Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
15. sep 2009

minix uz som to tu pisala mne lekarka kazala bioparox striekat ten nezaberal tak som si kupila na odporucanie lekarnickymucoplant sprej a ten zabral takmer okamzite teraz ked len troska citim hrdlo strieknem a je to ok

bebel
15. sep 2009

Minix, ja som kloktala okrem soli aj tantum verde.
Inak mi dokina nedala nič. .... a pila som bylinkové čaje s medom.

Marush: mne doki na mykózu predpísal 1razový aplikátor v tube(akoby injekcii)
Nebolo to voľnopredajné.

Nikiarudy: dúfam, že je všetko ok.

Nové tehulky vítam..... 😉
Barush teším sa, že je tu niekto , kto bude so mnou v pôrodnici v TN 😀
V albume mám ich pôrodnú sálu 😉+ tvoje bábo má termín na moje narodeniny. 🙂

Stylly: my máme bugaboo cameleon, ale páčia sa mi aj teutonie a bertini

bebel
15. sep 2009

homeopatiká sú placebo...90%cukor

minix
15. sep 2009

dakujem vam za reakcie, idem spat, uvidime, co bude rano, podla toho poriesime. 🙂

weronikla
15. sep 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, ale nebolo casu a teraz sa musim dostat do normalu, takze opat nebude cas 🙂
Gratulujem k meninam a zistenym pohlaviam a Miniiiix, gratulujem novomanzelom 😉
My sme mali svadbu v piatok a vsetko vyslo fantasticky, tak ako malo, ani neprsalo, vsetci boli spokojni so svadbou a to je najdolezitejsie.. takze som spokojna a konecne bez stresov 😉 I ked vcera vecer ma z nedostatku spanku a stresu chytila migrena, ale aspon som si konecne pospala.
No a vcera sme mali vysetrenie, dietatko je uplne v poriadku, zdrave, vazime 455g, neodmeral nas, tak neviem.. No a kedze malo babatko nozicky vedla seba, tak nam lekar nechcel potvrdit pohlavie na 100%, ale podla toho, co sme videli, tak to vyzera na dievcatko 🙂 Ale asi sa nakoniec objednam na 3D, nech uz vieme 🙂

weronyca
16. sep 2009

Dobre ranko, ako sa dnes mame? My sme dnes od 4 hore ☹

allinka79
16. sep 2009

dobre ranko... je tu niekto? Potrebujem pomoc a podporu... akurat ma testuju na teh.cukrovku a snazim sa udrzat tu sladkost v sebe a nepit a nejest... voda mi chyba, hrozne som smadna...

gucz
16. sep 2009

dobré ránko

allinka vydrž 🙂 , neboj tie dve hodinky ubehnú, vzala si si niečo na čítanie?

allinka79
16. sep 2009

som doma gucz... mam lekara asi 3 minuty od domu a povedala sestricka, nech rpidem o pol 10
toto je sila tieto testy... ale ja viem, ze su potrebne. Musime to s malou vydrzat

evcam
16. sep 2009

dobre ranko. bebel takze si sa rozhodla rodit v trencine? sak aj ja tam budem rodit co si zabudla 😀 no aj ja som sa celkom potesila barush, ze je z trencina. a odkial presne si? potom mozme kocikovat 😀 ono vo dvojici se to lepe tahne. bebel ja uz som sa predbezne informovala u Jankovskeho takze ja budem rodit u nho. este vravel, ze sa dohodneme neskor, ze este casu dost 🙂
nikiarudy dufam, ze ste v poriadku. mna by zaujmalo ci to bola cerstva krv alebo len hnede spinenie. ja mavam to spinenie sem tam. minule som spinila ked som upratovala cely byt. a vo stvrtok zas jak som dosla s poradne tiez, ale doky vravel ked to je len jednorazove, ze je to v poriadku. ale bola som aj chora a dost som kychala tak mozno aj z toho.

micicici
16. sep 2009

allinka79 ja som tu kdesi citala, ze si treba do toho vytlacit citron, aby to bolo znesitelnejsie, ale neviem ci to na ambulancii dovolia... Inak mna to caka tiez buduci tyzden, tak uz teraz stresujem. Kamoska mi hovorila, ze len co sa napila, tak ju hned naplo a ze mala fakt velky problem udrzat to v sebe. Aby som im nepokrstila ambulanciu, keby velmi chceli 😀

A to kym ti po tych dvoch hodinach vezmu krv tak dovtedy nemozes nic? Ani vodu, ani nieco zajest???

sarusenka777
16. sep 2009

Ahoj maminky,moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale chtěla jsem vás poprosit, kdybyste měly chvilinku, mohly byste hlasovat pro naší Elišku? http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8766 Nejlepší hodnocení je 10 🙂 Mockrát vám děkuju a přeju krásné a bezstarostné těhu 😉

allinka79
16. sep 2009

micicici, akurat som si dala hlt vody - je mi trochu lepsie, ale inac nic nemozes...
o tom citrone som pocula - ono sa to dalo v pohode vypit, ale teraz mi ostava taka sladka chut...
moja kamoska to po chvili vyvratila
a dalsia ma kamosku, ktorej dosli na tu cukrovku a ma dietu... takze sa bojim este vysledkov, ale snad budu okej. ktovie, kedy budu... v piatok mamporadnu, tak snad tam mi povedia. Uvidime...

micicici
16. sep 2009

Baby a kolke z Vas uz mate kupeny kociarik? A aky? Chceli by sme ist s manzelikom v polke oktobra do Polska kupit nejaky. Mam dvoch favoritom a neviem si vybrat, no hruza so mnou...

allinka79
16. sep 2009

mici, a aky chcete?
my mame zatial predbezne favorita peg-perego...

micicici
16. sep 2009

allinka79 a vysledky ti aspon v kratkosti nepovedia tam? lebo ja mam ist na tyzden, ale poradnu mam az 19.10 a mam prist s vysledkami... ake budem sa pytat

Nasi favoriti casualplay S4 alebo bebe confort high trek. uz som z toho mimo, neviem ktory sa mi paci viac. vola som na 100% presvedcena pre casualplay vo farbe limetky tak neviem

allinka79
16. sep 2009

neviem, kedy budu vysledky. Niekto mi vravel ze ich mal o 15 minut, tak enveim... o tom u mojho dr. dost pochybujem
aky je ten casualplay? velky terenny (ja tak nazyvam velkokolesove kociky)? My riesime aj to, aby sa zmestil v pohode do auta...preto peg perego, hoci malicka sa narodi na prelome rokov a teda na zaciatku zimy

k.a.t.k.a.
16. sep 2009

ahojte 🙂
minix aj weronikla gratulujem 😎 my sme mali 8.9. tretie vyrocie zase 😝 😀

som mala v pondelok poradnu, tak 14.12. idem na matersku a rodit budem cca 2tyzdne pred terminom 😝 kedze pojdem sekciou 🙂

malá konecne zarezava po týzdni soplenia v skolke a ja mozem do 15,00 vegetit 😀

ja podla vsetkeho ani teraz nepojdem na glukozove testy, ale mam pocit ze mi to zistovala na zaciatku z krvi ak teda skratka "glu" je glukoza, ani pri malej som nebola

k.a.t.k.a.
16. sep 2009

allinka ja som mala casualplay, mame volvo, dost velke auto ale tak ci tak som musela davat dole aj kolesa aby som ho tam vtesnala, ono tie velkokolesove auta ti tazko vlezu do sedanu, najlepsi je na to hatchback

micicici
16. sep 2009

Allinka posielam link na oba kociariky. Prvy je casualplay a druhy je bebe confort...

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

http://www.bebeconfort.cz/hightrek.php

lili20
16. sep 2009

ja mám vybratý atlantic espiro www.babytrend.sk/espiro-kocik-atlantic-2009-p-1... asi šedo -modrý.Ale tiež nie som ešte rozhodnutá.Chcem ho kupovať z druhej ruky.Pozerám inzeráty tak uvidím.Ešte si chcem kúpiť cestovnú postieľku keďže máme poschodový domček túto chcem mať dole.Môžem si ju premiestniť tam kde budem a maličké bude pod kontrolou.

boncusik
16. sep 2009

dobré ránko holky
😉

mimix gratulujem k sobášu 🙂
allinka drž sa a 2 doinky ubehnú rýchlo a nbeoj budeš to mať OK
😉

my už máme kčík kupený- casual play S4 strašne sa nám páči, farba čierna podložka, fusak a autosedačja zlatobežovej farby je poskladaný ale ešte v pivnici 🙂

včera som si objednala monitor dychu s akciou- koš zadarmo a španielke dek, ktoré sa prislubila svokra preplatit

dnes som doma lebo včera som mala tak mirene krvavý výtok ale naštastie len raz tak idem na kontrolu či je malý OK, naštastie dáva o sebe vediet kopaním 🙂

katka takže ked ideš rodiť cisarákom ide š o 2 týždene skor ? ja mám mat tiež cisarák ale vychádza mi to koncom roka a tak som chcela malého januárového 😢 prečo máš cisarák?

k.a.t.k.a.
16. sep 2009

boncusik, lebo aj malá bola cisarskym, a 3 roky odstup nie je moc vela, tak aby sa predislo rupture maternice tak pojdem zase a vzdy sa to planuje tak 2-3 tyzdne pred terminom 😉

boncusik
16. sep 2009

takže malý bude asi 100% decembrový ale hlavne nech je OK

ešte ste tu rozoberali včera matreské dovolneky , ja mám nástup 30.11 tkže výška matesrskej sa mi bude vypočítavať zo mzdy z minulého roka ?

olienka12
16. sep 2009

katka kamoska mala rozostup necele 2 roky, ale ani jej nestihli urobit cisarsky, lebo porodila skoro doma 🙂 dosli bolesti a bolo ltt dosla do nemocnice

k.a.t.k.a.
16. sep 2009

olienka no vsak preto dufam ze predtermin 2-3tt bude dostacujuci 😝 malú sa mi podarilo prenásat 10dni 😝 tak snad toto ditko sa ponahlat nebude 😅

bebel
16. sep 2009

Ahojte,
Evcam, ty budeš naša TN predskokanka 😀 ...máš termín skoro o 3 týždne predo mnou 😉 od Teba budeme čakať info. Jankovský je u mňa za Kaščákom ako skvelá záloha, keby on nemohol.(myslím, že je kamarát a spolužiak mangelovho bratranca, čo na mňa bude tiež priebežne dohliadať mimo návštevníckych hodín)
😉
Pri Glukoteste citrón aj limetku môžme...nesmie sa chodiť, nesmie sa jesť, čúrať ani piť nič iné počas 2 hodín.

k.a.t.k.a.
16. sep 2009

a to len tento druh glukotestov existuje? 😕 vsak to je strasne co to tu citam 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre