Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
20. máj 2009

no baby, keby sa dalo. Nastastie nemam komplikacie, tak si este chodim aj po rebriku. 😅
v pondelok idem na kontrolu, tal uvidime co a ako

raduska2006
20. máj 2009

po rebriku.... neblazni .....

bianca
20. máj 2009

janja ty kokso co chces porodit na leseni?Keby som bola doma tak ti dojdem dat na holu.Opovaz sa este raz liezt na ten rebrik

gabrielkabj
20. máj 2009

ahojky tak Janja potom daj vedieť čo a ako. Mňa ešte ani neposlal na prietoky neviem kedy to bude ale asi už pri najbližšej návšteve. Držím pršteky. 😵

sonoga
autor
20. máj 2009

c odo nej furt zaparate? ved je v 36tt. este tyzden a moze si porodit kedy chce. ze? janja, si to chces urychlit, nie? ved ktora zena chce byt tehotna v takych horucavach 🙂

raduska2006
21. máj 2009

Soni, ako bolo na Enrikovi????

bianca
21. máj 2009

soni nech si rodi ale normalne a nie po padu z rebrika

gabi ja som mala prve prietoky v 37 tt a hned som skoncila v nemocnici 🙄 mala spala a v nemocke si ma nechali koli tlaku

gabrielkabj
21. máj 2009

tak som zvedavá čo nové mi povie na poradni ale až o týždeň.Juj ale to letíííííííííííí.

janja2502
21. máj 2009

baby, ved sa o mna nebojte.....davam si pozor. No najradsej by som bola, keby som to uz mala za sebou.
Gabi, ja som bola na prietokoch okolo 32tt a boli dobre, horsie to uz bolo na monitore, tak ideme v pondelok monitor zopakovat

bianca
21. máj 2009

janja viem kde byvas bacha na to 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj a ake meno pre princeznu???Bo mne jak nenapises tak ja zabudam rychlo 😀 😀 😀 materska demencia 😅 😅 😅 😅 😅

sonoga
autor
21. máj 2009

sranda bola na Enriqovi. a aj dobre spieval. ked sa podari, pridam nejake videa na FB.

janja2502
22. máj 2009

no bi, mas vyhodu, ze vies kde byvam, ja stale ked idem cez Janovce, tak rozmyslam, ze z ktoreho domu si ty. Ale neviem.
Meno ani vediet nemozes, lebo ani ja ho neviem 😅 Ale uz tento vikend by sa patrilo aby sme sa na nejakom dohodli. Cas tak rychlo leti a mna sa o chvilu v porodnici spytaju ako sa bude volat a ja poviem: Neviem. 😔 to bude hanbaaaaa 😒

bianca
22. máj 2009

janja len si rychlo meno uistite lebo to bude mozno hned druha vec na ktr. sa ta budu pytat.Inak my byvame skoro upne na zaciatku,teda od Vas na konci.4 dom od zastavky autobusu 😉 keby si tam raz videla na dvore hrocha s miminom tak to som ja

janja2502
22. máj 2009

😀 😀 😀

bianca
23. máj 2009

😉 😉 😉

janja2502
23. máj 2009

bi, co porabas? my sme sa prave chystali vyskusat autosedacku, ale nejako ju nevieme pripevnit. 😅 to je ale maturita. 😀

bianca
23. máj 2009

ja od rana beham okolo malej lebo ma zapalene ocko a tecie jej z neho strsny humus.Inak s autosedackou vela zdaru.My sme zistili ze mame kratky pas a asi iba raz sa nam ju podarilo pripevnit spravne no bol to boj.Uz mame kupenu novu no nenabrali sme zatial odvahu odskusat ju

janja2502
23. máj 2009

no tak to je fakt umenie 😀
dodo ju aj nejako upevnil, dopredu sa nepohla, ale zato do boku sa dala vyvalit. takze to asi dobre nebude. Zajtra ked bude viac casu, tak sa na to vrhneme. 🙂
a co mala dostala prievan?

bianca
23. máj 2009

asi prievan.Volala som na detsku pohotovost a asi milion rocny dedo co tam bol mi len povedal to co som vedela.No des.

inak my davame vajicko iba do zadu a uplne ho fixujeme prednym sedadlom spolujazdca.Ja aj tak sedim pri nej vzadu (co je pre mna za trest bo mi je na grcanie)

janja2502
23. máj 2009

no v najhorsom to tak urobime aj my 😀 . A otocenu ju mas na ktoru stranu? k tebe alebo v smere jazdy?

bianca
23. máj 2009

do 9 kg musia byt otocene proti smeru jazdy.Po 9 kg v smere

janja2502
23. máj 2009

oki, dik za radu 🙂

bianca
23. máj 2009

kokso 37 tt.Ja uz som bola v nemocke a len zacal 38 tt uz som bola na vyvolavackach.Co to meno?Este stale nic?Treba vam pomoct 😀 ?Peter bol taky nervozny ked ma viezol do nemocky ze mena zabudol a som nanho bola nasr... cely tyzden.

bianca
23. máj 2009

hej a budu sa vas pytat aj na chlapcenske meno tak majte v zalohe aj to.Neboli by ste prvi komu dr.nevidela pipika a oni automaticky posielaju meno ktr.popvies na matriku ked sa miminko narodi

sonoga
autor
23. máj 2009

v Bardejove sa pytaju na meno az po porode. aspon mna sa tak pytali.

gabrielkabj
23. máj 2009

ahojky baby

janja aku značku autosedačky ste kúpili ja som pozerala na nete na vajička a neviem sa rozhodnúť. Pri Sáre sme mali chicco ale sme predali. Schade 😝

bianca
24. máj 2009

Soni mna sa tu pytali hned ked ma prijimali a to som tam este viac nez tyzden lezala pred porodom. Sranda.Kazda nemocka to ma inak

gabrielkabj
24. máj 2009

ano v Bj sa pýtaju až po porode

janja2502
25. máj 2009

no tak tie mena, to bude horsie, ale zatial to je tak, ze dievcatko Alexandra a chlapec Tomas. Aspon ja som sa tak rozhodla. Dodo este musi schvalit 😀
gabi, my sme autosedacku kupili rovno taku, co pasuje aj na kocik. Kocik mame coneco, tak aj autosedacka je asi taka. No baby, ale ja budem rodit v PO. 😉 tak vam potom poviem, aky system je tam.

bianca
25. máj 2009

janja takze PO?Mne sa Alexandra velmi paci.U nas bol chlapec jasny hned ale na dievcatkom sme strasne dlho uvazovali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre