Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

andykca
10. júl 2009

nedockava isto nevyzeras ako pred porodom 🙂............ty kokso ja mam asi fakt velkeho krpca - moj meria 8,1 cm 😕 😵

cukruska1920
10. júl 2009

andy...mozno o mesiac porodis 😀

olienka12
10. júl 2009

no s tou menstruaciou ja som mala 9.4. podla toho ako si myslim tehu som ostala 2.5. ale mi tie tyzdne naratali aj poposuvali.... a ide o to,ze mam potom v tom zmatok,lebo podla menzesu by malo byt vacsie podla terminu otehotneniautz je akurat 🙂)) aj ked lekarovi sa nezdalo,ze je male,ale potom sme si to vysvetlili podla otehotnenia... inak povedal mi 3 tyzdne hore/dole a kolko UTZ tolko terminov a usmial sa, takze si hlavu nelamem 😀

janka1
10. júl 2009

aj ja vecer vyzeram ako pred porodom 😉 a vobec za posledne 2 tyzdne mi narastlo brusko mega rychlostou 🙂
ale myslim si, ze to skor ta maternca sa tak pekne natiahla 😀

andykca
10. júl 2009

cukruska a mozno uz zajtra 😀 😀 😀

Peti tak to potom jak ja len som nepredbehla tetusky ale tehulky.....nooo Peti v poho sak na tebe to aj tak poriadne nevidno 🙂 mozno ta dobehneme alebo predbehneme 😉

janka1
10. júl 2009

dala som foto do albumu kuk na mega brusko 😉 😀

olienka12
10. júl 2009

janka tie nohavice co mas v albume brusko v nich si kde kupila? super su

cukruska1920
10. júl 2009

andy...zeby zeby??? maaaaaaaaaaaaaaaaame prve januarcatko 😀 😀

olienka12
10. júl 2009

moje brusko sa na tvoje dost podoba 🙂) Janka ty uz vies,ze to bude Oliver?

janka1
10. júl 2009

olienka v HM 😉 som kupila aj cierne aj svetle hnede aj biele , aj teplaky no mam uz vela veci a su naozaj pohodlneeeee 🙂

no stale verime, ze dr. sa nemyli a bude to chlapec ako ona tvrdi 😀

nedockava4
10. júl 2009

sisi...no, skoro ako pred porodom... 😉 a ked si zoberiem, ze v zime to bude este horsie....fuu...neznasam svetre a vela vrstiev na sebe...som zvedava, co budem robit... ☹
andy...no, drobca mas velkeho, ale to je super
jani...nooo....tak to sa mame na co tesit 🙂

cukruska1920
10. júl 2009

janka..co mas to 3D v 11tt to si si vypytala nech ti spravi alebo sam od seba ti urobil?

janka1
10. júl 2009

nedockava, zeee :-
ale to mi tak narastlo za posledne 2 tyzdne , aj manzel sa nestaciii cudovat ake je uz velke , ale aspon ma co chytat a hladkat 😀

janka1
10. júl 2009

cukruska on sa pytal /taku hlupu otazku / urobim a vytlacim vam aj 3D??????? 😀 😀 😀 😀 😀
jasne pan dr. to sa ani pytat netreba 😀

nedockava4
10. júl 2009

Jani, v Optime?

janka1
10. júl 2009

ano v Optime 😉

olienka12
10. júl 2009

v HM som v Brne kupila cierne za 200CZk musim draheho presvedcit na nakupy v optime buduci tyzden,snad sa mu bude chciet so mnou 🙂

nedockava4
10. júl 2009

Jani...ved to sa nasim chlapom paci 🙂
inak....stale len bruska, bruska....ale ja uz mam aj pekne prsia....aj strie sa mi urobili.... ☹

bebel
10. júl 2009

Cukru, ja 17.4. 🙂
K bruchu ja už tiež nnosím len ultra bedráče alebo tehu gate, lebo normálne ma tlačia.
Keď som si pozrela fotky z 1. tehu, tak teraz vyzerám na regulérnych 5 mesiacov. 😒
Boli sme v reštike na obede, ..........
krpec chcel slepačiu, aj ju celú spapal a potom kuracie prsia na šamp.omáčke s ryžou.....
načo sa ma čašníčka spýtala, že či medajlónky Mraton....a ja, že asi áno.
A doniesli nám bravčové medajlónky 😢 s kyslou smotanou a šampiónami na opraženej žemli s rýžou...
Sme sa evidentne nepochopili- chodím tam celkom často, ale názvy si nepamätám.
Zjedla som to nasilu - Chyba, myslím, že budem zvracať....

sisipetka
10. júl 2009

Jani, tak Ti mozem konkurovat, ja mam to brusko tiez take velke 😉
Adi teraz na mne tie kg je vidiet, aj MM sa uz smial, ze mu pekne rastiem 😉
Oli to je zvlastne, ze 2.5. si priblizne otehu a mas 15 tt. Ja som otehu okolo 10.4. (podla BT) a tiez mam 15 tt - este to bude naozaj zaujimave, ako to na nas bude ku koncu roka a zaciatkom januara prichadzat 😉

nedockava4
10. júl 2009

bebel...no, nemala si to jest...mne je tiez akosi tazko na zaludku....a to som zjedla len celozrnu zemlu so sunkou... ☹

cukruska1920
10. júl 2009

bebel... idem sa najest....si mi narobila chute...naposledy som jedla pred 2 hodinami 😀

sisipetka
10. júl 2009

Adi inac 8 cm je ok v 13 tt. Ja som mala v 12 tt 6 cm a babatko tieto tyzdne rychlo rastie.
Nedockava neboj, ja mam tiez uz riadne prsia - aspon o 2 cisla vacsie ako povodne 😅 No nastastie strie nie su moje kamaratky, tak ma zatial obchadzaju...
Bebel, chuda, drz sa....nestastny obed 😖

sisipetka
10. júl 2009

cukri dobru chut, ja som papala tiez pred 2 hodinami a teraz som dotlacila banan a pokracujem cervenym melonom 😎

cukruska1920
10. júl 2009

booze ked citam tie vase miery tak moje je riadny spuntik

andykca
10. júl 2009

cukruska no vselico je mozne 😀

Peti nooo tak ked to MM povedal 😉 ale nooo a co....hlavne zdravo rast treba xi....

nooo ked sa bruskujete supla som tam foto aj ja....🙂

bebel
10. júl 2009

No a už je polovica obeda v mise........... 🙄

sisipetka
10. júl 2009

ale aky spuntik cukri, ved v 9+5tt som mala ultrazvuk s mierami 26 mm...takze si uplne v norme, proste rychlo rastu....chcu byt krasne pre mamicky a ocinkov 😉

sisipetka
10. júl 2009

Adi pekne 😉 Tak niekedy pofotim aj ja svoje a budem prezentovat 😀
Juj bebel, ale ked bude vonku vsetko, tak sa hadam ulavi 😅

cukruska1920
10. júl 2009

sisi... tak v tom pripade sa tesim ake ,,velke" bude ked mi bohviekedy najblizsie bude robit utz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre