Január/Leden 2010

drobec123
28. apr 2009

Ahojte,
kedze som sa pred 24hod dozvedela krasnu spravu ze cakame babatko/babatka tak si dovolim zalozit tuto temu a tesim sa na vymenu informacii pocas nasledujucich 9 mesiacov 🙂

sisipetka
17. júl 2009

este som minutku tu...ja teraz vobec nezehlim, je mi hrozne pri tom teplo a boli chrbat...tak mi pomaha MM.
A asi na kupko nepojdeme, rozbolela ma hlava, tak si idem domov lahnut ☹
papa a uzite si slniecko 🙂

olienka12
17. júl 2009

tak ja budem mat velky problem pri zehleni pre mimi, pretoze ja zehlim len velmi pokrcene veci napr. lanove inak chodime obaja do prace rifle a tricka,takze nemusim 🙂)
Inak baby sprcha je zazrak 🙂)))

drobec123
autor
17. júl 2009

ok, balim a letim smer joga ... prajem krasny vikendik.

zucana
17. júl 2009

cafte baby tak sa hlasim...
mame 5,13 cm a siju 1,3 mm takze je to vsetko uzasne este vsak cakame na krv....tak az potom budem uplne kludna.ale bolo to uzasne...videli sme mozog, ruky, nohy,tvaricku a srdiecko este aj frekvenciu srdiecka sme poculi a merali a vsetko je ok a sme presne podla mrchy 11+5
a jani robil mi to cez brusko ...
juj este ta krv a budem mysliet uz len pozitivne ...
inak krasne nam vsetko vysvetlil.
idem si za to nalozit plnenu papriku
inak nozicky mal tak rozkrocene do tureckeho tak moj muzik povedal ze to je jasny fotbalista

adros
17. júl 2009

čaute baby, tak po dlhej dobe sa hlásim a ako kukám, tak nikde nikoho 😒

tak vam aspon posielam jeden zaujímavý link

http://www.babycenter.com/2_inside-pregnancy-we...

janka1
17. júl 2009

ahojteeeeeeeeeee 😵
tak konecne doma, ale dnes viac unavena , dnes tusim bolo slnko najsilnejsie , al ezato vykupana a perfektne som si poplavala 🙂

blahozelam ku kontrolam NT aj ostatnym super spravicky 😵 😵 😵 😵 😵

olienka12
17. júl 2009

Tak teda dnes to bolo dost zaujimave, vybrali sme sa na priehradu blizko Sabinova,ze sa schladime. Dosli sme tam a akurat vytahovali utopenca,tak.... Dost neprijemny a smutny pohlad. Tak sme sa otocili a isli na kupko v Sabinove. Vodicka mi urobila fajn, ale doma som sa hrozne vylakala pri sprchovani, krvacala mi bradavka.... vraj je to zvysenym prekrvenim a drazdenim podprsenky u mna dnes aj plavkami a plavanim... ale zlakla som sa riadne teda.... 😨

adros
17. júl 2009

baby, vam je dobre, takto sa splachtat vo vode. 😎 Ja som uz 5 tyzdnov doma a jediny kontakt s vodou je sprcha. Ale aj tak, neviem, ci by som sla do vody,asi by som sa bala. 😒

janka1
17. júl 2009

adros a coho by si sa bala?

adros
17. júl 2009

janka, ani presne neviem, ale po tom strachu, ked som sa bala, aby som nepotratila, ked som zacala spinit a musela som brat lieky na udrzanie, tak som teraz opatrna. Tehotne by sa nemali opalovat a pri vode sa clovek aj nechtiac opali a tiez by som asi mala strach z nejakych bakterii, aby som nechytila nejaky zapal alebo co... ale mozno som fakt bojazliva len kvoli tym mojim problemom...

marushka
17. júl 2009

Ahojte babulky. Tak ste ma navnadili s tým kúpaním, aj keď ja som asi ako Adros...tiež sa bojím- do bazéna radšej nie, na mňa sa hneď nalepí nejaká mykóza, a tú teraz fakt nepotrebujem, v jazierkach tiež kdečo pláva...možno tak more...ja neviem 😒 😒 😒 asi zostanem pri močení nožičiek, 🙂
Inak ja žehlím, ale dnes to bolo peklo v tomto teple 😲 😲 😲 ale odkedy máme kubka, tak som to hneď po jeho narodení výrazne zredukovala len na kusy, ktoré to potrebujú...
Olienka- čo tá tvoja bradavka? Je to ok?
Janka1, máme tuším rovnaký termín 🙂 🙂 🙂

olienka12
17. júl 2009

adros k opalovaniu je tam len riziko prehriatia organizmu a to,ze sa ti mozu flaky urobit, ked sedis v tieni pri vode nic sa ti stat nemoze a pri dodrzani hygieny ako prezliect hned plavky a spcha by sa tiez nemalo nic stat. Plavanie tehotnym dokonca odporucaju.No urcite nie tym,u ktorych je riziko potratu 🙂
Ja som dnes to schladenie velmi privitala este teraz mame doma v byte 28stupnov 😒

olienka12
17. júl 2009

marushka hej tak ako sa to spustilo,tak to aj prestalo,len dnes ma cely den v tom prsniku picha ☹

marushka
17. júl 2009

aspoň že tak 🙂mňa by to asi aj dosť vyľakalo....dúfam, že sa ti to nebude opakovať...to pichanie poznám, mňa v prvom tehotenstve prsia neboleli vôbec, teraz príšerne!!!, ale bodanie cítim iba v jednom...tam mám mliekovody asi nejaké rozpracovanejšie, aj mliečka som v ňom mala vždy viac... 😒 😒 😒
asi sa "prelomím" a pôjdeme sa kúpať...ale až bud.týždeň, ja som teraz samučká ☹ ☹ ☹ manžel s kubíkom sú v čechách na prázninách....

marushka
17. júl 2009

Hm... 😒 😒 😒 asi už všetky spinkáte, tak ja idem tiež...som grogy v tomto teple...dobrú nocku 😉

eva3107
18. júl 2009

Dobre rano tehulky 🙂

Tolko pisete o tom kupani .., ze budem musiet ist aj ja.. 😉

Inak Oli kolko si dala za ten fonendoskop? Dufam , ze sa ti prsnik da do poradku.Este si sa znameho nepytala v soci?
Janka pouzivas pri kupani v bazene aj tamponiky?

eva3107
18. júl 2009

Baby citi niektora z vas uz pohyby? Bublinky a tak?

olienka12
18. júl 2009

Evi este som nebolav v soc.,nebolo na to cas nejako,ale tvoju spravu nosim v tehu knizke,tak sa urcite spytam.
Za fonendoskopsom dala 5,50e. Prsnik sa zda byt ok.
Vcera som sa kupala s tamponom a dnes som uplne v poriadku nic neskriabe,nepali, nesvrbi 🙂)) aj dnes pojdem,ale na strkovisko na andrejovku,snad dnes bez utopenych...
Evi ja mam sem-tam pocit,ze citim pohyb take stuchnutie, vraj to uz moze byt ono 🙂

eva3107
18. júl 2009

Oli tak to je super...ja mam pocit ze vcera som citila bublinky...tak z nicoho nic...no neviem 😅
Aha cakala som ze bude drahsi...ten fonendoskop.

olienka12
18. júl 2009

su aj drahsie ja som chcela len vyskusat ci to funguje 🙂) ten co mam je taky najobycajnejsi asi si kupim aj nejaky citlivejsi

eva3107
18. júl 2009

Aha...nepocut dobre cez neho?

zucana
18. júl 2009

baby vy ste tu rozoberali skor kociky...videla som u niekoho taky sportovy play...nieco s4 neviete cely nazov pls?

olienka12
18. júl 2009

casual play 😀

evi pocut len niekedy mame v brusku maleho maratonca co lieta horedole 🙂)

tak vyrazame k vode pekny vikend

eva3107
18. júl 2009

Zucana pisali sme o tom asi 7 stran do zadu..skus pozriet pisala ho olienka...alebo urob kuk do jej albumu..

zucana
18. júl 2009

juj neviem to najst...viem ze su dva typy s4 a s6 a vola sa to nejak play...juj idem este hladat oli ked vies tak napis pls 😉

zucana
18. júl 2009

nasla 😀

eva3107
18. júl 2009

No vidis 😉

antoniab
18. júl 2009

ahoj baby 😉
vitam nove tvare a zaroven vsetkym blahozelam ku kontrolam 😉 🙂

unas hrozne pocasie vcera tak prsalo ma tak potom bolela hlava ze som si musela dat panadol a manzel mi namasiroval krk a chrbat poslednu dobu ma dost boli neviem si najst polohu v posteli a rano uz tak nevyspavam dobra vec natom celom je ze ma netrapi nocne vstavanie na zachod to chodim len cezden ked vela pijem ale babo je viac v predu ako vzadu tak to pride neskor ked este podrastie 🙂
v piatok ideme domov tak sa tesim a 29 do poradne dnes sa mi snivalo ze som nato zabudla 😀 😀 tak dufam ze sa mi to nestane naozaj 😀 😀
vcera sme si bookli super letenku na september za 1 libru tak sa vytesujem tak dalsiu poradnu musim s doktorom dohodnut na september a potom dufam ze bude suhlasit az v novembri lebo sa mi uz nechce lietat aj posledni trimester by som nerada 😅

tak vam prajem krasny vykend a pekne pocasie lebo v spravach hovorili ze sa ochladi ved jak inak ked sa chystam domov vzdy sa pocasie pokazi 😠 😠 😀 😀

roxy_1
18. júl 2009

Ahoj tehulky,jakpak se mame??dneska je u nas zase hic.... 🙂
vcera jsem si v aukci koupila taky fonendoskop za 300,- uplne novy,uz se tesim az prijde domu 😵 budeme poslouchat 🙂
preji hezky den holky 🙂

zucana
18. júl 2009

baby a chce niekto ten casualplay s4? co si o tom myslite? ja som totiz nasla nove prevedenie ...mam v albume a zamilovala som sa 😎
sorry ze zasa otavaram temu kociky ale len ak pre zaujimavost ci je to ok kocik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre