Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
20. aug 2009

gucz zistovala som si u mamiciek,ktore maju tako jumper a tako jumper x aj som citala recenzie vychadza ako velmi vydareny kusok 🙂

bambulka plna vybava by mala mat 15 kg takze, nic hrozne 🙂) http://www.tako.net.pl/index.php?action=showite...

baileysa
20. aug 2009

ahojky, 🙂
gratulujem ku kontrolam s dobrymi vysledkami 🙂

roxy, werony, blahozelam ku chlapcekom 😵
my sa nechavame prekvapit do januara, ja mam pocit na chlapca, tak som zvedava na prekvapko 😅
a chuti mi skor kysle ako sladke, hoci mimo tehu som sialenec po sladkom... 😎

ked ste rozoberali porodnice, ja som rodila v banskej stiavnici, bola som spokojna, mali sme apartman, platilo sa za manzela 500 korun na noc, bol tam uplne cely cas so mnou, teraz by tam dokonca mohla byt aj mala s nami, len sa mi to zda narocne... uvidime... navstevy som mohla mat na izbe od nevidim do nevidim, nikto to neobmedzoval, takze to zalezalo len na mne, ze na kolko som sa citila 😉 malu som mala od porodu stale pri sebe, aj ked jej robili nejake vysetrenia alebo brali krvicku, tak vzdy sme tam boli ja alebo manzel... chcela by som tam ist aj teraz, len to mame skoro dve hodiny cesty, tak uvidime ako v januari budu cesty a ako zacne porod... 🙂

cukrovkovy test mne pri malej nerobili, ze sa to da zistit aj z krvi, takze ho robia, iba ak z krvi vyjde podozrenie na cukrovku 😕 teraz som zmenila dr, tak som zvedava ako to bude, ale nemuselo by byt 😅 😀 ale ze sa da toho vyzmykat citron a da sa to v pohode vypit... 😉

olienka12
20. aug 2009

a bambulka je tam naklikavanie,takze vies odpojit vanicku a konstrukciu a preniest zvlast 🙂 hlavne je velmi skladny do auta a hlboka vanicka sluzi aj na prenasanie, vajicko sa da nakliknut na konstrukciu a sportova aj hlboka cast sa da dat v smere aj proti smeru jazdy.. sportova cast sa da dat uplne do lahu aj nozicky 😉

marushka
20. aug 2009

ajojte, blahoželám ku kontrolám a pohlaviam...dnes idú chlapčekovia? 😉 😉 😉

gucz
20. aug 2009

olienka veď ja nehovorím že je zlý, naopak, mne sa páči, akurát teda tá značka.... to by mi manžel teda neschválil

bamulka
20. aug 2009

gucz plne s tebou súhlasím 😀 a to vyberáme len prvý krát... a tiež som už rozmýšľala, že najprv len hlboký, neskôr športový... veď uvidíme
oli vy idete na Tako do Poľska? z Prešova to máte asi tak ako my zo Žiliny... z tej poľštiny som veľmi nevyrozumela váhu, ale najlepšie je asi vyskúšať na mieste všetko 😉

olienka12
20. aug 2009

🙂 ja som zvazovala ten tym babycosi a xlander,ale tam ma strasili kolieska... od kedy som robila v pl firme s kancelarskym nabytkom tak verim polskym veciam,nech si hovori kto chce co chce napr.ten nabytok bol kvalitnejsi ako slovensky 😀 😀

bamulka
20. aug 2009

Oli 😀 no niečo sa im občas aj podarí 😉

marushka
20. aug 2009

sisipetka, no, podľa mňa budeme rodiť asi v rovnakom termíne...neviem, či to do januára potiahnem 😉 a kde budeš rodiť? alebo si to už písala a ja som to tradične nepostrehla? 😉 😉 😉

olienka12
20. aug 2009

bamulka urcite pojdeme do PL polstinami nerobi najmensi problem rozumiem skoro vsetko, hovorit sa vykoktat viem hehe aj postielku chcem v PL kupovat

baileysa
20. aug 2009

ja som rada, ze kocik uz nemusim vyberat 😅 si pamatam tu maturitu, ale dnes by som kupila uz inaksie... kupila by som si hlboky a potom za pol roka uz nejaky skladny sportak, ktory by uz bol aj za golface... my mame trojkombinaciu, super, ze sa dala nakliknut aj autosedacka, ale tie trojkombinacie sa mi dnes uz daju hrozne velke 🤐 potom sme si este dokupili golface "na leto"...ale bohvie, ako by som bola spokojna, keby som mala najprv hlboky a potom ten sportak...

baileysa
20. aug 2009

my sme tiez skoro vratane kocika kupovali v pl 😉 v obchodoch 😉

bamulka
20. aug 2009

Oli kedy sa chystáte do PL? žeby si podala info predbežne 🙂
my plánujeme tak október-november, kým nemrzne a budem vládať dlho chodiť ešte 😀
inak tam plánujeme zájsť aj na zavinovačky, perinky a pod., je tam dobrý výber a mnohokrát za neporovnateľné ceny s SK 🙄

gucz
20. aug 2009

baileysa a akú značku a typ tej trojkombinácie ste mali?

baileysa
20. aug 2009

gucz, mutsy 4rider

baileysa
20. aug 2009

teda este ju aj mame... idem najst obrazok 😉

gucz
20. aug 2009

idem pohľadať obrázok 🙂

marushka
20. aug 2009

oli, ten tvoj tako sa mi páči, úplne prvý kočík sme aj mali poľský a bol fajn...ale ten čo dávala bamulka link je fakt ťažký neskutočne...tento tvoj jumper nepoznám, ale vypadá pekne...

ale ja sa k výberu kočíka radšej nejdem vyjadrovať - u mňa problém number one!!! 😉 asi ešte taký nevyrobili... ☹ strašná som v tomto...

sisipetka
20. aug 2009

pekny vecer kocky,
gratulujem ku chlapcekom - no konecne si budu dievcatka mat aj z coho vyberat 😉
S tymi kocikmi je to fakt veda, riesila som to pred 2 rokmi a kedze kocik mame doma este nepouzity, tak aspon toto riesit nemusim, ale drzim palce k dobrej volbe 🙂
Marushka, asi pojdem na Antolsku, este cakam na jedno odporucenie ku komu pojdem do tej rizikovej poradne....a mozno sa tam v decembri stretneme 😵

gucz
20. aug 2009

už som videla

ja asi hlboký kúpim cez inzerát nejaký lacnejší a potom radšej investujem do šporťáka. Prípadne sa bude mimi voziť v Laurinej káre

olienka12
20. aug 2009

bamulka tiez tak oktober november....

olienka12
20. aug 2009

sisipetka aky kociarik mate?

baileysa
20. aug 2009

sisi, aky mate kocik?

gucz, podla mna sa to tak viac oplati si potom kupit sportak... lebo mne sa tento nas, zda dost velky, plus ma sirsiu "zadnu" napravu, ale v snehu je super, ze je taky velky... inak som s nim spokojna 🙂

sisipetka
20. aug 2009

Oli no my mame este model z roku 2007, takze na tie vase volby nestihame -chicco S3, idem pozriet link, aby ste ho mali vo farbe. Urcite nesplna vsetky tip top kriteria, ale mne sa paci a ked sme si ho doma skladali, tak som nelutovala.

sisipetka
20. aug 2009
olienka12
20. aug 2009

pekny, ale vanicka sa mi zda mala 🙂

gucz
20. aug 2009

sisi tak presne takýto kočík sa páči môjmu manželovi 🙂

k.a.t.k.a.
20. aug 2009

bry vecer 🙂

ja by som tiez radsej len hlboku vanicku teraz a od pol roka nejaky lepsi MacLaren 😉 Inak sranda ze druhorodicky by uz nechceli 3-kombinaciu 😀 tiez som toho nazoru ze je zbytocne ... ale to si musi asi kazda odzit a odskusat, mne predtym tiez zbytocne rozumy davali 😀

gucz
20. aug 2009

babulky idem si ľahnúť, zatiaľ sa majte krásne 🙂 papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre