Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

k.a.t.k.a.
18. júl 2009

ahojte 🙂
konecne trochu pod mrakom 🙂

zucana ja by som casualplay nechcela ani zadarmo, som rada ze som sa toho svojho uz zbavila 😝 ja som teda vyuzivala len sportovu verziu, ale bol pre mna tazky, lebo som ho musela vkuse skladat a rozkladat, kedze som si ho do bytu nenosila 😝 no a S4 sa mi zdala nestabilna, tazko sa s nou manevrovalo, ked mala Miska viacej kil 😝 som lutovala ze som nekupila radsej S6. Ale tak ci tak by som uz nekupila 🙄

zucana
18. júl 2009

juj kati tak to si ma zaskocila...a ktory by si odporucila? mne sa paci prave kvoli tej sportovej verzii a ja so skladanim nemam problem lebo ho mozem nechavat v garazi...ale je moc tazky?mne sa zasa tie take stvorkolesove nepacia ..vyzera to ako bugina...no uvidim co najdeme este tu v taliansku su znamy vyrobcovia...

marushka
18. júl 2009

ahojte kočky...čítam, že dnes idú kočíky 🙂 😉 🙂 to je taká pekná témička 🙂Zucana , moja kamoška má casual a je s ním spokojná-s4, aj keď je pravda, že spomínala to čo katka, že sa jej zdá byť ťažší...ale je peknučký, to je fakt , len ide hlavne o praktickosť 😒 ale keď si v IT, tak tam máš prístup asi ku Cam or Neo Nato, tam sa vyrábajú - ich golfky sú podľa mňa hrozné, ale trojkolky majú pekné a spratné. A hlavne, na vajíčko Neo Nato nedám dopustiť 😉

roxy_1
18. júl 2009

ja si nasla tenhle je to cena za vsechny tri komponenty,takze jeden z nejlevnejsich ktery jsem nasla a hlavne se mi libi i vzhledove http://www.kocarky-zlin.cz/detail.php?idzbozi=1...

marushka
18. júl 2009

Roxy, tiež je peknučký, chceš ho aj v tejto farbe?

roxy_1
18. júl 2009

jo libi se mi cerna,hlavne je praktick protoze k ni jde cokoliv zkombinovat 🙂

marushka
18. júl 2009

ja ešte neviem, stále mám pár favoritov, takže poháďzem links v dohľadne... 😉 idem sa opäť trošičku natiahnuť, vonku je nechutne a ja som až doteraz od rána upratovala, tak si odpočiniem...
papapapa zatim

olienka12
18. júl 2009

roxy mne sa celkom paci tiez,ale vadia mi tie hrkacie kolieska 😀

roxy_1
18. júl 2009

taky jsem usnula,u nas se z hicu zmenilo v bourku s destem a stale prsi,aspon je konecne dobry vzduch 🙂

olienka jake hrkaci kolecka? ja si jej nasla jen predbezne na netu a bydlim zrovna kousek od Zlina 🙂 ale beztak dam na osobni dojem,musim si jej pekne osobne vyzkouset a to vice druhu,takhle pres net bych si kocarek netroufla koupit 🙂

olienka12
18. júl 2009

no take tie plastove. su take pevne hrkajuce na ceste 🙂

Inak nepamatam uz,ktora pisala,ze ide na pohodu, ale dufam,ze je v poriadku a to nestastie sa jej vyhlo a v poriadku sa dostane domov

marushka
18. júl 2009

ahojček. roxy, olienka má asi pravdu s kolieskami, tiež môj osobný názor. určite si kočiarik dobre obzri a naozaj pozor - tieto plastové kolieska drnčia a hlavne, keď sa ojazdia, musíš meniť, a aj veľmi škaredo potom vyzerajú. Nafukovacie sú v mnohých smeroch lepšie aj kvalitnejšie. K niektorým kočíkom sa dajú dokúpiť ako prvok navyše, možno sa len popýtaj, či ich nemajú aj ku tomuto kočíku...hm? 😉
Tá Pohoda - to je naozaj otrasné, príšerná tragédia.... ☹ ☹ ☹

janka1
18. júl 2009

ahoojte zienkyy 🙂
taze opat kociky 😀 aj ja to riesim uz niekolko tyzdnov nakolko moju farbu uz prestali vyrabat , ale este mam v plane oslovit madarov , snad este budem mat stastie 😉

evka ano davam si vazelinovy tampon a zakazdym ho menim ked vyjdem z vody 😉
dnes sme opat boli na kupku jooj supeer bolo , ale pre zajtrajsok si davam oddych citi 😉 sa uz unavena 😉

olienka12
18. júl 2009

janka okolo polnoci dorazi burka do KE podla predpovedneho modulu SHMU to u Vas bude vesele, zabezpecte si veci proti vetru. Bude tazka noc...

roxy_1
18. júl 2009

jo uz chapu 🙂 nasla jsem jej i s nafukovacimi koly

janka a jakou barvu jsi chtela,ze ji prestali vyrabet?

janka1
18. júl 2009

olienka sledujeme to na nete madarskej meteorologie a vyzera to desivoooo 😨

cakam co bude , normalne spat nebudem

ja chcem QUINNY SPEEDI TOPLINE PAPILON 😖 to je moj favorit

antoniab
18. júl 2009

ahoj
tak aj ja som nasla kocik mojich snov ale nikde neni cena takze myslim ze bude dost drahy 🙄 uz som im napisala aka tam je cena tak som zvedava inak tu je link mozte mrknut

http://www.britnett-carver.co.uk/leithpramcentr...

janka1
18. júl 2009

http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-kociky/kocik...
to je on, mojho srdca sampion 😀 😀 😀

janka1
18. júl 2009

roxy mohla by si mi to osondovat aj u vas v cesku ci nahodou nenajdes 😉

olienka12
18. júl 2009

janka, ten je super,ale nema malu vanicku? babatka budeme mat v zime takze fusak...

janka1
18. júl 2009

antonia jedna kocka ho tu predava http://www.babybazar.sk/icandy-apple-kociar-id2...

roxy_1
18. júl 2009

Janka to je on? http://www.i-kram.cz/70-Kocarky-Sportovni-kocar...

snad to nebude zadna hruza tam u vas at se nikomu nic nestane,u nas porad prsi,bourka uz skoncila u te jsem krasne usnula 😅

olienka12
18. júl 2009

no vanicka je do 9kg syncek mojej kamosky mal 9kg ako 4mesacny 😀 Nutrilon 😀

janka1
18. júl 2009

roxy do i.kram som uz voalal nemaju toto farbu 😒

olienka do 6 mesiacov v pohode a potom uz len sportak 😉 my budemem fusak potrebovat tak max. 3 mesiace , takze uplne je to OK 🙂

janka1
18. júl 2009

olienka uvidime , ale iny nechcem aj ked ine vanicky su mozno vacsie , ale ine veci mi vadia na kocikoch 😉

roxy_1
18. júl 2009

janka jeste jsem jej nasla tady http://shop.annaviktorie.cz/detail.asp?czbozi=1... ale zda se mi drazsi nez v predeslem obchode
http://www.detskesny.cz/Quinny/685-Quinny-Speed...

ty quinny jsou krasne jeden maji kamaradi,mala ma asi 3/4 roku a donedavna ji vozili ve vajicku...

antoniab
18. júl 2009

janka ten inzerat je z 1.septembra 2008 ale skusim jej pisnut 😉

inak ak chces pozriem sa unas v mothercare tu je speedikoch docela dost zajtra tam zajdem chcem este omrknut prebalovak na postielku lebo celi prebalovaci pult by som nemala kam dat 😝

janka1
18. júl 2009

roxy dakujem skusim este aj tam zavolat 😒 snad budem mat stastie , no , ale riadne rozdieli v cenach 😕

antonia vobec som nepozerala na datum 😀 tak snad ti poradi

janka1
18. júl 2009

jemineee rozdiely 😀

roxy_1
18. júl 2009

nejvic se tesim az jej pujdeme zkouset do obchodu 🙂 a uz se divam po detskych pokojiccich....postylku mam uz jsem se na ni byla podivat,jen si ji celou vybrousim a natru na bilo. 🙂

janka1
18. júl 2009

roxy aj ja budem mat bielu 😉 a uz mam aj hniezdo doma do nej a este som objednala aj kos na plienky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre