Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
25. máj 2009

Janja...pekne mena 😵 😵 u nas Tomas nepresiel, lebo tak sa vola Davidov brat..

sofiniatko
25. máj 2009

ahojte mamičky z bj. chcela by som sa vás opýtať či by ste mi nevedeli poradiť. chcela by som si dať urobiť umelecké foto mojej malej rodinky.nevedeli by ste mi poradiť nejakého dorbého fotografa okrem Hamundela(fotolumier)

janja2502
25. máj 2009

ahoj sofi, tak to netusim ani ja. Ja som tiez hladala na nete, ale nic poriadne som nenasla. Mozno ti poradia original bardejovcanky 😉

gabrielkabj
25. máj 2009

a prečo nie fotolumier on robí skvelé foto

Janja bola si pozrieť v nemocke v Po? Lebo vraj stariňa A v Bj všetko novéééééééééééé 😵

janja2502
25. máj 2009

ano viem o tom gabi. Ja tam nejdem kvoli nemocke, ale kvoli doktorovi. 😉

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabrielkabj
25. máj 2009

čaw tobina dlho si tu nebola ako sa máš?

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
26. máj 2009

ahojte

sofiniatko ja ti neporadim.Nas fotil na svadbe Hanudel a bola som neskutocne spokojna.Od vtedy sa vsetky svadby a ine fotia iba unho.

janja vyber si nemocku kde sa budes citit dobre a ak doverujes lekarovi tak nie je o com diskutovat.Ja som si vyberala podla toho ako je nemocnica pripravena keby bol problem s malou.Zvolila som tu v ktr. som zamestnana lebo lepsie neonatologicke odd v kraji nema nikto

janja2502
26. máj 2009

no hej bi, lenze ty si zdravotna sestra, tak do toho lepsie vidis ako ja. A este ja tu nemocnice vobec nepoznam, takze nemam z coho vyberat. 😒

bianca
26. máj 2009

janja ono to je vela krat horsie ako do toho lepsie vidis to mi ver 😀 😀 😀

janja2502
26. máj 2009

no to mas pravdu, lebo ty si ich mohla aspon kontrolovat, co robia, co ti davaju a ja nebudem ani vediet, co mi pichnu. 😖

bianca
26. máj 2009

janja o kazdom lieku co budu davat tebe alebo malej by ta mali informovat co,preco a naso to davaju ale sak to pozname vsetci.Zakon je zakon a prax je prax

sonoga
autor
26. máj 2009

tak ja som najprv rozmyslala, ze pojdem rodit do Svidnika, lebo tam odisiel Dr. Skreptac od nas z Bj, ale potom som nakoniec odrodila v BJ, pretoze tu je lepsie novorodnecke oddelenie a radsej nech je lepsie postarane o dieta nez o mna.

sonoga
autor
26. máj 2009

bianca, ale zasa, pokial sa do liekov nerozumies tak ti mozu hovorit co chcu. mne davali na rizikovom ambrobene. vies, ked mi davali tabletky, tak kazdu jednu ktoru mi davali prvy krat, tak so msa pytala, ze co to je. opytala som sa sestricky, ze preco mi to davaju a ona, ze asi kaslete. a ja na to ,ze tak to veru nekaslem. a ona, ze tak neviem preco. tak som zavolala ockovi, ze preco. a on mi povedal, ze keby sa nahodou stalo, ze predcasne porodim, tak aby dieta malo viac vyvinute plucka.

bianca
26. máj 2009

soni to hej ja som len pisala ze ma na to pravo.Som ani nevedela ze ambrobene je aj na rozvoj pluc u babatka.My sme ho nikdy nedavali.Ale je pravda ze ked uz u nas lezela tehulka tak sa davali ine palky aby sa plucka pripravili.Fuj neznasala som ked sa nahodou u nas ocitli tehulky.

sonoga
autor
26. máj 2009

ja som pochopila, ako si to myslela. ja si myslim, ze by mali automaticky povedat, ze co je naco. lenze ked nepoznas a nerozumies sa, tak musis len verit. nie? ani ja som to nevedela o amborbene. ale to som prekvapena ake lieky davaju a naco, ked hrozi predcasny porod. ale nie pre matku, ale pre to dieta.

bianca
26. máj 2009

soni my sme prave museli vsetko pacietovi vysvetlit ked bol pri vedomi.

janja2502
27. máj 2009

no baby, mne uz hadam predcasny porod nehrozi 🙂
joj ale tak ma bolia klby 😒

sonoga
autor
27. máj 2009

janja, a co ty tu tak skoro? uz som myslela, ze pises, ze ides rodit 🙂

janja2502
27. máj 2009

uz som rada, ze je rano. som hore uz od stvrtej a zaspala som asi o jednej. furt som chodila na wc, je to des.

bianca
27. máj 2009

janja tie konce su hrozne.MOj rekord WC za noc bola asi 18x.

sofiniatko
27. máj 2009

aj nás na svadbe fotil hamundel.tiež som veľmi spokojná len som chcela skúsiť niečo iné.ale aj tak ďakujem

janja2502
28. máj 2009

och bi, to je strasne. To som ta teda netromfla 😀 . Inak kontrola dopadla tak, ze asi 5. juna idem rodit ak vydrzim dovtedy. 😉

bianca
28. máj 2009

jujjjjjjj sak to uz je na buduci tyzden.A ako budes rodit?Budu vyvolavat?

janja2502
28. máj 2009

tak to sa uvidi podla utz, lebo zatial sa dokymu zda, ze mala ma pupocnu snuru okolo krku, takze moze z toho byt aj cisarsky. No uvidime. V piatok poobede tam idem.

bianca
28. máj 2009

ok.Uz sa tesim.Co Dodo?Ako to zvlada?

janja2502
29. máj 2009

dodo bol so mnou na kazdom vysetreni v porodnici a len ked sme sa rozpravali s doktorom, tak uz mu bolo zle 😀 On je taka moja padavka 🙂 Dufam, ze daco vydrzi

bianca
29. máj 2009

janja Peter bol strasny hrdina a ako pribudali tyzdne tak mu cim dalej tym viac lepilo ale keby som rodila normalne tak je urcite s nami na sale.Tak len cakal pred operackou a ked malu doniesli tak ho vynimocne zavolali dnu ze si ju nafotil i sam popisal a potom na man pockal kym ma vyvezu a hned mi vsetko referoval.Zlaty bol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre