Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
9. nov 2009

radus vecer uz nemozem.Som jak zbity pes

bianca
13. nov 2009

kocky byva niekto z Vas na Tacevskej?Idem sa tam vecer pozriet na jeden byt do D8

sonoga
autor
13. nov 2009

moji svokrovci byvaju v D8

bianca
13. nov 2009

soni fakt ?UZ sme doma.Byt obrovsky 4+1 ale bolo by treba veeeeeeela prerabat tak si to musime zvazit.Mne sa paci no desi nas aj vysoky najom predsa je to 4+1

sonoga
autor
13. nov 2009

ved to su perfektne byty. my mame 5- izbovy byt. to su dve bytovky tu na Druzbe, kde su take velke byty a potom to co ty pises, ze 4+1, tak to ja volam 4,5 - je to o nieco mensi byt ako nas. (to je obyvacka, dve krajne vacsie izby, jedna prostredna trochu mensia, jedalen a kuchyna, ze? ci nie?) a najom sa pocita aj od poctu osob, kolko sa tam nahlasi, ci nie? a ktore cislo vchodu a ktore poschodie to je? Tacevska je dobra, nie? blizko do mesta aj do nemocnice 🙂

bianca
13. nov 2009

soni ak to neva nenapises mi do ip kolko platite na kolko osob?Moja mamina stresuje ze to nezvladneme

inak je to vchod 11 posch 6 te.Byt je v dost hroznom stave

macikjm
15. nov 2009

bi...super lokalita...my ked sme kupovali byt minuly rok, tak boli straaasne drahe a v meste chceli za nich nehorazne peniaze...oproti vinbargu to bol vyrazny rozdiel...tak sme si kupili na vinbargu, aj ked sme tu nikdy nechceli byvat...ale zvykli sme si...je tu fajn...a mame super susedu...gabiku.... 😉 😵
sice do mesta zletime ako blesky...hore tlacime kociarik a funime, ale ja to beriem z tej pozitivnej stranky...mam super pohyb... 😀
a najhlavnejsia vec, ze sme su ako rodinka stastni...a to je podstatne...to neovplyvni asi ziadna lokalita v meste.... 😀 😀
drzim palce, nech si dobre vyberiete... 😉

macikjm
15. nov 2009

inak sused na 4.-tom predava byt...nepridete k nam???budeme super partia.... 😀 😝

gabrielkabj
15. nov 2009

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj

Maciček , ale som teraz podrástla si ma tak pekne pochválila, aj ja som rada, že ťa mám tu po ruke...

Bi tak sa pridaj do party boli by sme 3 baby v jednom vchode a Sonička keď je v práci tak by mala k nám tiež blízko, že Soni?

a keďže tu chodím málo tak pozdravujem všetky babenky z Bj

A Janka z Batrošoviec máte už nejaký zúbok?

bianca
15. nov 2009

custe kocky

a na akej ulici ste?Na Vimbarg prave nechceme lebo sa potom planujem zamestnat v BJ nemocnici 🙄 😝 🙄

inak bonznem ze janja nieje Janka ale Timka 😀

gabrielkabj
15. nov 2009

aha tak dik za infošku 😝

bianca
15. nov 2009

a aj by ma zaujimalo kde sa Janja flaka ze nenapise ☹

macikjm
16. nov 2009

bi...no co...ved jednotka chodi z vinbargu rovno k nemocke... 😀 😝 😎

macikjm
16. nov 2009

gabi....aka kocica je elluska v tych satickach...a ten usmev...nadhera...dve krasne sestricky... 😉
aj ja chcem dve dcerenky... 😀

macikjm
16. nov 2009

bi...jednotka...myslim MHD... 😀

bianca
16. nov 2009

macik pochopila 😀 ja si vobec neviem predstavit ako si zvyknem na Bardejov 😒

macikjm
16. nov 2009

a kolko si uz prec???preco sa potom chcete vratit.... 😕 dufam, ze nie som drza, ze sa ta to pytam... 😉 🤐

bianca
17. nov 2009

ja som prec 9 rokov a vzdy sme sa chceli vratit

raduska2006
17. nov 2009

Bi - ja som byvala v D6 😀

bianca
17. nov 2009

ked to vide Radus tak budes mat kam prist na kavu ked budes doma

babacik
17. nov 2009

bianca:tak vy mate novy byt tak to gratulujem, 😉

gabrielkabj
17. nov 2009

Jani dík za pochvalku 😵 😉

bianca
18. nov 2009

babacik este nie ale hladame a zhaname peniaze.Akurat vcera nam schvalil poziscku so stavebneho tak sa tesim a zhaname dalej 😅

gabi ju sladucke su kocky krasne.Za par rokov budete odhanat napadnikov lopatou

babacik
18. nov 2009

bianca:tak to budete mat pekne vianoce,prajem vam to nech vam to vyjde 🙂

gabrielkabj
18. nov 2009

Bi dík za pochvalku 😵 😵 😵

bianca
18. nov 2009

bab a vy ako ? Stahovali ste sa?

gabi 😉

babacik
18. nov 2009

ta cosi mi sme vecny smoliari,a uz som stoho nervozna ☹ ☹

gabi:ta vasa Eluska je uz taka velka?ten cas ale leti 😉 😉

bianca
19. nov 2009

bab to ma mrzi.My sa docasne stahujeme k rodicom 🤐 to zas bude 😖

babacik
19. nov 2009

tak to bude hej 😉 ,ja uz by som najradsej od nasich vypadla hned teraz aj keby som nemala elektrinu 😒

janja2502
20. nov 2009

ahojte
no u nas mame nove akurat to, ze saska kaka do nocnika. Cikat este nie, ale kakala uz viackrat. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre