Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

babacik
15. júl 2009

bianka:poznam aj janovce aj bartosovce mala som stamade spolužiakov a aj som tam chodila na zabavy,aj suseda mam z Bartosoviec,ja som byvala 3roky v Prahe,ale nevyslo mi to tam,ale je to tam inaksi zivot 😉 😉

gabrielkabj
15. júl 2009

Bianka z Bartošoviec a koho aj ja to tam poznám 😉

bianca
16. júl 2009

tak to sa mozno pozname kto tam chodil na zabavy 😀 😀 😀

kolko mate vlastne rokov kocky???Ja zatial este par mes. 26

babacik
16. júl 2009

bianca:tak ja už mam o 10rokov viac,poznam z Janoviec Kundratovu,Marcina,uz si priezviska nepametam,a zBartosoviec Lazura,Barlogovu 😉 😉

bianca
16. júl 2009

babacik Kundratovcov je u nas vela a s meno Marcin u nas asi ani nie je,no uplne ista si niesom

babacik
16. júl 2009

bianka:zo skoly som uz davno prec a nestretavame sa,ale vidi sa mi ze sa vola slavka kundratova,potom nejaky Slavo,asi tak 4spoluziakov som mala z janoviec ☹

bianca
16. júl 2009

babacik pokial myslichh tych co ja tak slavka a slavo tak ty su manzelia 😀 😀 😀

babacik
16. júl 2009

bianca:vsetko co je narodene v roku 1973 tak su moji spoluziaci. ☹ ☹ no ako sa hovori,skleroza je dobra vec,a neboli,ja uz ju zacinam mat 😀 😀

bianca
16. júl 2009

juj boli moja.Bolia pri nej nohy ako .....

babacik
16. júl 2009

hej,tak to nebude skleroza,lebo mne boli globus ☹ asi nedostatok sex..

babacik
17. júl 2009

ahojte bardejovcanky

bianca:a ako cestujete na slovensko,autom? 😉

gabi:a ti si sa nam kde podela? ☹

bianca
17. júl 2009

ahoj

babacik jojo autom.Mala ma najazdene neskutocne km lebo s nou jazdime od kedy mala 3 tyzdne kazdy mesiac tam a spat

babacik
17. júl 2009

Bianca:tak ta sa musi velmi rada vozit v aute 😉 😉 a uz mluvis cesky,alebo ti sem tam vyskoci sariscina 🙂 🙂

bianca
17. júl 2009

ja mluvim uz davno ale teraz ked som doma je to hrozne.Sariscina je dominantna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babacik
17. júl 2009

bianca:ja som za tri roky co som tam byvala povedala asi 1vetu suvisle a stale mi tam skakala slovencina a sariscina 😀 😀 😀

bianca
17. júl 2009

bab ja som zacinala robit na detskom odd a tam som musela cesky lebo deticky nerozumeli skoro ani slovo.Manzel do teraz nehovori cesky a je mu to jedno,maximalne strci do predu mna 😅

gabrielkabj
17. júl 2009

ahojky bola som u rodičov ale už som doma nebojkajte ešte ništ 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som ročník 1981 takže mám 28r. CHodila som na zabavy aj do Bartošoviec ale mam tam aj rodinu.

babacik
17. júl 2009

bianca:este som si spomenula je v Janovciach,Hudak a Balaz?a z barborkou sa rozpravate urcite po cesky alebo aj po sarisky 😀 😀

gabrielkabj
18. júl 2009

dobré ránko všetkým......... 😉

babacik
18. júl 2009

Aj tebe pekne ranko a este krajsi cely den 🙂 🙂 🙂

bianca
18. júl 2009

hojky

gabi furt nist???Babenko si dava nacas

babcik po cesky vobec len u dr aby na nas nekukala ako de...... inak slovensky a jasne ze ked tak aj sarissky

bianca
18. júl 2009

jo a Babacik Hudakovcov je tam nas ako hub po dazdi a Balazov tiez

babacik
18. júl 2009

no tak niekoho znich poznam,mas cas neponahlal sa ono pride tvoj cas 😉 😉

gabrielkabj
18. júl 2009

Bi ništ

a Hudáka poznám Paliho

bianca
18. júl 2009

gabi pokial z Bart... tak aj ja 😀

hej decka hrnie sa na vas riadna hrmavica.A moja mama rovnako ako polka BJ okresu v Gaboltove.No parada

babacik
18. júl 2009

a co uz niekde hrmi 😠 lebo tu este nie 😠

bianca
18. júl 2009

babcik pozri na radar na www.shmu.sk a uvidis

inak poculi ste o festivale Pohoda?Bracho je tam a som na nervy ale vraj volal ze je ok

majsan
18. júl 2009

tu u nas je akurat jazz festival.bol dva tyzdne a dnes je posledny den.uz som z toho na nervy byvame v centre a kazdu noc je hluk 😠 sami opilci kricia kopu do niecoho a tak je to uz dva tyzdne.maly mi nemoze spat koli tomu ale nastastie dnes je posledny den

bianca
18. júl 2009

majsan nezavidim

prave som pozerala vs.dostupne spravy a des a hruza

babacik
18. júl 2009

tu je stale klud ako pred burkou 😠 nenormalne dusno ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre