Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

lili213
22. sep 2010

@anderjkaz trapit sa nemusis, vsetko pride 😀

zuzkat1
22. sep 2010

vidite... to je fakt ze ti lekari by sa uz raz mohli v niecom zhodnut🙂 ta moja vylozene ze nech nekvapkam ... ja som inak este ani nedala,lebo vobec neviem co to rano bolo... cez den po soplikoch ani stopy...tak zatial len morska voda... uvidim zajtra..

danteska
22. sep 2010

@lili213 gratulujem Adamkovi-fakt vela noviniek 😉 😉 aspon ze uz je zubok,a pockaj,uz bude stale stat v postielke ked zistil ako na to 😉 😉 😉

no mne Dr povedal ze kvapat nie..len vytierat..naozaj by sa lekari mohli troska zhodnut...
v spravach na Markize davali ze sa ide znizovat rodicovsky na 190 eur...krasne setria na detoch.. 😠 😠 😠

lili213
22. sep 2010

@danteska dakujem a uz nic ine nerobi len lezie a stoji 😀 No uz je to tu, ta nasa vlada 😠

danteska
22. sep 2010

@lili213 asi tak nejak..ale ze by si oni znizili platy..???? 😀 😀 to skor pride v lete Mikulas 😖 uz budes jak ja pri malom-ako policjat nad nim a presuvat od veci-od kníh ktore by on tak raaaad dotrhal,krčil 🙂

lili213
22. sep 2010

@danteska maly si nasiel zabavu vyhadzovat mi komodu kde mam spodne pradlo, dnes som po izbe zbierala oslintane nohavicky. A pritahuju ho vsetky kable a vysavac.

lili213
22. sep 2010
danteska
22. sep 2010

@lili213 kraaasny je a tesi sa 😉 😉 nooo take zabavky su aj u nas...sediet a hrat sa-eee,ale lozit a pchat ruky do kvetinacov,trhat noviny,casopisy,knihy,trhat zaclonu a tak-to je zabava 😀 😀

zuzkat1
23. sep 2010

@danteska tak predsa to preslo? ved pred par tyzdnami hovorili ze to nepreslo ze sa to nebude robit☹ som dobre napalena teda... akoze z coho mame zit?

zuzkat1
23. sep 2010

@lili213 aky zlaty🙂 to aj moja len toto robi ked je v postielke🙂

zuzkat1
23. sep 2010

inak baby vcera ked som si myslela ze je chora (sopliky ma ale nie vela) tak som nedala ziaden prikrm len mliecko...kojila som kedy chcela a hotovo a cuduj sa svete aku super noc sme mali🙂 bola hore len 3x😀

amisa
23. sep 2010

baby inak aj mna to nastvalo to niesme hodne ani minimalnej mzdy? toto ma nastvalo aj ked som ich volila

danteska
23. sep 2010

@zuzkat1 neviem ci to na 100% preslo.ja som bola v kuchyni a len som zacula ze to tak chcu..ale nechcem plašit.ale myslim ze to prejde-teraz je rodičak rozdeleny ze tym co neplatili,nerobili dali 164 eur-to bolo asi hlavne koli tym počernym a tym pracujucim 256.ale teraz chcu dat 190 vsetkym,bez rozdielu..a na stare peniaze je to takmer 2000 korun menej,co je vela podla mna.. 😝
@amisa presne,ani minimalnu mzdu nedostaneme...ja nechapem-Radicova ma skoro 4000eur mesacne-načo jej to je? šak nech daju aj nam poddanym 😠 😠 ja myslim ze Ivet o 4 roky pri takomto style vladnut nebude..inak pekny den maminy..

jitta
23. sep 2010

Ahojky, koukám, že všude je to, co se pěněz týče hrůza, u nás chtějí zase vzít porodný, bude jen na první dítě a jen u rodin s malými příjmy.
Ještě že my už máme děti dvě, další už neplánujeme, ani by sme to finančně neutáhli ☹ Už takhle je manžel od rána do večera v práci 😒
Jinak dneska máme 2. plavání, v poledne jedeme, jsem zvědavá, jak se tam bude tentokrát malýmu líbit, lezou mu horní zoubky a je hodně mrzutý, ale už od 9.15 spí, tak snad bude vyspinkaný a bude se mu to líbit 😀 😀 😀
@lili213 krásná fotka, malý je tak šokovný, náš pavlíček snad ani lézt nezačne, nebo já nevím, přitom je živý, když ho mám na klíně, skáče na nožičkách, válí sudy , tak, že je každou chvíli někde jinde,kroutí se, natahuje se do sedu, ale lézt prostě nechce a že by si sám sednul, taky ne ☹ ☹ Tak nevím, snad to všechno dožene.

danteska
23. sep 2010

@jitta poznam deti ktore vobec nelozili ale hned sa pustili chodit..takze myslim ze zatial mozes byt kludna..a sedenie pride tiez 😉

jitta
23. sep 2010

@danteska snad jo, i dětská dr. říkala,že se nemám znepokojovat, že je čilej až až, ale to víš, pochybnosti jsou.
malej stále spí, tak snad se vyspí do dobré náladičky 😀 😀

lili213
23. sep 2010

Dakujeme 🙂 🙂 🙂
@jitta tiez si myslim, ze mozes byt kludna, moj brat tiez vobec nelozil, ale zacal hned chodit. Vsetko ma svoj cas 🙂

lili213
23. sep 2010

@danteska tiez myslim, ze tato vlada teda dlho nevydrzi. Budu radi ak 1 volebne obdobie 😀

certica_3
23. sep 2010

dievčatá myslím že jedinú radosť nám v tejto po ..... dobe robia iba naši drobci , ešte že je vonku slniečko a neprší lebo to by človek naozaj nevedel kam z depresie . makala som celý život okrem materskej , odvádzala štátu slušné dane , žiadny úrad práce a teraz aby som živorila a od chlapa pýtala peniaze od rána do večera . to je ubohé a ponižujúce . je to ako celý ten názov že materská dovolenka , asi to aj vláda tak chápe že ako vtedy nič nepotrebujeme lebo len oddychujeme .

jitta
23. sep 2010

Tak se hlásíme po plavání, byl oto super 😀 😀 😀 malej byl moc spokojenej, cestou domů si si zdřímnul, tak ho jdu teď nakojit a jdeme ještě ven, abysme užili co nejvíce sluníčka, brzy se počasí pokazí.

zuzkat1
24. sep 2010

@danteska podla mna to bolo spravodlive doteraz... ja nic nemam proti nikomu,ale preco by sme my mali doplacat na tych co nepracovali a este ani neplatili nemocenske? niekto kto sa pripravuje na babo a zaraba si na to, pripadne si plati na to odvody ma byt zrazu na urovni tych bezstarostnych uzivajucich si zivot... mne bude tych 66 eur chybat a velmi...hypoteka a tak.. vsak to nie je sranda..☹

zuzkat1
24. sep 2010

@certica_3 smutne na tom je ze oni tych 190eur co nam chcu dat minu na ranajsiu kavu... ja som tiez 23rokov studovala potom som sla robit... dobre sice som robila len 4 roky kym som nesla na matersku ale robila som a dieta som chcela uz davno,ale nedalo sa,lebo som nemala trvaly pracovny pomer..zmluvu mi dali na trvalo az po 3 rokoch a vedela som si to ustrazit ze neotehotniem...aj dane som platila proste vsetko ako ma byt... mimochodom mala som 2 zamestnania... a preto ma stve ze niekto kto nema ani jedno (a nie je ani natolko uvedomely aby si aspon poistenie platil) ma zrazu dostavat to co ja....

zuzkat1
24. sep 2010

inak my chceme to dalsie dieta a je to hroza..vcera som preratavala ze ci si tobec mozme dovolit...ale kedze vsetky veci bude mat po hanke tak sa nejako da...ale je to bieda☹ naozaj nechapem tento stat... placu ze malo deti a ked sa zacnu deti rodit tak rychlo ubrat peniaze☹

lili213
24. sep 2010

Ahojte zuzkat1 ja som si uz tiez prehodnotila ci, dalsie dieta si vlatne mozeme dovolit, ak to pojde v tomto state takto tak urcite nie ☹

zuzkat1
24. sep 2010

@lili213 ved to..ja ale druhe mimi hrozne chcem,a ked sa podari este teraz v ramci tejto materskej tak to riskneme... bude to od vyplaty k vyplate ale nejak sa to da... vela pomoze ze nemusime kupovat kocik a postielku a podobne veci... pre druhe mimi... jedine mozno dake satocky,aj ked vela bude mat po hanke

lili213
24. sep 2010

@zuzkat1 ved to, aspon ze mas tie veci po malej 🙂 ... tak to ti velmi pomoze, ale ak to bude chlapcek, tak tomu asi ruzove neoblecies 😀

zuzkat1
24. sep 2010

@lili213 kociky ...aj golfac aj sportak a postielku a tak mam take neutralne... dost satociek tiez.. no ale saty su najmenej.. dnes sa daju zohnat za par eur pekne veci a nemyslim bazare.. fakt aj v tescu alebo tak... hlavne ze tie drahe velke veci mame... satocky by mi bolo aj tak luto nekupovat🙂 domace su vsetky neutralne a na von ma tiez niekolko takych neutralnych veci..casto si ludia myslia ze je chlapec lebo nie je cela v ruzovom a nemame ani nausnicky🙂

lili213
24. sep 2010

@zuzkat1 no ja mam vsetko v chlapcenskom, modrom a zelenom a nieco sa mozno najde neutralne, ale to som urcite dostala.

zuzkat1
24. sep 2010

@lili213 ja malej obleciem v pohode aj modre aj zelene🙂 ma take zelene tricko je cisto chlapcenske ale je v nom na zozratie🙂 a taku modru mikinu tu nosi stale a preto si myslia ze je chlapec..potom ked poviem ze dievca tak su v rozpakoch..ze no nema nausnicky a ta modra...🙂

lili213
24. sep 2010

@zuzkat1 tak ja Adamovi ruzove teda neobleciem, 😀 jedine tak cervene, no na dievcatach je v pohode kazda farba 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre