Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

olienka12
11. okt 2009

fusak emitex combi mam v albume,len farba bude asi zelenozelana alebo modromodra 🙂) uvidime aky kociarik kupime. a deku len taku klasicku v kike za 5,69 tusim 130x170 aby som dzukateho mala do coho zabalit v perinke na cestu domov 🙂 je tensia,ale prelozena nadvojito bude ideal lahka a tepla 🙂

janka1
11. okt 2009

nooooo tak Dominika bola uzasnaa 🙂

janka1
11. okt 2009

🙂 dzukateho???????????????????????nem rozumiem

olienka12
11. okt 2009

mojho dzukateho janosika 🙂)) dzukaty vyraz moj pre malucky,🙂)

olienka12
11. okt 2009

mne ta dominika prisla,ze ziape 🙂

janka1
11. okt 2009

jaaaj heeej no ta nepochopila som 😀 😀 😀 😀

ozaj a vy z porodku pojdete v perinek? ako ho potom das do autosedacky?

andykca
11. okt 2009

ze dzukateho 🙂 hehe

oli tak budeme mat rovnaky kocik? super ... a aku farbu si si vybrala? a este aj fusak steme rovnaky no my budeme dvojicky skoro hehe

olienka12
11. okt 2009

ja som to tu uz pisala,ze 5dnove dieta do sedacky nedam bude v perinke v deke vo fusaku a vo vanicke,ktora bude pripasana pasmi 🙂 nech si vravi kto chce co chce nebude vo vajcu prvy mesiac 🙂)

antoniab
11. okt 2009

a mne sa dominika pacila 🙂
aj ja mam taku easy deku na prehodenie hranie prkrivanie taku navsetko 😀

janka1
11. okt 2009

olienka mas premyslene ci uz aj oskusane ako tu vanu s pasmi upevnit

olienka12
11. okt 2009

andy no prvy vo vybere je ten moj tako,ked taky nezozenieme tak sa mi velmi pacil tmavomodry,ale aj ten tvoj je veeelmi pekny tak uvidime,co budu mat. hlavne to vajicko k vmax sa mi velmi pacilo k taku som este nevidela na zivo,tak neviem porovnat 🙂

olienka12
11. okt 2009

janka hej mam od sedadla cez vanicku popod vanicku a do zapinatka 🙂 😀

janka1
11. okt 2009

ked uz budes mat doma kocik, tak hod foto 😉 pozriem si to
ja tiez zvazujem vanicku z porodnice , my to budeme mat 4 minuty autom 😀

andykca
11. okt 2009

inac znamy maju kocik (neviem znacku) co ma vo vanicke 5bodove pasy a vanicku prisposobenu na uchyt pasmi v aute....to ma tak trklo dobre riesenie pre mamicky co nemaju v laske vajicka...ja vajickovat budem od zaciatku nech sa uci drobec hehe 😉

oli myslim ze vajicko je k babysmilu lepsie (moj nazor)....inac aj ten fusak maju (aspon na obrazku je to tak vidiet) vo farbe co mam kocik - sedozeleny to ma tesiii xi

olienka12
11. okt 2009

no ked bude babo zababusene a vana pripnuta tak ako som napisala nema sancu vyletiet keby co bolo..my to mame 10-15minut z porodnice... Jani,ked budem mat kociarik,tak zapnem v aute a odfotim 🙂
andy uplne najlepsie by bolo,keby som obe kociariky videla nazivo spolu a mohla porovnat 🙂

antoniab
11. okt 2009

aj ja budem vajickovat od zaciatku 😀 😀 andycka dobra hlaska 😀 😀
janka 4 minuty tak to mozesa aj peso 😀 😀 neni som padla tak viem ze nepojdes

janka1
11. okt 2009

antonia 😀 to iste povedala Vladka, ze ona ho odkocikuje domov aj peso 😀 😀 😀 😀
ja nech idem autom 😀

antoniab
11. okt 2009

tato posledna baba ma krasne oci aj ja take chcem

olienka12
11. okt 2009

🙂)) no ked bude sucho a 5stupnov nad nulou tak preco nie 🙂))

olienka12
11. okt 2009

no jednoznacne zo sloveniek najlepsia 🙂) a spieva moju srdcovku z pomady 🙂)

antoniab
11. okt 2009

ja som presne minule tak rozmyslala ze to prvy mesiac pri velkych zimach asi nepojdeme ani von tak do poradne asi 😒

janka1
11. okt 2009

olienka mne sa nepaci 😖

olienka12
11. okt 2009

mne sa paci len taka nununu je 🙂)

andykca
11. okt 2009

antonia noo sak ved pravdu hovorim hehe....🙂 no my to mame vsade daleko aj k pediatrovi aj do porodnice takze my vajickujeme urcite 😉

baby hned rozcvicka pesia z porodnice?no klobuk dole kebyze sa na to date hehe

oli noooo treba vycihat obchod kde ho maju a potom sa rozhodnut 😉 ale inac oba kociky su fajne

janka1
11. okt 2009

andykca urco sa nato nedaam 😀 peso by mi to trvalo minimalne 15-20 minut a uz vobec nie po porode a v zime brrrrrrrrrrrr

mne uz asi sibe ja by som uz taak velmiii chcela mat maleho pri sebe

antoniab
11. okt 2009

mne sa tiez paci ale minule spievala lepsie dnes bola uzasna ta blondinka slovenka a super je ceska tmavovlasa myslim ze sa vola bagarova inak chalani nic moc babi su lepsie 🙂
tot moj nazor a sluch mam 7 rokov klavira tak dufam ze nasa babika vyhra v nejakom roku milion superstar akurat sa tu mm chychotal ze spievat bude ponom lebo on kazde rano spieva v kupelke a men to lezie nanervy 😀 😀 😀 😀

antoniab
11. okt 2009

janka aj ja tak viem ze mi nesibe samej 😀 😀

olienka12
11. okt 2009

ja este nechcem,ja este musim vela stihnut predtym 🙂)) este nech si v brusku chvilku byva 🙂)))

olienka12
11. okt 2009

no ja du do hajan rano vstavacka 🙂 bru noc bruska

andykca
11. okt 2009

aj ja cem maleho pri sebe 🙂 nieste same...a hlavne ked mam vecicky tu doma a aj postielku a esteze je kocik v krabici bo by som ho hupala kazdu chvilku hehe

som zvedava kto zajtra vypadne..... 😉

jejda inac dnes mi na par sekund stvrdlo brucho..sa uz niektorej stalo? mne prvy krat dufam ze to je v poho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre