stromček aby aj ona nám nadelila nejaký darček 😀 .ale točí sa od jedného kusu nábytku k druhému a tak sa dostane skoro všade , podlieza pod všetko , občas sa zasekne . tiež býva jedovitá , ale to k tomu patrí

danteska
29. nov 2010

@amisa tak to ste mali "riadny zazitok... maly mal tiez hrcu dost velku,neustrazim ho,ani neviem ako a kedy a je na zemi.. ale ako
@certica_3 napisala-este bude vela modriniek 😉

amisa
1. dec 2010

dnes som nasla konecne treti zub, vytrapil nas riadne, stvrty vyzera hned v zavese 😎

certica_3
7. dec 2010

dievčatá vôbec nestíham , po večeroch som unavená a ešte pečiem na Vianoce a varím .Pri malej cez deň nič nestíham , stále okolo nej . Aj ona má na líčku modrinku , vyzerá ako špinďúr ušmudlaný . No my máme už 6 zubov hore 4 dole 2 . Sama ešte stále nechodí ale za jednu ruku uteká ostošesť . No a pripudlo nám do slovníka ako robí psík -hau, takže vieme koníka ,leva , zajaca a kravu , no zachvíľu bude celý zverinec . Jaj ale keď jej poviem povedz mama tak počujem len tata . No a najobľúbenejšie slovíčko je tam . Krásne vyslovuje ham a všetkých nás prenasleduje pri jedle a chce od nás . Veľmi jej chutia soletky , samozrejme oholené od soli . Napíšte čo je nové u Vás .

danteska
7. dec 2010

@certica_3 tak to je mala šikulka 😉 Sebastian stale dokola omiela len mama a baba a nene a take hatlaniny.. ale chodi uz sam,je vsade,v kuchyni je pre neho raj a zacina si vydobijat placom....je jedovity ke mu nieco nedovolim,to sa mi moc nepaci..tak uz ho aj hresit musim..my este na Vianoce nepecieme ale zacneme v nedelu uz s mamou.cez den tiez nic nestiham,mali sme pekne obdobie ked sa maly zabavil aj sam a teaz znova sam nechce byt,tak cez den som s nim,hrame sa spolu a prechadzame po dome..tak dufam ze sa polepsi.
chcela som sa opytat-maly ma velmi riedku stolicu,nic ho nezapeka,ani banan ani cucoriedky..nic..aku maju vase deti stolicu?mam pocit ze ho aj brusko boli,lebo ked sa vykaka ako keby sa ukludnil..

mia.
8. dec 2010

ahojte dievčatá, ak sa môžem spýtať - mali nektoré z detičiek vysokú teplotu po očkovaní? my sme boli očkovaní včera a dnes ráno mal malý 39,5. Vďaka za odpoveď...

olienka12
8. dec 2010

@mia. nas danko zakazdym

danteska
8. dec 2010

@mia. po ockovani teploty nemal...iba pri zubkoch..teraz pojdeme na posledne ockovanie,tak som zvedava..

certica_3
8. dec 2010

@mia. zatiaľ sme teploty nemávali , čaká nás to možno až v januári .
@danteska mi nemáme riedku stolicu , berieme dlhodobo železo a to niekoho zapeká , niekoho preháňa , nám iba farbí na čierno kaku . skús mrkvu alebo také prezretejšie banány .

amisa
9. dec 2010

@danteska ako pise certica mrkva a aj ryza.. davaj u aj pit mrkvovy vyvar ci ryzovy..a v najhorsom pomaha Smekta. Mam to uz odskusane. Malal sa mi ale vyhadzala od nej lebo je tam trosku nejaka citronova prichut. (ale vtedy bola velmi malinka).

danteska
9. dec 2010

zvysila som davky mrkvy aj ryzu som pridala..banany ma kazdy den,aj cucoriedky..uvidime 🙂

certica_3
9. dec 2010

@danteska no mne len poradili aby som nedávala prezreté babány že zapekajú tak preto ten opačný typ že by Vám mohli pomôcť , prajem dobrú noc ideme rýchlo spať malá dostala soplíky a poslednú noc skoro ☹ vôbec nespala tak snáď bude lepšie

amisa
10. dec 2010

@certica_3 aj u avs su sopliky? aj mi sa snimi od pondelka trapime ale uz je to lepsie..

certica_3
10. dec 2010

@amisa no aj u nás už to ide bez odsávania , dúfam že v utorok sa budeme môcť vrátiť do bazénu . prajem skoré uzdravenie a všetkým pekný víkend bez predvianočného zhonu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre