Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

gucz
3. sep 2009

dobré ránko dievky 🙂

gucz
3. sep 2009

ako tak pozerám, ja budem asi posledná, kto sa dozvie čo sa skrýva v brušneku. 9.9 idem na ultrazvuk, ale pochybujem, že sa malé ukáže, ak bude po Laurike. A na to 3D ideme so segrou až v októbri. ...
Zaujímavé je, že chvíľu to ani nechcem vedieť, potom zasa áno, potom nie....

eva3107
3. sep 2009

Olienka tak ak mozem rada sa k tebe pridam ako spolucestujuca 😉 ..To sa este blizsie dohodneme.., ked pojdeme 10-teho na cvicenie.

Tak to uvidime aneska ci sa narodi viac chlapcov , alebo dievcat.. 😉 ...este totiz vsetky nevieme kto na v bruskach byva 😉

eva3107
3. sep 2009

Inak este som zabudla 😀
Vsetkym tehulkam krasne dobre ranko...prajem..

Aneska neboj nie si jedina tiez sa hlasim uz z prace 😉

nedockava4
3. sep 2009

dobre ranko, tehulky 🙂
Taaak...my dnes mame konecne poradnu....tesiiiim....kedze ma nikto nekope, nic necitim, tak som zvedava na toho drobca, co mam v brusku na co este caka 🙂
myslite si, ze uvidim pohlavie aj na obycajnom ultrazvuku?

alikaa
3. sep 2009

Ahoj Olienka, aj ja som Rh negativka, je tu k tomu aj forum - https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea.... Co som si tak zbezne citala, tak lekari to vedia uz dobre podchytit, keby sa nieco dialo.

Ja idem na morfologicky ultrazvuk zajtra, uz sa neviem dockat. Prvy krat somnou pojde aj moj poloviciak, tak som zvedava na jeho reakcie 🙂

luci21
3. sep 2009

Ahojte baby, tak tiež hlásim chlapčeka 🙂 teda podla všetkého, prosím vás kto robí tu tabulku?

olienka: Ja mám tiež negatívny faktor a manžel pozitívny ale malá má krvičku po mne takže neboli problémy uvidíme ako teraz malý na koho sa podá. Ale neboj ved to ti dajú potom tú injekciu pri porode a bude to oki. Aj mne ešte skedujú tie protilátky teraz.

katka: Chcela som sa opýtať ty asi neuvažuješ už nad súrodeneckým kočíkom však? Ja sa neviem rozhodnúť, rozdiel budem mať 22 mesiacov, teraz sa malá ešte rada kočíkuje ale potom neviem 😒

eva3107
3. sep 2009

Nedockava...tak to neviem ci ti ukaze pohlavie na obycajnom utz...sestre povedala aj sa trafila no to bola uz 22tt..takze neviem ...Ja som bola v 16tt a nevedela mi povedat , ze nevidi.. 😒 ..Tak ja neviem inak tiez dufam, ze by mi uz 8.9. v poradni mohla povedat co to bude...ak mi bude utz robit samozrejme....lebo vraj uz nie! ☹

Tak neviem ..no ale ked budes chciet tak by ti ten utz mala spravit , ale uz si budes aj priplacat, pretoze poistovna ich uz nehradi...Neviem uz ako to je presne! 😒

Luci21...tak gratulujem k chlapcekovi...uz je prevaha chlapcov tak tajne dufam , ze mne a Olienke ostali dievcatka 😀 😀 a mozno aj nedockavej 😀 😅

gucz
3. sep 2009

luci kamarátka má detičky s takým rozdielom a súrodenecký kočík nemá, ale určite by sa jej moc hodil. Teraz ich vozí na káričke, malý leží vzadu a malá sedí vpredu, ale čo bude v zime....
ja by som kúpila v tvojom prípade, možno aj ojazdený lacnejší aspoň na začiatok.

my kupovať súrodenecký nebudeme, malá sa už v káre nevozí dlho a v zime ak bude treba, tak malinké bude v káre a malá na sánkach. Na jar potom ak by bolo treba tak malá v káre a malinké v šatke

nedockava4
3. sep 2009

evka...no, uvidime...ale myslim si, ze mi ho urobi, lebo jej poviem, ze ma pali v podbrusku a aky priznak patri neviem comu 🙂 asi bude chciet vediet, ci je vsetko OK
tak, idem do sprchy, vychystam sa a ked sa vratim, ozvem sa..zatial pekny dnik 🙂 😵

luci21
3. sep 2009

Dakujem baby,
gucz: Ved to že aj ja sa bojím najmä tej zimy že ako budeme, ale teraz to preberáme s mužom cez skype 😅 a ved ked ozaj bude treba objednám cez net a do týždna ho mám doma tak to skúsime asi na začiatok "naostro" bez neho.

janka1
3. sep 2009

ahojte 🙂 dobre ranecko 😵
ja som po dllllhej dobe spala celu noc 😀

nedockava ako som uz davnejsie pisala, tak vsetko zalezi od toho aky je to UTZ 😉
su novsie a starsie, su modernejsie, citlivejsie no a zalezi aj od nastavenia vsetkeho softweru v nich aqtd 😉
ako som uz davnejsie pisala , tak mne moja dr. povedala uz veeelmi skoro , ze je to chlapcek 😉 takze tazko radit 😉
eva a oli , tak sa tesim na stretko , pytala som sa na auto preto, aby sme sa vedeli niekam presunut v KE na fajne MOJITO 😝 🙂

nedockava4
3. sep 2009

jani...aj ja budem mat auto, ak bude treba...no, a k tomu UTZ...asi ma moderny 🙂 zistim, potom napisem

eva3107
3. sep 2009

Tak drzim palce!

janka1
3. sep 2009

jeeeeej mne uz svieti 24tt 😵 😵 😵

janka1
3. sep 2009

nedockava tak to je super , uz sa tesim na ten pondelok 🙂

k.a.t.k.a.
3. sep 2009

dobre ranko 🙂

malá v skolke uz zarezava, ja vylozene nohy na stole a manza este chrape 😀

luci nie nebudem surodenecky kocik kupovat, moja sa uz dlho nevozi 😉

no a pomaly idem nakupovat teda nejake chalanske veci, tych 5 velkych vriec s dievcenskym mozem hodit do kosa, kedze vsetko je ruzove 😠

drobec123
autor
3. sep 2009

dobre ranko, ja makam dnes uz od skoreho rana ...... vsetkym gratulujem ku kontrolam aj pohlaviam.
katka co by si to vyhadzovala, ved polovica z nas caka dievcatko - proste to nafot a predaj ! 😀
mna ta moja princezna ma asi velmi rada uz teraz, sem tam sa citim mrvenie (rano & vecer) ale inak je tichucko - uplne pohodove miminko !

minix
3. sep 2009

katka, gratulujem k chalankovi... 🙂)

ja mam dnes morfo o 11,00, tak sa neviem dockat a dufam, ze by sme mohli vediet, co to bude, skusim sa opytat. 🙂)

nehadz dievcenske veci do kosa, ja ich od teba odkupim. 🙂

baileysa
3. sep 2009

dobre ranko, tehulky 🙂

kati, nechaj si pre tretie 😉 🙂 a vybrali ste uz meno?

minix, drzim palce na morfo 🙂

ja mam inak tiez takeho vecerneho buntosa, aj mala sa najviac vecer a v noci hmyrila, ved to potom aj tak vyzeralo, ze taka malinka chodila spavat o 12tej v noci 😒

my tiez nie surodenecky kocik, skor asi kupime ten skate za kocik a plus mam satku, takze na jar babenko v satke a gretka ak bude chciet tak v kociku... ked nie tak napeso... uvidime 😅

dorotkaa
3. sep 2009

dobre ranko,
baby a ta satka je dobra?

eva3107
3. sep 2009

🙂 Janka aj ja sa uz tesim na 21.9.. 😀 ...

katka...radsej ich rozpredaj ak chces 😉

minix tak ti drzim palce , aby si sa dozvedela kto u teba byva 🙂

bebel
3. sep 2009

Ahojte, ja som včera poobede bola odvolaná do škôlky. Bruno mal 38 stupňovú teplotu, bol potom 3 x na veľkej. Naša dokina je dnes a poobede, zatiaľ to sťahujeme s panadolom.
Ale dnes nemá žiadne príznaky choroby.Ani sopel, ani kašel...tak som zvedavá, čo mu je.
Hold "vydarený začiatok"..... 😖

Takže pozeráme rozprávky...a budeme čučať doma.
V utorok idem na poradňu a morfologický usg.
3D absolvujem 24.9., uvidíme ako to budem stíhať na stretko
Plánujem chodiť od budúceho týždňa pravidelne v pondelky do Aquáču celá family...v utorok brušné tance, štvrtok príprava na pôrod s pôrod. asistentkou a v piatok jógu v Relaxxe . 🙂

Gratulujem k chlapcom..........už som poriadne zvedavá, čo čakáme.
Katka ružovú výbavu môžeš s niekým povymieňať za chlapčenské 😅
Moja sesternica a 2 kamošky sú tiež tehu a podľa toho, čo čakáme im budem triediť vecičky.
Ja som sa vyhrážala, že ak toto nebude dievčatko, ideme hneď na 3. a posledného potomka 😀

Luci kamoška má deti s podobným rozdielom ako ty a kúpila toto http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...
😉

roxy_1
3. sep 2009

ahoj holky zase vas jdu jen pozdravit a doplnit tabulku,letim dnes odevzdat listek na penize do prace a pak pojedeme s manzou zaplatit ten zajezd.... 🙂

dana333,micicici,dadulka2000,amisa a leuk jeste vase miry mi chybi a jsme opet kompletni,tak jak budete mit cas a naladu zmerte briska a napiste mi 😉 🙂

minix uzij si dnesni morfo a doufam ze uz budes vedet kdo u tebe bydli... 😉

dorotkaa
3. sep 2009

bebel, kam budes chodit na tu pripravu na porod s por. asistentkou? aj take je??? 😝

sisipetka
3. sep 2009

Dobre ranko kocky,
ja len na rychlo z prace 😖
Gratulujem k novym chlapcekom a dievcatkam a tesim sa s vami 🙂 Moja zvedavost sa tou vasou nejako ukojila a na to nase zlaticko si pockame az do konca 😉
Ak bude stretko v BA v okoli tych datumov, co pisete, tak tiez mozem (tyzden predtym ee). - hlasim sa do klubu 😀

bebel
3. sep 2009

http://www.msks-senec.sk/labyrint/node/3
v SC...mám to 2 minúty od domu 😉
Pri Brunovi som jazdila do TN pôrodnice, priamo k pôrodnej asistenke, čo patrila k personálu.
Je to psychofyzická príprava a relaxácia a nácvik dýchania. 🙂

sisipetka
3. sep 2009

...a aby som nezabudla... Dadulka moc moc drzim palceky, aby vsetko dobre dopadlo. Drzte sa aj vy doma.

k.a.t.k.a.
3. sep 2009

ja som leniva rozpredavat veci 😝 kazde po kuse nafotit .. pockam este ci nahodou brat neopeli svoju frajerku a uvidim potom 😀

tak ja sa na tretie nedam ani keby traktroy padali 😅 Nepotrebujem a ani nechcem byt matka roka 😀

minix
3. sep 2009

roxy, ja som sa zabudla odmerat, lebo nemam doma centimeter, nie som svadlenka. 🙂) ale dnes sa odmeriam a aj napisem. 🙂 slubujeeeeeem.

dobre dopadnite s tym zajazdom....

bebel, mozes oddychovat 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre