• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
autor
no, hned som kukla na tie hotely. asi nahovorym baby na niektory z nich :slight_smile:
17. aug 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasim sa najviac pacilo origos v avene v lipt.jane.Je tam bombast.welnes.Tam kde sme boli my - Fim tak to mali tvorene akurat tyzden tak sa zabehavali
17. aug 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, akurat na tu Avenu som pozerala :slight_smile:
jezis, aku hrubu chybu som tam hore urobila. ty kokso. jaka hanba :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. aug 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soniiiiiiiiiiiiiii prosimmmmmmmm ta.Ja mam uz tak dokonale pomiesany pravopis ze pisem cesko - slovensky a vobec my nepride divne ze Fenykel je doma Fenikel
18. aug 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute.to nic neni ja uz tiez pisem skoro vsetko s mäkkym i kedze vo francuzstine sa malo vyskytuje tvrde.a najlepsie ked pridem na sk do obchodu a pytam sa po francuzsky.az potom mi tukne co som povedala ked predavacka namna nechapavo zira :grinning:
19. aug 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majsan:ja ani velmi po slovensky neviem lebo hovorim velmi rychlo svojim narecim a ked chcem nieco plynule po slovensky,tak trenem taku hlupost co sa niekedy sama sebe smejem :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky???
21. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik sak kludne aj narecim pis sak sa rozumieme :grinning:

radus doma sa parim ako slon.A ty?Inak dnes mi prisla ta clona na kocik co som ti hovorila a je super
21. aug 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes slavime tak som vam tam pridala foto :grinning: :grinning: :grinning:

bianca:co myslis,rozumel by nam kazdy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab jeeeeeej Sarke vsetko naj :dizzy_face:
21. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca:dakujem, :sweat_smile: este nespite? :fearful: :fearful:
21. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta co si
21. aug 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy tak mate svoju hodinu na spanie,ja uz by som spala ale sarka tiez nechce zatvorit ocka :sweat_smile: :sweat_smile:
21. aug 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas je to rozne.Teraz spi aspon raz za den tak vecer ide okolo 21 hod ale su dni ked je hore este o 23 plna energie
22. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky som tu.... :slight_smile:
22. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky gabi:tak ako sa nam mate :wink: :wink: kojis,a spis vnoci alebo nie :wink: :wink:
22. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte

bab som citala temu o podnajme.Je to ale divne
24. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca a co sa ti vidi natom divne,proste mam z rodicmi problemi a nerozpravaju sa somnou uz 2 roky,a otec sa ma opytal ze dokedy tu este budem a kedy stade vypadem,lebo sa nemoze namna pozerat.tak musim zobrat co sa mi ponuka :cry: :cry:
24. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab to je hrozne.Je mi to luto.A te bytik je u vas ci niekde inde?Ono bez vody by to bolo ale hrozne.Ja som pozerala ze aj v Kobylach sa prenajimaju byty ale su priamo nad krcmou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a ta voda a plyn mi pridu divne nie ze nieco zhanas.Tak to vobec nebolo myslene :sweat_smile:
24. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca:ten byt je u nas pri skole,a vody je tam malo len na skolske ucely,a plyn sa tam nerobil lebo skolstvo to nechcelo a teraz to ma obec tak musi pockat za peniazmi aby to mohli dat do poriadku,su tam plastove okna a aj podlahy,nova kuchyna a aj kupelna,kohutiky na vodu su vsade,len musime cakat za vodu,a topenie mi tak nevadi,lebo donedavna sa aj u nas topilo uhlim,aj drevom.a je pre nas vyhodne byvat u nas lebo tu mame pozemok a chceme stavat domcek.proste zavadziam rodicom :confounded: :confounded:
25. aug 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab verim ti.To znie uz lepsie.Nasi minuly rok kupavali kotol na drevo tak sice topime ako v stredoveku ale uspora neuveritelna.Ak chcete stavat domcek tak to bude asi naj riesenie.Akurat ide zima a normalne mam strach ako to tam zvladnete bez tepla :confused: ale ono je niekedy lepsie uskromnit sa a zit spokojne a stastne ako doma v terore.
25. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte u nás všetko ok obe slečny počúvajú.... :wink:
akurát som dožehlila a idem asi hajať tak pa pa pa
26. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zavladla jarmocna nalada.Vsetci piju burcak pod stankom len ja tu :frowning2:
27. aug 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bi pobalte sa a pridte. Ideme na kolotoceeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
27. aug 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja nemozem.Peter robi az do 31 takze smola ale aj tak by som si to neuzila lebo som na antibiotikach
27. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och, to je skoda. Si chora??
28. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janja ucho ma hrozne boli.Nepocujem koli opuchu a uz ma z toho boli polka hlavy

vzali ste Sasku na jarmok?
30. aug 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky:ani mi sme neboli na jarmok,nejako ma to rozculuje ten hluk,a tiez nemam priatela doma :wink: :wink:
30. aug 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babcik sak to je hriech :grinning: tam sa musi s povinnosti aspon na hodinu :grinning:
30. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok