• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
radus vecer uz nemozem.Som jak zbity pes
9. nov 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky byva niekto z Vas na Tacevskej?Idem sa tam vecer pozriet na jeden byt do D8
13. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moji svokrovci byvaju v D8
13. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni fakt ?UZ sme doma.Byt obrovsky 4+1 ale bolo by treba veeeeeeela prerabat tak si to musime zvazit.Mne sa paci no desi nas aj vysoky najom predsa je to 4+1
13. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to su perfektne byty. my mame 5- izbovy byt. to su dve bytovky tu na Druzbe, kde su take velke byty a potom to co ty pises, ze 4+1, tak to ja volam 4,5 - je to o nieco mensi byt ako nas. (to je obyvacka, dve krajne vacsie izby, jedna prostredna trochu mensia, jedalen a kuchyna, ze? ci nie?) a najom sa pocita aj od poctu osob, kolko sa tam nahlasi, ci nie? a ktore cislo vchodu a ktore poschodie to je? Tacevska je dobra, nie? blizko do mesta aj do nemocnice :slight_smile:
13. nov 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ak to neva nenapises mi do ip kolko platite na kolko osob?Moja mamina stresuje ze to nezvladneme

inak je to vchod 11 posch 6 te.Byt je v dost hroznom stave
13. nov 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bi...super lokalita...my ked sme kupovali byt minuly rok, tak boli straaasne drahe a v meste chceli za nich nehorazne peniaze...oproti vinbargu to bol vyrazny rozdiel...tak sme si kupili na vinbargu, aj ked sme tu nikdy nechceli byvat...ale zvykli sme si...je tu fajn...a mame super susedu...gabiku.... :wink: :dizzy_face:
sice do mesta zletime ako blesky...hore tlacime kociarik a funime, ale ja to beriem z tej pozitivnej stranky...mam super pohyb... :grinning:
a najhlavnejsia vec, ze sme su ako rodinka stastni...a to je podstatne...to neovplyvni asi ziadna lokalita v meste.... :grinning: :grinning:
drzim palce, nech si dobre vyberiete... :wink:
15. nov 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sused na 4.-tom predava byt...nepridete k nam???budeme super partia.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj

Maciček , ale som teraz podrástla si ma tak pekne pochválila, aj ja som rada, že ťa mám tu po ruke...

Bi tak sa pridaj do party boli by sme 3 baby v jednom vchode a Sonička keď je v práci tak by mala k nám tiež blízko, že Soni?

a keďže tu chodím málo tak pozdravujem všetky babenky z Bj

A Janka z Batrošoviec máte už nejaký zúbok?
15. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
custe kocky

a na akej ulici ste?Na Vimbarg prave nechceme lebo sa potom planujem zamestnat v BJ nemocnici :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

inak bonznem ze janja nieje Janka ale Timka :grinning:
15. nov 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak dik za infošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj by ma zaujimalo kde sa Janja flaka ze nenapise :frowning2:
15. nov 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bi...no co...ved jednotka chodi z vinbargu rovno k nemocke... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
16. nov 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi....aka kocica je elluska v tych satickach...a ten usmev...nadhera...dve krasne sestricky... :wink:
aj ja chcem dve dcerenky... :grinning:
16. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bi...jednotka...myslim MHD... :grinning:
16. nov 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macik pochopila :grinning: ja si vobec neviem predstavit ako si zvyknem na Bardejov :unamused:
16. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko si uz prec???preco sa potom chcete vratit.... :confused: dufam, ze nie som drza, ze sa ta to pytam... :wink: :zipper_mouth:
16. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prec 9 rokov a vzdy sme sa chceli vratit
17. nov 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi - ja som byvala v D6 :grinning:
17. nov 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked to vide Radus tak budes mat kam prist na kavu ked budes doma
17. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca:tak vy mate novy byt tak to gratulujem, :wink:
17. nov 2009 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani dík za pochvalku :dizzy_face: :wink:
17. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babacik este nie ale hladame a zhaname peniaze.Akurat vcera nam schvalil poziscku so stavebneho tak sa tesim a zhaname dalej :sweat_smile:

gabi ju sladucke su kocky krasne.Za par rokov budete odhanat napadnikov lopatou
18. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca:tak to budete mat pekne vianoce,prajem vam to nech vam to vyjde :slight_smile:
18. nov 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bi dík za pochvalku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab a vy ako ? Stahovali ste sa?

gabi :wink:
18. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta cosi mi sme vecny smoliari,a uz som stoho nervozna :frowning2: :frowning2:

gabi:ta vasa Eluska je uz taka velka?ten cas ale leti :wink: :wink:
18. nov 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bab to ma mrzi.My sa docasne stahujeme k rodicom :zipper_mouth: to zas bude :confounded:
19. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to bude hej :wink: ,ja uz by som najradsej od nasich vypadla hned teraz aj keby som nemala elektrinu :unamused:
19. nov 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no u nas mame nove akurat to, ze saska kaka do nocnika. Cikat este nie, ale kakala uz viackrat. :slight_smile:
20. nov 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok