Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andrissek
28. apr 2009

Ahoj drobec tak moc držím palečky a gratuluji.
Ani nevíš jak ráda bych se k tobě přidala. Tak budu doufat že se tam // taky v květnu ukážou 😉

ema.nz
28. apr 2009

ahojte uz tu mate jednu temu zalozenu 😉 https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

andrissek
28. apr 2009

Já nevím na koníkovi cz ještě není 😉

rintintyna
28. apr 2009

jj nemíchejme jablka a hrušky 😉

prdecek
28. apr 2009

ahojky, já našla dvě čárky před chvílí 😀

vikvik
28. apr 2009

jeee prvni miminka roku 2010 uz jsou pocata! moc gratulujem a prejem krasne tehu ;)

prdecek
28. apr 2009

díky 🙂 zítra jdu na krev na potrvrzení

drobec123
autor
28. apr 2009

jeeeej !!!! ja som myslela ze admin zavru tuto temu lebo uz tu je podobna, ale ako vidim tato je otvorena aj na cz verzii, tak to je super !
prdecek gratulujem ! viem si zivo predstavit tvoje pocity !!!!!
a zajtra to bude este vacsia euforia ked ti to potvrdia z krvi !

prdecek
28. apr 2009

jo to jo 🙂 jinak to vypadá že budeme mít stejný termín, kdy jsi měla poslední MS? a už jsi byla u Dr.???

drobec123
autor
28. apr 2009

posledna M mi zacala 30.3. v pondelok idem do CAR, bola som na IVF a v utorok idem k svojmu gyn. tak uvidime co uvidime, ci jedno alebo dve 🙂

bielanevesta
28. apr 2009

Ahoj holky🙂 Všetkým vám moc moc gratulujem a dúfam, že aj ja sa budem mocť k vám pridať...ale ešte uvidíme časom..........

prdecek
28. apr 2009

bielanevesta díky.

drobec:tak to jsi jen o jeden den napřed 🙂 takže to sedí že tys našla dvě // už včera a já až dneska 😀

No jsem napnutá z té krve, jak to bude. a jak to pak bude dál, pač v práci zůstat nemůžu a mám teď zrovna dvě dvanáctky a odpolední. tak mám strach.... 😒

janka1
28. apr 2009

tak preskakujem k vam nakolko tu druhu ci prvu 🙂 temu zatvorili 🙂 😉

dinduska
28. apr 2009

to bola prva ja som ju otvorila vcera a tato tema bola otvorena dnes 😠 😠 😠
zavret mali tuto 😠 😠

janka1
28. apr 2009

aj ja si mylsim dinduska , ale zial asi niekto je tu asi v prave viac 😒 😉

zajo79
28. apr 2009

😵 😵 😵 juuj kocky, nostalgicky v dobrom Vam zavidim....takto pred rokom som sice este netusila ze som tehu, ale bola sooom a teraz doma nam v postielke spi maly chlap 😵

Drzim Vam vsetkym palceky, nech to budete mat uspesne a v zdravi za sebou aj s babatkami a hlavne si to uzite. Liezlo mi to na mozog, cele tehu, ratala som kazdy ukonceny tt - a teraz mi prijde ze to tak ubehlo...

😵 😵 😵

prdecek
29. apr 2009

bre rano, tak sem byla rano na krvi a kolem 12hod budou vysledky toz se tesim 🙂

rintintyna
29. apr 2009

kočky já myslím, že zbytečné dusno, pokud existuje koník.cz a koník.sk, tak myslím, že témata by tam měla být nezávisle na sobě a každý, ať navštěvuje, kďe sa mu páčí 😵 Ono při zadávání nové témy se myslím může zvolit, jestli se má prolnout do obou a to asi drobec, buď zvolila, nebo přehlédla a došlo k tomu, že se téma objevila na CZ i SK a admini pak tu co byla jen na SK zavřeli. Pokuď si nikdo netrvá na privilegiu zakladatelky, tak myslím, že je tu prostor pro všechny, pokud by to někomu nevyhovovalo, tak myslím, že by se to přes admini dalo nějak zařídit 😉 jinak zdravím všechny 😲

sonisek
29. apr 2009

jéé, leden 2010...to snad ani není možné 🙂 Tak všem budoucím těhulkám přeju bezproblémové těhotenství 🙂

drobec123
autor
29. apr 2009

ahojte, ja som nevidela tu prvu temu, dievcata prepacte ze som vytvorila novu temu aj na SK aj CR konikovi.
Mne to je jedno ci budem prispievat do tejto alebo tej druhej. len sa teda na mna nehnevajte - ved sme este len na zaciatku, tak si nekazme tu nasu radost ! 😉

prdecek, urcite nam daj vediet vysledok ! aby sme sa tesili spolu s tebou 😀

prdecek
29. apr 2009

😀 ok

janka1
29. apr 2009

dobre ranko 😉 ako sa mate tehuôky co noveho zazivate

drobec123
autor
29. apr 2009

ja teda vobec nic. okrem toho ze som nafuknuta (to ale z hormonov) tak sa citim ok. ziadne priznaky zatial. co ty janka ?

rintintyna
29. apr 2009

tak jen vzkazuju, že původní téma na SK byla po konzultaci s adminkou opět otevřena, kdyby někomu nevyhovoval mezinárodní kompot 😉

petruna26
29. apr 2009

Ahoj všechny ledňačky 2010 - přeji bezproblémové těhu a ať máte v lednu 2010 tolik krásných miminek jako my lednovky 2009 🙂 😉

rintintyna
29. apr 2009

halooo Prdečku, tak coooo???

urbi
29. apr 2009

ahoj holky, nostalgicky vzpomínám na to, jak jsme před rokem v květnu zjistili, že čekáme našeho ledňáčka! ať je vás tu hodně, ať se tu sejde podobně dobrá banda jako u nás v lednu 2009 a ať prožijete spokojené těhu bez komplikací... budu občas nahlížet, jak se vám daří! 😉

terina25
29. apr 2009

január 2010?ako ten čas letí.Ja som min.rok o tomto čase ešte ani nevedela,že som tehu a teraz máme už našu malú na svete.

držím vám palce ,aby ste to dotiahli do úspešného konca.a hlavne,užívajte si tehu.je to naozaj krásne obdobie a teraz na to rada spomínam. 😉

makelka
29. apr 2009

Jéééé Leden 2010? 😵 😵 😵 Holky gratuluju, já mám ledňátko 2007, to to letí 😵 😵 😵

luciasek001
29. apr 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V pondělí jsem objevila na testíku // čárky a s manželem jsme nejštastnější na světě. Všem moc gratluju k těhotenství a snad bude vše probíhat tak jak má 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre