Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

bebel
22. nov 2009

K.a.t. 😒.............strašné, pred chvíľou som videla o tom reportáž v správach.

Bruno je zas chorý, tak zajtra idem do poradne a potom s ním k pediatričke. 😎

k.a.t.k.a.
22. nov 2009

bebel aj Miška je chorá 😝 od štvrtka a ja si uz zacina vlasy sklbat 🙄

olienka12
22. nov 2009

hmm preco mam taky silny pocit,ze ta pacientka bola ciganka?

olienka12
22. nov 2009

hmm tak nebola,nechapem ako sa k nej tak mohli zachovat... viem, ze k cigankam sa tak spravaju lebo im to je jedno... oni si robia z nemocnice dobry den,dokonca pouzivaju sanitku ako taxik,ale toto je riadne pochybenie toho pana Dr....

dorotkaa
22. nov 2009

caute tehulky,
v kazdom pripade, ci to bola ciganka alebo nie, nemalo by sa take nieco stavat...
trochu mi dalo zabrat kym som vas docitala, ja odkedy nechodim do prace tak mam tusim este menej casu vas citat (o prispievani ani nehovorim)... musim povedat, ze byt doma, teda nechodit do prace je fakt uuuzasne, uzivam si to naplno, ja som dost akcna, musim si zaklopat, ale po zdravotnej stranke som zatial uplne fit, takze kazdy den mam nejaky program... tento tyzden som bola aj na foteni, tak som strasne zvedava na moje fotky s bruskom 🙂 ak budu dobre, manzel bude mat odo mna pod stromcek 😀
co sa tyka spania, tak spavam kazdy den tak do deviatej, pol desiatej... v sobotu som sa dokonca zobudila az o pol dvanastej, tak ale to som bola v piatok na kamoskinej narodeninovej oslave a isla som spat asi o druhej...
bebel a zazalienka: tiez mam kupeny ten lodger bunker, zatial som ho sice neprala, ale je naaranzovany v kociku a tesim sa z neho 🙂 podla mna je super... a mam kupeny aj ten uteracik bubbler, v plane mam kupit aj ten baby vak asi aj tu zavinovacku... nejako som na ten lodger zatazena, hihi 🙂
co sa tyka veci co budem potrebovat, este mi toho vela chyba, tak ale vravim si, ze do vianoc to hadam stiham, potom uz by som rada mala klud... a s balenim tasky do porodnice si este tiez myslim, ze mam cas....

zazalienka
22. nov 2009

Dorotkaa budeš rodiť v TT?

antoniab
22. nov 2009

ahojte
tak ja dnes len naskok pocasie onicom 😒
tak tie moje zvony dufam uz dozvonili rano uz zvonil telefon umrel mi dedo 😔 ten to rok som prisla o oboch

zajtra mam poradnu tak dufam ze bude vsetko v ramci moznosti ok vsetci mi hovoria ze mam dost nizko brusko tak sa budem pytat ci to su len take reci alebo to fakt aj nieco znamena este aspon 3 tyzdne by boli fajn dufam ze aspon mala podrastla 😝

som rada ze uz konci rok lebo tento je dost narocny

dorotkaa
22. nov 2009

zazalienka nie, rozhodla som sa pre kramare...

antonia, uprimnu sustrast

zazalienka
22. nov 2009

antonia tak to ma veľmi mrzí.. ono je fakt, nech už skončí tento rok, udialo sa veľa vecí.. aj zlých aj dobrých..
už aby bol január a my to máme za sebou..
inak ja mám nižšie bruško ako býva obvykle, ja som si to ani neuvedomila, len mužova dcéra ma furt sleduje, a ona mi povedala že - jej Ty máš ako nízko bruško.. ale zatiaľ našťastie nemám žiadny problém..

olienka12
22. nov 2009

Antoniab uprimnu sustrast.
Ja by som tiez rada uz novy rok... brucho mi hrozne narastlo teraz uz nevladzem pomaly... a nohy puchnu no hroza...

zazalienka
22. nov 2009

mne výnimočne teda nohy neopuchajú, chvalabohu, lebo by som do roboty chodila asi v crockskách🙂 horšie je to keď sa mám zašnorovať do tenisiek.. tie sú mi najpohodlnejšie.. ale fučím o sto dvesto.. a do pôrodu ďaleko..

k.a.t.k.a.
22. nov 2009

antonia uprimnu sustrast 😔

zazalienka stastie ze ked som cakala malu este u nas crocks neboli, lebo by som v nich na 100% skoncila 😅 ja som mala nohy jak 100 rocne duby vtedy 😅

zazalienka
22. nov 2009

noo, mne "opuchol zadok a stehná".. mám čo robiť to dať potom dolu..

bebel
22. nov 2009

Ahojte,
mne nohy puchnú, keď som v robote celý deň v čižmách 😅
V piatok na jóge som som mala až také zárezy od ponožiek 😲 , keď som sa vyzula....
A v sobotu som veru hodila bobek na všetkých a na nákupoch som bola v crocskách.😀

Antonia : ja dedov (v našej rodine slabé pohlavie) nemám už dávno 😎, takže tí tvoji sa určite dožili pekného veku. Držím Vám palce, nech potiahnete ešte tie 3 týždne.

Môj manžel začína pekne panikáriť....včera sme boli na 1 spoloč. akcii v TT v pivovare Sessler a na toaletách som stretla 1 známu po dlhšom čase a kvákali sme o aktuálnej téme pri umývadlách....a asi po 10 min. vtrhol dovnútra môj zákonitý štýlom prepadového komanda s grimasou hrôzy, že či som v poriadku 😀
S tou známou sme len najprv vyjavene čumeli a potom vybuchli v taký hurónsky rehot 😝 , že dávno som sa tak z chuti nezasmiala. A dnes 2. výstup....od krpca som hneď schytala bacile a som zahlienená a v kuse ma to naťahuje na vykašliavanie .V kúpeľni ma drapol 1 taký očistný záchvat, tak zase za mnou manžel došprintoval, ževraj na neho kričím, že mi je zle 😅
Celý zdesený ma teraz večer prinútil nahrubo si pobaliť tašku pre mňa do pôrodnice ...(ešte bez detských vecí a nejakých hygienických potrieb. )

Dorotka. aj ja mám aj bubbler 😀 ....a nemať už doma nosič, 2 zavinovačky a baby šatku, tiež by som kúpiila všetky ich produkty 😵

gucz
23. nov 2009

Dobré ránko maminy

antoniab úprimnú sústrasť

mne je dnes ráno nejak zima, stále sa neviem zohriať, a to som hore už 2,5 hodiny.... dnes v noci sme dobre nespali, tak dúfam, že je to z toho a nie z nejakej choroby....

katka22r
23. nov 2009

antoniab uprimnu sustrast,,,,babenky mna stale boli vsetko zo spodu ja uz by som najradsej porodila 2.12 mam poroadnu potom 9.12 dalsiu a to uz poslednu u svojhu gynek.a tak 14.12 idem na prve ctg o 7:30 kde mi uz spravia aj poradnu a to uz mam byt zbalena povedala mi ta sestricka lebo pri prvom ctg povedia co a ako nechapem co tym chcela povedat ale asi aby som bola pripravena do porodnice🙂

roxy_1
23. nov 2009

Dobre rano,

antoniab uprimnou soustrast 😔 nekdy ty sny asi vazne mluvi za vse...me letos umrel druhy dedecek a k tomu jeste den pred moji svatbou ☹ hlavne at jste vy dve v poradku a mala jeste nejaky ten tyden vydrzi...

bebel ty mas teda manzela,uplna zasahova jednotka 😀 😀 😀 😀 jsi me tim hezky pobavila 😀

ja jdu dnes ukoncit neschopenku,jelikoz od zitrka nastupuji na MD.jinak se pro me nic nemeni,krom vychazek,ale ty jsem beztak nikdy nedodrzovala 😀

krpuch
23. nov 2009

ahojte..tak my tu mame otrasne pocasie...priatela nie a nie zobudit pri takom dazdi.
antonia, tiez prajem uprimnu sustrast. ja uz mam len mamu a sestru. nemam uz ani ocina ani starych rodicov. bratrancov a sesternice mam akurat z 2. kolena, lebo mama je jedinacik a ocinovi zomreli surodenci. takze tak.

deina2005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka22r
23. nov 2009

deina jasne 🙂

janka1
23. nov 2009

ahojte 😉
antonia uprimnu sustrast a vela siiil , aby ste to zvladli a vydrzali do tt , ktore potrebujete 😉
my sme dnes po poradni mame sa OK Oliver ma 3100g a krcok je vraj ako huspenina 😕 takze do 18 nas podrzi pesar a potom ked sa to rozbehne, tak sa to rozbehne 😉

bebel aj moj nejako panikarci ako tvoj a kazdy den viac a viac 😀

olienka12
23. nov 2009

janka wow vy ste velkyyy ciiii .

inak baby ja som sobotu nakupy v PL a nedelu oslavy 60riesila croksami do ineho mi noha nevosla a aj tie ma tlacili.. dnes chvalabohu odpuchli a mozem do toho dazda obut trekove topanky tie su najsirsie ale aj tak ma to stve, asi pojdem popozerat aj u nas v PO nejake snehule 🙂)

dorotkaa
23. nov 2009

ahojte,
tak ja som si dnes opat pekne pospala do desiatej 🙂, naranajkovala som sa a idem si asi zacvicit, doobeda este mam cas...
bebel a co bude robit ten tvoj na silvestra, ved mate este naplanovany silvester na horach, nie? 🙂

weronyca
23. nov 2009

Ahojte kocky,

fuuuj ako je vonku skaredo. doteraz sme chrneli 😀

Baby riesim dilemu, vcera mi bolo oznamene mojim ,,svokrom" ze by vybavuje lekarku na kramaroch u ktorej by som mohla rodit aby som nemusela platit mojmu porodnikovi. Mne sa to ale nezda rozumny napad v 33tt zacat chodit k inej lekarke- u ktorej by som vlastne aj rodila. Navyse ked som chcela ist do Ruzinova. Aky mate na to nazor?

olienka12
23. nov 2009

moj nazor je taky,ze ide o tvoj zivot,tvoje dieta a nikto ti do toho nema co kecat... ked mas lekarku,ku ktorej chodis a jej doverujes mozes ostatnych okaslat....

weronyca
23. nov 2009

Leni, to je pravda.Ale zas 18tis. je 18tis ☹

janka1
23. nov 2009

weronyca 😨 zaco tolko?????

minix
23. nov 2009

weronyca, ja by som si urobila po svojom a nenechala si do toho kecat nikym a nicim, rodit budes TY a nie niekto iny.

weronyca
23. nov 2009

jani, za porod, za to ze tam budem mat svojho lekara. Preto sa svokrusik rozhodol vybavit mi inu. mne tiez sanka padla az na zem. cakala som do takych 10tis.ale toto? ved co som prezidentova zena?

bebel
23. nov 2009

Ahojte,
tak od dnes už aj ja budem stresovať...
dnešná poradňa sa vyvrbila nedobre.....natočil mi aj monitor, ktorý bol zlý a doki najprv skonštatoval, že tie hodnoty sú na okamžitú hospitalizáciu. O 2 a pol hodiny som mala prísť na ďalší a ten bol chvalabohu lepší. V stredu prídem o5 na ďalší kontrolný. To, čo mi potom dal som oscannované poslala kamoške do PB na konzultáciu a možno za ňoou vybehnem, nech viem na čom som.
Inak on mi ani nepovedal, že už som od začiatku novembra na prst otvorená a krčok sa mi veselo skracuje.
😒 dočítala som sa o tom až v PC správe, keď som sedela s mamou...a ona si kontrolovala moju históriu.
To čo Biba stvárala v piatok, bol prejav jej stavu nepohody a vraj keď sa to zopakuje mám mu hneď volať alebo ísť na pohotovosť.Takže mám tašku pobalenú a idem oprať najmenšie veci pre krpatú.

Wero v Ružinove je teraz full house.....a osobne by som radšej išla skôr na Kramáre alebo Antolskú.
Teda dnes, keď hrozilo, že budem musieť niekam ísť ležať, tak som sa pre seba rozhodla, že najlepšou voľbou v BA bude predsa len Antolská.

Dorotka: Silvester je sícec zaplatený, ale fakt neviem ešte či tam pôjdem 😅

Janka1: ty brďo, Oli je už riadny kus chlapa....nechceš už ísť aj pomaly rodiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre