Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

dadulka2000
3. nov 2009

baileysa, ozvem sa ked budem doma,.... a mozme sa stretnut,.... snad to stihnem vsetko za tych par dni - hlavna cas naplne budu pobyty v nemocnici ☹
ale letim bez malej,.... tak sa budes musiet uskromnit len s mojou spolocnostou 😀

botis
3. nov 2009

ahojte, viem ze nepisem casto a je mi to blbe...ale mohla by som sa pridat na to stretko v ba? pochopim ak nie, diky

bebel
3. nov 2009

Čo blbneš Botis, jasné, že príď 😉

k.a.t.k.a.
3. nov 2009

bebel a beries aj Bruna? nech viem ci vlacit so sebou krpatu alebo ju necham MM na krku 😅

bebel
3. nov 2009

Katka: Neviem....hore v Avione sa bude asi nudiť a špekulovať....,ale keď by tam mal parťačku možno by sa spolu zabavili. 🙂 Idem na 13,00 na usg, tak buďto ho vezmem predtým zo škôlky alebo až po stretku .

botis
3. nov 2009

diky, tak pridem ale musim aj s malou cize nie nadlho lebo ona dlho nevydrzi ale tesim sa 🙂
bebel zober maleho, ak mu nevadi rocna baba 🙂

bebel
3. nov 2009

Vadiť mu určite nebude....ak je brunetka, tak ju bude stále obliehať a chcieť ju hladkať a bozkávať na líčko 😎
Hmmm...ok, tak teda bude mať 2 fešandy hneď naraz.
Dúfam, že to nevypáli tak, že sa baby budú separovať a on mi bude zdrhať dole k autíčkam alebo k ľadovej ploche.... 😅

lopezka
3. nov 2009

ahojte,
len som nakukla 😉 a vidim, ze ste zmenili cas stretka, takze sa neuvidime ....je mi to luto, ale na 14.hodku mi to fakt nevyhovuje......ale to uz som pisala ☹ ☹ ☹

tak nic, dobru zabavu

bebel
3. nov 2009

Lopezka: s Tebou sa uvidíme až nastúpiš na MD 🙂 už by si mala vypnúť....mám pocit, že to s tou prácou už fakt preháňaš. 😝

ivv
4. nov 2009

dobre ranko bruska 🙂

roxy si sikovna! 🙂

brr, vonku je asi zima, nechce sa mi do prace.. 😖

dadulka, toho 11-teho mam rano prietoky, cize zbytok dna budem mat free, cize ja by som mohla do avionu aj skor 🙂

poradte.. mam nadchu, smrkam, ale nemam teplotu ani nekaslem, a dnes mam ist prvy krat na tehu prednasku plus cvicenie.. mam to zrusit? 😠 .. nie som ten typ co kade chodi roznasa bacily.. a dost ma to stve, ze to takto blbo vyslo.. kurnik.. 🙄

ivv
4. nov 2009

alebo.. zalozim rusku a budem v kute ticho sediet 😎 .. ch jo..

drobec123
autor
4. nov 2009

ahojte, roxy mieri za mna mas v IP.
co sa tyka BA stretka, ja tiez este pracujem takze neviem ci sa mi podari prist na stretko cez pracovnu dobu, vidim to ako malo realne. ale uvidime .......

no myslim ze sa celkom tesim na matersku - konecne zacnem nakupovat aj ja cez net, zatial som tomu nepodlahla, ani e-bay - aj ked v okoli mam teda dost znamych co su do toho fanatici 🙂

dorotkaa
4. nov 2009

ahoj drobec, tak sa vypytaj z prace, ze ides akoze na nejaku tehu prednasku o porode alebo nieco take... 😀 ked ta aj niekto zbada v kruhu tolkych tehuliek, tak to bude dobre alibi, hihi
ivv, len aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu, to stretko je v utorok 10-teho, nie 11-teho...

ivv
4. nov 2009

dorotkaa dakujem! toto sa mi stava casto.. 😅 a vyriesim to tak ako si to navrhla aj drobcovi 🙂

dadulka2000
4. nov 2009

dobre ranko
vstavat, vstavat spachtosky!! 🙂
ja uz makam,.... relativne. 😅
super baby tesim sa na vas.
Ivv, ako pise Dorotka, stretko je 10.11. a budem rada ak sa tam niekto ukaze skor - ja pridem vlakom do Ba o 12, takze uz od vtedy tam mozem byt. ak niekto pride skor - isto sa spozname 😀

bebel
4. nov 2009

😀 Dadi, aby si tam potom neobháňala každú náhodnú shoppingujúcu bruchaňu v Avione 😀
Drobec, skús si to nejak poriešiť...napr. zubár alebo EKG už máš v tehu knižke...?

dadulka2000
4. nov 2009

bebel,.... aj to moze byt - kludne zlanarim dalsie tehule do zvazku 😀
btw, mate krasne fotocky,.... aj vcera som na FB okukovala.

bebel
4. nov 2009

🙂 dík,teším sa z nich......

dadulka2000
4. nov 2009

to fotila kamoska, ci prof. fotografka za bubaky 🙂

bebel
4. nov 2009

Dita je profesionálka 🙂 , ale tykáme si, je to strašne milá baba....

bebel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roxy_1
4. nov 2009

Ahoj tehulenky 🙂
dneska odmitam vylezat do obeda z postele,venku sice sviti slunicko ale fouka severak... 🙂
dneska vstupujeme do 8. mesicu jupiii to nam to krasne utika...ani se nenadejem a uz se budou nase stranky plnit informacema o miminkach 🙂 uz se tesim,hlavne at to vsechny dotahneme zdarne do konce 😉

sisipetka
4. nov 2009

ahojky kocky,
oki to stretko v BA stiham - Dadi, ak chces, mozem dofrcat na 13tu - uz som na MD, tak ti urobim spolocnost 😉 A ked niektore tiez mozu, tak ohrejeme pre ostatne stolicky 😀
Roxy super, ze tabulka sa zaplna a teda aj bruska riadne rastu 😉
Bebel, diky za tipy na fotografov...ja mam z prveho tehu take brusko polonahe fotky ...a teda je to krasna spomienka. Teraz, ak vsetko dopadne ok, tak by som chcela dat drobca s tatinom pofotit...uvidime, nechcem predbiehat cas.

dadulka2000
4. nov 2009

Petka to by bolo super,.... diky moc 🙂

sisipetka
4. nov 2009

Oki, tak sme dohodnute a stretneme sa pri tej potrafenej husi? Dufam, ze ju najdem 😀 - a nezabudni mat rozopnutu bundu, nech vidim, ze si tehulka 😉

hanus177
4. nov 2009

Ahojte,
dnes mám komické ráno. Po príchode do práce som zistila, že kľúče od auta mám so sebou.. MM má nejaké dôležité stretnutie... 😕 ale neviem prečo ale pobavilo ma to 😀 Teraz musí ísť busom.... 😉 nech si vyskúša ako to je nepohodlné......
Potom mi volali zo sociálnej poistovni, že nová kolegynka nie je evidovaná a to aj napriek tomu, že mi poslali kópiu opečiatkovanej prihlášky... tak teraz sa musím ísť cez celé mesto na sociálku s dokladom.. 😠
Hlavná vec, že keď spravím nejakú maličkú chybu ja, tak sa hneď vyhrážajú exekúciou.... a úradníčky sú vtedy dosť neústretové... 😠
Uvidím ako sa budú teraz tváriť oni, keď tam majú takéto zmatky...... to si vychutnám..... 😝

hanus177
4. nov 2009

Inak už mám len pár dní na nástup na MD........ a moja náhrada.... ☹ 🤐 neviem buď som ja z nej nervózna, alebo čo........ ale niektoré veci som už vysvetľovala x-krát..... a stále to robí naopak..... potom som z toho nervózna a cítim sa taká unavená, že keď sa vrátim domov tak už len vyložím nohy a oddychujem.....
aj šéf si to všimol..... 😖 ...... poprosil ma, či by som ešte nemôhla sem-tam prísť aj počas MD (samozrejme ak sa budem dobre cítiť)
Som solidárna, tak sem-tam prídem ale len na pár hodín... a aj to len preto, že šéfovia sú skvelí a nechcem ich nechať v štichu.......... aj keď už som mala premyslený skoro každý deň čo budem doma.....
Ale ešte je dôležitá kontrola u Dr, ktorá nás čaka 11.11.

bebel
4. nov 2009

Hanus, ale dúfam, že ti ten čas potom zaplatí vo forme nejakej dobre platenej Dohody 😎

dadulka2000
4. nov 2009

Petka este musim zistit kde ta hus je,.... ale isto sa tam o tej 13.00 stretneme 🙂 tesim sa

hanus177
4. nov 2009

Čo sa týka financií nemám strach, vždy dali aj niečo navyše.......
skvelá práca, skvelí šéfovia, dobrí kolektív................bude mi za nimi smutno.....
ale na prvom mieste je a bude vždy naše malinké...... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre